Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Земля по закону

Alvoovla

Рекомендовані повідомлення

Интересно, а какая жилая площадь на человека у Вас приходилась?

Значит, Вам крупно повезло, что в Вашем селе была свободная земля и её раздали в порядке очереди простым жителям села, а не "особам приближенным к телу". Сейчас наверно уже в селе и очереди на землю нет, так как её всю уже раздали?

 

 

очередь есть и на данный момент

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бориспільська районна державна адміністрація

Київської області

(ссылка на изображение устарела)08300 м. Бориспіль Київської області, Київський шлях, 74, тел.6-06-81

 

 

21.10.2011 № 7-46-3773

 

На № 12-07/1564 від 13.10.2011

 

 

 

Керівнику Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України

Іванеско Д.

 

Олексій Миколайович

lepshik@ukr.net

 

Бориспільська районна державна адміністрація Київської області розглянула Ваше звернення та повідомляє про наступне:

Частина 1 статті 79 Земельного кодексу України зазначає, що земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

Відповідно до п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України до розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями (крім земель, переданих у приватну власність, та земель, зазначених в абзаці другому цього пункту) в межах населених пунктів здійснюють відповідні сільські, селищні, міські ради з урахуванням вимог абзацу третього цього пункту, а за межами населених пунктів - відповідні органи виконавчої влади.

До земель державної власності, якими розпоряджається Бориспільська райдержадміністрація, належать землі, що не передані у приватну власність громадянам.

Оскільки землі, що не передані у приватну власність не мають визначених та встановлених в натурі меж, не мають адреси місця розташування Бориспільська райдержадміністрація не веде реєстр таких земель.

Враховуючи вищевикладене, Бориспільська районна державна адміністрація пропонує Вам звернутися до уповноваженого органу влади з питань земельних ресурсів.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації /підпис/ М.І. Кононенко

 

Я.А.Кузнєцова

5-22-83

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Враховуючи вищевикладене, Бориспільська районна державна адміністрація пропонує Вам звернутися до уповноваженого органу влади з питань земельних ресурсів.

 

просто жжесть! они таки замкнули круг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Бориспільська районна державна адміністрація пропонує Вам звернутися до уповноваженого органу влади з питань земельних ресурсів"

Ну и хто он, этот орган?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Бориспільська районна державна адміністрація пропонує Вам звернутися до уповноваженого органу влади з питань земельних ресурсів"

Ну и хто он, этот орган?

короче ... зем ресурсі киевской области.. таймаут... недельку подумая что делать и кому дальше отсілать..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к слову в пуховке недавно раздали около 15 га земли:o источник 100%... электрику ща там делаю, на свежие,только созданные кусочки земли по 10 соток, 64 участка плюс еще 100 уч. рядом но не я делаю электрику Змінено користувачем Alvoovla
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Бориспільська районна державна адміністрація пропонує Вам звернутися до уповноваженого органу влади з питань земельних ресурсів"

Ну и хто он, этот орган?

 

 

 

вы бы еще администрацию президента написали ..хм

или в оон например. :lol:

 

я ж вам сказала идите в сельский совет там вам все обьяснят .. именно тот где вас интересует участок

 

и не занимайтесь ерундой ,письмами всякими не понятно зачем , не понятно кому .:friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы бы еще администрацию президента написали ..хм

или в оон например. :lol:

 

я ж вам сказала идите в сельский совет там вам все обьяснят .. именно тот где вас интересует участок

 

и не занимайтесь ерундой ,письмами всякими не понятно зачем , не понятно кому .:friends:

я вот чет не пойму... вам какая разница куда и что я пишу? в сель совете земля на ихней территории.. походу писем вы наверное не поняли всей ситуации либо вообще их не читали.. может вы умнее всех? да "дайте мне денег я все решу" вот ваш лозунг ... вы наврное не поняли я в администрацию президента и написал! читайте выше! критиковать может каждый...

На № 12-07/1564 від 13.10.2011

 

 

 

Керівнику Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України

Іванеско Д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к слову в пуховке недавно раздали около 15 га земли:o источник 100%... электрику ща там делаю, на свежие,только созданные кусочки земли по 10 соток, 64 участка плюс еще 100 уч. рядом но не я делаю электрику

 

Интересно:good:. А никто из организаторов этого мероприятия не сможет поделиться с Вами опытом получения? Получили же:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно:good:. А никто из организаторов этого мероприятия не сможет поделиться с Вами опытом получения? Получили же:beer:

узнавать мы конечно будем в чем и как, но не думаю, что это акция была бесплатно... учитывая, что там по электрике желается... во всяком еще буду писать письма, сейчас правда думаю кому написать дальше))))) но во всяком случае, вы лично правы, письмо с администрации президента, по другому и ответ!!!тобишь шевелятся при пересылке от администрации президента!!!думаю запрос подать им на то кто эти органы которые владеют ситуацией))) а еще хочу подключить СМИ.. ради интереса, что получиться)))

Змінено користувачем Alvoovla
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вот чет не пойму... вам какая разница куда и что я пишу? в сель совете земля на ихней территории.. походу писем вы наверное не поняли всей ситуации либо вообще их не читали.. может вы умнее всех? да "дайте мне денег я все решу" вот ваш лозунг ... вы наврное не поняли я в администрацию президента и написал! читайте выше! критиковать может каждый...

 

 

я зашла посмотреть до чего доводит ваше творчество (смотрите посты выше, половина ребят что пришла, сюда начала искать кому денег дать что бы получить землю)

вы вместо реальных шагов занимаетесь никому не нужной перепиской

может это для вас нормально в связи с вашей роботой .

если вы хотите чего то добится, то надо идти самой персонально .

бумажная переписка безлична , и ни к чему не приводит, кроме как к потраченому времени .

 

зы- я не решаю ваши вопросы за деньги , просто наблюдаю .:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

узнавать мы конечно будем в чем и как, но не думаю, что это акция была бесплатно... учитывая, что там по электрике желается... во всяком еще буду писать письма, сейчас правда думаю кому написать дальше))))) но во всяком случае, вы лично правы, письмо с администрации президента, по другому и ответ!!!тобишь шевелятся при пересылке от администрации президента!!!думаю запрос подать им на то кто эти органы которые владеют ситуацией))) а еще хочу подключить СМИ.. ради интереса, что получиться)))

 

 

зайдите к землеупряднику в сильську раду

и проконсультируйтесь с ним

о подаваемом пакете докуметов

процедуре , подскажет куда именно надо обратиться ,что бы пролучить графические материалы .

 

путь осилит идущий !!

 

но если сидеть дома тольеко в нете - врядли вы чего то добьетесь .хм

наблюдения из жизни :friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к слову в пуховке недавно раздали около 15 га земли:o источник 100%... электрику ща там делаю, на свежие,только созданные кусочки земли по 10 соток, 64 участка плюс еще 100 уч. рядом но не я делаю электрику

 

 

вот вы бы пошли и там прооконсультировались

в этом населеном пункте

тем более если вы там роботаете .:beer:

подайте документы - станте на очередь и будет вам счастье .!

 

зы -я также подавала и также стояла на очереди .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а какая жилая площадь на человека у Вас приходилась?

Значит, Вам крупно повезло, что в Вашем селе была свободная земля и её раздали в порядке очереди простым жителям села, а не "особам приближенным к телу". Сейчас наверно уже в селе и очереди на землю нет, так как её всю уже раздали?

 

 

в каждом населенном пункте еще есть свободные земли

или земли которые вводятся в границы и на них разрабатывается генплан

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

annamarso меня просто возмущают такие люди как вы. Идете на другую ветку, куда перешла половина участников.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

annamarso меня просто возмущают такие люди как вы. Идете на другую ветку, куда перешла половина участников.

 

 

если человека что то раздражает или возмущает - это его личное горе

 

к тому же в чем я вам могу создать помехи ?? тем что я рассказала как я прошла процедуру

того

о чем тема ??

 

а может вы преследуете иные цели ?? специально людям голову дурите уже 75 страниц подряд?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемая Анна. Вашу историю и позицию все выслушали. Можно мы теперь тихо и глупо по теме пообщаемся, ато только Вы.... везде.

Если Вам так легче: не метайте бисер:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к тому же в чем я вам могу создать помехи ?? тем что я рассказала как я прошла процедуру того о чем тема ??

 

Вы не создаете помехи в теме, но очень эмоционально объясняете:)

Вы имеете положительный опыт получения земли - это факт и это очень важно. Расскажите, если не сложно, последовательность написания заявлений (и каких куда), большинство присутствующих будут вам благодарны. Если такие консультации не бесплатны, сообщите в личку, пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
если человека что то раздражает или возмущает - это его личное горе

 

к тому же в чем я вам могу создать помехи ?? тем что я рассказала как я прошла процедуру

того

о чем тема ??

 

а может вы преследуете иные цели ?? специально людям голову дурите уже 75 страниц подряд?:beer:

Стоп, кто людям голову дурит? я что-ли ? я что-то, хоть кому обещал в этой ветке? это моя ветка и попрошу ТИШЕ здесь быть... я все ответы выкладываю, я не виноват, что часть населения Украины как и вы в том числе, хотите при любой причине заработать на простых людях!!!!

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

attachment.php?attachmentid=124774&stc=1&d=1312094647

 

Зазвичай процедура виділення земельної ділянки виглядає наступним чином. Згідно зі 123 статтею Земельного кодексу України, зацікавлена особа звертається з клопотанням до районної чи сільської ради. До клопотання вона має додати обґрунтування відведення цієї ділянки і бажане розташування з позначенням на карті. Далі районна чи сільська рада місяць розглядає заяву, а потім дає згоду на розробку проекту землеустрою ділянки. Після цього громадянин повинен погодити цей проект із "органом по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури та охорони культурної спадщини". Після одержання необхідних висновків їх необхідно знову подати до районної ради, а через місяць дізнатись про остаточне рішення щодо землевідводу. І зовсім не факт, що воно буде зроблене на вашу користь.

 

Але це – для звичайних громадян. Зовсім інші правила діють для тих, хто погодився переписати землю для "багатого інвестора". Потрібно лише подати копію паспорта та ідентифікаційного коду. А потім підписати необхідні заяви – про розроблення плану землеустрою ділянки та про передачу права на ділянку іншій особі.

 

У ході розслідування "Українській правді" вдалось дізнатись, що два гектари землі кожен з учасників акції переписує мешканці Києва Соколовій Юлії Володимирівні. Ділянки всіх опитаних учасників знаходились поблизу села Вороньків Бориспільського району Київської області. Якщо врахувати кількість людей, що взяли участь в акції, можна припустити, що пані Соколова може стати щасливою власницею більш, ніж 500 га поблизу столиці. Раніше нікому не відома особа зможе виявитись однією з найбільших землевласниць у Київській області. Але лише в тому випадку, якщо до багаточисельних заяв схвально поставляться в Бориспільській райраді.

www.pravda.com.ua/rus/articles/2011/12/19/6850355/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я так розумію, що повернулись знову у стартову точку... :(

 

P.S. А тим часом на південному березі Криму виділяють 9 тис. га землі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...