Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кран для будови.

olkogr

Рекомендовані повідомлення

Всі ми знаємо як потрібен добротний кран для сучасної будови.

Після розгляду всіх можливих нових та б.к. варіантів вирішив спроєктувати та збудувати власний кран. Т.З. було таким

- радіус дії 6-7м

- максимальна вага вантажу на максимальному вильоті стріли 600кг

- можливість перевозки на невеликих вантажівках.

 

Після проектування вийшла така конструкція.

433461639_4.thumb.jpg.0c2c529ce3b16c6f648560c2fff90711.jpg

50077477_3.thumb.jpg.90a878b37dd722ed263585809a2eff80.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІсля проектування вирішено ноги крану робити з 20 двутавру довжиною 5м. Консоль з 30 двутавру. Конслоь і ноги мають бути зйомними.

Зараз вже прийшли деталі і я з батьком коли є час помало почали збирати цього монстрика.

IMG_0193.thumb.jpg.5d389ae60577bed70ab00bc15513865a.jpg

IMG_0197.thumb.jpg.b4f22ddf7845d6d7527e34874a871a2d.jpg

IMG_0202.thumb.jpg.428bb77aa3da3f66205e41ac085f6e91.jpg

IMG_0205.thumb.jpg.4f807830ff6faf2a13f297b4ad33f901.jpg

IMG_0206.thumb.jpg.779644fa59617a4a6a0b3317ded89db7.jpg

IMG_0210.thumb.jpg.8a596b018ab86e8e67f4ff22eeb038eb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мало верится,что он поднимет заявленный вес и не опрокинется...или на эскизах нет противовеса?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодцы. Начало положено, интересно что получится. Штука нужная однозначно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мало верится,что он поднимет заявленный вес и не опрокинется...или на эскизах нет противовеса?

 

Цей кран працює по типу консольного, а консольні крани не мають противаги, в них закріплюється платформа (або ставиться на важку бетонну плиту). В мому варіанті під кожну ногу буде заливатись 0,5-0,8куб важкого бетону в землю із закладною, до якої буде кріпитись закладна ноги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це якщо по всіх стоянках крана під кожну ногу вбухати по 0,8 куба бетону - то пів участка стане аєродромом, та й по ціні - дешевше обійдеться найняти автокран (власне кажучи - скільки там того крану треба - плити поклав і відпустив)

Для повноти картини ви б ще вказали у що вам став цей кран чисто по ціні метелу (брав собі кутик 50*50мм - за три метри віддав 80 гр. - цікавить скільки віддали за 20 і 30 двутаври) - та однозначно викликати автокран було б дешевше... ИМХО

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, что у Вас "прямой доступ" к мет.обработке и "шаровому" материалу. Я затрудняюсь даже подумать о цене того, что у Вас на фотках, если заказывать нашим "типичным производителям".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це якщо по всіх стоянках крана під кожну ногу вбухати по 0,8 куба бетону - то пів участка стане аєродромом, та й по ціні - дешевше обійдеться найняти автокран (власне кажучи - скільки там того крану треба - плити поклав і відпустив)

Для повноти картини ви б ще вказали у що вам став цей кран чисто по ціні метелу (брав собі кутик 50*50мм - за три метри віддав 80 гр. - цікавить скільки віддали за 20 і 30 двутаври) - та однозначно викликати автокран було б дешевше... ИМХО

 

Кран буде на одному місці, тому у нього така довга консоль-стріла. Плити цим краном не поставиш, цей кран для подачі бетону, будматеріалів, виставляння опалубки, на заливку фундаменту, підвалу, та стін (у мене буде моноліт) .

Найняти автокран у нас найдешевше 300грн година, а мені він буде потрібен тільки для заливки фундаменту та та підвалу десь годин 50-60 от і пора***те. Заливати буду з бетономішалок, міксер нормальний до мене не заїде, тай бетон у нас в місці просто жах.

По ціні метал як всюди 7000-8000 за тону, повна вага крану 1300кг. Але це ще не все після використання таль та двутаври я використаю в великому гаржі-майстерні, лишиться тільки поворотний механізм вагою 350кг, деталі на який мені обійшлись приблизно в 3500грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже, что у Вас "прямой доступ" к мет.обработке и "шаровому" материалу. Я затрудняюсь даже подумать о цене того, что у Вас на фотках, если заказывать нашим "типичным производителям".

 

Шарова обробка на газорізці з ЧПК, за інше платив, але напряму токарям и фрезеровальникам, тому не дуже дорого, за всю їхню роботу вйшло десь 2000грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо взяти метал по 8 гр/кг (або як ви писали 8000 гр / тону) - то по металу 1300 кг обійшлось в 10 400 гр (і це якщо не враховувати відход) + 2000 гр за роботу = 12,5 тис.

кран доцільно використовувати якщо є крупновагові елементи, а всі ваші робот могла зробити бригада роботяг за половину суми що пішла на кран. (приблизно стільки з мене взяла бригада за влаштування з/б поясу вручну, мурування другого поверху, влаштування кроквяної системи та влаштування покрівлі).

як зразок самопальної творчості ваш кран просто чудо! та навряд ми його побачимо на кожному будівництві.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо взяти метал по 8 гр/кг (або як ви писали 8000 гр / тону) - то по металу 1300 кг обійшлось в 10 400 гр (і це якщо не враховувати відход) + 2000 гр за роботу = 12,5 тис.

кран доцільно використовувати якщо є крупновагові елементи, а всі ваші робот могла зробити бригада роботяг за половину суми що пішла на кран. (приблизно стільки з мене взяла бригада за влаштування з/б поясу вручну, мурування другого поверху, влаштування кроквяної системи та влаштування покрівлі).

як зразок самопальної творчості ваш кран просто чудо! та навряд ми його побачимо на кожному будівництві.

 

Ну давайте прикинемо, 2 бетономішалки по 250л готовоі суміші вагою понад 500 кг. Залити фундамент + підвал + септик - 130куб м. Перенести відрами і залити це все в опалубку. Причому за день потрібно заливати приблизно 20 кубів. потім витримка кілька днів, пересталяння опалубки і далі 20 кубів. Кожні 12 хв отримуємо 500л суміші (це якщо без обіду працювати 8 годин). Тобто за 12хв роботяги повинні переносити у відрах , підняти нагору і залити 1т вантажу. Скільки людей потрібно? мінімум 10 чоловікозвірів на носіння (хоча невірю я що вони цілий день будуть ности по 100кг за 12хв). Якщо реально то або збільшувати час заливки, а це тіж самі втрати грошей, або брати людей ще більше. І так в день мінімум на перенос 1500грн.

Щоб залити всі 130куб .м вийде 1500*6=9000грн. Це по мінімальному розрахунку реально за 10 вилізе, та щей потрібні реальні бойци, які будуть сидіти потім і чекати цілийлий тиждень без роботи.

 

Тепер по крану. Сам кран важить практично тону, ще 260 важить таль, яка коштує ще 4800грн.

Реально кран мені вже обійшовся десь в 16000грн (всі матеріали + таль без моєї, батькової та ще братів роботи :), вона умовно бесплатна (їжа та випивка :))). При чому лишився ще день роботи.

Якщо відняти таль яку я і так збирався брати в майбутньмоу в гараж то 12000, які окупляться на заливці тільки підвалу. А ще лити стіни та перекриття... в наступні роки. Тому вважаю що воно того коштує.

Крім того кран залишиться на господарстві, а гроші які ви віддасьте працівникам вже не повернеш.

 

Тим більше ви подивіться які крани породають за таку суму, і їх купують !

www.price-list.kiev.ua/word/52/1152/

 

Тому після таких роздумів я прийшв до саморобства :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свободного времени у вас дофига(с)анекдот

вопросы подачи бетона, с/м наверх по моему опыту вполне решается с помощью лебедки за 600-800 гвн с полиспастом либо ею же и наклонными направляющими с крепкой тележкой на роликах/подшипниках.

 

з.ы. не то чтобы я злобно критикую или стебусь, просто пмсм ваши задачи можно было бы решить проще )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свободного времени у вас дофига(с)анекдот

вопросы подачи бетона, с/м наверх по моему опыту вполне решается с помощью лебедки за 600-800 гвн с полиспастом либо ею же и наклонными направляющими с крепкой тележкой на роликах/подшипниках.

 

з.ы. не то чтобы я злобно критикую или стебусь, просто пмсм ваши задачи можно было бы решить проще )

 

Покишо на кран в менепішло аж 4 дні зварки, проектуванння зайняло кілька місяців вільного часу, реально десь добрих 8 годин часу.

Цікаво мені як ви цією лебдкою (якою за сікльки?) направльючими (якими за скільки) каляскою (якою за скільки) піднімете 1т матеріалу в радіусі 6м за 12хв, покажіть мені це і тоді я може скажу шо я лох.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну давайте прикинемо, 2 бетономішалки по 250л готовоі суміші вагою понад 500 кг. Залити фундамент + підвал + септик - 130куб м. Перенести відрами і залити це все в опалубку. Причому за день потрібно заливати приблизно 20 кубів. потім витримка кілька днів, пересталяння опалубки і далі 20 кубів. Кожні 12 хв отримуємо 500л суміші (це якщо без обіду працювати 8 годин). Тобто за 12хв роботяги повинні переносити у відрах , підняти нагору і залити 1т вантажу. Скільки людей потрібно? мінімум 10 чоловікозвірів на носіння (хоча невірю я що вони цілий день будуть ности по 100кг за 12хв). Якщо реально то або збільшувати час заливки, а це тіж самі втрати грошей, або брати людей ще більше. І так в день мінімум на перенос 1500грн.

Щоб залити всі 130куб .м вийде 1500*6=9000грн. Це по мінімальному розрахунку реально за 10 вилізе, та щей потрібні реальні бойци, які будуть сидіти потім і чекати цілийлий тиждень без роботи.

Перечитав,цікаво,бажаю отримати задуманий результат.Проте,маю ремарку-з краном чи без,але отримати двома бетономішалками 500 л бетону-нереально за 12 хв!Один раз -можливо,більше-ні,ІМНО,причому якісного.Цих 500л треба туди ще завантажити,а це час+ вимішати.Приблизно робочий день - 8 годин,це 1.5 куба бетона в годину виготовити,завантажити,підняти,залити ...сумнівно.Тому думаю,що Вас чекає розчарування в темпах заливки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажіть мені це і тоді я може скажу шо я лох.

какой вы, право, обидчивый гражданин )

я не говорю что вы лох, и тем более не имею ни малейшего желания вас както обижать, я о том, что это можно сделать проще.

 

не далее чем в соседнем топике есть конструкция, аналогичная той о которой я говорил:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=68454

в нашем случае только это был швеллер, коляска из профтрубы 60х80 усиленная раскосами, лебедка какаято китайская 500 кг(врут), одинарный полиспаст.

когда тестировали навалили десять мешков цемента по 50 кг. втянула гдето за минуты три-четыре не особо напрягаясь. потом тягала просто ящик с бетоном килов наверное в 200-300 - все ок, только пульт на китайчатине стал подгорать )

 

з.ы. насчет ремарки о 500л бетона за 12 минут - советую прислушаться, ибо "быстро сказка сказывается - да не быстро дело делается" ;)

для больших объемов надо батарею бетономешалок или, что практичней, миксер подогнать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну по темпах може я і загнався, незнаю подивимось яек буде реально, але якщо темп менший то значить заливати довше, а значить і людям платити більше, що на одне вийде.

Міксер до мене підігнати нереально, приїзджали дивилсь , не хочуть, окрім того якість бетону просто жах.

Про швеллер і т.д., а чим цей бетон до цієї приспособи довезти? Всерівно тачки, люди і все таке, тому от і задумався про кран. Бетономішалок в мене 2 по 350 л, буду лити через кілька днів мур, от і побачу тоді які будуть темпи....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну по темпах може я і загнався, незнаю подивимось яек буде реально, але якщо темп менший то значить заливати довше, а значить і людям платити більше, що на одне вийде.

Міксер до мене підігнати нереально, приїзджали дивилсь , не хочуть, окрім того якість бетону просто жах.

Про швеллер і т.д., а чим цей бетон до цієї приспособи довезти? Всерівно тачки, люди і все таке, тому от і задумався про кран. Бетономішалок в мене 2 по 350 л, буду лити через кілька днів мур, от і побачу тоді які будуть темпи....

 

Ви натурально не праві!

1, темпи і оплата робітників ніяк не зв"язані, - ви платите за ЗРОБЛЕНУ РОБОТУ а не кількість затрачених днів (інакше - готуйтесь платити своїм робочім до зими)

2, Бетон довозити до підйомника не потрібно - потрібно його прямо біля підйомника мішати і вигружати одразу наливом в бак доставкі (це для монолітних поясів) , - для фундаментів - просто переставляєте мішалкі і заливати одразу в опалубку!про темпи виготовлення вже писали вище, зауважте - бетономішалка бетон робить не з повітря - її треба загружати ЛОПАТОЮ....

3,для підйому матеріалів на висоту другого поверху адекватні громадяни використовують похилу поверхню (дві доскі збиті буквою Г) і шнурок, зрозумійте - якщо ви закинете одразу ТОНУ метеріалу на другий повех - то КУДИ ви його там поставите? такої точкової нагрузкі ні одне перекриття не витримає!

Зрозумійте правильно - у вас чудовий кран, та складається таке враження що ви спочатку його зробили а тепер відчайдушно намагаєтесь придумати - А НАЩО?....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чего вы к человеку пристали, цену на краны видели!?? Вот человек себе сделал и потом его продаст, ну пускай не за 24000 а за 14000 но все равно себя окупит...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви натурально не праві!

1, темпи і оплата робітників ніяк не зв"язані, - ви платите за ЗРОБЛЕНУ РОБОТУ а не кількість затрачених днів (інакше - готуйтесь платити своїм робочім до зими)

2, Бетон довозити до підйомника не потрібно - потрібно його прямо біля підйомника мішати і вигружати одразу наливом в бак доставкі (це для монолітних поясів) , - для фундаментів - просто переставляєте мішалкі і заливати одразу в опалубку!про темпи виготовлення вже писали вище, зауважте - бетономішалка бетон робить не з повітря - її треба загружати ЛОПАТОЮ....

3,для підйому матеріалів на висоту другого поверху адекватні громадяни використовують похилу поверхню (дві доскі збиті буквою Г) і шнурок, зрозумійте - якщо ви закинете одразу ТОНУ метеріалу на другий повех - то КУДИ ви його там поставите? такої точкової нагрузкі ні одне перекриття не витримає!

Зрозумійте правильно - у вас чудовий кран, та складається таке враження що ви спочатку його зробили а тепер відчайдушно намагаєтесь придумати - А НАЩО?....

 

1.От прикиньте скыльки буде заплатити робочим за залив 130 куб м бетону з його замісом та доставкою до місця. Навіт ьящо знайти звірів за 250грн за м.куб то отримуємо 32500 тільки за роботу. З краном в мене 4 чоли на бетономішалках по 150 грн в день. по моїм підрахункам вон залиють цей обєм за 10 днів роботи (даю 20хв на хаміс бетономішалки). Навіть якщо за 20 то все одно тільки 12000грн.

2. Так замісити бетон в точці його розливу це не так просто, в мене матеріали вигружатимуть в одному місці, якщо їх возити до бетономішалок за 40-50м ще й по перепадам висот то я в день буду заливати 2куб.м Темпи звичайно в вашому варіанті будуть дуже маленькі. Але коли в мене бетономішалка стоїть біля матеріалів (за 2м -3м) І закидати їх просто лопатою зразу в середину 2 чоли то це реально навыть за 10хв зробити (250л) з рзслабоном 15хв.

3. Я викидаю на поверхню одразу тільки до 250л бетону (500кг макс) залити з крана його нема ніякої проблема 20сек і все вилилось з бака. Ставити я його не буд заливати прямо зі стріли.

 

Я наприклад розумію чого я зробив кран і можу довести це цифрами. І багато людей які купують піонери і інші знаряддя, скажуть вам що навіть з такими кранами набагато вигідніше і меншою кількістю людей можа зробити тіж самі роботи. Ви приведіть мені свої цифри, покажіть помилки в моїх розрахунках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж, в такому разі удачі! я робив це по своєму - ви по своєму...

одне прохання - після закінчення робіт відпишетесь як себе показав ваш дивайс на практиці.... А на рахунок всього іншого, просто подумалось - я це все вже зробив своїми силами (фундаменти і септик на 8 кубів бетонув абсолютно сам, з доставкою матеріалів тачкою за 60 метрів, і ЖОДНОГО РАЗУ не відчув потреби в якомусь підйомному механізмі. Було це не швидко (десь місяць все разом) - але я і не спішив), Ви ще тільки думаєте як воно буде....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина дійсно розрахувала і зробила річ своїми руками. Ну хто винен що в нашій державі ніяк не підтримується раціоналізаторство і винахідництво - є такі забуті слова. І не то що не підтримується, а й губиться. І будівельного сервісу(вибрав із списку конкурентів - замовив -зробили за розумні гроші і якісно) - фактично немає. Ті хто працює в цій сфері -не ображайтесь на правду.

На форумі є цікава інформація про будівництво в Канаді. Ох і далеко нам до технічного прогресу...

P.S. На днях зайшов в Епіцентр подивитись похідний казанок. Німецькі дешевші від українських і є вибір до 10-ти різних. Українських аж два. Це нормально?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПІсля проектування вирішено ноги крану робити з 20 двутавру довжиною 5м. Консоль з 30 двутавру. Конслоь і ноги мають бути зйомними.

 

Прийміть від мене респект.

Декілька моментів. Ви зробили кран з дуже великим запасом міцності. Ноги крану з швелеру 8 було б більш чим достатньо. А саму консоль,я б зробив в вігляді ферми, це також зменшило б вагу.

 

Ще питання: як ви плануєте ставити консоль на опори?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж, в такому разі удачі! я робив це по своєму - ви по своєму...

одне прохання - після закінчення робіт відпишетесь як себе показав ваш дивайс на практиці.... А на рахунок всього іншого, просто подумалось - я це все вже зробив своїми силами (фундаменти і септик на 8 кубів бетонув абсолютно сам, з доставкою матеріалів тачкою за 60 метрів, і ЖОДНОГО РАЗУ не відчув потреби в якомусь підйомному механізмі. Було це не швидко (десь місяць все разом) - але я і не спішив), Ви ще тільки думаєте як воно буде....

 

Дякую, удача мены потрібна :).

В мене просто розмах трохи більший, а людей мало, брати купу ніяк не хочеться, от я і іду шляхом механізації, ми ж живемо не в 17 сторіччі, хоча і тоді більше механізмів на будовах використовувалось.

В мене є тема про мою будову, там буду відписуватись як проходить будова, по крану ще хіба сюди кину як воно реально стоїть на ногах і як працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...