Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Начало воплощения мечты! Хмельницкий - Лесовые Гриневцы!

YuV

Рекомендовані повідомлення

Повернемося...

Більше тижня прийшлось провести без комп'ютера, за цей час все ж таки вдалося трохи просунутися, але про все попорядку...

 

Обіцяні морози і снігопад зупинив мій порив, довелося понервувати кілька днів, але все ж таки прогноз на Гісметео вселяв оптимізм. Цікавим був день 24.10 коли закупив арматуру, вивіз її на ділянку і вигрузив просто в купи снігу. До сьогодні шкодую що не сфоткав цього моменту для історії. Далі були сонячні дні, які робили свою справу, але нічні морози не надто допомагали таненню снігу, зате не заважали в'язанню армокаркасів. За два заїзди по 4-5 год. всі каркаси були готові та викладені на свої місця. Тим часом середньодобова температура піднялась вище нуля і 30.10 я успішно прийняв 10м3 бетону.

271020142595.thumb.jpg.6cea2d2e9bc734f88109fe000da98779.jpg

281020142598.thumb.jpg.6b96665aa97db553c5af7be3904def14.jpg

301020142601.thumb.jpg.f74b4a4f7aeb1c75de55bbc51ac31ee6.jpg

301020142604.thumb.jpg.04deabd0122623a542fdb1afb47ab1e2.jpg

301020142605.thumb.jpg.fdbe9707fe2028bd801b8e69d10483ce.jpg

301020142606.thumb.jpg.455b591268cc215700e8360a1e3c93bc.jpg

301020142610.thumb.jpg.12a93aab8331d9bb2064f748fc7cd7b6.jpg

011120142617.thumb.jpg.167d56d4360e29e89d9684e74e14eb71.jpg

011120142620.thumb.jpg.6bdd64c515c3847a511106f36267d9f5.jpg

Змінено користувачем YuV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
На тижні закупив і вивіз блоки ФБС в необхідній кількості. Фото процесу не довелось зробити, оскільки сам був за стропальника. Засмутив факт наявності кількох блоків відверто "сирих", очевидно (згідно номару партії) виготовлених за днів 9-10 до відгрузки, ще кілька були з датою виготовлення близькою до кінця жовтня, коли у нас тримались морози до -7. Від того на цих блоках є сколи кутів та інші подібні дефекти.

131120142631.thumb.jpg.dffe8fa44431a3897b9cfcaef2ea6efb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогоднішній візит на ділянку був з приємним сюрпризом - застав за роботою електриків, які робили підключення лічильника. Самого приєднання до мережі ще немає, але все підготовлено... Обіцяють з понеділка...

151120142634.thumb.jpg.8e4ac0bd693fa82c997349d7a92d7ed5.jpg

151120142636.thumb.jpg.40dc48523490d3b1b6956f30d2daca2f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо не секрет, чи багато зараз коштує підведення електрики в цьому районі. У нас теж ділянка там, але з іншого боку Гринівців.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо не секрет, чи багато зараз коштує підведення електрики в цьому районі. У нас теж ділянка там, але з іншого боку Гринівців.

 

Я не знаю чи можна порівнювати наші ситуації. В мене 32тис.грн за 10кВт 3 фази, сплачуємо в кооператив. Сума не маленька, але...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю чи можна порівнювати наші ситуації. В мене 32тис.грн за 10кВт 3 фази, сплачуємо в кооператив. Сума не маленька, але...

 

Зрозуміло, дякую. Хоч приблизно буду орієнтуватися на що розраховувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

На сьогодні, звісно, ніяких активних дій на ділянці не проводимо. Сезон закінчив, майже все що планував виконав, блоки правда не встигли змонтувати, але й в планах вони були 50/50. Думаю як для початку (починали в другій половині жовтня), не погано.

Отже вся будова перемістилась в голову, в площину обдумувань, зважень і обрахунків.

Є в мене бажання влаштувати в будинку поргіб...

В ідеалі матеріалом бачу камінь... Який? Є варіанти, є навіть досвід реалізації подібного погребу. А ще довелось колись побувати в одному невеличкому погребі в будинку початку 20ст. виконаному з цегли, з арочним склепінням і я загорівся ідеєю реалізувати щось подібне в себе коли буду будуватись. Іншого місця як під гаражем я поки не бачу.

Ідею я спробував зобразити на ескізі. Ґрунт у нас глина, дуже тверда глина.

Готовий вислухати будь-яку критику, поради, думки.

1983241919_.jpg.947e45d8028c148370d2ca2128340dcb.jpg

Змінено користувачем YuV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему просто не заглубили фундамент под гаражом больше одновременно получив стены подвала?

 

если копать после фундамента - непонятно почему именно под гаражом, а не гдето вне пятна дома, выложите планировку участка с размещением дома и того что еще запланировано...

 

зы. я сделал подвальчик под предбанником (находится сразу за гаражом) исходя из того что он отапливаться не будет и размер там меньше чем гараж 2.4х4. вход получился с улицы с терассы. делал сразу заглубив фундамент под этим кусочком на 3 ряда блоков ниже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему просто не заглубили фундамент под гаражом больше одновременно получив стены подвала?

 

Нє, бетонного бункера я однозначно не хотів...

 

если копать после фундамента - непонятно почему именно под гаражом, а не гдето вне пятна дома, выложите планировку участка с размещением дома и того что еще запланировано...

 

Поки що планування всієї ділянки нема, є лише туманні ідеї...

Незнаю, хотілось звичайно в будинку... Ну наприклад холодного зимового вечора збігати за маринованими помідорками, чи чимось іншим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нє, бетонного бункера я однозначно не хотів...

 

ну у вас на схеме такой же бункер :D в чем разница?

 

и еще говорят что погреб лучше не под теплыми помещениями а лучше на улице.

 

Добавлено через 4 минуты

Ну наприклад холодного зимового вечора збігати за маринованими помідорками, чи чимось іншим...

 

потому и спросил про общую планировку участка. вцелом сбегать за помидорами обычно вообще не проблема, ну тратите 15 секунд на альтернативную обувь и куртку, если преодолели притяжение дивана, то это уже не решает.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну у вас на схеме такой же бункер в чем разница?

Все ж таки цегляні стіни це не бетонний бункер...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
На сьогодні в думках схиляюсь відмовитись від ідеї з погребом в тому виконані про яке писав вище...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ж таки цегляні стіни це не бетонний бункер...:D

 

ви думаєте картоплі чи закруткам не всеодно :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви думаєте картоплі чи закруткам не всеодно :D

 

як ви бачите мою ідею виходячи з того що вже побудовано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не могу советовать ничего не оценив всю картину:

 

выложите планировку участка с размещением дома и того что еще запланировано...

 

поэтому вполне допускаю что у вас "оптимальное решение" то которое вы сами придумали, ведь вы учли больше нюансов априори.

 

я планировал изначально Дом-Терассу-Гараж-Сауну-Погреб-Ландшафт-Огород-Сад одним решением. сразу прикинул все, урезал на пополам :D ужал в одно строение и начал выполнять.

 

т.е. чтобы было видно как где ходить и т.п. например у меня вход в погреб с терассы будет. не мегаудобно, но нет отдельного навеса зато и находится на траектории с города в дом практически.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 2 місяці потому...
А что теперь со стройкой?

Начало было,а продолжение?

 

Подождите еще три года. ТС любит длинные паузы.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что теперь со стройкой?

Начало было,а продолжение?

 

Подождите еще три года. ТС любит длинные паузы.:)

 

Спасибо за внимание к теме!

Вообще в одно время изза низкой активности к теме потерял интерес к ней, разговаривать самим с собой было не интересно...

А стройка продолжается о-очень медлено (все своими силами), но продолжается... За последний год определенные работы были выполнены, думал описывать их уже позже вместе со следующим этапом...

Надеюсь три года ждать не прийдется...:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начинайте описывать сейчас, тем более когда работы проводились своими силами всегда интересней читать.:):):)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...