Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Соседи строят дом и скважину возле границы с моим участком: как бороться?

Tatyana Ya

Рекомендовані повідомлення

Та справа в тому що сусід діючих норм НЕ ПОРУШУЄ!!! Він метр відступив? - відступив! а пож. розриву немає до чого брати! В таких ситуаціях так і є (кажу з досвіду) - перший в лінії будує як захоче - а всі інші беруть розриви від його будинку, якщо щось негаразд з розривами - береться розписка що сусід не проти. І якщо ТС захоче потім будувтись - їй же і прийдаться брати згоду НА СВОЄ будівництво у сусіда який зараз будується!!! І з якими очима вона до нього поткнеться після того як таке йому робить? І дурним буде той сусід якщо не відповість їй тим самим.

От і міркуйте самі чи варто їй його зачепати ;)

Як кажуть - земля кругла....

 

 

 

Если вы поддерживаете такие действия людей, значит, вы еще не сталкивались с ними на своей шкуре. Или сами всегда так поступаете - "что хочу, то и делаю, а после меня хоть потоп".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як кажуть - земля кругла....

 

Ну с одной стороны так, но есть и другая сторона. Чел по идее будет воду пить с этой скважины, и ему не должно быть пофиг. Правильней было бы обсудить конечно с соседом, что вот буду бить скважину здесь, ты как? В конце концов септик значительно сложнее перенести чем скважину, особенно если уклон. Поэтому надо допускать что это может создать неудобства соседу. А нормы эт конечно хорошо, но с учетом процветания в нашем государстве правового нигилизма сосед может насрать на эти нормы, и спокойно вырыть септик и дальше иди судись. Т.к септик сложней перенести но его дешевле сделать. И даже если в таком случае решение будет на стороне скважинщика, то я например не пил бы такую воду. Короче будет пиррова победа.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто добре знаю ситуацію і змальовую вам можливі перспективи...

Буквально щойно від мене вийшла жіночка - три роки тому вона рогом вперлася і не дала сусіду побудувати гараж на межі - зараз - хоче узаконити добудову щоб продати свій будинок - І ЇЙ ПОТРІБНА РОЗПИСКА ВІД ЦЬОГО Ж СУСІДА - а він згадав все "добре" що вона йому зробила - і показав дулю! Тепер вона ходить плаче - треба гроші, є покупці - а документів зробити неможна! І ХТО ВИНЕН?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема высосана из пальца.

 

не скажите.

например про то что яму вырыли, это да, зароют куда денутся.

А вот с септиком могут быть вопросы.

У меня я например септик только в одном месте получается, во всех остальных не в тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі по нормам санстанції септик повинен бути АБСОЛЮТНО ГЕРМЕТИЧНИМ....

 

А якщо вже на те пішло - доки ТС не будується - вона не може знати буде чи не буде їй заважати та скважина. Якщо ж точно знає що там у неї буде септик - варто просто попередити сусіда - що оскільки він не питав її то і вона не буде питати його...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема высосана из пальца.

 

 

Даже если проблема не настолько существенна, как глобальное потепление или вырубка тропических лесов, я буду рада, если кто-то из таких вот "соседей" задумается. Хотя бы задумается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі по нормам санстанції септик повинен бути АБСОЛЮТНО ГЕРМЕТИЧНИМ....

 

А якщо вже на те пішло - доки ТС не будується - вона не може знати буде чи не буде їй заважати та скважина. Якщо ж точно знає що там у неї буде септик - варто просто попередити сусіда - що оскільки він не питав її то і вона не буде питати його...

 

 

Я уже предупредила))))) Мне сказали - ОК!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що вам ще треба? прийде час - вліпите туди септик вони підуть судитись, вас заставлять перенести септик а їх заставлять перенести сважину, ви обоє втратите купу грошей і нервів і все життя не будете вітатись... Або ви просто зробите септик в іншому місці.Все. Та хочу повторитись - норм НЕ ПОРУШЕНО. Як писали вище - хто перший встав того і тапкі.

 

Доповнюсь. Єдине що їм можна пришити - це незаконне будівництво! ЯЧкби вони зробили буд.паспорт за ними був би контороль і їм би просто не дали будуватись за метр від межі - цим вони весь ряд "косять". Спрбуйте накатати заяву в ДАБК - там вам будуть раді. Але не факт що допоможе - якщо фундаменти вже залили - скоріш за все що так і буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що вам ще треба? прийде час - вліпите туди септик вони підуть судитись, вас заставлять перенести септик а їх заставлять перенести сважину, ви обоє втратите купу грошей і нервів і все життя не будете вітатись... Або ви просто зробите септик в іншому місці.Все. Та хочу повторитись - норм НЕ ПОРУШЕНО. Як писали вище - хто перший встав того і тапкі.

 

Доповнюсь. Єдине що їм можна пришити - це незаконне будівництво! ЯЧкби вони зробили буд.паспорт за ними був би контороль і їм би просто не дали будуватись за метр від межі - цим вони весь ряд "косять". Спрбуйте накатати заяву в ДАБК - там вам будуть раді. Але не факт що допоможе - якщо фундаменти вже залили - скоріш за все що так і буде.

 

 

 

Вот. Ключевая фраза - если бы люди делали все законно и по совести, такого бы не случилось.

Спасибо за советы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю лучше бы ТС со своими соседями как-то наладить отношения. ИМХО, каждый прав по своему. На проблему ведь можно посмотреть и по разному - участки как я понял по 5 соток - как на таком участке можно где-то построить дом, кроме межи? А с другой стороны, может дом затеняет все нафиг соседу - тоже проблема... Конечно правильнее было бы соседу обсудить ситуацию с Вами и все согласовать раньше.

 

Вобщем худой мир лучше доброй войны - если начнете судебные тяжбы или пакости, то нормальной жизни не будет Вам на этом участке всеравно - так и будете всю жизнь палки друг другу в колеса вставлять...

 

P.S. Да, по санитарным нормам на участке в 5 соток практически нереально разместить скважину, дом и септик, чтобы ничего не нарушить, даже если соседей нет :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто добре знаю ситуацію і змальовую вам можливі перспективи...

Буквально щойно від мене вийшла жіночка - три роки тому вона рогом вперлася і не дала сусіду побудувати гараж на межі - зараз - хоче узаконити добудову щоб продати свій будинок - І ЇЙ ПОТРІБНА РОЗПИСКА ВІД ЦЬОГО Ж СУСІДА - а він згадав все "добре" що вона йому зробила - і показав дулю! Тепер вона ходить плаче - треба гроші, є покупці - а документів зробити неможна! І ХТО ВИНЕН?

 

не плюй в колодец:shout:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Может я мало знаком со скважинами, а вернее почти не знаком, в чем проблема нахождения скважины в 1м от вашей межи!? Скважина воняет?гудит?портит вид? что с ней не так?

А вырытая яма, через 2 года, да и при строительстве будет как царапина на бампере камаза родом из 80-х.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...