Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

перекрытие

andrygoram

Рекомендовані повідомлення

подскажите пожалуйста , нужно залить плиту 5500*3300 , сколько нужно арматуры , какого диаметра и с каким шагом нужно вязать (в один или два ряда) ? строители хотят положить швеллер для прочности (чтоб не прогибалась ) я считаю лишним , достаточно 3-4 опоры снизу для заливки , потом убрать . прав ли я и сколько это может стоить ? заранее благодарю
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

толщина плиты 150мм, арматура 10х200х200мм в два слоя. 3-4 подпорки очень мало, с шагом 1м где-то.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня площадь монолитной плиты больше. По проекту укладывать арматуру диам.10 надо каждые 12/15 см. Толщина перекрытия 14 см. Есть на чертеже места доармировки. Бетон В20.

Чертежи надо специалистам показывать, а то вам насчитают. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало вхідних даних, де перекриття, яке плануєме навантаження, кількість точок опирання на стіни, матеріал...

Швелер можливо буде й зайвим, але 3-4 опори буде точно замало. Щодо орієнтовної вартості почитайте ось цю темку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало вхідних даних, де перекриття, яке плануєме навантаження, кількість точок опирання на стіни, матеріал...

Швелер можливо буде й зайвим, але 3-4 опори буде точно замало. Щодо орієнтовної вартості почитайте ось цю темку

 

перекрітие между цокольным и первым этажом (кладовая под кухней) опирание по всем 4-м сторонам (монолитный ленточный фундамент), мебель и приборы в кухне стандартные

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста , нужно залить плиту 5500*3300 , сколько нужно арматуры , какого диаметра и с каким шагом нужно вязать (в один или два ряда) ? строители хотят положить швеллер для прочности (чтоб не прогибалась ) я считаю лишним , достаточно 3-4 опоры снизу для заливки , потом убрать . прав ли я и сколько это может стоить ? заранее благодарю

 

Арматура ф12-14 крок 150*150 мм в один ряд,нижня арматура на стіни з меншою відстанню, товщина перекриття 150мм.Швелер розділяє бетон, навантаження сприйме швелер і получиться не перекриття а гамак.

Стійок потрібно штук десь девять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...