Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стеля і дерев"яне перекриття.

Naya

Рекомендовані повідомлення

Маємо будинок, маємо дерев"яне перекриття, маємо рішення як зробити стелю, але сумніваюся в його правильності.

Отже:

Перекриття - дерев"яні балки. З огляду на вимушену економію вирішили, що стелю можна зробити підбивши гіпсокартон 12 мм прямо до балок перекриття й на гіпсокартон настелити утеплювач. Оскільки будинок з соломи, то в якості утеплювача хотіли використати ту ж солому.

Чи є розумним таке рішення?

Чи можна так робити?

Чи обов"язково гіпсокартон крутити на спеціальний профіль?

Які ще варіанти можливі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ГК крепить к дереву, то будьте готовы к тому, что могут появиться трещинки на отделки по стыкам. В любом случае надо между балок кидать перпендикулярно бруски с шагом 40-50см, а на них уже ГК. Иначе он провиснет под собственным весом. Я вот так же попробовал сделать из ГВЛ (а он армирован и попрочнее чем ГК), так провис хотя сверху было только 5см пенопласта (на фото видно). Я все снял и переделал на дерево.

А зачем вам в экологичном доме, такой материал как гипсокартон? Делайте дерево.

DSCN0782.thumb.JPG.67e784be29861c959b2d5bd09139d960.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпс також екологічний. І хробаки не гризуть

По дереву ГКЛ тріщатиме бо дерево "гуляє" від вологості, ну а так крок не більше 40см, і бажано металопрофіль щоб не тріщало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене гіпсокартон змонтований на деревяні балки перекриття. Відстань між балками 60 см. Гіпсокартон обклеений білими шпалерами.Ніякіх тріщин та провисів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Прикрутіть деревяні планки впоперек балок 40 см може і загусто але нехай. Потім гіпосокартон але 12.5 і все
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...