Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як порахувати витрати на бетон для фундаменту

jokerV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шановні форумчани, підкажіть, а як можна прорахувати, скільки кг(тонн) цементу, щебня, піску, води піде на фундамент, якщо відомий об'єм???

 

Я розумію що для цього потрібно знати марку бетону, можливо ще якісь характеристики. Будинок планується з підвалом:

1,8м в землю + 0,1 над землею під гаражем + 0,2 Монолітне перекриття (або плити).

1,8м в землю + 0,3 над землею під будинком + 0,2 Монолітне перекриття (або плити).

 

Сам будинок буде з газобетону 2-х поверховий. Висота поверхів планується 2,7м + 0,2 перекриття між 1-м та 2-м поверхами.

 

Будинок 8*8,2м, Гараж прибудований 6,8*3,8м. Над гаражем на другому поверсі кімната.

 

Хотілося б знати наскільки дешевше/дорожче замовляти бетон готовим, чи виготовляти самому. Дякую.

Змінено користувачем jokerV
Доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же будете заказывать бетон в миксерах? если да - то они как раз в м3 и продают бетон

 

ИМХО, более правильным вариантом является нормальный заводской бетон, а не "сделай сам"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, всі фірми пропонують готовий бетон в м3. А як мені прорахувати собівартість, якщо виготовляти його самому? (ціни на пісок, щебінь, цемент в кг у мене є). Як взнати скільки треба кожного компоненту в КГ для 1м.куб.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, всі фірми пропонують готовий бетон в м3. А як мені прорахувати собівартість, якщо виготовляти його самому? (ціни на пісок, щебінь, цемент в кг у мене є). Як взнати скільки треба кожного компоненту в КГ для 1м.куб.

 

www.probeton.su/sostav_betona/

 

П.С. заливать фундамент из бетономешалки имеет смысл только в одном случае - когда рабочая сила безплатная

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Корисна зсилочка. Дякую. Все дуже зрозуміло і наглядно, от тільки питаннячко: в таблиці наведено, який об'єм бетону виходить з 10л цементу. А підкажіть, 10л цементу це скільки кг?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС,мой ВАм дельный совет,если есть доступ техники,то приобретайте готовый бетон,так как вручную ОЧЕНЬ сложно,не имея практики, достичь правильной консистенции и марки.

Фундамент = основа строения,ее основная конструктивная часть и ошибок она не потерпит.

Лейте монолит,а монолит,желательно,лить весь объем сразу.

 

Удачи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовляти бетон звісно простіше та надійніше. Але якщо в ручну, то робоча сила буде дармовою. От я і хочу прорахувати, яка буде різниця. Якщо кілька тисяч, то звісно простіше замовити. Проте якщо різниця 10 000 і більше - це вже чималі гроші... В умовах обмеженого бюджету це має велике значення.

Я нарахував 76м.куб. (сюди окрім стін фундаменту входить заливка підлоги в підвалі на 10см і 20см монолітне перекриття між підвалом і першим поверхом)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НУ,я ВАм посоветовал,так как за плечами не один десяток фундаментов и монолитов,а решать ВАм!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, всі фірми пропонують готовий бетон в м3. А як мені прорахувати собівартість, якщо виготовляти його самому? (ціни на пісок, щебінь, цемент в кг у мене є). Як взнати скільки треба кожного компоненту в КГ для 1м.куб.

 

я тебе скажу так , приблизительно из камаза песка и камаза щебня получается 10 кубов + 250-300 кг цемента на 1м3 . Это как бы практический взгляд на вопрос .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС,мой ВАм дельный совет,если есть доступ техники,то приобретайте готовый бетон,так как вручную ОЧЕНЬ сложно,не имея практики, достичь правильной консистенции и марки.

Фундамент = основа строения,ее основная конструктивная часть и ошибок она не потерпит.

Лейте монолит,а монолит,желательно,лить весь объем сразу.

 

Удачи.

 

нет ничего сложного в "консистенции" и в равномерности - ведра они одинаковые , тот же +- .

 

но работа тяжкая . но с другой стороны позволяет растягивать удовольствие , много людей не надо для приема . разница в цене не заслуживающая обсуждения . вообщем каждому свое .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тебе скажу так , приблизительно из камаза песка и камаза щебня получается 10 кубов + 250-300 кг цемента на 1м3 . Это как бы практический взгляд на вопрос .

За моїми підрахунками виходило чуть менше (куб виходив по цементу дешевший), тому різниця між тим щоб самому робити і замовляти була в районі 10 000. Тому і хотів прорахувати.

 

Просто притримуюсь думки що коли сам робиш, то дуже скрупульозно все прораховуєш. А де гарантія що постачальник бетону не з халтурить чи не вирішить зекономити і не докинути цементу? Були якісь прецеденти недоброякісного товарного бетону?

Змінено користувачем jokerV
орфографія
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет ничего сложного в "консистенции" и в равномерности - ведра они одинаковые , тот же +- .

 

но работа тяжкая . но с другой стороны позволяет растягивать удовольствие , много людей не надо для приема . разница в цене не заслуживающая обсуждения . вообщем каждому свое .

 

Лично никогда не видал бетона,который бы выигрывал с Заводским,если мешать вручную,тем более,если фундамент считаю должен быть Монолитом,лить без перерыва процесса,сразу весь объем!

Но это мое личное мнение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За моїми підрахунками різниця складає приблизно 10 000 грн (60м.куб. бетону).

Можливо ціни на матеріали вказав занизькі...

 

Підкажіть ще, яку краще марку бетону вибрати? Ніби М200 повинен підійти, чи краще не економити та взяти М300?

 

І ще питання: Як ви відноситесь до того, щоб зекономити на опалубці? Вирити яму під фундамент в землі, і вже туди безпосередньо заливати бетон. Земля і буде опалубкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично никогда не видал бетона,который бы выигрывал с Заводским,если мешать вручную,тем более,если фундамент считаю должен быть Монолитом,лить без перерыва процесса,сразу весь объем!

Но это мое личное мнение.

 

вы может вообще бетона не видели ?

 

каким методом определялось какой бетон лучше ? Когда и при каких обстоятельствах вы проводили сравнение ....

 

вот чесануть языком - это на раз два .

 

Похрену где и как мешать . На заводе технологи точнее сделают марку , не для того чтоб сделать лучше , а чтоб не отправить случайно лишнего . Чтоб съэкономить , там они еще и анализы делают сколько шлака например в цементе , что сыпануть чтоб типа съэкономить на цементе ....

 

монолит говоришь . Я не против - монолит всегда лучше . Но не атомные станции строят ! А котеджи . Посчитай минимальную марку которая необходима под котедж и поймешь что завод такого не делает . Не , фундаментные блоки - это нормально , а бетон типа только монолит . Может еще и марки 400 .... ну чтоб було ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За моїми підрахунками різниця складає приблизно 10 000 грн (60м.куб. бетону).

Можливо ціни на матеріали вказав занизькі...

Скорее всего прогадаете . или по нулям . раньше выгода была . В любом случае в масштабе стройки вы забудете такую сумму , поверьте .

 

 

Підкажіть ще, яку краще марку бетону вибрати? Ніби М200 повинен підійти, чи краще не економити та взяти М300?

 

200 более чем достаточно .

 

І ще питання: Як ви відноситесь до того, щоб зекономити на опалубці? Вирити яму під фундамент в землі, і вже туди безпосередньо заливати бетон. Земля і буде опалубкою.

так и делают . если грунт не осыпается . не у всех можно хорошо стенки сделать . ну и ручная копка тогда . экскаватор раскорявыряет .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Шановні форумчани, підкажіть, а як можна прорахувати, скільки кг(тонн) цементу, щебня, піску, води піде на фундамент, якщо відомий об'єм???

 

Я розумію що для цього потрібно знати марку бетону, можливо ще якісь характеристики. Будинок планується з підвалом:

1,8м в землю + 0,1 над землею під гаражем + 0,2 Монолітне перекриття (або плити).

1,8м в землю + 0,3 над землею під будинком + 0,2 Монолітне перекриття (або плити).

 

Сам будинок буде з газобетону 2-х поверховий. Висота поверхів планується 2,7м + 0,2 перекриття між 1-м та 2-м поверхами.

 

Будинок 8*8,2м, Гараж прибудований 6,8*3,8м. Над гаражем на другому поверсі кімната.

 

Хотілося б знати наскільки дешевше/дорожче замовляти бетон готовим, чи виготовляти самому. Дякую.

 

Самому мороки больше и никакой гарантии что все замесы будут иметь бетон с одинаковыми прочностными характеристиками. Из миксера он однородный!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как поется в песне, "Вы сначала поверьте, а поймете потом."

Если есть возможность подъехать миксеру к опалубке, заливайте заводским бетоном. У вас еще впереди столько строительного гемора, наиграетесь с бетоном не единожды. Иначе гемор будет к концу стройки и медицинский:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За моїми підрахунками виходило чуть менше (куб виходив по цементу дешевший), тому різниця між тим щоб самому робити і замовляти була в районі 10 000. Тому і хотів прорахувати.

 

Просто притримуюсь думки що коли сам робиш, то дуже скрупульозно все прораховуєш. А де гарантія що постачальник бетону не з халтурить чи не вирішить зекономити і не докинути цементу? Були якісь прецеденти недоброякісного товарного бетону?

 

 

цемент то же можно купить фиговый, на мешке марка 400 а фактически 200, и будет совсем печально когда из фундамента получится куча песка с щебнем.

При покупке готового бетона можно взять все бумажки (чеки, сертефикаты ттн накладную), образцы бетона тогда можно будет хоть кому то притензии на счет качества и заявленной марки предявить.

 

зы приплюсуйте расходы электрики, :beer: для приготовления бетона самому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зы приплюсуйте расходы электрики, :beer: для приготовления бетона самому

 

Електрика на 10 000 не потягне, а от з цементом фіговим можна пролетіти. Тим більше що цемент втрачає свої властивості з часом (наскільки я знаю). Причому робить це дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Електрика на 10 000 не потягне, а от з цементом фіговим можна пролетіти. Тим більше що цемент втрачає свої властивості з часом (наскільки я знаю). Причому робить це дуже швидко.

 

у меня начинает складываться впечатление что у нас форум чайников собрался ....

 

быстро - 3-6 месяцев . Можно и дольше если специально сберегать . Этого достаточно чтоб его израсходовать и заказать следующий .

 

на цемент тоже можно получить бамажки . Да, балуются , иногда , но не на 200 . Покупайте у проверенных поставщиков . Чаще недовешивают в мешках .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім! ми плануємо заливати фундамент цією весною, підкажіть будь ласка:

- ми порахували що якщо заливати 0,80 см в землю то вийде десь 30 м.кубічних бетону ,+ ще піднімати на 0,5 м. це ще десь 15м.кубічних напевно, який бетон порадите брати і скільки він коштує? ( я читала що беруть м500?)

- Крім витрат на міксери, бетон які ще є витрати?

- думаємо копати самим чи краще трактором? що порадите?скільки коштуватиме?

- чоловік каже потрібно кидати в бетон арматуру, скільки коштує і чи варто кидати?

- особисто я планую вклаастись в 3000 у.о. чи реально?

п.с. Дуже прошу підрахувати оскільки від цього залежить наша поїздка на море :angel: Заздалегідь вдячна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы будете копать сами, а это может оказаться не так просто и совсем не быстро,

стаскивать отовсюду металлолом, якобы заменяющий армировку, из халявного материала сделаете опалубку. Игнорируете подушку под фундамент из песка и щебня,

многие с пеной у рта будут говорить вам что" это ерунда и выдумки строителей", даже в этом случае ваши затраты скорее всего будут несколько больше.

Я бы Вам рекомендовал прочитать раза два этот форум от начала и до конца.

Вы наверное видели множество участков с фундаментами которые стоят лет по десять и больше, у многих из них нет будущего. Хотите выбросить деньги?

Читайте форум и не только и обрящите истину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...