Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

перлітова штукатурка - відгукніться

irazi

Рекомендовані повідомлення

Привіт форумчани:beer:

Знайшов подібні статті ... хотілось би почути відгуки від наших дорогих форумчан про таку штукатурку. Так як у мене штукатурка в процесі, не хотів би використовувати пінопласт для утеплення будинку а поштукатурити перлітовою штукатуркою. Цікаво знати про її теплопровідність, можливо є такі майстри які займаються професійно такою роботою і можуть щось порадити . Чекаю на відповідь.:)

Змінено користувачем irazi
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За солідарність, дякую:beer:

Викладу що знайшов

PROFITEK ТОРГОВЫЙ ЦЕНТР Создания самостоятельно цементно-перлитового раствора. Так как керамзит сложно найти в виде песка, будем использовать перлит. Точной технологической карты, по созданию такого рода раствора нет нигде, так что это только практические исследования. Берется цемент с перлитом один к трём, не переусердствуйте при смешивании, так как когда долго мешать, перлит начинает гранулироваться. Мешайте только до однородной массы. Преимущества такого раствора, хорошо держит воду, теплоизоляция, вес.

Arikkk Перлит (в переводе с французского – жемчуг) получают в результате термической обработки вулканической алюмосиликатной породы. Он обладает отличными сорбционными свойствами, огнестоек, химически инертен, биостоек. Вспученный перлит – высокоэффективный тепло– и звукоизоляционный пористый материал. Температура его применения – от -200 до +900°С. Теплопроводность составляет 0,04–0,09 Вт/мк, при насыпной плотности 75–250 кг/м3. Не случайно поэтому перлит используют в криогенной технике для теплоизоляции, в частности, сосудов с жидким азотом. Однако некоторые специалисты считают, что не стоит пытаться самостоятельно приготовить теплый раствор на основе перлита, поскольку из-за своего высокого водопоглощения (практически один к одному) это весьма капризный материал – без специальных добавок вряд ли удастся что-то сделать. Проще купить готовый.

Следует помнить, что перлит – очень легкий материал, и работать с ним можно только в закрытом помещении, где нет ветра и сквозняков, и вообще к материалу нужно приноровиться. Насыпаем осторожно два ведра перлита, чтобы он не разлетелся, в какую-нибудь емкость. Так же осторожно вольем в емкость одно ведро воды и хорошенько все перемешаем. При этом образовавшаяся масса уменьшится в объеме. Затем всыпаем 1/2 ведра цемента марки «300» или «400». Снова перемешаем. Добавляем еще 1/2 ведра воды и опять перемешаем. Смесь снова значительно уменьшится в объеме, поэтому можно всыпать еще одно ведро перлита и смесь перемешать, долив еще немного воды — 0,5—1,0 л. Смесь в результате получается сухая, рассыпчатая, хочется еще добавить воды. Однако не следует спешить. При дальнейшем перемешивании смесь становится все более пластичной, вода начинает выступать, как отдельная фаза. Смесь готова.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коефіцієнт теплопровідності перлітової штукатурки біля 0.09-0.10 Вт/м, а пінопласту ПСБ 25 0.041 Вт/м, тому як утеплювач, перлітова штукатурка поступається пінопласту, а ще потрібно врахувати різницю в товщині між пінопластом ( 5-10 см ) і штукатуркою ( 1-4 см ).

В плані вартості, то перлітова штукатурка в рази дешевша, та й виготовляється з природньої сировини.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь:beer:

Тепер на рахунок пінопласту.. У нас будинки так як і всюди утеплюють пінопластом, але технологія утеплення не правильна, так сказав спеціаліст.

Почнемо з того , що пінопласт ліплять на непоштукатурену поверхню будинку- це вже є погано. Обов'язково мають бути поштукатурені стіни.

По-друге - клей використовується тільки для зовнішніх робіт а не для внутрішніх . Клей наноситься обов'язково на всю поверхню пінопласту а не місцями, як роблять зараз. От тому і кріплять пінопласт дюбелями, для страховки.

Чому на весь лист пінопласту - тому , щоб не утворювалися містки холоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я говорю про зовнішню штукатурку:)

А хіба про утеплення будинку пінопласта зовні я помилився? Зараз заради єкономії утеплюють хіба не так? Будинки зовні штукатурять виключно не багато власників. Клеють пінопласт на цеглу, а потім штукатурять .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте раніше я дав інформацію на рахунок кладочного раствору. Даю, що нарив по штукатурци. Мене ця тема теж мучає і не хочу пінопласт.

perlitovyj_stroitel_rastvor.doc

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я говорю про зовнішню штукатурку:)

А хіба про утеплення будинку пінопласта зовні я помилився? Зараз заради єкономії утеплюють хіба не так? Будинки зовні штукатурять виключно не багато власників. Клеють пінопласт на цеглу, а потім штукатурять .

Схема системы утепления Ceresit VWS

 

vws.gif внутренняя штукатурка

наружная стена здания

раствор Ceresit CT 85 [около 6,0 кг/м³]

пенополистирольные плиты

раствор Ceresit CT 85 [около 3,0 кг/м²]

сетка из стекловолокна [около 1,1 м²/м²]

раствор Ceresit CT 85 [примерно 2,0 кг/м² под штукатурение и 3,0 кг/м² под окрашивание]

грунтовка под декоративную штукатурку [примерно 0,3 л/м²]

декоративная отделка Ceresit

Схема системы утепления Ceresit WM

 

wm.gif внутренняя штукатурка

наружная стена здания

раствор Ceresit CT 190 [около 6,0 кг/м²]

плиты из минерального утеплителя

раствор Ceresit CT 190 [около 3,0 кг/м²]

сетка из стекловолокна [около 1,1 м²/м²]

раствор Ceresit CT 190 [около 3,0 кг/м²]

грунтовка под декоративную штукатурку [около 0,3 л/м²]

декоративная отделка Ceresit

 

 

Рекомендаціями різних виробників розглядаються як приклеювання пінопласту під гребінку, так і на "ляпухи" на основу стіни ( без попередньої штукатурки ). Ну і для чого Вам клей для внутрішніх робіт?

Ну а на рахунок перлітової штукатурки, то пропорція цемент-перліт=1:3, скільки води не пам"ятаю, потрібно пробуквати так щоб розчин був зручним для роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь:beer:

Тепер на рахунок пінопласту.. У нас будинки так як і всюди утеплюють пінопластом, але технологія утеплення не правильна, так сказав спеціаліст.

Почнемо з того , що пінопласт ліплять на непоштукатурену поверхню будинку- це вже є погано. Обов'язково мають бути поштукатурені стіни.

По-друге - клей використовується тільки для зовнішніх робіт а не для внутрішніх . Клей наноситься обов'язково на всю поверхню пінопласту а не місцями, як роблять зараз. От тому і кріплять пінопласт дюбелями, для страховки.

Чому на весь лист пінопласту - тому , щоб не утворювалися містки холоду.

 

Поясніть будь-ласка.Чому потрібно штукатурити зовнішні стіни перед утепленням пінопластом. Містки холоду, чи інше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стіни штукатуряться для того , щоб вирівняти температуру прогрівання стін і покращити монтаж пінопласту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, уважаемые форумчане. Прочитал вашу дискусию по поводу утепления стен перлитом. Имею опыт утепления этим материалом. Кому интересно жду вопросов.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво знати про все. Від початку процесу до закінчення утеплення перлітом
Присоединяюсь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, уважаемые форумчане. Прочитал вашу дискусию по поводу утепления стен перлитом. Имею опыт утепления этим материалом. Кому интересно жду вопросов.

 

Опишите пирог стены. Если штукатурка, то какой толщины, каким способом наносилась, чем покрывалась, чем армировалась и армировалась-ли, сколько стоит, как долго стоит :) что за производитель. Какие нюансы возникли. Ваши рекомендации.

 

Большое спасибо за участие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опишите пирог стены. Если штукатурка, то какой толщины, каким способом наносилась, чем покрывалась, чем армировалась и армировалась-ли, сколько стоит, как долго стоит :) что за производитель. Какие нюансы возникли. Ваши рекомендации.

 

Большое спасибо за участие

Присоединяюсь.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Если есть что сказать по существу - все рады будут услышать... Зачем спрашивать?

Лично я к перлиту как утеплителю отношусь очень скептически.

Разубедите если сможете и получите очень перспективного клиента в Киеве.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема ще актуальна?

 

Якщо актуальна то можу поділитися досвідом

Уже не актуальна www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=15273&page=30&highlight=%F2%E5%EF%EB%EE%E2%E5%F0+%F5%EE%F7%F3

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже не актуальна (ссылка устарела)

 

А що там в тій темі? Я там бачу обговорення готових штукатурок.

 

Я так розумію тут більше піднімалася тема як зробити перлітову штукатурку самому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема ще актуальна?

 

Якщо актуальна то можу поділитися досвідом

 

Поделитесь пожалуйста!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поделитесь пожалуйста!

Ну в нас тут дискусія в сусідній темі якраз розгорнулася www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=56026&page=27

 

Ну але рецепт скопіюю на всяк випадок

 

1) 1 мішок перліту (100 л)

2) 13 кг. цементу (пів мішка 25-ти кг мішка на око, плюс ще кельня або ківш на Око)

3) 5 кг вапна (добра шуфля)

4) 100 гр Мікрофіброволокна (не поліпропіленового) (добрі 2 жмені але краще відважити декілька раз вагою щоб не помилятися на майбутне)

5) 10 гр повітровтягувача (ПАВу) приблизно 1 ст. ложка

6) на то все близько від 15 л води. Хоча тут треба просто до потрібної штукатурної консистенції. В мене переважно йшло 20-22л.

 

Детальніше в темі на яку кидав ссилку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...