Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мучить питання

daerds

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.Мучить мене питання одне "чи необхідно прикручувати гіпсокартон на стелі до напрявляючого профілю і чи потрібно прикрчувати несущі профілі до напрявляючого".Хочу робити стелю в кімнаті яка зараз утеплена мін ватою з пароізоляцією і підшита по балкахдошками.Стіни теж дерево.Наперед дякую за відповіді)):)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нельзя!

Нельзя!

Причём категорически!И зазоры между листами и между стеной-обязательны!СД профиль должен свободно входить в УД и не упиратся в него до упора,люфт-обязателен.А иначе-прочтите последний отзыв в моих рекомендациях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему? что будет если прикрутить?

При грунтовании ведёт гипсокартон, так как ему некуда расшириться. Но если не прикручивать край возле стены то и профиль на стене не нужен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему? что будет если прикрутить?

 

НО в первую очередь не грунтовка, а деревянное основание тут всему виной!! Так как его крутит в разные строны

 

Добавлено через 4 минуты

При грунтовании ведёт гипсокартон, так как ему некуда расшириться. Но если не прикручивать край возле стены то и профиль на стене не нужен.

 

Конечно можно обойтись без направляющего, если работать с лазерным нивелиром, но зачем утяжелять процесс оно того не стоит. А если без нивелира, а водяным уровнем,то исход будет не удовлетворительным. ИМХО!

 

Добавлено через 12 минут

А скільки цей люфт має мати мм?приблизно

4-5мм с каждой стороны!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт.Мучить мене питання одне "чи необхідно прикручувати гіпсокартон на стелі до напрявляючого профілю і чи потрібно прикрчувати несущі профілі до напрявляючого".Хочу робити стелю в кімнаті яка зараз утеплена мін ватою з пароізоляцією і підшита по балкахдошками.Стіни теж дерево.Наперед дякую за відповіді)

неможна.сам переконався.недавно заметил housetalk.ru/topic1245.html-тебе посоветует и поможет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду робити гідрорівнем))дякую всім за відповіді))

 

Добавлено через 32 минуты

а і ше питання: шо потрібно робити першочергово стелю чи стіни??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а гіпсокартон на стінх тоже не можна прикрчувати до напрявл.ячого профілю?

Я раньше прикручивал и в общем-то всё стоит, правда вело от грунта и прочей влаги. последнее время если есть возможность то к стене я вообще профиль не прикручиваю. В щель между гипсокартоном и стеной задуваю пеной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так і не можу рішити з чого перше починати з стін чи з стелі? шо стіни шо стеля досить криві))хата приблизно побудована 100 років тому))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поверьте что по ровным стенам намного проще вешать гипс. Ровный же потолок вооще не влияет на то как будут делаться стены.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді почну з стін думаю сам справлюсь з монтажом))нікого кликати не треба буде))а для стелі закличу когось щоб помогли))основні профілі приручу всетаки до напрляючих для жсткості думаю шо хатаусадки більше не дасть багао вже пройшло часу від моменту побудови))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді почну з стін думаю сам справлюсь з монтажом))нікого кликати не треба буде))а для стелі закличу когось щоб помогли))основні профілі приручу всетаки до напрляючих для жсткості думаю шо хатаусадки більше не дасть багао вже пройшло часу від моменту побудови))

Вы на правильном пути, удачи!

:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...