Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Есть набросок фасада - нужна помощь дизайнера (архитектора)

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Смайлик только может поменяться в конце предложения в случае неудачного эксперимента.....

 

Ну, скажем так, экперимент не будет неудачным.

Надежда, а Вы у себя обрамления вокруг окон делали магнезиевой плитой ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надежда, а Вы у себя обрамления вокруг окон делали магнезиевой плитой ?

 

Делала..... :fool: Потом отковыривала.... :o По итогу имею обрамления из Вашего нелюбимого материала ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если серьезно, то альтернетоивой пенопласту будет наверное гипс. Из него тоже можно любые формы лить...

 

В часи Середньовіччя, коли не було ні пінопласту, ні бетону, фасади справді оздоблювали гіпсовим декором. Тільки його просочували киплячою оліфою. Ліпним фасадам Пітера і Одеси вже по кілька століть. Зараз теж роблять з гіпсу, тільки щоб не заморочуватись з оліфою, використовують акрилові гідрофобієзатори. Головне, щоб перед протравленням гіпс був ідеально просушений, і погода на вулиці була сухою (заздалегідь до осені). Мені один монтажник розповідав, як їх прораб убовтав осінню прокрити гіпс посирому фасаду, то після зими фасад переробляли заново: якщо підковирнути просочений шар гіпсу, то середина з-під нього буквально висипалася.

 

А що стосується того, чому ніхто не робить з газоблоку декор, то в першу чергу причиною вважаю більшу трудомісткий виготовлення. В рази простіше по шаблону гарячою струною вирізати з пінопласту, і в десятки разів простіше, коли пінопластовий куб ріже автоматичний плотер за векторною картинкою. Отримуються елементи завдовжки 1 метр. Газоблок же доведеться пиляти вручну, при монтажі доведеться обробляти більше швів (розмір деталі обмежується довжиною блоку). Якщо усе це не лякає, то принаймні я не бачу інших причин відмовлятися від газоблолку. Особливо, якщо не плануються складні профілі. При простому профілі і вирізати цілком реально, і шви не стануть великою проблемою.Якщо усе буде проштукатурено армуючою сумішшю з склосіткою назразок покриття пінопластового декору, то по довговічності не поступатиметься декору з пінопласту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримуються елементи завдовжки 1 метр.
уже делают по 2м.

Вариантов конечно много гипс(защита от влаги), бетон(обязательно температурные швы), полиуретан(защита от солнца), камень(нужно оборудование и лучше всего закладыват в процесе облицовки).

Можно и газобетон использоавать обрабатывать легко, но фасонные детали в домашних условиях получить будет трудно. Потом армировка и штукататурка. Если прямоугольная деталь то углы, если нет то мастерство и шаблон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіантів матеріалу всіх навіть не перелічити. Там і склопластики, полімербетони, акрилові смоли......... Вряд чи усе це високомолекулярне хімічне диво влаштує більше за пінопласт. Бетон заважкий для газоблочних стін, гіпс трохи легший, але монтаж трохи мутний. Якщо геометричні можливості газоблоку влаштовують, то для газоблокових стін кращих варіантів серед екологічних матеріалів я не бачу. Ну, хіба що кераміка, але то зовсім інша цінова категорія, сьогодні до екзотичності непопулярна.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вряд чи усе це високомолекулярне хімічне диво влаштує більше за пінопласт.

Позвольтет не согласиться.Всякое високомолекулярне диво давно стало таким же обычным, а в некоторых случаях единственно возможным материалом. Все они совершенно разные в том числе по экологичности. Пенопласт выделяет вр.вещ. сертифицированый сделан по технологии, выделяет в пределах нормы, рекомендован для наружных работ, внутрь нельзя. Полиуретан применяется внутри помещений, в медицине(протезирование), подошва вашей обуви тоже полиуретан. Нельзя ставить ПП и ПУ в один список. По стеклопластикам полимер бетонам и др. не скажу, но думаю там тоже самое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіантів матеріалу всіх навіть не перелічити. Там і склопластики, полімербетони, акрилові смоли......... Вряд чи усе це високомолекулярне хімічне диво влаштує більше за пінопласт. Бетон заважкий для газоблочних стін, гіпс трохи легший, але монтаж трохи мутний. Якщо геометричні можливості газоблоку влаштовують, то для газоблокових стін кращих варіантів серед екологічних матеріалів я не бачу. Ну, хіба що кераміка, але то зовсім інша цінова категорія, сьогодні до екзотичності непопулярна.

 

Дуже дякую Вам за слушну думку.

Так, полімерних матеріалів на сьогодні і справді є багато. Але про їх екологічність важко говорити - особливо коли вони на фасаді - тобто піддані температурним скачкам і т.д.

 

Поліуретан в принципі цікава річ - але ціна напевно ого-го...

На даний момент я зупинивсь на газоблоці. Що мене турбує - так це те, якої товщини вирізати "пластинки": думаю в районі 5 см...чи то вже затовсті? Бо стосовно ширини - то вже треба дивитись по фасаду як воно буде....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позвольтет не согласиться.Всякое високомолекулярне диво давно стало таким же обычным, а в некоторых случаях единственно возможным материалом. Все они совершенно разные в том числе по экологичности./.../Полиуретан применяется внутри помещений, в медицине(протезирование), подошва вашей обуви тоже полиуретан. Нельзя ставить ПП и ПУ в один список.

 

В деяких випадках не бачу підстав ставити ПУ в окремий список від ПП. Я рік пропрацював на Еліт-декорі на виробництві з ПУ. Там крім різних складів компонентів з різними наповнювачами можливі і різні заливочні машини. Були такі, що механічно самоочищалися, а була одна й з хімічною промивкою, котра потім "підмішувалася" в наступні заливки. Як і з ПС, у ПУ неостанню роль відіграє точність змішування компонентів. Був я і наскладі готової продукції "Хармоні" і "Гауді-декор" - не знаю, чи порівну вони виділяли запашок, чи хтось один активнише, однак повітря явно "не пахло свіжістю". Тому наявність видів ПУ, які застосовують у медицині я б не розглядав як гарантію безпечності усіх видів ПУ. Але і тотальної небезпеки я у вспіненому ПУ також небачу. Так само, як в ПС. Думаю, у деяких містах повітря на вулиці токсичніше, ніж у деяких будинках з ПС в середині приміщень. Живуть же якось люди в термо-будинках з незйомної ПС опалубки. І не тільки в Україні. Сама ж технологія прийшля з Німеччини.

 

Тут питання в тому, що Sharkan принципово не хоче використовувати матеріали з сумнівною екологічністю. Це для нього вирішена позиція, з якою не бачу сенсу сперечатися. Кожен з нас має якісь непохитні принципи. Так от виходячи з його принципів, газоблок вважаю цілком придатним матеріалом, оскільки сам Sharkan свідомо згоден йти на певні складнощі виготовлення задля досягнення мети.

 

А вцілому я з Вами згоден, що всього всеодно незамінити.

 

Добавлено через 9 минут

Що мене турбує - так це те, якої товщини вирізати "пластинки": думаю в районі 5 см...чи то вже затовсті? Бо стосовно ширини - то вже треба дивитись по фасаду як воно буде....

 

На мій погляд - від 3 до 5 см. Все-таки виразніше, якщо 5. Тільки про гідроізоляцію верхніх виступів на всяк-випадок не забудьте. Зайвим точно не буде. Як мінімум гідроюобізуючою пропиткою я радив би добре просочити, і + невеличкий скіс від стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...