Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З чого ці фасади?

Komaha

Рекомендовані повідомлення

Власне, подобаються ось такі фасади. З чого вони? Що за технологія?

Думаю, це фарбоване дерево... Можна якось це зімітувати чимось подешевше і подоступніше, але щоб було правдоподібно?

 

Плівкове МДФ з цим точно не справиться.

Рамкові фасади? Я щось таких не зустрічала...

 

default.jpeg.c97dc4062d030d451807ab19805bf600.jpeg

 

cooking-area-backsplash.thumb.jpg.84ddad21b0fef5e0d13bcbdc729ca1b7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається, що більшість - таки МДФ. Подивися, наприклад, аналогічні ікеївські, там МДФ переважно. Просто вміють (не в цій країні) робити меблі з інших матеріалів, яких від дерева практично не відрізниш. Ті ж таки ікеївські дерев'яні та МДФ-ні вироби особисто я за картинкою не відрізняю, доки не прочитаю опису.

 

А ручки такі навіть в Епіцентрі є, але я бачила тальки під латунь, а білого металу ні. Але знайти напевно можна, і ціна не захмарна.

 

Fly Wind, а скажіть, будь ласка, чи все ж можна плівковий МДФ зробити хай не таким самим, але білим і матовим? Я от зібралася у вас кухню замовляти, але так і не зрозуміла, чи можу сподіватися на бюджетні й неблискучі білі фасади.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ручки похожие есть. фасады такого вида - дерево, шпон или мдф крашенный (на фото).

 

мдф немає з увігнутою серединкою. лише фрезерування полосочками різними, а це зовсім не те.

все ж схиляюся, що з мдф профілю можна зробити такий фасад. бачила щойно щось подібне в салоні меблів. спробую пошукати фото.

 

Добавлено через 1 минуту

дивилася на ікея ру, то там навпаки більшість - дсп. і в подібному стилі єдиний комплект. може на інших ікеях є шось краще.

 

Добавлено через 3 минуты

ось знайшла на якомусь форумі фотки :

(ссылка устарела)

i023.radikal.ru/1104/83/47058dc956da.jpg

Корпус ДСП 18мм, Egger, фасады МДФ профиль AGT.

дуже близько до того, що мені подобається

 

Добавлено через 8 минут

щодо ручок, покищо знайшла лише жовті, білих немає

ціна - десь 50 грн штука

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дивилася на ікея ру, то там навпаки більшість - дсп. і в подібному стилі єдиний комплект. може на інших ікеях є шось краще.

Так, я, мабуть, поплутала трохи. Я все на польському сайті дивлюся, а терміни польською не всі знаю =) А ДСП - нє?

От, наприклад: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80060047/ (правда, пише, що кремова, а на вигляд наче біла). Ніби недорого (множити на 2,5, це якщо без націнки посередників). Плівка, між іншим. І ДВП, а не ДСП. Гм...

А от краса, березова рамка і березовий шпон, якщо правильно зрозуміла: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20158495/

А мені й ці подобаються, хоча вже зовсім кантрі: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/04633310/#/04633310

 

щодо ручок, покищо знайшла лише жовті, білих немає

ціна - десь 50 грн штука

Якщо мені пам'ять не зраджує, в Епіцентрі точно дешевші були. І десь же мусять бути білі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ікеївські фасади - супер. на рос сайті їх точно немає. ціна шось підозріло мала.

і треба під їхні розміри кухню робити. у мене вже проект готовий з розмірами нестандарт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є вони на російському сайті, тільки заникані (там у "кухонних шафах" в підменю треба вибрати "дверцята"). Але якщо вже проект готовий, то ех... Треба тут шукати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Fly Wind, а скажіть, будь ласка, чи все ж можна плівковий МДФ зробити хай не таким самим, але білим і матовим? Я от зібралася у вас кухню замовляти, але так і не зрозуміла, чи можу сподіватися на бюджетні й неблискучі білі фасади.

 

похожий фасад из мдф пленочного белого сделать можно, только пленка матовая выглядит не гладкой, а шагренью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

похожий фасад из мдф пленочного белого сделать можно, только пленка матовая выглядит не гладкой, а шагренью.

 

Шкода... Але, мабуть, усе одно доведеться замовляти =)

А ще скажіть, чи правда, що біла плівка на фасадах із часом може пожовтіти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схожі фасади у фірми "Нова", кухня "Андріана"

О!Знакомая кухонька...только она в одном цвете и далеко не белом...МДФ-пленка,тиснение или фрезеровка(оно цельное)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне, подобаються ось такі фасади. З чого вони? Що за технологія?

Думаю, це фарбоване дерево... Можна якось це зімітувати чимось подешевше і подоступніше, але щоб було правдоподібно?

 

Плівкове МДФ з цим точно не справиться.

Рамкові фасади? Я щось таких не зустрічала...

 

[ATTACH]173772[/ATTACH]

 

[ATTACH]173773[/ATTACH]

 

Ось Ваші фасади з МДФ, облицьовані плівкою ПВХ, тільки колір інший.

www.nirgos.com/color/fasady3.jpg

Єдине, що плівка має погану прикрість відклеюватися місцями. А чи темнішає/змінює колір - це навяд. В мене в самої кухня з класичними фасадами МДФ із плівкою, колір - світла ваніль, за 7 років нічого не змінилося.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шкода... Але, мабуть, усе одно доведеться замовляти =)

А ще скажіть, чи правда, що біла плівка на фасадах із часом може пожовтіти?

 

у нас таких рекламаций не было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось Ваші фасади з МДФ, облицьовані плівкою ПВХ, тільки колір інший.

 

ага, 65ий фасад дуже схожий. це мабуть називається тиснення, а не фрезерування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фасад: объвязка массив тол 21 мм,шир 80мм,филенка мдф шпонированное 10мм.Покрытие:краска

 

интересный проект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересный проект.

 

 

Требование заказчика:максимум функционала при минимум пространства.Было предложено данное решение.Заказчик остался доволен :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это так называемый суперпрофиль. Но крашенный. Он погонажем идет, нарезается как рамка для картины, а то, что внутри - это уже от фантазии зависит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фасад: объвязка массив тол 21 мм,шир 80мм,филенка мдф шпонированное 10мм.Покрытие:краска

 

Это Руэда от Колсс?

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это так называемый суперпрофиль. Но крашенный. Он погонажем идет, нарезается как рамка для картины, а то, что внутри - это уже от фантазии зависит.

 

так, я вже це з"ясувала. суперпрофіль - це українське. є ще турецький профіль AGT. фасад AGT коштує 600 грн за квадрат (!). Не розумію звідки береться така ціна, якщо профіль коштує не дорого (80 грн майже 3 метри0, мдф плита для заповнення біля 250 грн за метр квадратний. шукаю може десь є дешевше...

 

Добавлено через 2 минуты

Фасад: объвязка массив тол 21 мм,шир 80мм,филенка мдф шпонированное 10мм.Покрытие:краска

і скільки такі фасади коштують за метр квадратний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, я вже це з"ясувала. суперпрофіль - це українське. є ще турецький профіль AGT. фасад AGT коштує 600 грн за квадрат (!). Не розумію звідки береться така ціна, якщо профіль коштує не дорого (80 грн майже 3 метри0, мдф плита для заповнення біля 250 грн за метр квадратний. шукаю може десь є дешевше...

 

Добавлено через 2 минуты

 

і скільки такі фасади коштують за метр квадратний?

 

квадрат фасада из агт стоит 200-400 грн за квадрат в зависимости от размеров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...