Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Консультація по каміну

peff

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Ситуація наступна:

є чугунна грубка закритого типу (зі скляною дверкою), розміри приблизно ВхШхГ 60*70*50, вихід у неї 200мм. Димохід для неї зроблений квадратний, всередині приблизно 110*110. Димохід з повнотілої червоної цегли, але клався на звичайний цементно-пісчаний розчин (хоч шви й ретельно затирались). Довжина димоходу (відтань від грубки до конька) близько 9м. Я хочу вставити в димохід круглу гільзу з нержавійки 1мм ф100 (з метою покращення тяги, усунення ризику потрапляння газу/диму в будинок, полегшення чистки від сажі), приєднати її до грубки через перехідник з двома колінами по 45 градусів.

 

Питання:

- чи не зашкодить в даній ситуації гільза?

- чи не погіршить тягу перехідник ф200-ф100 та кут 45 градусів?

- чи буде достатньо для такої грубки димохода діаметром 100мм?

- яким чином і в якому місці облаштувати конденсатозбірник?

- ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛІ ПРАЦЮВАТИ ТАКА КОНСТРУКЦІЯ ЗА ДАНИХ УМОВ? (без зайвого диму, без замерзання, з вогнем та теплом, при користуванні в зимовий період з періодичністю 1-2 рази в тиждень)

 

Буду дуже вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання:....

 

- ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛІ ПРАЦЮВАТИ ТАКА КОНСТРУКЦІЯ ЗА ДАНИХ УМОВ? (без зайвого диму, без замерзання, з вогнем та теплом, при користуванні в зимовий період з періодичністю 1-2 рази в тиждень)....

 

Буду дуже вдячний за відповіді.

 

НЕ БУДЕТ... (Пишу крупными буквами.)

вы же в ДВА РАЗА заузили сечение.. Чего ожидать от камина? Только дым в комнату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема лише в завуженні? Якщо виділити під камін два канала в димоході (або взяти грубку з виходом 100мм і пустити в один канал), то все працюватиме добре?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема лише в завуженні? Якщо виділити під камін два канала в димоході (або взяти грубку з виходом 100мм і пустити в один канал), то все працюватиме добре?

 

Насчет двух каналов не скажу, а вот топку с выходом 100мм я себе не представляю. Минимум, на вскидку - 150 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответы на все Ваши вопросы

topkamin.com.ua/2010_dim.html

 

"Трубы из нержавеющей стали толщиной 0,5 мм, 0,6 мм или 0,8 мм больше подходят для газовых котлов и при эксплуатации в каминных дымоходах таких труб возникает необходимость замены ("прогорание" стенок и швов) уже через несколько лет.

Распространенный вариант подключения печей-буржуек к дымоходу - трубы из жаростойкой стали ("черные" трубы), толщиной 2 мм."

 

Вот была тема о нержавейке разной толщины... www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=62630

Гильзу из нержавейки ставят для того чтобы защитить канал от воздействия щелочей и кислот...

Дымовые газы от каминной вставки в пределах 300-350гр не приведёт к прогоранию нержавейки 0,5. А от возгорания сажи и 1мм нержавейка не поможет...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

Питання:

- чи не зашкодить в даній ситуації гільза?

- чи не погіршить тягу перехідник ф200-ф100 та кут 45 градусів?

- чи буде достатньо для такої грубки димохода діаметром 100мм?

- яким чином і в якому місці облаштувати конденсатозбірник?

- ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛІ ПРАЦЮВАТИ ТАКА КОНСТРУКЦІЯ ЗА ДАНИХ УМОВ? (без зайвого диму, без замерзання, з вогнем та теплом, при користуванні в зимовий період з періодичністю 1-2 рази в тиждень)

 

Буду дуже вдячний за відповіді.

1.в Вашей ситуации вообще гильза противопоказана)(зашкодить)

2.Тягу ухудшит переходник

3.и 110х110 очень "маловато"

4.не нужен вообще

5.работать будет, но Вам не на радость(((

есть решение-принудительная вытяжка(турбина) Оригинал стоит около 3000грн.:pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене була така сама ситуація,але канал 14 на 14-тяга була погана,дим ішов в кімнату.Коли підключив в два канала по 14см кожен проблема зникла.Але при з"єднані каналів продовбайте на 1 метр вгору перегородку між ними.Думаю у вас буде також працювати.Викладаю фото щоб було більш зрозуміло.

P.S Канали в мене не гільзовані.

100_2848.thumb.jpg.dab5ad6c0e1aa9a135cd69a695802cc8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть решение-принудительная вытяжка(турбина) Оригинал стоит около 3000грн.

Чесно говоря камин с дымососом, мне напоминает человека в реанимации, который подключен к аппаратам и жить бз них просто не может... Вы простите, но такой камин это просто труп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо виділити під камін два канала в димоході
Два канала пойдут.

 

Добавлено через 2 минуты

Чесно говоря камин с дымососом, мне напоминает человека в реанимации, который подключен к аппаратам и жить бз них просто не может... Вы простите, но такой камин это просто труп
Это точно. А во вторых, такой приятный гул стоит по всему дому, что выть хочется)))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, наскільки я зрозумів, варіантів у мене небагато: або ставити турбіну (з усіма її недоліками) або пускати камін у два канали. Але якщо пустити у два канали, тоді можна буде їх обидва загільзувати? І як їх підключати до груби - через розвітлювач?

 

**а взагалі поясніть будь ласка: в грубі (всередині груби) під верхню частину причіплена така собі "кришка", тобто вона причіплена прямо під дірку. Продавці пояснювали, що вона там стоїть для того, щоб все тепло не уходило в трубу. Але через наявність там даної "кришки", для виходу диму з груби залишаються тільки щілини по периметру цієї "кришки". То невже загальна площа цих щілин більша, ніж площа кола ф100?

Я ніяким чином не намагаюсь сперечатись, просто не можу зрозуміти теоретичну фізичну відсутність тяги при трубі ф100 в моєму випадку.

 

Добавлено через 5 минут

Чесно говоря камин с дымососом, мне напоминает человека в реанимации, который подключен к аппаратам и жить бз них просто не может... Вы простите, но такой камин это просто труп

 

Дуже дякую Вам за Ваші такі змістовні відповіді, але дуже хотілося б "почути" конструктивні коментарі та поради, варіанти вирішення проблеми, а не голу нігілістичну критику ( типу "все погано", "працювати нічого не буде"). Тим більше саме від професіонала камінних справ (до яких я Вас відніс, читаючи інші теми про каміни) я очікував почути фахові коментарі, а не...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно говоря камин с дымососом, мне напоминает человека в реанимации, который подключен к аппаратам и жить бз них просто не может... Вы простите, но такой камин это просто труп

 

согласен(я про трупа в реанимации), но если уж очень хочется-как вариант!

а относительно 2х100(я про трубы)они все равно не заменят 1х200, но эффект будет значительным и без турбины!

осталось только вилку заказать(рекомендую "СОФИЮ"), но в эффекте лично я уверен не буду.есть масса нюансов, ведь в каждую трубу по мимо выхлопа, поступает и холодный воздух(сверху вниз), может это для кого-то и новость.... а вот хватит ли им места в двух по сто нормально сосуществовать?!?!?!

скжите пожалуйста создатель темы, есть ли у Вас возможность сделать новый канал с нормальным сечением???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сечение дымоходного канала не может быть меньше выходного патрубка топки для диаметра 200 нужно сечение канала 240-150 или дополнительно задействовать вент канал тоесть взять Y-подобный тройник и подключится в существующий дымоход+в вент канал.......иначе будет плохая тяга камин будет поддымливать когда откроешь дверь
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з*явилась хороша новина: сьогодні я досконало вивчив свій димохід :) і виявив, що димохід в розрізі має не 12*12, як здавалось раніше, а 13*22см. Просто коли дивились знизу, то не було видно всього каналу, тому що під час заливки перекриття трохи натекло під цей канал. Отже, площа розрізу труби ф200 = 314 см2, а площа розрізу мого димоканалу = 286 см2. Вирішив поки що без гільзи спробувати врізати в цей канал перехідник 200-180 (180 в канал, 200 через трубу в грубу) і подивитись, як буде йти тяга (і чи буде взагалі). Якщо нічого хорошого з цього не вийде, тоді трубу здам назад і будемо викладати трубу від груби до димоходу з цегли, з плавним розширенням.

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так хороша новина. У мене була подібна ситуація... Там навіть трохи більше вийшло - розмір цеглини 12*25 .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕ БУДЕТ... (Пишу крупными буквами.)

вы же в ДВА РАЗА заузили сечение.. Чего ожидать от камина? Только дым в комнату.

 

не в два , а площадь круга пи*r2 , итого в 4 раза заузил площадь сечения ....

 

а идея с грубкой наверное ради прикола чтоб контрольный в голову .

 

Добавлено через 1 минуту

з*явилась хороша новина: сьогодні я досконало вивчив свій димохід :) і виявив, що димохід в розрізі має не 12*12, як здавалось раніше, а 13*22см. Просто коли дивились знизу, то не було видно всього каналу, тому що під час заливки перекриття трохи натекло під цей канал. Отже, площа розрізу труби ф200 = 314 см2, а площа розрізу мого димоканалу = 286 см2. Вирішив поки що без гільзи спробувати врізати в цей канал перехідник 200-180 (180 в канал, 200 через трубу в грубу) і подивитись, як буде йти тяга (і чи буде взагалі). Якщо нічого хорошого з цього не вийде, тоді трубу здам назад і будемо викладати трубу від груби до димоходу з цегли, з плавним розширенням.

Що скажете?

 

если так то скорее всего получиться .

 

только грубу - не стоит . это не печь .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з*явилась хороша новина: сьогодні я досконало вивчив свій димохід :) і виявив, що димохід в розрізі має не 12*12, як здавалось раніше, а 13*22см. Просто коли дивились знизу, то не було видно всього каналу, тому що під час заливки перекриття трохи натекло під цей канал. Отже, площа розрізу труби ф200 = 314 см2, а площа розрізу мого димоканалу = 286 см2. Вирішив поки що без гільзи спробувати врізати в цей канал перехідник 200-180 (180 в канал, 200 через трубу в грубу) і подивитись, як буде йти тяга (і чи буде взагалі). Якщо нічого хорошого з цього не вийде, тоді трубу здам назад і будемо викладати трубу від груби до димоходу з цегли, з плавним розширенням.

 

Що скажете?

 

Скажем, что это в корне меняет дело. Это уже красиво получается

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з*явилась хороша новина: сьогодні я досконало вивчив свій димохід :) і виявив, що димохід в розрізі має не 12*12, як здавалось раніше, а 13*22см. Просто коли дивились знизу, то не було видно всього каналу, тому що під час заливки перекриття трохи натекло під цей канал. Отже, площа розрізу труби ф200 = 314 см2, а площа розрізу мого димоканалу = 286 см2. Вирішив поки що без гільзи спробувати врізати в цей канал перехідник 200-180 (180 в канал, 200 через трубу в грубу) і подивитись, як буде йти тяга (і чи буде взагалі). Якщо нічого хорошого з цього не вийде, тоді трубу здам назад і будемо викладати трубу від груби до димоходу з цегли, з плавним розширенням.

 

Що скажете?

 

я Вас поздравляю! это мега меняет дело! тут уже почти норма, НО....:Bravo:..... я бы не гильзовал-опять заузите канал!!!!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зібрали трубу від груби до димохода (з двома колінами 45 град.), поставили, скріпили паперовим скотчем (щоб не розвалилась і була можливість здати назад), натягнули на грубу, вставили в димохід (ніякими герметиками ніде нічого ще не промащували, дірки та щілини (від неспівпадіння круглої труби та прямокутного димохода) теж ще не замащували). Запалили. Політ нормальний. Дим в кімнату не йде ні граму (і при зачиненій і при відчиненій грубі), дрова горять тліючи досить довго, жар не улітає одразу в трубу. Тяга хороша навіть при закритому піддувалі, при відкритому ще краща. Сьогодні будемо вже все збирати на "чистову", герметизувати тощо. Сподіваюсь, гірше вже не стане. :)

 

Дуже дякую за доречні та корисні поради!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зібрали трубу від груби до димохода (з двома колінами 45 град.), поставили, скріпили паперовим скотчем (щоб не розвалилась і була можливість здати назад), натягнули на грубу, вставили в димохід (ніякими герметиками ніде нічого ще не промащували, дірки та щілини (від неспівпадіння круглої труби та прямокутного димохода) теж ще не замащували). Запалили. Політ нормальний. Дим в кімнату не йде ні граму (і при зачиненій і при відчиненій грубі), дрова горять тліючи досить довго, жар не улітає одразу в трубу. Тяга хороша навіть при закритому піддувалі, при відкритому ще краща. Сьогодні будемо вже все збирати на "чистову", герметизувати тощо. Сподіваюсь, гірше вже не стане. :)

 

Дуже дякую за доречні та корисні поради!

 

скажите пожалуйста что вы там конкретно герметиком мазать собрались???:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А димохід гільзувати плануєте?

 

ні, вирішили не гільзувати, щоб не завужувати розріз димоходу. промажемо весь димохід ще раз по зовнішній стороні (де він йде всередині будинку).

 

Добавлено через 1 минуту

скажите пожалуйста что вы там конкретно герметиком мазать собрались???

 

термостійким герметиком будемо промащувати стики на трубі. чи не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, вирішили не гільзувати, щоб не завужувати розріз димоходу. промажемо весь димохід ще раз по зовнішній стороні (де він йде всередині будинку).

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

термостійким герметиком будемо промащувати стики на трубі. чи не потрібно?

 

ни в коем случае никаких герметиков!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

во первых перевод денег, во вторых-усложнить можете-герметик станет твердым и не будет прилягания плотного между трубами!!!

трубы ставить нужно по конденсату тоесть раструбом к верху.И НИКАКИХ ГЕРМЕТИКОВ!!!!!!!!;)

(трубы-нержавейка и только)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...