Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що краще бітумна черепиця чи металлочепепиця ?

igorek30

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня.!! Я людина тут нова тому прошу віднестися з розумінням. Планую будувати будинок (розробка проекту) і цікавить точка зору вас щодо вибору виду покрівлі. Будинок планується мансардного типу. А бо дайте ссилочку на дану тему тут бо неможу знайти ? Сам більше схиляюсь до бітумної черепиці.Буду дуже вдячний.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначної відповіді Ви тут не знайдете, це точно. Кожен кулік почне своє болото хвалити, а потім кулики ще й поб"ються. Прочитайте декілька тем і самі робіть висновок.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пораду, але все ж хотів би почуту думку. Кажуть металлочерепиця дуже стукає під час доців. А відповідні теми не можу тут знайти, хто може дайте ссилочку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим вона краще ? На скільки мені відомо вона не дешева ? Питання в тому щоб не дорого і якісно. :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что сказать,если произвести правильное утепление,которое параллельно будет служить и звукоизоляцией,тогда шум будет мало слышен.

Если вопрос бюджетный,тогда металл Вам в помощь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть металлочерепиця дуже стукає під час доців.
У нас сарай з профнастилу:

1) Під час дощу гримить як барабан.

2) Дуже нагрівається

3) Весь час рипить (нагрівається - розширюється, охолоджується - стискється).

4) Протікає (у будівельників руки не того місця повиростали)

5) Іржавіє

CIMG9828.thumb.JPG.b5e18de8c33d3fb4053ef430146da8df.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что лучше битумка или металл это вопрос интересный,

 

 

битумка если хорощая с полным пирогом обойдется вам как дешевая керамика типа Аляски.

 

а металл с 200мм утеплением практически не шумит но металл даже самый дорогой дешевле чем дорогая битумка.

 

 

а в принципе если рассматривать цену в районе 120грн за м2 то можна и комрозитную черепицу метротайл взять.

 

а лучше вы определитесь с бюджетом а потом мы вам подскажем что лучше взять на эти деньги.

Змінено користувачем messer_shmidt
не так написал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тем про типи покрівлі дуже багато, користайтесь пошуком і отримаєте дуже багато інформаціі. Ну наприклад перший же результат просто копія

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67621

или

Помогите с выбором кровельного материала

Змінено користувачем LITMANENko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Практически не шумит" это все таки шумит. Частный дом может быть тихим как могила, на этом фоне шум дождя по металлу может как помогать заснуть, так и раздражать - тут все от конкретной психики зависит. Металл однозначно дешевле, дело не только в нем самом, но и в обязательном ОСБ+подложка под битум, да и вес битумной крыши будет больше (усиленная стропилка). А дальше решать застройщику или его кошельку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Практически не шумит" это все таки шумит. Частный дом может быть тихим как могила, на этом фоне шум дождя по металлу может как помогать заснуть, так и раздражать - тут все от конкретной психики зависит. Металл однозначно дешевле, дело не только в нем самом, но и в обязательном ОСБ+подложка под битум, да и вес битумной крыши будет больше (усиленная стропилка). А дальше решать застройщику или его кошельку.

 

А можно по подробнее зачем для битумки усиленная стропило????:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Битумка+подложка+ОСБ весит все же значительно больше, чем лист металла+мембрана при прочих равных. Хотя все крыши избыточны по прочности и на стропилах оно может и не сказаться, учитывая ветровую и снежную нагрузку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО: Хороша металочерепиця буде краще за бітумку (як не крутіть - рубероїд є рубероїд). Стосовно стукання - якщо теплоізольована мансарада - то його може і не дуже буде чути.

 

Я собі накрив будинок композиткою "Метробонд". Посиділи - порахували - по ціні виходить як бітумка (в кінцевому етапі - з підстилочним ковром і т.д.) - а по якості - навіть і порівнювати немає що...

 

Думайте! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По долговечности композит.

 

А насчет того что рубероид с посыпкой то есть битумка фуфла уже могу поспорить у самого было такое же мнение.

 

Но когда залез на гаражный кооператив на ркышу и увидел как себя повел рубероид которому уже лет 40 и технологоия сами знаете какая там выдерживалась (чтоб держалось) поэтому битумке ставлю +5 но не за такие деньги.

 

Это должен быть самы дешевый вариант после шифера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по довговічності з даних покрівель хто буде лідирувати ?

 

Композитка тут лідер - без сумніву.

До речі, на рахунок файних цін на композитку і роботи по композитці - є такий форумчанини з Рівного, нік Геник, пошукайте його.

Толковий чоловік. Він Вам в Рівному може і готові об"єкти показати і ціни хороші запропонувати :beer:

 

Якщо вибір між композиткою і бітумкою (при однаковій ціні) - то тут і думати нема що...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але одне НО, від металлочерепиці і напевно від її родички композитної йде багато відходів (залишків). В бітумці їх менше з комплетуючи легше. Чи я не правий ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але одне НО, від металлочерепиці і напевно від її родички композитної йде багато відходів (залишків). В бітумці їх менше з комплетуючи легше. Чи я не правий ?

 

от любого материала есть отходы, и они зависят не от материала а от сложности плоскостей крыши.

 

 

А от композита будем меньше всего отходов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня.!! Я людина тут нова тому прошу віднестися з розумінням. Планую будувати будинок (розробка проекту) і цікавить точка зору вас щодо вибору виду покрівлі. Будинок планується мансардного типу. А бо дайте ссилочку на дану тему тут бо неможу знайти ? Сам більше схиляюсь до бітумної черепиці.Буду дуже вдячний.:beer:

 

 

 

Что лучше м.ч. и б.ч? :)

Ну конечно же к.ч.!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ставить вопрос прямо - "Что лучше: металл или битум?"

Ответ однозначный: битум!

Т.к. он по классу и по своим свойствам стоит выше в линейке кровельных материалов.

Но я знаю, о каком битуме говорю. А так, есть в строительных магазинах такой битум, что уж лучше купить металл! Все нужно изучать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я більш схиляюсь до бітумки. Відходів менше, тай возьні напевно менше. Якщо бітумна черепиця, то яких торгових марок краще купувати ? Чи якого виду, якого складу ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я більш схиляюсь до бітумки. Відходів менше, тай возьні напевно менше. Якщо бітумна черепиця, то яких торгових марок краще купувати ? Чи якого виду, якого складу ?

 

Почитайте цю і цю теми, думаю там Ви знайдете те, що Ви шукаєте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я більш схиляюсь до бітумки. Відходів менше, тай возьні напевно менше. Якщо бітумна черепиця, то яких торгових марок краще купувати ? Чи якого виду, якого складу ?

 

Мое ИМХО.

 

- Цена : Битумка в полной комплектации будет явно дороже м.ч., Если кровля без особых изысков м/ч будет гораздо выгоднее (и по работам) + мин.вата 200мм.

- Практичность : Битумка тише

- Стоимость и сложность Монтажа: +/- одинаково (но битумка дороже)

- Если кровля сложная +1 в сторону битумки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...