Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пола - чердачное помещение

Felicita

Рекомендовані повідомлення

В чердачном помещении хочу утеплить пол (чтобы уменьшить теплопотери через потолок на верхнем этаже). Сейчас там бетонные плиты перекрытия.

 

Читаю про легкий бетон на основе вермикулита.

 

Но вроде бы те же свойства у легкого бетона на основе перлита. Но он дешевле.

 

Хотя...почему-то есть продавцы вермикулита в Симферополе, а перлит мне надо будет везти из Киева.

 

И еще рекомендуют сделать смесь из керамзита-вермикулита:

Цемент - 360 кг

Керамзит фр. 5-10 мм - 0,86 м3

Вермикулит фр. 0,6-2 мм - 0,5 м3

Вода -360-380 л

 

А может посоветуете иначе утеплить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Е ще утеплювач БЕТОЛЬ www.betol.ua

 

 

Спасибо.

 

На фото вижу - утепление фасадов. А на пол тоже можно использовать? чем крепить? И сверху потом выравнивающую стяжку?

 

Площадь пола 80 м кв. Сколько надо купить Бетоля?

 

Дилера в Симферополе нет. Во сколько обойдется доставка? Может попутный транспорт ходит в Крым?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо.

 

На фото вижу - утепление фасадов. А на пол тоже можно использовать? чем крепить? И сверху потом выравнивающую стяжку?

 

Площадь пола 80 м кв. Сколько надо купить Бетоля?

 

Дилера в Симферополе нет. Во сколько обойдется доставка? Может попутный транспорт ходит в Крым?

 

Згідно ДБН ваша клім зона третя.Теплоопір стін 2.2.А перекритів підвалів і горищ середнє значення теплоопору 3. Вам потрібен БЕТОЛЬ товщоною 10см. На 80м2 потрібно 8м3 матеріалу.

Для утеплення перекриття утеплювач не потрібно нічим кріпити .Утеплювач викладається підганяючи стики і заливається цементно піщана стяжка.

В Криму дійсно ще ділерів немає.Доставка в межах України безкоштовна але від 30м3.У вашому випадку найдешевший варіант доставки- це додатковий догруз фури ,яка їде в Крим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чердачном помещении хочу утеплить пол (чтобы уменьшить теплопотери через потолок на верхнем этаже). Сейчас там бетонные плиты перекрытия.

 

А я планирую плиты перекрытия ПК между жилым этажом и мансардой утеплить сверху пенопластом или минватой толщиной до 100 мм, укладывая их между лагами деревянного пола.

При ППС шаг лаг может быть большой, так как доски пола могут опираться на ППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплювач викладається підганяючи стики і заливається цементно піщана стяжка.

А людині що, не простіше зразу по плитам зробити цю ж стяжку, але не цементно-пісчанну а вже теплу і без зайвої ваги. Доречі перліт дійсно значно дешевший ніж вермікуліт але чомусь не дуже розповсюджений. Я в Чернівецькій області не можу знайти де купити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А людині що, не простіше зразу по плитам зробити цю ж стяжку, але не цементно-пісчанну а вже теплу і без зайвої ваги. Доречі перліт дійсно значно дешевший ніж вермікуліт але чомусь не дуже розповсюджений. Я в Чернівецькій області не можу знайти де купити.

В перліта,вермикуліта,тепловера,значно гірші показники теплопровідності.Відповідно товщина цього утеплення потрібно робити товстішою що аж ніяк неможе бути лекшою.Для бетолю достатньо 3 см стяжки з армосіткою і теплопровідність його ліпша.

 

Добавлено через 49 секунд

А людині що, не простіше зразу по плитам зробити цю ж стяжку, але не цементно-пісчанну а вже теплу і без зайвої ваги. Доречі перліт дійсно значно дешевший ніж вермікуліт але чомусь не дуже розповсюджений. Я в Чернівецькій області не можу знайти де купити.

В перліта,вермикуліта,тепловера,значно гірші показники теплопровідності.Відповідно товщину цього утеплення потрібно робити товстішою що аж ніяк неможе бути лекшою.Для бетолю достатньо 3 см стяжки з армосіткою і теплопровідність його ліпша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...