Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хочу освещение в подшивке крыши, что использовать как правильно сделать?

Miracle

Рекомендовані повідомлення

У мене практично та ж проблема...

А якщо вивести на горище ВВГ-нг з пластикової труби, потім кабель в металеву гофру щоб гофра залізла в трубу, гофру підвісити на металевому дроті см 10 від крокв (дерева), іншим кінцем гофру в металевий ящик, встановлений на металевих шайбах 10мм, в ящик розетку і трансформатор на 12 В, потім з ящика слаботочку 12В сигнальним кабелем 2-4*0,22 до 12В галогенок. Так можна?

До речі сигнальний кабель в гофру брати чи так підвісити? І які з’єднувачі правильні для кабеля 4*0,22 а то крім пайки і ковпачків нічого не придумується :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для захисту. Якщо раптом буде витік струму, наприклад загоряння, то дифреле відімкне напругу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для захисту. Якщо раптом буде витік струму, наприклад загоряння, то дифреле відімкне напругу

не понимаю как третья жила в этом поможет.

может речь о заземлении, тогда , на сколько я понимаю, если мы говорим например о метталорукаве(гофре ) - его и достаточно заземлить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З товщиною стінки 2-3мм - це звичайний прокат. Продається там де арматура, кутники і швелери. Від (ссылка устарела) або від 15грн/м.п. :(
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З товщиною стінки 2-3мм - це звичайний прокат. Продається там де арматура, кутники і швелери. Від (ссылка устарела) або від 15грн/м.п. :(

 

спасибо.

все оказывается проще.

а я искал электротехническую сталь :)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби незручно кріпити, ну там згони, коліна...

Ще як варіант взяти металорукав і герметизувати його запхнувши у пластикову гофру більшого діаметру, кінці ущільнити термоусадкою. Буде втричі дешевше й простіше у монтажу. У себе так хочу зробити на 220в

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби незручно кріпити, ну там згони, коліна...

Ще як варіант взяти металорукав і герметизувати його запхнувши у пластикову гофру більшого діаметру, кінці ущільнити термоусадкою. Буде втричі дешевше й простіше у монтажу. У себе так хочу зробити на 220в

я думал об этом, только вариант немного другого исполнения

гофру засунуть в металлорукав- по моему это будет дешевле и правильней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо гофру в рукав то вона прогорить а рукав негерметичний, краще навпаки - рукав не прогорить, а гофра загерметизує
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо гофру в рукав то вона прогорить а рукав негерметичний, краще навпаки - рукав не прогорить, а гофра загерметизує

 

 

помоему гофра не горит. если мы говорим об одном и том же :)

и гофра раза в 2 дороже при одинаковом диаметре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...