Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ваша думка про металорукава

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Виникло таке питання про металорукава.

 

Раніше я вважав що це одне з найкращиг гнучких підключень для газу та води. В себе підключив металорукавами воду в туалеті та газ до котла. Рукава з нержавіючої сталі, з сертифікатами...

 

Вчора один чоловік розповів про те як в нього біля котла почав травити металорукав. Не на з"єднанні а прямо посередині. Каже що таке відчуття - наче він протрух.

 

Як ви скажете - це рідкісний випадок? Чи ні? Чи варто довіряти їм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нержавейка протрухла? !

 

Неисповедимы пути господни...

 

Ну вот такое услышал. ХЗ - щас друзи Китайцы всякое могут сделать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я месяц назад купил сильфон 60см за 25грн. Может тоже не нержавейка?

Пока держится:o

Змінено користувачем nyesi
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот такое услышал. ХЗ - щас друзи Китайцы всякое могут сделать.

А Вы батенька, данный "металлорукав" видели- или только: "Одна бабка сказала?"

Я уже не спрашиваю, а есть ли в магистрали давление и как ПРОТРУХШИЙ металлорукав!!! не рассыпался...

Кстати - Вам тута правильную фамилию "металлорукава" назвали - СИЛЬФОН - запомните, а лучше запишите....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникло таке питання про металорукава.

На самом деле металлорукав это металлическая гофра дла проведения в нём электрического провода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На самом деле металлорукав это металлическая гофра дла проведения в нём электрического провода.

В чё, издеваетесь?

Металлорукав - гофроторуба? из чего?

Вы его хоть разок в руках подержите и рассмотрите конструктив....спираль это...из металлической полосы с взаимной, межвитковой фиксацией за отвальцованные края.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чё, издеваетесь?

Металлорукав - гофроторуба? из чего?

Вы его хоть разок в руках подержите и рассмотрите конструктив....спираль это...из металлической полосы с взаимной, межвитковой фиксацией за отвальцованные края.

Да я держал, и не только держал, а и монтировал его несколлько десяток раз! Но это уже относитя к разделу Электрика (это мое мнение)

Да вы правы, это не гофротруба, ивените, я плохо выразился...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я месяц назад купил сильфон 60см за 25грн. Может тоже не нержавейка?

Пока держится:o

Брал в руки, смотрел, крутил, пока не испытывал, но для себя решил:" пока никуда не ставить"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брал в руки, смотрел, крутил, пока не испытывал, но для себя решил:" пока никуда не ставить"

Я уже поставил, жосткий он, если что

отпишусь........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От я горшок теж так підключив.

За правильну назву сенк.

Чмирить мене постом не треба. Я сам в це мало вірю - тому спитав у Вас, чи ніхто не стикався з проблемами СІЛЬФОНІВ 8)

В мене на носі шість підключень води - думав сільфони ставить. Після почутого вище став сумніватися. Розвійте мої сумніви. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От я горшок теж так підключив.

За правильну назву сенк.

Чмирить мене постом не треба. Я сам в це мало вірю - тому спитав у Вас, чи ніхто не стикався з проблемами СІЛЬФОНІВ 8)

В мене на носі шість підключень води - думав сільфони ставить. Після почутого вище став сумніватися. Розвійте мої сумніви. :)

 

Я періодично підключав так, але потім відмовився, бо часто прокладку різало на різьбі. Перейшов на мідну трубку під цангу, як на мене, то надійніше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...