Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

20 часов назад, vadimv сказал:

Нельзя. "Любовь приходит и уходит, а кушать хочется всегда" ©

 

хочеться одночасно  і  схуднути , і тортик в одну харю  перед сном  зхм'ячити . 

хочеться  одночасно  і  трахатися та народжувати від  преміального жеребця  Феррарі  - на заздрівсть пОдругам , 

і пришпорювати низькорангового вихолощеного слухняного мула - "забезпечуна на  побігеньках" .

 

звичайна  бабська шизофренія  

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

war.obozrevatel.com/ukr/schob-druzhini-ne-distalis-grobovi-polonenij-okupant-nazvav-nespodivanij-motiv-vizhivannya-na-fronti-video.htm

Щоб дружині не дістались гробові: полонений окупант назвав несподіваний "мотив" виживання на фронті. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вбивати таких слід - ще в дитинстві , з рогатки :crazy:

 

Москвич купил 8 тысяч роз, чтобы извиниться перед своей избранницей.

За 80 вёдер цветов он заплатил 1,5 млн рублей.

20405769.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

вбивати таких слід - ще в дитинстві , з рогатки :crazy:

 

Москвич купил 8 тысяч роз, чтобы извиниться перед своей избранницей.

За 80 вёдер цветов он заплатил 1,5 млн рублей.

20405769.jpg

скільки говорено-переговорено , 

а  оленяки піхвостраждальці не переводяться:crazy:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поради дресувальника - як дресувати мавпу :crazy:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Село, де пів сотні жінок вбили своїх чоловіків і стали вдовами. Навіщо вони це робили

www.bbc.com/ukrainian/articles/cly6d50gyexo

Загальна кількість загиблих у цьому районі, за деякими оцінками, могла сягати 300 людей.

Щодо їхніх мотивів існує безліч теорій. Бідність, жадібність і нудьга – це лише деякі з них. У деяких повідомленнях стверджується, що жінки заводили коханців серед російських військовополонених. Їх залучили на роботу на фермах, поки місцеві чоловіки воювали на фронті під час Першої світової війни.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ozor сказав:

Село, де пів сотні жінок вбили своїх чоловіків і стали вдовами. Навіщо вони це робили

Чого далеко ходити. Спитайте у вдови Сасса (лікарки за фахом), навіщо вона кормила його баликами з коньяком і дозволяла травити себе табаком. Мабуть не знала про наслідки такої "дієти"?

І звідки у йього голові взялася геніальна ідея, що з віком "нафик надо" займатися фізичними вправами.

 

Я вже писав, що у нас була знайома (також лікарка), яка догодовувала бабусь із нерухомістю копченими баликами і шашликами, вони швидко відправлялися на той світ ситими і щасливими, а вона успадкоувала їхню нерухомість.

Її чоловік також на такій дієті довго не протягнув. Щасливий шлюб, як він є.

Це та сама знайома, яка сватала за мене свою доньку. Яка після виходу з декрету на роботу (у бригаду швидкої) швидко пішла в загул.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідеальний світ Бездомного:lol:

 

Прихований текст

 

У Тибеті поліандрія існує з давніх-давен, і пояснюється вона тут не велелюбністю жінок і не їх дефіцитом, а, перш за все, економічними причинами. Справа в тому, що бідним сім'ям легше дати калим тільки за одну наречену, зробивши її дружиною відразу для всіх синів, і зберігши для них спільну батьківську кров. Тому найголовніша причина багатомужності в Тибеті - можливість зберегти сімейне майно, розділ якого міг розорити багатьох тибетців.

У таких сім'ях прийнято одружити лише старшого сина, який успадковує все сімейне майно, а молодші брати просто приєднуються до цього шлюбу. Всі брати разом господарюють, а шлюбне ложе дружини вони відвідують строго по черзі, залишаючи як попереджувальний знак для інших взуття біля дверей. До речі, зв'язок свекра з невісткою в таких сім'ях також вважається природним. Питання про батьківство у таких шлюбах порушується дуже рідко. Всі діти мають спільну матір, яка їх виховує, і всі хлопчики, як і їхні батьки матимуть спільну дружину.

Багатомужність і безшлюбність ченців у Тибеті спровокували величезну конкуренцію між дівчатами та прихильне ставлення до позашлюбних зв'язків. Якщо незаміжня дівчина завагітніла, батько її майбутньої дитини зобов'язаний відпрацювати в її сім'ї два тижні до і після народження дитини, після чого батьки дочки дякують хлопцю і відпускають його на всі 4 сторони, а новонародженого зараховують до своїх дітей.

Багато молодих тибеток носять на шиї спеціальне намисто з монет, кожна монета символізує амурний подарунок від її коханця. Якщо монет у намисто мало - це означає, що дівчина не дуже популярна серед чоловіків, і шанси одружитися з нею дуже незначні. Роман з іноземцем цінується понад усе, і позначається у намисто кораловим кулькою. Тому володарку кількох коралових кульок можуть домагатися братися одразу з кількох сімей.

Кілька років тому я ходила на курси англійської, на яких навчалися люди з різних куточків світу. На заняттях ми постійно робили повідомлення про традиції чи культуру своїх країн (що дуже цікаво, тому що одна справа, коли читаєш про це, і зовсім інша, коли абориген сам розповідає. Знову ж таки питання поставити можна). І був серед нас тибетський чернець-розстрига. І розповів він нам чудову історію про традиційні сімейні стосунки...

Отже, НДжи доповів нам, що модель сім'ї, яка на сьогодні вже відмерла, але в глухих селах місцями ще тримається, - багаточоловіки. Жінка виходить заміж за всіх братів сім'ї, переїжджаючи до їхнього дому.

Якщо в будинку є маленькі брати, то вони чекають пори повноліття і теж одружуються. Наречену підбирають середнього віку, старшому, але під усіх братів (тобто коли старший зовсім вже старий, то є ще чоловік молоденький, що, як зазначив НДжи, дуже корисно для здоров'я жінки). Чим більше у сім'ї синів, тим привабливіше для наречених будинок, т.к. більшу кількість здобувачів роблять будинок більш благополучним.

За сім'ю, в якій лише один чи два сини, хорошу наречену не віддадуть.

Прийде задовольнятися або сироткою, або що залишилося. Така модель зручна тим, що залишаючи спадщину, немає потреби ділити господарство, тобто. з роками воно, за ідеєю, має зростати і поширюватися.

На цьому він закінчив свою промову і просив ставити запитання, якщо раптом незрозуміло. У китаянок до нього питань, зрозуміло, не було, а ми, переваривши (точніше, не переваривши) почуте, почали. Першим виступив француз:

- А як вирішується проблема, коли кому спати з дружиною?

НДжи не зрозумів питання.

Йому на різні лади роз'яснили, він здивувався:

– Тут немає жодної проблеми, це вирішує дружина.

Француз образився:

- А інші що, чекають? Розклад чи що?

- Немає ніякого розкладу. Кого вона покличе, той іде.

Дівчата пожвавішали. Ми чули, що Тибет - Колиска Цивілізації і Центр Світобудови, але тепер це набувало реальних рис, справді, як мудро все влаштовано.

- А якщо одного вона весь час не кличе та не кличе? - занепокоївся за далекого чоловіка Тибету француз.

- Значить, йому треба постаратися, щоб заслужити на її увагу. Краще працювати, наприклад.

Француз свиснув. Він відчував, що тибетці десь не розуміють, і йому не терпілося привести ситуацію до зрозумілого знаменника. Спробувавши зробити ще кілька заходів, він незмінно впирався в спокійне "Вона вирішує".

- А чиї, вибачте, вважаються діти? - підняв руку угорець-молодий.

- Як чиї? Усіх, хоч у деяких селах вважалося – старшого брата.

- Їх не розрізняють за батьками?

– Ні.

- І тобі нецікаво знати, який із 10 синів – твої?

- Усі мої.

- Ага, зараз! - пожвавішала чоловіча частина класу.

- Це не має значення. Ці діти належать одному роду, і якщо хтось із батьків загине, інші будуть годувати всіх дітей як своїх, а для матері і так не важливо, хто батько її дитини, вона піклуватиметься про всіх однаково, але чим більше чоловіків годують її дітей, тим краще.

- А як щодо ревнощів? Брати не ревнують, не сваряться? - не вгавав француз.

- Кадо вони можуть ревнувати, якщо це їхня дружина?

- Ну прям зовсім?

- Зовсім. Мабуть.

- Ну ось тобі зовсім радісно було б дивитися, як брат йде з твоєю дружиною в спальню?!

- Так це та його дружина теж.

- Тобто тобі справи нема?

– Ні.

- А якщо сусід косо подивиться на твою дружину, тобі теж нема?

- Як це подивиться?

- А ось так! - і француз зобразив зухвалі, прямо-таки

пристрасно-спепеляючий погляд і помотав бровами.

– Ні. Сусід так не подивиться. Його вбити можуть.

- ААААА! - заволав клас, задоволений, що ревнощі все-таки існує і значить, якби Шекспір покопався б там уважніше, то все там знайшлося б. Усі як у людей.

Але мене турбувало інше питання:

- А що, якщо дружині не хочеться виконувати подружні обов'язки з якимсь чоловіком?

– Як це не хочеться? - Здивувався НДжи, хід європейської думки знову ставив його в глухий кут, - Як не захочеться?

Тут усі дівчата навперебій почали пояснювати:

- А от і не захочеться!

- Ну не подобається один, хоч ріж!!

- Ну зовсім поганий, погано працює, ось!!!

- Ну, не може вона з ним йти, з усіма без проблем, а з цим - ну ніяк!

Француз і угорець в один голос радісно:

- А це вже ЇЇ проблеми!

Дівчата загаманіли, почався базар стінка на стінку, який клубився б ще довго, але змовк в одну мить, розбившись про тихий голос НДжі:

– Ні. Це якраз – ЙОГО проблема. Його велика проблема.

Ми затихли. І він розповів нам сумну історію про те, що якщо з одним чоловіком дружині не хочеться спати, або незлюбить його так, що перемогти вже ніяк, то починається чорна смуга у житті чоловіка.

Спочатку, коли неприязнь ще не озвучена офіційно, він просто намагається щосили, щоб заслужити її розташування. Брати поволі йому допомагають. Якщо

успіхів ніяких, то йому дається випробувальний термін, і якщо це не призводить до хорошого результату, то в гру вступає ОСТАННЯ карта. Остання: до жінки приходить Свекруха!.....

(Дівчата! Перш ніж читати далі - приготуйте серветку, щоб втерти скупу сльозу, що проллється над недосконалістю світобудови):

До жінки на уклін приходить свекруха. І, стоячи навколішки, просить пошкодувати її сина і дозволити йому залишитися. Хоча б ще на якийсь час. Вона вислухає багато образливих слів про свого сина, якого вона так погано виховала. Вона проситиме і обіцятиме, обіцятиме і проситиме, аби синові було дозволено залишитися. Жінка, безмежно поважаючи вік свекрухи, може прийняти її прохання та залишити чоловіка у домі.

Тут клас завмер... Як змінився світ! Тишу порушив француз, який найменш співчуває тибетської моделі сім'ї:

- А що буде, якщо вона скаже "Ні"?

– Тоді йому треба піти. Шляхи в нього два – в монастир чи наймані працівники, жити при якомусь будинку і працювати тільки за їжу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліандрія ? 

 

Драупаді та п'ятірка братів  Пандавів 

Пандави та їх дружина, зліва направо: Бгіма, Арджуна, Юдгіштгіра, Накула, Сагадева, Драупаді.

 

Pandavas_with_Draupadi_OR_ayudhapurushas_facing_Madhu_Kaitabha.jpg

Panda_visit_Kedarnath.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

божественна пісня Histoire d'un amour у виконанні божественної Даліди , божественний відеоряд з божественного італійського фільму з божественним Мачелло , присвяченного "щасливому шлюбу" - розлучення по італійськи:crazy:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Бездомный сказав:

 

"Ніколи не злигайся із жінкою, у якої більше (матеріальних) проблем, ніж у тебе" ©

5 годин тому, Бездомный сказав:

скільки говорено-переговорено , 

а  оленяки піхвостраждальці не переводяться:crazy:

 

Ще з дитинства не переварював цю нахабну крашену хабАлку...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

"Ніколи не злигайся із жінкою, у якої більше (матеріальних) проблем, ніж у тебе" ©

що таке матеріальні проблеми?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Чомусь із дитинства не переварював цю нахабну крашену хабАлку...

це могло  хоч якось канати за Залізною завісою .

а після умовної Даліди , виглядає вбого

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, US7IGN сказав:

що таке матеріальні проблеми?

Маленька квартирка на Оболоні, недобудований будинок, старий Кашкай який не заводиться, шуба з кролика etc.

Перечитайте цю тему, тут такого добра валом )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Маленька квартирка на Оболоні, недобудований будинок, старий Кашкай який не заводиться, шуба з кролика etc.

Перечитайте цю тему, тут такого добра валом )

ну , квартирку на Оболоні можна здати .

все інше - так ,малокорисне в нинішніх умовах .

Хоча .... за певних обставин певної готовності  недобудований будинок можна використовуваати у якості  нежилого  приміщення ( я саме так і роблю багато років )

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не оскудевает кормовая база:crazy:Они то ладно, алени сами виноваты в том, что ими пользуются. :crazy:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.07.2015 в 16:23, nataliko сказав:

Может у кого-то есть мнение зачем выходить замуж?

1. Для ничего не имеющей и не умеющей - сесть на шею и ничего не делать.

2. Для имеющей и умеющей - приватизировать понравившегося мужчину. 

05.07.2015 в 20:05, medovik сказав:

А зачем Вам 20-летние?

А это пик фертильности женщины. Дальше только спад.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...