Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хелп!!! В пруду завелись лягушки!

Snaut

Рекомендовані повідомлення

:-D Как на объект пищи???))))

 

Точно - пищи.... Вони ж теж щось жруть!!! Мухи та комари!!! Ви вечорами з палкою розганяйте всіх мух та комарів навколо ставочка, жаби образяться на вас (голод не тітка - в ліс не втіче), і підуть гуртом на інші озерця....

 

Поки писав, ще одна ідея прийшла в голову: ви кажете вам жаби своїм кваканням голову забили? Платіть тією ж монетою: поставте 100 ватні динаміки та включить їм трансляцію з Верховної ради. Карпи ваші глухі, будуть і далі плавати, а жаби, разом з сусідами кілометрів за п'ятнадцять-двадцять за одну ніч земігрують... назавжди:\"\":, а розмножуватись років п'ять бажання не буде :bad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно - пищи.... Вони ж теж щось жруть!!! Мухи та комари!!! Ви вечорами з палкою розганяйте всіх мух та комарів навколо ставочка, жаби образяться на вас (голод не тітка - в ліс не втіче), і підуть гуртом на інші озерця....

 

Поки писав, ще одна ідея прийшла в голову: ви кажете вам жаби своїм кваканням голову забили? Платіть тією ж монетою: поставте 100 ватні динаміки та включить їм трансляцію з Верховної ради. Карпи ваші глухі, будуть і далі плавати, а жаби, разом з сусідами кілометрів за п'ятнадцять-двадцять за одну ніч земігрують... назавжди:\"\":, а розмножуватись років п'ять бажання не буде :bad:

Не, пусть лучше товарища, который на суржике разговаривает, они послушают.... Тогда желание явно пропадет)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, пусть лучше товарища, который на суржике разговаривает, они послушают.... Тогда желание явно пропадет)))))

 

Це того, що просив не "скігліті"?, ну, тіпа "кровососі"? НУ ВИ І ЖИВОДЕРКА!!!! :eek:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це того, що просив не "скігліті"?, ну, тіпа "кровососі"? НУ ВИ І ЖИВОДЕРКА!!!!:eek:

ну.... есть чуток!!! :-D

 

Добавлено через 1 минуту

Це того, що просив не "скігліті"?, ну, тіпа "кровососі"? НУ ВИ І ЖИВОДЕРКА!!!!:eek:

Я с гуманных побуждений!!!))))) но зато, может они его слушать будут!!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну.... есть чуток!!! :-D

 

Добавлено через 1 минуту

 

Я с гуманных побуждений!!!))))) но зато, может они его слушать будут!!)))

 

Наша задача - щоб жаби пішли на всі чотири сторони, а не щоб їх столбняк охопив...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша задача - щоб жаби пішли на всі чотири сторони, а не щоб їх столбняк охопив...

))))))) А кто там про пищу говорил???))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))))))) А кто там про пищу говорил???))))

 

ЗБОЧИНЕЦЬ :bad:, хоча китайці жруть, все, що рухається...

dnt, покажіть своє фото, щоб ми переконались у вашій нації :crazy:

 

Добавлено через 20 минут

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

ну или по крайней мере у Вас будет наглядный конраст.. либо прибить бобика либо оставить квакш..

 

:lol: хотя если они споются..........:lol:

 

або квакши самі приб'ють бобіка :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну извините! В Соломенском районе такого не сыскать!!!)))) Ну если уж так, то приедем на Березняки песни слушать!)))

Да с лягушками на Соломенке тяжело, а соловьи есть! У меня дом возле воиской части не слышно воздухофлотского и утром птицы поют. А для жаб нужен сом!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жаб на Соломенке нет а соловьи есть! У меня возле воиской части не слышно воздухофлотского и утром птицы поют.

 

А вечером?

І взагалі, Ви впевнені, що то пташки співають? Може то у жаб мутація була, і зараз вони солов'ями прикидаються?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сейчас всё что угодно может быть. Не удивлюсь если это крокодилы или гибоны какие-небудь. А если ещё кроме петь и танцевать начнут? А потом и дебоши устраивать! Нет от них нужно как-то избавляться!

1398328720_1.gif.9d548d8088fa207e6b074c5350dcfdbd.gif

1299785899_2.gif.857d9316e4e6c1f5c730745dd831407f.gif

623055972_3.gif.351b5199ac387e5ec1e9290620d65c01.gif

53999541_4.gif.bfe590965b0c38ac6507b9dd2949e6e7.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сейчас всё что угодно может быть. Не удивлюсь если это крокодилы или гибоны какие-небудь. А если ещё кроме петь и танцевать начнут? А потом и дебоши устраивать! Нет от них нужно как-то избавляться!

 

Народ, ми трошки відійшли в сторону. Давайте повернемось назад до озерця...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да сейчас всё что угодно может быть. Не удивлюсь если это крокодилы или гибоны какие-небудь. А если ещё кроме петь и танцевать начнут? А потом и дебоши устраивать! Нет от них нужно как-то избавляться!

Я тут недавно вечером в парке НАУ прогуливалась... Там озеро в Мамаевой Слободе!!! И чье то кваканье там слышно было)))) Но судя по вышенаписаному, вечером ходить не буду там.... А то еще встречу там какую нибудь ЧупаКабру!!!)))

 

Добавлено через 53 секунды

Народ, ми трошки відійшли в сторону. Давайте повернемось назад до озерця...

На шашлыки!!!)))) К жабам и лягушкам!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут недавно вечером в парке НАУ прогуливалась... Там озеро в Мамаевой Слободе!!! И чье то кваканье там слышно было)))) Но судя по вышенаписаному, вечером ходить не буду там.... А то еще встречу там какую нибудь ЧупаКабру!!!)))

 

- Скажіть, будь-ласка, а ЧупаКабра може зґвалтувати?

- Так.

- Тоді я буду в парку НАУ з 21-00 до 21-15.... ;)

 

Добавлено через 3 минуты

На шашлыки!!!)))) К жабам и лягушкам!)))

Після того, як dnt покаже своє фото. Я його візьму з собою. Жаби як побачать, то самі в землю зариються - ще один спосіб позбутись онних...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ине-те видео с бобром рекорды по просмотрам било. Так то Киев, а если чуток удалиться то точно крокидилов и чупакабр наковырять можно.

Что бы карпов не угробить и почистить ряды лягушек нужен сомяра!

Вот перечень едунов лягушек

 

Лягушек едят многие птицы: аисты, цапли, крачки, чайки, коршуны. Также болотные луни, филины, грачи и вороны. Другие животные тоже не прочь полакомиться лягушками. Это могут быть лисы, выдры, ужи, шакалы и даже домашние кошки. Рыбы крупных размеров также едят лягушек. К этим рыбам относятся сомы, щуки и судаки. Лягушачье мясо оценили не только животные, но и люди. Во Франции оно является деликатесом.

Вообщем не кормите кошку, она начнёт ловить лягушек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Скажіть, будь-ласка, а ЧупаКабра може зґвалтувати?

- Так.

- Тоді я буду в парку НАУ з 21-00 до 21-15.... ;)

 

Добавлено через 3 минуты

 

Після того, як dnt покаже своє фото. Я його візьму з собою. Жаби як побачать, то самі в землю зариються - ще один спосіб позбутись онних...:beer:

Вы главное- колонки и вещание ВР не забудьте!!! Это усилит их впечатление о Вас!!!)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот перечень едунов лягушек

 

Лягушек едят многие птицы: аисты, цапли, крачки, чайки, коршуны. Также болотные луни, филины, грачи и вороны. Другие животные тоже не прочь полакомиться лягушками. Это могут быть лисы, выдры, ужи, шакалы и даже домашние кошки. Рыбы крупных размеров также едят лягушек. К этим рыбам относятся сомы, щуки и судаки. Лягушачье мясо оценили не только животные, но и люди. Во Франции оно является деликатесом.

Вообщем не кормите кошку, она начнёт ловить лягушек.

 

Список не повний - відсутній dnt :D

Вот перечень едунов лягушек... шакалы ....:ROFL::ROFL::ROFL:

Я плачу :ROFL: :ROFL: :ROFL:

А шакалів хто пробував використовувати для боротьби з жабами? Дуже цікаво. Поділіться досвідом, ...якщо ви ще живі...:ROFL::ROFL::ROFL:

Змінено користувачем Роман 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да что ж Вы к нему так пристали???))))

 

Да не часто таких є можливість зустріти в наших широтах... Мені фото на паспорт потрібно, так я хотів, щоб він поруч зі мною сфотографувався...Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не часто таких є можливість зустріти в наших широтах... Мені фото на паспорт потрібно, так я хотів, щоб він поруч зі мною сфотографувався...Ж-)

Вы лягушек на заднем плане не забудьте!!!)))) И Чупакабру тоже посерединке)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шакалів хто пробував використовувати для боротьби з жабами? Дуже цікаво. Поділіться досвідом, ...якщо ви ще живі...:ROFL::ROFL::ROFL:

По поводу шакала не скажу, а вот можно прикормить ежа попробовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу шакала не скажу, а вот можно прикормить ежа попробовать.

 

Не, желудок маленький.

 

 

Сдайте в аренду дом -французам.

 

На Евро, разбить у пруда палаточный городок и только Французам предлагать жилье, при уезде пусть завернут еще по пару кило с собой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...