Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите сделать правильный выбор

krava

Рекомендовані повідомлення

Помогите плз определиться с кухней и столовой, есть два варианта. В первом кухня и столовая отдельные комнаты. Во втором Кухня и Столовая вместе, зато освобождается отдельная комната под гостевую. ИМХО одной гостевой на втором этаже не достаточно. Или есть другие предположения?

Проект с отдельной кухней

(ссылка на изображение устарела)

Проект с совместной кухней и столовой

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни то ни другое. Сделайте обычный опен-спейс, и поставьте небольшую перегородку перед лестницей, которую можно обходить с двух сторон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни то ни другое. Сделайте обычный опен-спейс, и поставьте небольшую перегородку перед лестницей, которую можно обходить с двух сторон.

Немного не понял. Зачем перегородка перед лесницей? А ничего что проем будет 6 метров?

Если не сложно набросайте плз. что то я туплю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению расстановки мебели нет, конфигурации лестницы тоже, поэтому этот совет очень навскидку. Лестницу я бы отделил потому, что это одно из самых пыльных мест в доме, не хотел бы видеть во время трапезы кто по ней шастает, да и в интерьере иногда не ахти. в вашей ситуации нужно смотреть как и что. Примерно вот так

rek.jpg.6f613d4fa53da309d9e1ecba91989d04.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня прикинул варианты расстановки мебели для наглядности. Отличия расстановки только на первом этаже. Вот ломаю голову, какой вариант предпочтительнее.

2.thumb.jpg.41e3868cb1292e3823e682dadf78076b.jpg

2a.thumb.jpg.547d5c0a613c3c584f3ccec114f4e644.jpg

3.thumb.jpg.44a9de94c10af75d943acdc862121438.jpg

4.thumb.jpg.62ab70864955d2fb440cbc1d22ce4ce2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

незмогла пройти мимо.... варіани всі нічого хорошого і нічого поганого.... на деяких далеко ходити і носити в столову, на інших велика столова і маленька кухня... хоча, як хто частіше використовує певні зони і кому як зручно. ви спитайте у дружини чи вистачить їй місця там готувати (варіан 1,2)можна трошки ще попереставляти стіл. варіант останній-якщо площа дозволяє так багато місця виділити під столову, хоча непогано, що кухня являється окремо, але ваша гостьова кімната тоді пропадає... ви скажіть які у вас вимоги, щоб ви хотіли і що пріорітетніше. А, ще що вирішили з гостьовою кім., хочете забрати її, чи залишити. Як на мене дуже добре коли вона на першому поверсі. І гостям зручно, і на господарям.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Ярина за відповідь. Мені більше до вподоби останній варіант, але хотілось би мати додаткову гостьову кімнату. Чи потрібна вона чи ні, на данному етапі я не можу відповісти. Зараз ми з сім`єю живемо в квартирі, і гості в нас рідко залишаються на ніч, бо всі роз`їзжаються домому. Але в приватному будинку я вважаю вони будуть залишатися частіше. І буде не правильно їх класти переночувати в вітальні.

Хоча поки одна кімната в нас на другому поверсі вільна. Ось чому я трохи сумніваюсь в остаточному виборі. Хотілось би отримати поради також сторонніх людей.

П.С. Всі проекти ми з дружиною погодили, так що любий з варіантів вона підтримує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажу зі свого досвіду як дизайнера і людини, що ось-ось почне будівництво. Ми розглядали варіант двоповерхового, на першому поверсі робила гостьову кімнату. Дуже практично, а на другому кімната пустою довго не буде :) подумайте на декілька років вперед.Ви ж самі казали на початку
ИМХО одной гостевой на втором этаже не достаточно.
Родичі приїжджати будуть частіше (це ж не квартира як ви самі сказали). Погано зрозуміти ваші варіанти, так як немає розмірів.... стіл у столовій можна поставити розкладний, більше простору буде, сім*ї поверяти місця вистачить. Гості ви кажете не такі часті, тому і розкладати коли приїдуть... Не люблю багато писати. :) Думаю ви зрозуміли, про що я говорила. Як можете виставте план з розмірами, так легше буде зорієнтуватись, ті,що там розміри позначені дуже погано видно!!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, а вытянутая форма дома диктуется параметрами участка?

квадрантый ведь бюджетнее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Ярина, тож будемо робити з кімнатою для гостей на першому поверсі.

Добавив більш якісний план з розмірами.

516568100_.thumb.png.ff1d10a41cb5f6058e2c9e70ba54643d.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, а вытянутая форма дома диктуется параметрами участка?

квадрантый ведь бюджетнее

В принципе нет, хотя участок имеет вытянутую форму.

У меня сосед построился под самым забором, хотя у него дом не узаконен, но не хочу иметь проблем себе тоже, да и солнце его дом будет закрывать, если разместить дом по средине участка. по этому сдвинул его ближе к дороге и максимально подальше от соседского "чуда".

566986841_-.thumb.png.1f68a856d1bcdc862326f98ee8686804.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...