Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металокаркас лестницы. Ищу исполнителя!

KrotikMC

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте Винничане!

 

Может кто подскажет: задача сварить и установить в проем металокаркас лестницы! Нужен исполнитель! Может есть такие умельцы? Или у кого то есть контакты?

 

Буду благодарна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо всем откликнувшимся!

 

В итоге я получила контакты 4-х винницких "металокаркащиков", и одного ровенского. ровенский оказался со старта в 2 раза дороже местных)).

 

С одним человеком уже ездила показывать объект, вот жду точную стоимость к понедельнику...спасибо.

 

П.С: Думаю некорректно выкладывать здесь их телефоны - но кому понадобится - могу поделиться))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо всем откликнувшимся!

 

В итоге я получила контакты 4-х винницких "металокаркащиков", и одного ровенского. ровенский оказался со старта в 2 раза дороже местных)).

 

С одним человеком уже ездила показывать объект, вот жду точную стоимость к понедельнику...спасибо.

 

П.С: Думаю некорректно выкладывать здесь их телефоны - но кому понадобится - могу поделиться))

 

Таки мир не без добрых людей! :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
спасибо всем откликнувшимся!

 

В итоге я получила контакты 4-х винницких "металокаркащиков", и одного ровенского. ровенский оказался со старта в 2 раза дороже местных)).

 

С одним человеком уже ездила показывать объект, вот жду точную стоимость к понедельнику...спасибо.

 

П.С: Думаю некорректно выкладывать здесь их телефоны - но кому понадобится - могу поделиться))

 

Буду вдячний за контакти толкового недорогого спеціаліста ).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
також потрібні майстри по сходам

 

Замовляв тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=143651 каркас, сходи планую робити сам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене вже зроблений каркас, планую обшивати, але не терміново. Підкажіть як оцінюється робота по обшивці і які ціни на обшивку з фарбуванням і перилами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене вже зроблений каркас, планую обшивати, але не терміново. Підкажіть як оцінюється робота по обшивці і які ціни на обшивку з фарбуванням і перилами.

 

Розраховують вартість робіт хто як. Але більшість майстрів рахують вартість роботи за кількістю сходинок. В минулому році рахували від 500 грн за сходинку (матеріал дуб). В цю ціну входило: вартість матеріалу, робота та покриття лаком (один чи два рази). За перила не скажу, в мене металеві.

P4270013_1.thumb.jpg.a0ff1001e4c9737fc6709a8c29a09693.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Если в Виннице нужен каркас обращайтесь к нам) www.magdi.com.ua )) отличное качество по человеческой цене )
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Прийшла черга і мені варити каркас.

Прошу кинути контакти з рекомендаціями.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...