Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грузовые перевозки по Киеву и Украине до 5 т. -20м3

leopold

Рекомендовані повідомлення

На мешке написано, что ето Портланд Цемент, он самый производитель!

 

Якщо це портландцемент, то який? ПЦ І-400, ПЦ ІІ/Б Ш-400, ПЦ ІІ/А Ш-400? І який завод виробник?

 

Если вы боитесь что вам могут насыпать паленый цемент, то обезательно требуйте сертификат качества на партию цемента! У нас они есть.

 

Фірма, що продає цемент вагонами в день, спокійно може отримати один вагон потрібного мені цементу і три вагони непотрібного, а сертифікат світити один, плюс має бути сертифікат відповідності.

 

А на мишке обезательно указана его марка.

 

І не просто марка, а його повне найменування згідно ДСТУ. На мішку ж фото якого Ви дали цього немає.

 

В наш период важно иметь хорошое качество продукции, так как ето влияет на количество покупателей и потребителей.Поетому думаю что нецелесообразно дурить застройщика и засытать паленый цемент!

 

Так, все сказане Вами має сенс, але чомусь 90% людей беруть noname (читай ШПЦ) цемен через те, що він дешевше, да і цемент ПЦЦ 400, що по визначенню гірше за ШПЦ і ніякого відношення до Портландцементу не має - користується дуже великою популярністю.

 

Со склада в день продается около 70 тонн цемента, как думаете, продавалось бы столько если бы он был плохим?

 

Якщо Вас цікавить саме моя думка, то відповідь - так.

Для прикладу візьмемо хоча б Нову Лінію і Епіцентр.

Зараз все вирішує ціна.

 

Тем более отзывы покупателей говорят сами за себя!

 

+1. Відгуки, це справді сила!

 

Ваша відповідь була досить велика, але на моє питання Ви не відповіли, тому повторюся - Чому організація яка впевнена в своєму товарі не сертифікує свій цемент як того вимагає стандарт, хоча зобовязана це зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ваша відповідь була досить велика, але на моє питання Ви не відповіли, тому повторюся - Чому організація яка впевнена в своєму товарі не сертифікує свій цемент як того вимагає стандарт, хоча зобовязана це зробити?

 

Цемент сертифікує завод виробник.Їдьте в Каменець-Подольськ і купуйте цемент там, я думаю мішки відрізнятись не будуть. Я не розумію чого ви хочете добитись? Вам не подобається мішок, не купуйте!!!Хоча якість я гарантую. Вас ніхто не заставляє, вибір великий. Мене повністю задовільняє кількість моїх клієнтів, і вони задоволені товаром, ніхто ще не жалівся. А якщо фірма чогось не робить, то значить в цьому не має сенсу, ну і для одного клієнта, який купить 10 мішків, то цього ніхто робити не буде. Якщо зробити фірменні мішки ,то ці мішки будуть дорожчі, при цьому і цемент подорожає.Тому важливо заробляти репутацію якістю товару, я не мішком!!!Думаю питання вичерпано!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-670гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-640гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской, с золой не смешивается!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент сертифікує завод виробник.

 

Помиляєтеся, завод виробник сертифікує насипний цемент і паспорт дає на насипний цемент, а Ви як фасувальник, сертифікуєте фасований цемент і паспорт даєте свій (не заводський) на фасований цемент. Насипний і фасований цемент ідуть по різним стандартам і це різні товари (до речі, на фото мішка, який Ви давали зазначено стандарт і насипного і фасованого цементу). За цемент, що фасуєте Ви відповідає вже не завод, а Ви як фасувальник.

 

Їдьте в Каменець-Подольськ і купуйте цемент там, я думаю мішки відрізнятись не будуть.

 

І тут Ви помиляєтесь, існує така державна установа як Укрметртестстандарт (в Києві на Метрологічній вулиці) саме ця установа і займається сертифікацією, а її відділення на вул. Краснова займається перевіркою виконання додержання умов стандартизації.

Підозрюю, що інспектор з вул. Краснова до Вас ще не завітав якраз через те, що у Вас на мішку не зазначено реквізитів, а з заводами виробниками таке не проходить (великі підприємства перевіряються в першу чергу), ну і Камянецький заводський мішок я бачив, він дуже сильно різниться з Вашим на фото.

 

Я не розумію чого ви хочете добитись?

 

По-перше справедливості, по-друге хочеться трошки проінформувати і Вас і споживачів про нюанси.

 

Вам не подобається мішок, не купуйте!!!Хоча якість я гарантую.

 

От тут цікаво, як Ви гарантуєте якість? На словах? По стандарту, якість фасувальник гарантує специфічним документом який називається "паспорт якості". Цей паспорт фасувальник виписує сам і ставить на ньому свій штамп (не плутати з паспортом якості заводу виробника на насипний цемент, це різні речі). В паспорті зазначаються фізико-хімічні властивості цементу на основі лабораторних досліджень на кожну окрему партію цементу (знову ж не списані з паспорту заводу виробника, а зроблені у власній лабораторії або по договору в акредитованій лабораторії). Ось це і є письмова офіційна гарантія фасувальника, тобто документ з яким можна і до суду піти.

 

Якщо зробити фірменні мішки ,то ці мішки будуть дорожчі, при цьому і цемент подорожає.Тому важливо заробляти репутацію якістю товару, я не мішком!!!

 

Дуже сильно помиляєтесь, фірмі, яка виготовляє мішки без різниці робити його фірмовий чи нефірмовий вартість залежить не від напису, а від кількості кольорів і розміру. Так потрібно замовити своє кліше, яке коштує декілька тисяч, але цього кліше вистачає на декілька сот тисяч мішків, тому, думаю, подорожчання одного мішка з цементом на 1-2 копійки клієнти Вам пробачать. :)

 

Думаю питання вичерпано!

 

Думаю, можна поставити три крапки ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-670гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-640гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

 

Ціна дійсно непогана.

Хоча для приватного будівництва цемент ПЦ ІІ/А-Ш-500 і цемент ПЦ ІІ/А-Ш-400 не використовується принципово, через те, що їх сфера застосування в приватному будівництві аналогічна до цементу ПЦ ІІ/Б-Ш-400, але при цьому останній дешевше.

Взагалі, цементи другої групи "А" (ПЦ ІІ/А...) використовуються тільки на ЗБВ, шиферних і трубних заводах, як більш дешева альтернатива бездомішковим цементам першой групи (ПЦ І...).

 

Цемент заводской, с золой не смешивается!

 

В минулому Вашому пості, Ви зазначали, що завод виробник цементу Камянець-Подільськ.

Наскільки мені відомо, ще декілька років тому завод ім. Ковальської який до цього був ексклюзивним покупцем Камянець-Подільського цементу відмовився від поставок і розірвав договір саме через те, що Камянець-Подільський завод, для здешевлення виробництва, став використовувати для випалення клінкеру не газ а вуголь. Нова технологія не дала змогу отримати цемент без вмісту золи. І те, що Ви пропонуєте цемент ПЦ ІІ/А-Ш-500 (який допускає вміст як золи так і шлаків до 20%), а не цемент ПЦ І-500-Н (який такого вмісту не допускає), хоча колись Камянецький цемент славився саме своєю "пятисоткою", опосередковано, але підтверджує мої слова.

 

І взагалі, чому замість "справжньої" пятисотки ПЦ І-500-Н, Ви пропонуєте її "урізану версію" ПЦ ІІ/А-Ш-500. Але ж саме цемент ПЦ І-500-Н можна використовувати в місцях де можливі мінусові температури через те, що він бездомішковий (домішки як губка поглинають вологу, а при мінусових температурах волога перетворюється на лід і цемент тріскається), а там де температура постійно вища за нуль підходить і цемент М400. Тому, моя думка, що це в деякій мірі введення в оману споживача.

 

Виправте, будь-ласка мене, якщо я не правий, ну і звичайно на свій доказ викладіть протокол хімічного аналізу, який Ви зробили перед тим, як так голосно кричати про беззольність цементу, а якщо ж я повинен вірити Вам на слово, то звідки така впевненість?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І не надоїло вам бути от таким суперменом????:D

Вас цікавить протокол хім-аналізу, будь-ласка, приїжжайте, беріть мішок цементу і провіряйте!!!Я думаю результати вас задовільнять.

А коментувати кожне ваше речення так як ви це робите я не буду, просто є чим зайнятись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Підозрюю, що інспектор з вул. Краснова до Вас ще не завітав

 

 

Вас це вже не повинно цікавити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Цемент 400Пц||(аш)-680гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-640гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-680гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-650гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-680гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-650гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Цемент 400Пц||(аш)-680гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-650гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-670гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-640гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской, с золой не смешивается!

Есть доставка!

 

 

500ПЦ (аш) имеется в виду 500Д20?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, ето имеется ввиду 500/Д-0.

ха-ха-ха, насмешили! с такой ценой (720грн) в мешке не может быть ПЦ-І-500! В лучшем случае там 500Д-20, в худшем - 400А.

Я это утверждаю, так как хорошо владею входящими оптовыми ценами на цемент со всех заводов.

 

Для сравнения, я продаю цемент ПЦ-І-500 по 820грн/т. При заказе от 10т. - чуть дешевле - 790-800грн, но не 720!

Да, дорого по сравнению с вашей ценой, зато никогда никаких претензий не было от покупателей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, ето имеется ввиду 500/Д-0.

 

ПЦ ІІ/А-Ш 500 це якраз Д20

ПЦ І-500 - це Д0

 

Продаємо не знаємо що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Грузовые перевозки по Киеву и Украине автомобилями до 5 тонн 20 кубов.Перевозка мебели,домашних вещей,стройматериалов,офисные и квартирные преезды в удобное для ВАС время.

Доставим груз в любую точку Киева

И Украины.Оперативная подача авто.

всегда рады помочь!!!

тел. 8(096)929-87-87 Александр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент 400Пц||(аш)-680гр./т.

Цемент 400Пц||(вш)-650гр./т.

Цемент 500Пц||(аш)-720гр./т.

Цемент заводской!

Есть доставка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая стоимость будет перевозки Киев-Донецк? на сайте перевозчиков мне предлагали 2 грн за км. Это нормально?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая стоимость будет перевозки Киев-Донецк? на сайте перевозчиков мне предлагали 2 грн за км. Это нормально?

 

А что вы хотите везти в Донецк какой вес и обьем.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планируем дерево. длина примерно 4 м, высота незнаю...Вообщем где то примерно 200м2 блок-хауса+половая доска 30м2.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планируем дерево. длина примерно 4 м, высота незнаю...Вообщем где то примерно 200м2 блок-хауса+половая доска 30м2.

 

Ну ето примерно 3 куба я так думаю, в газельку поместится, тогда цену они дали нормальную, если она действительно такая будет.:) Я тоже могу отвезти, но у менямашина по грузоподемности больше, так что если в газельку не поместится то тогда прошу) И ето будет где-то 3.3 грн за километр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...