Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматика для распашных ворот «Power Jack»

svitalik1981

Рекомендовані повідомлення

День добрий шановні форумчани.

Тему з такою ж назвою відкривали у розділі купи-продай www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=124260 , та пропонували сабж. В мне запитання: чи хтось собі купив такий набір? Як працює? Якщо немає власників, то які в кого будуть міркування, щодо того чи варто таке купувати. Поляки пропонують не дорого allegro.pl/pelny-automat-naped-bramy-uchylnej-2-skrzydlowej-i4541464972.html

Дякую.

P.S. Шукаю собі! Не продаю!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зимой ставил такую, ту что по второй ссылке, один дед купил через нет, не уточнял где.

 

А что интересует? легче ответить конкретно чем рассказывать о том как космические карабли бороздят просторы вселенной..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрий шановні форумчани.

Тему з такою ж назвою відкривали у розділі купи-продай www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=124260 , та пропонували сабж. В мне запитання: чи хтось собі купив такий набір? Як працює? Якщо немає власників, то які в кого будуть міркування, щодо того чи варто таке купувати. Поляки пропонують не дорого allegro.pl/pelny-automat-naped-bramy-uchylnej-2-skrzydlowej-i4541464972.html

Дякую.

P.S. Шукаю собі! Не продаю!

 

если купите машину количество которых в Украине будет не более 10, то это будет круто,а вот когда к ней нужна будет запчасть даже недорогая, то запаритесь бегать и искать и вся головная боль ваша.

я предпочитаю сдать машину на сто и пусть они бегают за з.п.,а моя задача только рулить . Имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если купите машину количество которых в Украине будет не более 10, то это будет круто,а вот когда к ней нужна будет запчасть даже недорогая, то запаритесь бегать и искать и вся головная боль ваша.

я предпочитаю сдать машину на сто и пусть они бегают за з.п.,а моя задача только рулить . Имхо.

 

Согласен, это только женское платье должно быть эксклюзивное:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді.

Цікавлюся по одній простій причині - хочеться мати привід воріт, при цьому маю обмежений бюджет. Є гарна приказка: "дешева рибка - вонюча юшка", але ж у той же час "не все те золото, що блищить". Розумію, що "ескпериментаторів" серед форумчам може й не бути, проте надіюся що розуміючи люди по загальним характеристикам приводів зможуть зробити хоча б припущення на скільки резонна така покупка. Вихідні дані: створки воріт по 1,8 метра, висота прибл. 1,9 метра, металевий каркас обшитий дерев'янною вагонкою. Між воротами та землею 10 см. Відкриваються ворота, як правило, всього 2 рази на день. Розумію, що Nice та Came це супер, проте не маю достатнього золотого запасу. От і родилося запитання: збирати гроші на європейця чи все-таки не так і безглуздо купити не відомого американокитайця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Подниму дряхлую тему, да простят меня модераторы. :friends:

 

 

На сегодня это один из самых бюджетных комплектов. Кто-то себе ставил? Т.к. смотрю они продаются уже года 3 точно. В Польше есть постоянно. Проблем с Польши привезти, нет.

Но вопрос эксплуатации и качества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

На сегодня это один из самых бюджетных комплектов. Кто-то себе ставил? Т.к. смотрю они продаются уже года 3 точно.

Но вопрос эксплуатации и качества.

Где продаются? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...