Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мій будинок ШАЛЕ (Chalet)

hrdrive

Рекомендовані повідомлення

Вирішив я поділитися своїм процесом будівництва. ділянка має обмеження щодо будинку - 5 метрів в ширину. тому потрібно щось цікаве було придумати щоб не виглядало сараєм. коробка має 5 * 14 метрів, 2 поверхи + мансарда.

 

Я дуже закоханий в стиль шале тому буду максимально притримуватися цього чудового альпійського стилю. Оскільки будинок не типової геометричної форми для шале тому приходиться багато інтерпретацій робити. Основні риси стилю:

- багато оздоблення деревом та каменем

- звіси даху 1,5-2 метри

- вікна стилізовані і оздоблені

- великі балкони

- велика товщина даху

Буду поступово викладати етапи будівництва.

минулого року в травня почав будівництво.

 

декілька фоток моїх улюбених шале:

 

98.jpg

95.jpg

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

46494.jpg

cairn_exterior_2.jpg

 

І вигляд попердній мого шале

 

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Викопали фундамент + заляли бетоном 32 куба пішло

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

 

2. Привезли першу партію цегли

(ссылка на изображение устарела)

 

3. Почали мурувати перший поверх

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4. Заляли перекриття

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

 

5. Носимо цеглу на 2 поверх

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

6. Мурується 2 поверх

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7. Підготовка до перекриття між мансардою.

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

8. Перекриття готове

(ссылка на изображение устарела)

 

продовжую...чекаю майстрів мурувати мансарду і робити дах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляємо з початком будівницва, але здається стиль шале це великів (за площею) будинки, у нас 13*11 і то вигляд не той.

Подивіться в Альпах, розміри таких будов, там проекти по 350-500 м.кв.

Цей стиль вміщує в собі грубі великі меблі, масивний камін, використання необробленого каміння в інтерьері, масивні натуральні двері, боюся у Вас так не вийде дивлячись на маленькі кімнатки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Oxana75 так, ви праві... я просто роблю будинок в своє задоволення з елементами шале, якщо так це можна назвати більш коректно :) нажаль наразі не маю можливості будувати великих або довільних розмірів будинок. тому виходжу з того що маю.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також мріяла про шале, по факту вийшло не так (грошенят на Альпи не вистачить), але знайшла собі заспокоєння.

Колись такі комбіновані будинки будували в Росії, це були помешкання купців.

Коли малювала свій проект, переглядала вілли що здаються гірській місцевості Швейцарії, коли домалювала і приблизно прорахувала вартість(спрочатку це був периметр 16*18 м) почала зменшувати.

А тепер, коши починаю малювати інтерьери тішу себе, що можу не притримуватися чітко стилю. Так все буде натуральне і в кольорах дерева, землі і т.п., але кухня буде в скандинавському стилі (дерев"яна і білого кольору) а ванна трошки в в голанському з використанням ізразців. На вікна першого поверху повішу дерев"яні ставні (як у баварському стилі).

 

Головне Ви праві, щоб подобалось нам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня сегодня неудачный день...

Почему, у человека каждый день удачный, ведь он такой один, просто сразу этого не видно.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему, у человека каждый день удачный, ведь он такой один, просто сразу этого не видно.

 

Так громко звучит... ШАЛЕ... Эх...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так громко звучит... ШАЛЕ... Эх...

Ну нам уважаемый vino-123@mail.ru до Ваших деревянных шедевров(это не насмешка, а констотация факта) увы далеко.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну нам

 

Пасибки на добром слове... Я не считаю это чем-то таким... Я просто занимаюсь любовью...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

основний критерій шале це елементи декору з дерева а не весь будинок. так переважно має бути 2 поверх з дерева, але не обовязвово. набагато обовязковіше для цьтгго стилю це звіси даху мінімум 1.5 метра і балкони великі і по перемитру
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

основний критерій шале це елементи декору з дерева а не весь будинок. так переважно має бути 2 поверх з дерева, але не обовязвово. набагато обовязковіше для цьтгго стилю це звіси даху мінімум 1.5 метра і балкони великі і по перемитру

Будьте дуже уважні до великих звісів та балконів, бо може статися диспропорція між маленьким розміром і масивними елементами. Ми коли покали ставити стропільну систему, були вимушені з 1,5 метрових звісім зменшити до метру, бо вигляд у будинку виходив не суразний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я для даху буду робити подвійну стропильну систему, тобто спочутку ті шо вийдуть назовні крокви 180 мм зашию вагонкою деревяної, а потім до них вчеплю декоративні крокви 70*120 мм. таким чином звіс 1.5 метри і товщина даху до 40 см будуть виглядати важко і нависаючим - це аме то що вимагається від даху "шале" :) впринципі все промалював в гуглі скечапі і виглядає воно доисть пропорційно, оскільки звіси роблю по довгомшій частині хати - там де 14 метрів. а ширина даху буде 7м.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивий проект, як для такого вузького будинку.

 

Єдине напрягає - це оточення. Шале - це не тільки звіси в 2 метри, це ще й Гори, Простір, Краєвид.... Ну так вже маємо - що маємо.

 

Криша у вас досить полога. Навантаження на сніг рахували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S_Lava навантаження не рахував, розраховую на майстрів. але цього тижня ще прорахую сам для себе. краєвид доречі непоганий - в мене фасад виходить на захід і ось з вікон який вигляд:

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

Добавлено через 2 минуты

Першочергово мій архітектор намалював ось такий проект. але потім коли я зрозумів що саме хочу мусів все переробляти сам.

(ссылка на изображение устарела)

 

Sumchanka ось планування:

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

Добавлено через 5 минут

технологія будівництва:

- фундамент згідно геології на 350 мм, внизу пятка розширена до 60 см, до в одному куті не дуже добрий грунт був. знизу арматура вязана і зверху над фундаментом армопояс. (32 куби)

- стіни спочатку хотів газоблок але потім після довгих роздумів і консультацій з архітекторами були прийнято рішення мурувати в цеглу пустотілу керамбудівську. (26000 цеглин пустотілих + 2000 повнотілих на комин)

- перекриття між 1 і 2 поверхом - моноліт

- перекриття між 2 і мансардою - по деревяних кроквах 180*70

- дах двоскатний на кроквах 180*70, площею 130 м2

- площа загальна будинку - 150 м2

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно ли я поняла:

1 этаж -комната,с/у,кладовка, лестница ;

2 этаж - 2 спальни,с/у,лестница ;

Мансарда -вольная территория

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lyubomyr так. сусіди?

 

Добавлено через 33 минуты

Sumchanka

правильно має бути так:

1 этаж -комната,с/у,кладовка, лестница ;кухня

2 этаж - 2 спальни,с/у,лестница ; тераса

Мансарда - гардеробна, кімната, балкон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...