Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. то як, може паті у sergio? бо так і літо пройде вхід - мідь, холодильники?)
  3. Пропоную до придбання в дорозі 2013 BMW X5 PREMIUM/XDRIVE35I/SPORT-ACTIVITY 5UXZV4C58DL993628 пробіг 142 тисячі миль підтверджений, машина без ДТП та пошкоджень, Run & Drive, чистий Карфакс(скину про запит), регулярно обслуговувалась на сервісі, чиста та акуратна не страхова Repossession лот с чистим тайтлом, такі лоти продають банки і як правило дуже швидко без простоїв в очікуванні на аукціонах, конкретно по цій машині процес від вилучення до продажу зайняв 10 днів. Лот мною відіграний і оплачений. Ціна розмитненої машини в УкраЇні 10700$. По оплаті 5600$ відразу і 5100$ платежі після прибуття в Клайпеду, ціна вказана з умовою придбання лота в дорозі, ціна машини в наявності буде не менше 13000$, також залишаю за собою право на підвищення ціни ближче до дати прибуття(+- 2 місяці), в ціну включені транзитні(червоні) номери і договір купівлі-продажу, додатково сертифікація і постановка на облік в ТСЦ. Зв'язок 0985509255 телефон/Вайбер/Телеграм. У цієї машини є окрема тема продажу на форумі https://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=12953525&page=0&vc=#Post12953525 там більше інформації, фото, обговорення тощо. Можливий привіз будь-якого лота під замовлення з США, як зі страхових аукціонів, так і з аукціону цілих автомобілів Манхейм, мій гонорар за подібне дійство (підбір машини, узгодження ціни, всі маніпуляції по США, доставка в порт Клайпеда, доставка в Україну, супровід всіх дій в Україні до постановки на облік) 300$ при ціні автомобіля до 5000$, 400$ при ціні до 10000$, 500$ при більш високій вартості лота, співпрацюю з дилерами, які не мають акредитації та дилерства на Manheim - граю машини з закритих аукціонів!!! Також можливе придбання, привезення і повний супровід на всіх етапах з оформленням під ключ автомобілів з Норвегії, Кореї та Китаю. www.finn.no/car/used/search.html?sort=PUBLISHED_DESC www.encar.com/index.do Доставка автовозами/евакуаторами з Клайпеди до Львова та Києва ваших машин з послугою брокера та митним оформленням, можлива доставка негабаритних автомобілів. Можливий вивіз вашого автомобіля евакуатором з України до Польщі або Литви. Можливий забір на українських митних терміналах і доставка по Україні. Фото/Відео звіт при завантаженні. Відгуки про мене. reibert.info/threads/seksinika.482233/ Мій Tik-Tok nika_23_01_ Мій Instagram www.instagram.com/nika_bezgalmiv?igsh=MTJmem82cWE5NjVhNQ%3D%3D&utm_source=qr Трохи мого Ютуба) https://www.youtube.com/@seksinika Швидше і зручніше буде у Вайбері або Телеграмі 0985509255
  4. Ну надо же, а тут некоторые наезжали на " зека" , а оказались сами этими зеками и кичманами :- "При этом, по словам военнослужащей, бывшие заключенные, наоборот, пользуются хорошей репутацией у многих командиров. “Кого из командиров ни послушаешь: отличные ребята. Я понимаю почему…”, - пишет она. Ганжа сравнила нынешнюю армейскую систему ВСУ со Стэнфордским тюремным экспериментом, где люди оказываются либо в роли “заключенных”, либо “надзирателей”. По ее словам, “война армейский вирус рабовладения не вылечила, а обострила”. "Некоторых надзирателей, прямо как в экспериментах Зимбардо, их роль надзирателя достает. Таким приходится объяснять, что именно такого поведения требует система. Ведь это армия, говорят им, поэтому они должны добросовестно выполнять свои обязанности и закрывать глаза на проявления самодурства и садизма у тех надзирателей, которых садизм вдохновляет, а самодурство возвеличивает, пока оно не сталкивается с еще большим самодурством. Ведь армия - система иерархическая. Среди воинов, сражающихся за свободу, самым большим дефицитом оказывается сама свобода. Каждый, на каждой ступени, чувствует, что у него зажаты яйца - степень образности здесь может быть разной, но сути это не меняет", - пишет Ганжа." " с одесского кичмана сбежали два уркана .."
  5. ⚡️ QUANT 5 / 9 / 11 / 14 / 18 вже НА СКЛАДІ та готові до роботи! Обирайте оптимальний рівень захисту та потужності для свого будинку, квартири чи бізнесу: 🟢 QUANT-5 — компактний захист для квартири, невеликого будинку або резервного живлення до 5 кВт 👉 39 700 грн 🥈 QUANT-9 — оптимальне рішення для більшості приватних будинків до 9 кВт 👉 47 700 грн 🥇 QUANT-11 — золота середина для потужних систем та великої кількості побутової техніки до 11 кВт 👉 52 700 грн 💎 QUANT-14 — запас потужності для енергоємного обладнання та комфортного життя до 14 кВт 👉 56 700 грн 🚀 QUANT-18 — максимальний захист і продуктивність для великих будинків, майстерень та бізнесу до 18 кВт 👉 72 700 грн 💳 Оплата: ФОП / ТОВ • без ПДВ або з ПДВ 🌐 www.voltua.com.ua 📞 +38 (098) 993-17-13 📞 +38 (066) 362-66-99 Чому QUANT? ⚡ Миттєва реакція — стабілізує напругу швидше, ніж ви встигнете помітити її просідання. 🔋 Ідеальні 220 В — стабільна вихідна напруга та чиста синусоїда для безпечної роботи інверторів, котлів, насосів, холодильників, серверів та іншої чутливої техніки. 🛡 Повний комплекс захисту — від перенапруги, заниженої напруги, перевантаження, короткого замикання та інших проблем електромережі. 🏠 Для дому, офісу та бізнесу — підберемо модель саме під ваше навантаження та особливості електромережі. QUANT — коли потрібна не просто стабілізація, а впевненість у кожному вольті. ⚡
  6. зачем обесцениваете его достижения? не понимаю...
  7. Тобто, на відміну від інших, Усік вміє правильно вибирати "правильних людей". Тільки "правильні люди" не можуть з будь кого зробити Усіка -- тому їх купа, а Усік єдиний. Собаки брешуть, а караван йде!(С)
  8. Конечно сделал. Номер один в Украине за всю историю без вопросов. Но без правильных людей маловероятно что бы он вышел на английский рынок.
  9. Тобто сам він для свого успіху нічого не зробив. Ну хоч не бандит як Реле, хоча побив більше людей
  10. Подставлял. Он что один боксер на планете? Не о том речь. Просто Усику пришла такая карта в боксе, о которой 99 процентов чемпионов даже не мечтают. Пришел арабский инвестор и забросал баблом. Усик за ШЕСТЬ боев заработал больше чем два Кличка за всю карьеру. И еще вдогонку под конец уволил промоутера Красюка и менеджера Климаса, ну чтобы совсем баблом не делиться.
  11. biz.liga.net/ua/energy/news/polska-kompaniia-anonsuvala-miliardni-investytsii-v-ukrainu-khoche-buduvaty-mali-reaktory
  12. Була б дорожча - він би туди не пішов би.
  13. Ми питання не закрили. Так що там по мінімалці вчителів, я просто може прорахувався? 370, 500 чи 4000 зелених?)
  14. https://www.facebook.com/SecurSerUkraine?locale=uk_UA
  15. Сьогодні
  16. думаю голова дорожча за гроші. та й інших бізнесів у нього вже є щоб не померти з голоду. не треба за нього переживати, за себе треба
  17. Нєт ничєго лєгче, чем счітать чужиє лями, нє подставляя хлебало под кулак в перчатке.
  18. militarnyi.com/uk/news/rakety-flamingo-urazyly-zavod-tytan-barrykady-yakyj-zaluchenyj-do-vyrobnytstva-oreshnyk/ militarnyi.com/uk/news/raketa-flamingo-urazyla-vyrobnyka-anten-kometa-pidpryyemstvo-vnyyr-progress-u-cheboksarah/
  19. В мене дев'ятка на 17квадратів на південь. Це з величезним запасом. 12 з півночі хватає на 60 і тоже не переутруждається. lg і панасонік. Будинок утеплений. Це теж важливо
  20. Не будет. У меня в квартире одна 9-ка была, на 60 квадратов, 11 лет проработала, без ремонтов и дозаправок. У новых хозяев до сих пор работает.
  21. Почти 11 утра, а бездомный до сих пор не в эфире) Жинка дала задание, пошел выполнять)
  22. Кстати, пятая колонна предателей и агентов влияния на острове была из одного класса, наверняка их какая-то дочка савейского ахвицера обучала родину любить... И когда такое читаешь, возникает вопрос к Лучникову-среднему - ну если тебе так нравится совок - езжай туда к своей гэбэшной сучке, катайся на автобусах-сараях, живи в говне. Нахера ты туда других тащишь, тварь ты такая... К жителям крыса и бамбаса те же вопросы...
  23. Ну, такое. ВБС обязала биться с Кабаелем. Там денег привычных для Усика в последних боях не было. Думаю не больше 10 лямов. Лично Усику не больше 5 после уплаты всех налогов и т.д. Зажрался малость, еще лет семь назад за лям было за счастья.
  24. Кстати ты этот вопрос задай Черномору.,я не вкурсе , сам удивляюсь. Мало того что инет по талонам , и читается фсб , так еще и свет почти отсуствует. Отдельный подпольный трафик неиначе. А когда свет дают , то сразу бежишь по - необходимому - строчить " аксенова" на строимдом.
  25. По словам источников, все три компании, вышедшие в финальный раунд конкурса на получение контракта, заявляют, что смогут производить не менее 40 единиц оружия в месяц в течение трех-четырех месяцев после получения заказа на производство. Они будут стремиться продавать оружие напрямую Украине(С) От нах они нам нужны, када есть отличный Фламиндич...даже лучше Томагавка но по цене пылесоса... Его же все хотели купить, в очередь становились, чтобы в долю войти... Никуа не понимаю...
  26. Да да да, саме так летить ракета, не оминаючи цілі))). Звіть допомогу))).
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...