Активність
- Остання година
-
Не надо так делать. Сравните напряжения лифера и кислотных а так же графики падения напряжения по нагрузке. У кислотных оно меньше - лифер будет на всю катушку пытаться их зарядить. Кроме того, 100А для лифера и кислоты - кислота просядит по напряжению очень сильно, быстро достигнет состояния "пусто" и будет тянуть лифер за собой на дно
-
Да в вентс так и ответили - нужно перепаковывать всю систему на новую версию.. со снятием установки и отправкой на завод. я бы хотел хотя бы иметь возможность вкл\выкл дистанционно. + в идеале управлять байпасом рекуператора проблема в том что там настолько неудобная настройка графиков вкл/выкл что каждый раз его настраивать после того как он сбивается нереально ( по сути я ее вручную каждвй раз включаю на ночь. из-за того что я не живу постоянно на доме а наездами то уездая я установку обестачиваю и все настройки сбиваются. и настраивать этот график на каждый день просто задолбешься..
-
А ти дебілкуватіший ніж я гадав. Так, я одразу написав, що твоя відповідь опоненту була тупою або підлою, і це звісно мені не сподобалося. Невже треба повторяти?
-
Чудово! Як Африку розділять?
-
🤣 Великобритания і Франція контролюватимуть небо та море України після миру — Макрон.
-
Дякую за відповідь. Запитання наступне: чи можна паралельно залишити включений до LIFEPO4 свій кислотний акумулятор АГМ ? Струм зарядки від панелів та мережі низький комфортний для кислотного. (залишаю налаштування всі без змін для AGM). Зарядити до +- однакової напруги і з'єднати разом? Самих АГМ не шкода якщо що. Мають 40-70% (залежно яке навантаження) від номінальної ємності. Чим грозить таке з'єднання?
-
О, а шо такое, шо случилось, не понравился мой ответ и ты ушел обижен ? Каков привет- таков ответ. Но ты не расстраивайся , подпишись на мои публикации, не пропускай ни одного комментария и может в следующий раз не обижу .
-
Я розумію, що у нас, з потужно реформованими судами, може бути все, але хіба цей Гринкевич не сидить? Після повномасштабного російського вторгнення до України будівельні компанії, афільовані з Гринкевичем, стали одними найбільших постачальників форми для ЗСУ. Його компанії Гринкевича виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу на суму 1,5 млрд грн[7]. Підозрюваний у нібито «шахрайстві» на постачанні форми ЗСУ[2]. За даними ДБР, принаймні дві квартири було оформлено на наречену сина Гринкевича — Соню Морозюк[8]. 18 січня також було затримано Андрія Колотила, керівника підконтрольної Гринкевичу компанії[9]. Тоді ж ДБР оголосило в розшук сина Гринкевича Романа, йому було оголошено підозру в шахрайстві[10]. 22 січня 2024 року Романа Гринкевича було затримано в Одесі[11], того ж дня йому було обрано обмеження у вигляді тримання під вартою та заставу в 500 млн грн[12]. 23 лютого запобіжний захід було продовжено до 29 березня[13], 14 березня арешт було продовжено ще на місяць[14][15]. У лютому 2024 року справу було перекваліфікано на шахрайство[3]. 12 квітня 2024 року Печерський суд Києва продовжив запобіжний захід Роману Гринкевичу, з триманням під вартою на два місяці та з можливістю застави 393 млн грн[16]. 18 квітня Шевченківський суд скасував арешт на частину майна Гринкевича[17]. У жовтні ДБР закінчило розслідування, обвинувальний акт було направлено до суду[18]. У листопаді 2024 року одному з колишніх директорів департаменту Міноборони повідомлено про підозру через списання Гринкевичу на майже 94 млн грн. Гринкевич із колегами підписали договір на постачання одягу, не маючи при цьому виробничих потужностей. Для уникнення штрафних санкцій або їхнього зменшення, ділки звернулися до тимчасового в.о. директора департаменту Міністерства оборони й просили перерахувати виставлені штрафні санкції за порушенням термінів постачання товарів[19]. 26 листопада Шевченківський суд Києва продовжив арешт Ігорю Гринкевичу до 24 січня 2025 року з заставою в 298 млн грн[20]. У грудні Печерський суд Києва продовжив Роману Гринкевичу арешт до 21 січня 2025 року, заставу для нього було зменшено до 302 млн грн[21]. 16 січня 2025 ДБР розслідувань завершило досудове розслідування та направело справу в суд.[22] І на закупівлях МО він сидить з 2018-ого. У серпні 2010 року Гринкевич заснував компанію — ТОВ «Львівський будівельний холдинг». З 2009 до 2012 року вона перемогла у 16 конкурсах на суму понад 45 млн грн[1]. З 2018 року компанії Гринкевича брали участь у військових тендерах. У листопаді Національна академія сухопутних військ ім. Сагайдачного підписала три договори з ТОВ «Житлоінвестбуд-ЛВ» на будівництво трьох казарм у Старичах за 39,4 млн грн. Фірма була пов'язана з Володимиром Ренчкою — партнером Гринкевича.
-
дрони за бали) який же дибіл це придумав
- Сьогодні
-
Нє, ну якщо людині не потрібен паспорт, з яким можна подорожувати (і жити) в безлічі країн світу (на відміну від червоношкірої паспортини) - то хто їй дохтур? ) По секрету додам, що навіть у Єгипті власників курячих паспортів щимлять так, що вони постійно ниють у місцевих групах. ))
-
Можливо, це потрібно вам, а їй - зовсім ні.
-
Умовний найбільш поширений залізофосфатний акумулятор 280Аг, 3,2В коштує приблизно 2000 грн. (наспрвді трохи більше, але я рахую зараз без калькулятора, то хай так буде) Він запасає приблизно 1кВтг енергії (знов округлено) І має запас життя (якщо вірити продавцям) 4000 циклів. В такому разі, якщо знехтувати втратами перетворення, то перенесення (одним акумулятором) 4000 кВтг з ночі на день коштуватиме 2000 гривень. Тобто, витрати на амортизацію акумулятора складуть 50 копійок на кіловатгодину. Розрахунок приблизний. Якщо комусь треба точніше - підставте свої цифри. Якщо не помиляюся, цикл життя акумулятора вважається завершеним при зменшенні ємності до 80%
-
схоже люди зайві в цьому рівнянні. коли вже тільки дрони та ШІ в країні цифрових мрій залишаться? а мій знайомий будівельник так і не прийняв присягу, але щоб будує в Харкові. каже якщо хтось вийобується, їде на фронт так тепер зрозуміло чому їм видали форму та іншу зроблене ще в 2022 році. мабуть під арештом десь лежало і та чекало