Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. А от районо для них я би запровадив 😳
  3. Не чему, а как... Вы видно не в курсе, что их программа масштабируется на всю армию? Медленно, со скрипом и адским сопротивлением, но процесс идет БЗВП 7, БЗВП СВ называется, Базова загально військова підготовка сухопутних військ Пока в 6 НЦ работает В перспективе - везде
  4. Сьогодні
  5. Вчора
  6. Понесло то як. Дощу і на тебе по фіг трьохбітний ти бот)
  7. Дрібниця, а приємно: https://www.facebook.com/share/r/1CDJzrSvPM/
  8. Не здивували. Чомусь впевнений, що якщо він був зараз живий -- ви б його ненавиділи, як Зеленського...
  9. Тута: maps.app.goo.gl/R1P357ktmRGryBqw7 Гарні місця, і чисті, без комарів. Але зараз там навіть на березі не погуляєш, бо
  10. Та мені пофіг, Шевченку певно також Колись слухав радіо країна фм, була чи не єдина повністю українська радіостанція, перестав слухати відколи вони це лайно в промислових масштабах запустили
  11. Було б цікавіше дізнатися до кого себе відносе купа бігаючих людоловів.
  12. А там є що дивитися? Чим більше каналів - тим більше нема що дивитися... Колись цьотка шура виручала. Але зараз і там одна реклама А на діскавері і нейшнл географік якийсь треш замісь наукового контенту...
  13. Wine&Spirits Ukraine розділ «Результати конкурсу» або «Winners»,. wineandspirits.com.ua/results-2025/ … можна назву віна яке ваше на цьому конкурсі? Хочу дізнатись більше про ваше віно. я просто не знайшла бронзи в конкурсі тількі срібло мінімальне. Це Українській варіант цього конкурсу, або ви одразу на міжнародний? Вітаю, ваши наступні пляшки будуть мати медалі на етикетці? Це круто.
  14. Того ти і причепився, навіть якщо тебе не питали? Чи горілих акумів сьогодні надихався і поплавило? Здавався ж колись нормальним.
  15. Для кого моветон? Для тих, хто ненавидить українську? -- це було завжди в Україні, до Зеленського, при якому російська щезла з радіо та телеефірів. Здивуйте чимось подібним вживу, свіженьким, на вірши Шевченко.
  16. я понял это . Ну вот и готовлюсь как могу. Есть и генераторы и швабры 🙂 . Но у меня крыши так сделаны ,что я не смогу добраться безболезненно ,вот и ломаю голову на крышу вешать или все таки на землю ставить. Везде есть свои плюсы и минусы .
  17. Та це ж вже було Всі готові вчити, і так і сяк, і боком як завгодно - лиш воювати не хочуть Щоб чому навчати треба самому вміти, прохавати так сказать - а ну скажіть який бойовий досвід у доніка? А у вас так щоб аж "ПОВНА заміна в космічних масштабах"? Подивився що там вчать: бзвп, фахова, цікаво яка. Ну, стандартний набір. Но така біда що за нинішньої інтенсивності і динамічності війни ті здобуті знання втрачають актуальність як раз на момент закінчення навчання. Нічого не маю проти доніка і його скромного нц, але розкидуватись словами "самий-самий" не варто Уточніть кому ви це - якось двозначно звучить Ші в музиці вже моветон, якась стеля розвитку, однакові голоси, однакові мелодії й звороти - забивають ефір
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...