Активність
- Остання година
-
А от районо для них я би запровадив 😳
-
Не чему, а как... Вы видно не в курсе, что их программа масштабируется на всю армию? Медленно, со скрипом и адским сопротивлением, но процесс идет БЗВП 7, БЗВП СВ называется, Базова загально військова підготовка сухопутних військ Пока в 6 НЦ работает В перспективе - везде
- Сьогодні
-
https://www.facebook.com/share/p/14i414dMSjv/
- Вчора
-
https://www.facebook.com/share/r/18orBbitk1/
-
Понесло то як. Дощу і на тебе по фіг трьохбітний ти бот)
-
Дрібниця, а приємно: https://www.facebook.com/share/r/1CDJzrSvPM/
-
Не здивували. Чомусь впевнений, що якщо він був зараз живий -- ви б його ненавиділи, як Зеленського...
-
Тута: maps.app.goo.gl/R1P357ktmRGryBqw7 Гарні місця, і чисті, без комарів. Але зараз там навіть на березі не погуляєш, бо
-
Та мені пофіг, Шевченку певно також Колись слухав радіо країна фм, була чи не єдина повністю українська радіостанція, перестав слухати відколи вони це лайно в промислових масштабах запустили
-
Було б цікавіше дізнатися до кого себе відносе купа бігаючих людоловів.
-
Wine&Spirits Ukraine розділ «Результати конкурсу» або «Winners»,. wineandspirits.com.ua/results-2025/ … можна назву віна яке ваше на цьому конкурсі? Хочу дізнатись більше про ваше віно. я просто не знайшла бронзи в конкурсі тількі срібло мінімальне. Це Українській варіант цього конкурсу, або ви одразу на міжнародний? Вітаю, ваши наступні пляшки будуть мати медалі на етикетці? Це круто.
-
Для кого моветон? Для тих, хто ненавидить українську? -- це було завжди в Україні, до Зеленського, при якому російська щезла з радіо та телеефірів. Здивуйте чимось подібним вживу, свіженьким, на вірши Шевченко.
-
Я что то не то спросил?
-
Deye інвертори гібридні
Made in USSR відповів у розділі Альтернативні джерела електроенергії і тепла
я понял это . Ну вот и готовлюсь как могу. Есть и генераторы и швабры 🙂 . Но у меня крыши так сделаны ,что я не смогу добраться безболезненно ,вот и ломаю голову на крышу вешать или все таки на землю ставить. Везде есть свои плюсы и минусы . -
Та це ж вже було Всі готові вчити, і так і сяк, і боком як завгодно - лиш воювати не хочуть Щоб чому навчати треба самому вміти, прохавати так сказать - а ну скажіть який бойовий досвід у доніка? А у вас так щоб аж "ПОВНА заміна в космічних масштабах"? Подивився що там вчать: бзвп, фахова, цікаво яка. Ну, стандартний набір. Но така біда що за нинішньої інтенсивності і динамічності війни ті здобуті знання втрачають актуальність як раз на момент закінчення навчання. Нічого не маю проти доніка і його скромного нц, але розкидуватись словами "самий-самий" не варто Уточніть кому ви це - якось двозначно звучить Ші в музиці вже моветон, якась стеля розвитку, однакові голоси, однакові мелодії й звороти - забивають ефір
