Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. В рашаармії навіть зараз половина етнічних українців, серед раша-губернаторів та депутатів також їх досить. Справа тут не в етноконфліктах, а в отриманні авуарів. Колись на раші були більш доступні годівнички - у цьому і суть питання.
  3. Нащо багато військ?! Більше половини ментів і 95 відсотків підерів до них на службу перебіжить.
  4. Може б він тоді не здав Донбас Як волохата бабуся у свій час на здала Дніпро
  5. на Кубані багато українців залишилося ? На Донеччині - Луганщині ? В великих містах правобережної України ?
  6. Отож все починається з того, що масові вбивства називають "чистками" Із заміни слів
  7. а потужний за 28к грн працює
  8. дався вам той Реле. уявіть що ДТЕКом керував би умовний Міндіч чи потужний
  9. У Кенігсбергу багато німців залишилося? Отож.
  10. А яку квартиру в Монако, на думку незламних героїв, мав купити Ахмєтов, який незмінно є олігархом №1 протягом усього часу незалежності? Ну не однокімнатну комуналку же ж зі спільною кухнею і вбиральнею. В Ахмєтова все – найдорожче на планеті. Монегаські апартаменти за 550 млн доларів (площею 2500 кв.м, вид на Середземне море) – це найдорожча квартира в світі. 5 років тому Ахмєтов купив найдорожчу на планеті віллу за 200 мільйонів євро на Лазурному узбережжі. Ще перед тим – найдорожчу нерухомість у Лондоні навпроти історичної будівлі Універмагу. Олігархи не мають ніякого стосунку до війни. Їхні статки не марніють, а якщо вони й утрачають активи, то дуже швидко й диверсифіковано відбивають цю втрату в іншому місці пограбунку. Вся сировинна база України належить їм, тож народ, якому належать лише цвинтарі, може з помпою класти душу й тіло за території, тоді як усі надра під цими територіями належать власникам найелітнішої нерухомості на планеті Земля. Земля ні фіга не кругла. Нічого бумерангом ніколи не прилетить ні до Ахмєтова, ні до Міндіча, ні до молодих зброєолігархів. Розкіш олігархату й смерть мобресурсу – це парельні, неперетинальні Всесвіти, які ніяк не залежать один від одного. Інакшими словами: кількість жертв, покладених за країну, ніяким чином не впливає на благоденство власників цієї країни. Так що можна продовжувати в тому ж дусі. t.me/OstapDrozdovOfficial/5500
  11. на місці прикопають чи в море викинуть. це тих хто залишаться.
  12. Бак мабуть теж , роки , коли він заробляв на гвалтуванні Беатріс Кіддо , вважав "кращими роками" . Скромні прораби поколіннями мали зиск на гвалтуванні України - всі оті грігяни - авакяни - жванії - васадзе - рабиновичі - ахметови були головними бенефіціарами національного гноблення укерахнців окупаційним режимом
  13. Рівні CO2 - оптимальний\допустимий = 900\1200ppm, дивіться в таблицю, наприклад потрібно 900ppm на 3 людей, значить продуктивність треба забезпечити 100м3\год, а якщо захочете влітку мати 450ppm (як на вулиці) не відчиняючи вікон, то потрібно вже 1000м3\год
  14. та вони відверто кажуть , що "чистять" території від "хохлов"
  15. а які в них були інші дієві стратегії та тактики , ніж "відповзати равликом" ? Добре було б , щоб Беатріс Кіддо миттєво підхопилася , та вбила всіх ворогів. Але ж - атрофія м'язів . Доречі - Бак теж перетворив Беатріс Кіддо на персонаж з німецького кіно для дорослих. Квентін точно не Україну мав на увазі ?
  16. Ви про Бучу і Ізюм з Херсоном і Маріуполем мабуть забули Вони просто влаштують там масове знищення
  17. Так отож. У чучми з вкравчуком це називалося багатовекторністю і лавіюванням між крапельками, а ззовні виглядало як німецький фільм для дорослих.
  18. Добре, що йому МВС дозвіл на володіння зброєю не видає. 😎
  19. У країнах Балтії зараз практично немає рашистської п'ятої колони, крім Нарви. Навіть, якщо рашики їх захоплять - скільки додатково треба війська, щоби утримувати їх в покорі. Зараз не сталінські часи - у Сибір їх знов не повезеш. Так - НАТО дійсно зараз затушовує усі язички майбутнього великого полум'я, що могло б розпочатись, якщо діяти напролом, але вони мають добру розвідку і перед можливим "двіжом" наглухо закриють балтійські протоки. Продажі нафти і деяких традиційних товарів гарантовано умруть, відповідно так само і надходження валюти. Припиняться і закупки західних товарів. А сама ця імітація загроз балтійцям потрібна хутіну для виповзання з української війни, з якої він нічого не скористав і це почне доходити різними шляхами до їхнього плебса.
  20. це не "лучшие годьі Украни" , але це роки , коли не виплеснули дитину з купелі . В 90ті , Україна перебувала у стані Беатріс Кіддо , яка щойно вийшла з коми - вона була безпорадна , вона не розуміла , що коїться навколо , слабка - і її прямо "тут і зараз" гвалтували . Їй був необхідний час на відновлення . А для того знесиленій Беатріс необхідно якось вибратися з лікарні живою. Попри те, що її ноги були паралізовані через тривалу атрофію м'язів, вона змогла вибратися з лікарні на інвалідному візку, вбивши санітара Бака, який роками заробляв на її безпорадному стані.
  21. Є такі побоювання, але щє планую її по центру закріпити - брус поставити.
  22. Канєшна - отримали картку на тривале проживання.
  23. Так а хіба я йому дорікаю? ) Я ж просто нагадую Прорабу, як саме виглядали "лучшие годы Украины". Може він забув, чи не знав.
  24. ну що, всіх вже обісрали? свій рівень за останній місяць/рік сильно підтягнули?
  25. так Кучма - не чарівник . Дорікати президенту за те , що він - не чарівник - не занадто ?
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...