Активність
- Остання година
-
і гбшно-фсбшну шоблу , фронтменом якої й був масляков
-
Підготовка до шашликів в Європі триває www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/analytics-and-forecasts/es-gotue-zapas-ridkisnih-mineraliv-rozglyadayut-ekstrenu-situatsiyu.htm
-
Запитаю ось так було
-
Краше прозелених адвокатів
-
Каждый день бомбежки, гибнут люди. Ресурсы на исходе, людей на фронте не хватает, миллионы последователей четырежды не пришедшего в военкомат по повестке.
-
China Can Work With France Over Range of Sectors, Wang Says.
-
uk.wikipedia.org/wiki/Антитерористична_операція_на_сході_України
-
Американська корпорація BlackRock припинила шукати інвесторів для відновлення України, бо майбутнє держави невідоме, — Bloomberg Компанія BlackRock скасувала створення фонду для відновлення України через зростаючу політичну невизначеність після повернення Трампа. Фонд мали представити 10–11 липня в Римі. Він міг залучити понад 2,5 млрд доларів від донорів та інвесторів і профінансувати проєкти на 15 млрд доларів. (С)
-
О, ще один дід-дизлайкарь підтягнувся. Доб'ють таки Порошенка
-
Та вим шо, а хто ж його організував, може люди самі вийшли? Про "самі вийшли" може говорити тільки людина, яка ніколи не організовувалав якийсь двіжняк хоча б на сто чоловік:)
-
Нічого подібного, можу фотодоказ скинути
-
У нього моссадівська криша )
-
Ви дійсно вважаєте, що притулок пухнастих кастратів, чимось гірший за харківський консєрвний завод?
-
Я теж не дивлюся, колись давно хтось сказав, що є такий чувак, і він розумний. Я глянув біографію, і більш про нього тільки від інших чую. ))) Навіть не знав, що він ПОПовський ... але чому тоді досі не під санкціями? Може таки він ОПовський замаскований під ПОПовського кацап у вишиванці? ))) * хоча піхyй, якщо відверто ) Краще про вино чи дівчат, чим про ціх підарів)
-
Та я ж з усією повагою до вашого віку. Тут небагато людей, які ще Сталіна застали:)
-
Для початку треба було послати на*** Маслякова )
-
эх...ларечник, клоун-наркоман и 5-6 менеджеров лихо противостоят трампу, путину, порошенко и кучке шариевской шоблы 💪🤣 Где тебе б*ядь реформ не хватает? (Порошенко Петр Алексеевич)🤣
-
Ви не погоджуєтеся з тим, що анексія Криму і вторгнення на Донбас сталися в результаті Майдану?
-
На третій день Зоркій Глаз побачив, що у сарая немає однієї стіни )
-
Блазень точно не викинув. Запровадив санкції., щоб той не міг дроти участь у виборах. Боїться.
- Сьогодні
-
Уже пришел, никто не воспринимает шута, как реального руководителя, всем заправлят 5-6 менеджеров ларечника. Институции разрушены.