Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Нідерланди виділяють 300 млн євро на відновлення та економічне зміцнення України. У четвер, 10 липня, Нідерланди оголосили про виділення 300 млн євро на відновлення та зміцнення України у 2025 та 2026 роках. Про це заявив міністр закордонних справ країни Каспар Вельдкамп під час Конференції питань з відновлення України у Римі. www.eurointegration.com.ua/news/2025/07/10/7215601/
  3. Вспомните этапы развития систем утепления зданий. Начинали с белого пенопласта. От 5 до 10 см толщиной. Отвергли пошел пенополистирол, ему на смену пришли базальтовые плиты. Идет рост толщины плит. Все кто утеплил свои дома стандартной пятеркой, или соткой смотрятся как лохи и нищеброды, перед теми кто утеплял 150 милеметровыми плитами. Чем будут утеплять завтра? Маркетинг работает. Каждый последующий покупатель должен платить больше. Нынешнее состояние экономики - рост. Рост даже ради просто роста. Вырежте и выкиньте ПП. Поставьте ТЕСЕ, на крайний случай аналог.
  4. А почему бы тебе не доказать на практике и не согласиться на вживление себе генома черепахи ? Ты ведь все равно мешок , всяко ведь лучше быть живой черепахой, наверное, живущей больше, чем существует мешок- станешь первым мешко- черепахой познавшую истину на практике .И избавишься от позора, в конце концов.
  5. Що таке лагі 150х10? 10мм це товщина дошки-шальовки
  6. Чому це політик не може бути експертом в політиці? Та якраз політики, особливо ті, що повище і знають всю підноготну наших керманичей. А вона була депутатом, третьою в списку "Свободи".
  7. Новодворську та Гамсахурдія туди ж . Саакашвішлі ?
  8. Чья жизнь ? Чья практика является экспертом над экспертами ?
  9. А что с ней случилось? Ничего с ней не случилось. Еще раз, для тех, кто с первого раза не понимает - жизнь/практика эксперт над всеми этими "экспертами".
  10. Стоп , стоп, а как же " практика- критерий истины" , что с ней случилось ?? Так кто Эксперт над всеми этими " экспертами"?
  11. Сьогодні
  12. Естественно. Да, с точки зрения эволюции люди - сплошные лошары. Живут в среднем каких-то +/- жалких 80 лет (некоторые птицы, рыбы, черепахи и киты живут дольше) и до сих пор (при все своей изобретательности) не смогли устранить из "своего" генома гены, убивающие их в этом возрасте. Позорище...
  13. Це дуже багато як на таку площу будинку, тому трохи дивно, що ви почали з дорожчого, тобто з ТН, а не з утеплення. Якщо спочатку утеплити, то потім можна обійтися меншою кількістю скважин.
  14. Дякую за відповідь. Сьогодні поспілкувався з будівельниками - порадили відмовитись від залізних крокв і лаг а зробити з дерева. Порадили наступне - лагі 150х10, крокви 200х50 з кроком 60.
  15. Т.е эту твою теорию с "экспертами" , получается, можно и расширить на общее . Согласно этому, все умершие , не только погибшие, умерли потому что не были экспертами ни в чем, или в чем - то были , но не в том в чем нужно чтобы не умереть ?
  16. Какой фразой я ее защищал ? Может вам показалось? ..кстати, я не исключительно русскоязычный, это только тут я пишу на русском , а в быту я разговариваю и на украинском- вы уже ошиблись своих выводах, полагаясь лишь на прочитанное тут.но даже и прочитанное не верно воспринимаете. Но заявляете о своем опыте. Какой же после этого у вас опыт, что он стоит ?
  17. ви можете нафантазувати що завгодно і пов'язати з чим завгодно. особливо якщо прихильник теорії змов. якщо людина патріот це ще не означає що вона є ексрертом в усьому. життя дуже складна річ. нема чорного і білого... е тисячі відтінків сірого . як і причин вбивств може бути дуже багато. мені цікаво те що ви виключно російськомовний захищаєте Фаріон котра боролася за рідну мову і дуже критично відносилася до людей розмовляючих російською..
  18. Ну да. Явно ж не потому, что съела что-то не то.
  19. Следуя этому , насколько я правильно понял написанное, то она погибла потому что не являлась экспертом в политике?
  20. Ее трагическая смерть - лишнее тому подтверждение. В ту же калитку Немцов и Навальный с Березовским.
  21. Не нужно размывать обсуждаемое, разговор идет конкретно , об - "Фаріон не є експертом в політиці. "
  22. Вся біосфера - це суцільна помилка вижившого )
  23. Можна! ) …газовий колапс Мешканцям мікрорайону…, які три доби сидять без газу, рекомендують перекрити крани на стояках. Газ вимкнули ще у неділю, 6 липня — адже із газових конфорок несподівано полилася вода. Станом на 9 липня газопостачання все ще не відновили. «Вісті» звернулися за інформацією до начальника головного управління житлово-комунального господарства. «Один унікум підключив воду до труби газопостачання. Запевняв представників газової служби, що випадково — коли робив ремонт у квартирі. Його довго шукали. Дві доби не могли визначити, звідки береться вода. Шукали по всіх квартирах. Саме тому так довго і не могли ліквідувати аварію. Зараз бригада закінчує відкачувати воду із системи газопостачання і почнуть включати газ. На жаль, цей процес може затягнутися, адже газопостачальними мають переконатися, що жодній з квартир немає загрози витоку газу. Запуск газу можна прискорити, якщо усі мешканці багатоквартирних будинків перекриють загальну подачу газу на свої квартири до того часу, доки не відновиться газопостачання на будинку загалом. Щотижневик Вісті Це вже третій такий випадок на моїй памʼяті
  24. Экспертом по экспертам является практика, жизнь. Кто выжил - тот и эксперт. Кто не выжил - тот лох. Для мешков с ДНК это само собой разумеющаяся вещь.
  25. @Васус, пройшло стільки часу, як вирішили питання, скільки грошей запросили і на скільки збільшили потужність?
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...