Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кухня - порадьте з фасадами і ручками

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

від стільниці до верхніх секцій 600 це є максимум

верх кухні в лінію -то чого тут ваші рекомендаціїї панове про інші висоти

 

ну задеріть до 750, скліьки це буде від підлоги - ... 860/880/910 +750 = 1610/1630/1660

а тепер промоделюйте із орієниром на зріст користувача чи є це зручно для користування верхнім рядом секцій

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але для цього дизайну витяжка- кухня (всі верхні в лінію) 75 буде забагато.

Як на мене, то з цього випливає простий висновок - такий дизайн не підходить для газової плити.

 

При зменшенні висоти збільшується теплове і парове навантаження на ДСП над плитою, і є ризик що за рік, за два, за три воно таки розбухне та/або кромки почнуть відставати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то з цього випливає простий висновок - такий дизайн не підходить для газової плити.

 

При зменшенні висоти збільшується теплове і парове навантаження на ДСП над плитою, і є ризик що за рік, за два, за три воно таки розбухне та/або кромки почнуть відставати.

Тому я собі при ширині поверхні 600 витяжку беру 900. Шкода вдома дивитись на фасади поруч з плитою, та як їх дружина драє.

 

Добавлено через 1 минуту

від стільниці до верхніх секцій 600 це є максимум

верх кухні в лінію -то чого тут ваші рекомендаціїї панове про інші висоти

 

ну задеріть до 750, скліьки це буде від підлоги - ... 860/880/910 +750 = 1610/1630/1660

а тепер промоделюйте із орієниром на зріст користувача чи є це зручно для користування верхнім рядом секцій

Я собі верхні шафи роблю 110. Так до самої верхньої полиці фіг так просто дістанешся. Навіть з моїм зростом 190 см. Проте туди класно стануть причандали від комбайна. Чи інші речі, які потрібні раз в рік, та й то не щороку.:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то з цього випливає простий висновок - такий дизайн не підходить для газової плити.

 

При зменшенні висоти збільшується теплове і парове навантаження на ДСП над плитою, і є ризик що за рік, за два, за три воно таки розбухне та/або кромки почнуть відставати.

Згоден. Це є очевидно, про недоліки цього дизайну для газ поверхні.

Але, у мене телескопічна витяжка ш. 600 , від стільниці вис. 640., від поверхні конфорок вис. 600.

Верхні секції справа і зліва витяжки від стільниці вис. 450.

6 років , нічого с цими секціями не трапилось поганого.

Але вмикаю витяжку на 1 швидкість, влітку частіше, взимку рідше.

 

А те що дуже швидко - каву зварити, яйце, вівсянку, витяжку не вмикаю.

 

Добавлено через 1 минуту

 

Я собі верхні шафи роблю 110. Так до самої верхньої полиці фіг так просто дістанешся. Навіть з моїм зростом 190 см. Проте туди класно стануть причандали від комбайна. Чи інші речі, які потрібні раз в рік, та й то не щороку.:lol:

Я про нижні полиці кажу. Ті що використовують частіше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, я так розумію, що так залишати? (витяжка від плити на відстані 59 см, від включеного вогня десь 50 см)

Чи думати як замінити варочну плиту на електричну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи думати як замінити варочну плиту на електричну?

Якщо такий варіант розглядається Вами та замовником, то звичайно що з електрикою було б спокійніше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо вартості кухні - ось, що вийшло у відсотковому співвідношенні:

 

222.jpg

Работа по сборке вышла в 50% от стоимости корпуса ( с фурнитурой и фасадами)

Из-за высокой стоимости фасадов столешня из кварцита потерялась на общем фоне, - как-то необычно.

Очень классная кухня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Електрика для здоров'я краще за газ. Якщо є запас постачання е/е, то чого б і не замінити.

Пам'ята. ще в 2006 від меблевої комапаніїї встановлював кухню чоловіку дотичного буд індустріїї у таунхаузі на Печерську.

В будинку був газ, було повітряне опалення на газовій установці, а от варочна була електрична . Турбота про здоров'я мешканців. А може ще які причини.

 

А яка вартість кухні у монетах?

222 000?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Heed, Вийшло щось 9500$ все, це при тому що на всі комплектуючі я мав 10-20% знижку.

Я є замовником цієї кухні, але, фактично, все проектував сам. Щось дивився в Пінтерест, щось читав в інтернеті, щось бачив.

Мебельщики, яких найняв, робили саме таку кухню вперше.

Після того, як зробили, були косячки. 95% їх виправилось, щось вже не виправиться. Загалом, вийшло нормально.

 

Після того, як зробив таку кухню, прийшло розуміння, що весь цей "хайтек" і блюм не є таким вже зручним. Ці вбудовані холодильники - це фігня повна.

 

Насправді, все зручне - це те, що просте.

У мене в іншій квартирі, де живу, кухня значно простіша. Отже я хотів спробувати зробити нову кухню і врахувати всі нюансики, яких бракувало.

 

п.с. Потім відфоткаю "начинку" деталізовано

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо вартості кухні - ось, що вийшло у відсотковому співвідношенні:

 

a23e2e15f8d3d786ea2d87dea77726ac.jpg

Відсотки то є добре.

Але цікавіше було б побачити хоча б порядок цін. Плюс мінус три лаптя.;)

 

Тому що техніка може бути різна. Стільниця теж. А от виокремити який спектр цін на корпус-фасад було б цікавіше.

Я зараз веду перемовини з меблярем. Тому цікаво порівнювати ціни. А то чує моє серце, що там є підводні камені в тому що він пропонує.

Тобто сама кухня без стільниці й роботи майстрів десь 3200 вийшла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

222.jpg 222.jpg

 

в доларах так

 

-electron-, не шукайте де дешевше. дивіться ідеології кухонь, які роблять майстри. можливо, у них є портфоліо.

у тих замовляйте.

 

ця кухня складається з багатьох нюансів, які знають лише ті люди, які роблять кухні такої ідеології. з одних і тих же матеріалів можуть вийти 2 зовсім різні кухні. не намагайтесь зекономити 500 баксів якщо робите кухню такого плану. 500 баксів піде лише на косяки і нюансики :)

 

Загалом, за таку кухню (самі меблі) мебельщики хотіли від 5900-9000. Я багато зробив сам (прОдумав, купив, знайшов, прИдумав, дістав знижку...), тому вийшло дешевше.

 

Ще одне - я не розумів, за що меблярі беруть гроші. Думав - та там не вартує таких грошей це все. А коли сам вник у всі деталі, зрозумів, що ця робота просто кишить нюансами. Наступного разу я би краще заплатив людині, яка володіє цими нюансами, щоб вона все за мене зробила і продумала. Ця робота варта немалих грошей.

Змінено користувачем Andriy_lviv
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не шукаю дешевше.

Але я вже не раз наривався на варіанти коли за велику суму отримуєш каку.

Задля справедливості зазначу що за малу я цукерку не бачив.

Тому дешеві відсіваються сходу. А з середнього цінової категорії просто детальніше обговорюю деталі. Та прискіпливіше обираю.

Запитую за ціну щоб зрозуміти ціноутворення. Хоча б в першому наближені.

Мені зараз пропонували кухню 5 з хвостиком довжини. За 1500 а потім одразу 2500 але там ціна за рахунок наворотів тому дорожча фурнітура. Це ДСП. Якщо фасад з дерева то 2400 фарбований та 2800 лак, але бюджетна фурнітура та проста конструкція.

Запитав в приваті в форумчан ціни. Плюс Ваша. Й розумію що приблизно має бути за яку ціну. Й більш підготовлений йду в понеділок до мебляра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Отличная у вас кухня получилась! В доме скоро предстоит тоже делать кухню, как раз рисовала проект кухни, ну очень сильно похожа на вашу, по крайней мере цветовое исполнение, так что тема очень позна для меня.

 

Після того, як зробив таку кухню, прийшло розуміння, що весь цей "хайтек" і блюм не є таким вже зручним. Ці вбудовані холодильники - це фігня повна.

А можно тут подробнее, что именно вам не нравится? может просто не привыкли? и по поводу холодильника тоже интересно, т к именно встраиваемый и хотела)

P.S. Когда-то лет 8 назад мы делали ремонт на кухне в квартире, в некоторые ящики мы поставили блюм. То у меня к ним такая любовь))) Такой механизм как у вас на верхних полках возле вытяжки - это вообще самое удобное что только можно придумать на мой взгляд. И за эти 8 лет с блюмом вообще ничего не случилось, а вот другая фурнитура начала давай сбой уже буквально после пары лет эксплуатации, хоя тоже брали не дешёвую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Основні речі, які згадав, що могли би бути кращими:

  • Глибина столешні. Тепер робив би не 60 см, а 70. Чому: вигляд нестандартний. Більше місця за варочною поверхнею і за краном.
  • Висота верхніх ящиків. Зробив би більше ніж 59 см. Через нюанси з варочною поверхнею, описані вище по темі
  • Блюм - не брав би tip-on blumotion. З ним є нюанси, коли є малі діти. Якщо спертись в ящик, то він відкривається. Це небезпека для дітей.
  • Вважаю, що треба було краще продумати вентиляцію, зробити додаткові вентканали. У мене кухня-студія. Вентиляція на кухні: провітрювач + вентканал центральний. В кімнаті рекуператор.
  • Можна було краще продумати ручки для холодильника і для верхніх тумб
  • Вбудований холодильник - не ставив би більше таке. Ці кріплення дверки холодильника виглядають примітивно. Ставив би класичний холодильник.
  • Під такий дизайн брав би електричну варочну поверхню.
  • Витяжка Еліка, недешева, але не така тиха, як хотів. Додаткова шумоізоляція котла не вдалась, бо не придумав, чим можна шумоізолювати.

 

 

Що вдалось продумати:

  • Відсутність кутника - це важливо в сучасних дизайнах
  • Закромили невидимі вирізи ДСП. Щоб не набирали вологу і не пахли. Навіть, радіусні вирізи десь ззаду.
  • Фасади Алвік Оксид важко поцарапати і якщо поцарапаєш, то не дуже видно
  • Провів розетку і вимикач на самому острові (вмикає лампи над ним)
  • Засиліконити виріз під врізну підсвітку, бо він у місці, де збирається пара з готовки. Засиліконив інші ризикові вирізи.
  • Дно з верхніх тумб зробив одним суцільним листом на довжині десь 3 метри
  • Під мийкою 2 шухляди: 1 повноцінна, інша - трохи менш глибока
  • Труба з витяжки йде не гофрована, а кругла, з пластику (вентс)
  • Кабеля на світлодіодну підсвітку приховані
  • Фартух знизу має спеціальний пластиковий бортик, що захищає його він намокання
  • Усі хромовані деталі (вент.решітки під холодильником, ручки) пофарбовані у чорне

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глибина столешні. Тепер робив би не 60 см, а 70. Чому: вигляд нестандартний. Більше місця за варочною поверхнею і за краном.

А чи не зменшить це зручність користування верхніми шафами? Адже в разі збільшення глибини стільниці 10 см збільшиться і відстань до них )

Блюм - не брав би tip-on blumotion. З ним є нюанси, коли є малі діти. Якщо спертись в ящик, то він відкривається. Це небезпека для дітей.

З цим погоджусь - завжди замовника намагаюсь відмовити від такого вибору - і діти, і ускладнює прибирання - при протиранні фасадів постійно потрібно притримувати їх від відкривання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[*]Блюм - не брав би tip-on blumotion. З ним є нюанси, коли є малі діти. Якщо спертись в ящик, то він відкривається. Це небезпека для дітей.

 

О-о-о, как-то даже не подумала, что с этим может быть проблема... Дельный совет.

 

Остальное вроде как продумано, кроме холодильника - всё равно хочу встраиваемый, ну как-то не представляю на такой кухне обычный холодильник никак... Это ж надо его и по цвету в дизайн вписать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Висота верхніх ящиків. Зробив би більше ніж 59 см. Через нюанси з варочною поверхнею, описані вище по темі

А доречі, наскільки зручні фасади верхнього ряду "гармошкою"? Воно начебто і хайтек, але щось мене сумніви беруть чи воно зручно, наприклад коли хочеш склянку взяти щоб води попити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А доречі, наскільки зручні фасади верхнього ряду "гармошкою"? Воно начебто і хайтек, але щось мене сумніви беруть чи воно зручно, наприклад коли хочеш склянку взяти щоб води попити

 

Вы знаете, возможно здесь имеется разница, есть ли ручка на фасаде. У меня такой механизм на фасаде с ручкой, самой обычной, то чтоб его открыть, я слегка толкаю ручку и он открывается, это мега удобно, не надо усилия даже прилагать. Плюс ещё открывается он так, что не надо голову отклонять в сторону при открытии, как в некоторых других механизмах, что тоже очень удобно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите,что сечас в "моде" в качестве "фартука"

в данный момент подготавливаемся к замене кухни,естественно плитка которая сейчас лежит не подходит к будущей кухне,что делать?

сбивать ето понятно)

на что менять? на плитку подходящую по цвету,или на стеновую панель (из ДСП МДФ??) СТЕКЛО не хочеться.

столешницу смотрим Luxeform ,думали и стеновую панель еёйную,но в таком цвете нету,можна впринципе подобрать по цвету похожее..

как они в експлуатации? или опять плитку? хочеться ровной поверхности))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите,что сечас в "моде" в качестве "фартука"

в данный момент подготавливаемся к замене кухни,естественно плитка которая сейчас лежит не подходит к будущей кухне,что делать?

сбивать ето понятно)

на что менять? на плитку подходящую по цвету,или на стеновую панель (из ДСП МДФ??) СТЕКЛО не хочеться.

столешницу смотрим Luxeform ,думали и стеновую панель еёйную,но в таком цвете нету,можна впринципе подобрать по цвету похожее..

как они в експлуатации? или опять плитку? хочеться ровной поверхности))

 

Как правило, Люксформ делает стеновые панели в аналогичных тонах со чтолешницами, под заказ. Поинтересуйтесь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Столешница Luxeform L939 1U Дуб(код39300) тако стеново панели не обнаружили на вияре

 

Добавлено через 1 минуту

ну а как они в обиходе? ходят,служат? не плавяться от плиты/кастрюли/сковородки? покрытие не облазит? или требуеться какието аккуратности по отношениии к себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загальний вигляд кухні був тут.

 

А зараз трошки про внутрішню частину кухні.

 

Шухлядка під духовкою

IMG-20190715-174722.jpg

 

Така сітка під холодильником, пофарбована в чорний колір. Під духовкою+мікрохвильовкою в інструкції не бачив вимог для такої вентиляційної сітки, хоча дехто робить. Я не зробив.

IMG-20190715-174733.jpg

 

Це звичайні відкривні дверки на петлях. Котел теж схований у таку тумбу. На даний момент, я не знаю, чим можна шумоізолювати дверку котла. Хотілось би якісь ущільнювачі начепити, щоб звук менше пролітав. Там тіпон, отже, є щілина.

IMG-20190715-174754.jpg IMG-20190715-175623.jpg IMG-20190715-180904.jpg

 

 

Трошки техніки. БОШ, лінійка недешева, але скло... ризикнув, але вже бачу, що буде все у відбитках пальців. До того мав БОШ металік. Політ супер. Висновок: не все, що дороге - краще.

Холодильник Вірпул 70 см. Широкий, але якийсь дешевенько зроблений. Хоча коштував під 800 баксів

IMG-20190715-174907.jpg IMG-20190715-174936.jpg

 

 

Підсвітка прикольна. Теплий колір світіння. Можна потримати палець на кнопці і сила світіння змінюється. Вибір сили світіння запам’ятовується.

До речі, з плиткою на фартуху плиточник помучився, поки вклав. Але є кут - 90 градусів, що дозволило зробити стик без плінтуса.

IMG-20190715-175003.jpg

 

Карго 30 сантиметрів, вийшло недешевим, як 2 повноцінні шухляди. Як я розумію, це помилка мебельщиків. А я не догледів. Але працювати буде.

Під мийкою 2 шухлядки: повнорозмірна і трохи вкорочена.

IMG-20190715-175038.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посудомийка 60 см. До того мав 45 - замало

Кран Франке... такий собі. Ну не відчувається, що це дорога річ. Аератор пластиковий, вода ллється з нього повільно, хромована частина якась тонка... Мийка Франке з тектоніту теж така-собі. Ніби з пластику. Не відчувається, що купив якість за гроші. Фраграніт Франке товстіший.

IMG-20190715-175115.jpg

 

 

Місце для посуду таке. Здається, Хефеле. Просто скріплені 2 однакові частини.

IMG-20190715-175143.jpg

 

 

Під ним - дві пусті шухляди. У мене багато великих пустих шухляд. Можливо, існують якісь органайзери для них?

IMG-20190715-175709.jpg

 

 

Місце для посуду:

IMG-20190715-175225.jpg

 

Витяжка і пластикова труба, вхід в канал ідеально закручено і просиліконено:

IMG-20190715-175208.jpg

 

Сама витяжка - вигляд знизу. Недешева, десь баксів 350, але не сказав би, що тиха. Та й управління незручне. Треба заглядати під тумби в пошуку потрібної кнопки - їх там щось 4, треба намацувати наосліп. Ще й металева частина нагрівається від близькості до вогню:

IMG-20190715-175538.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...