Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дашок над вікном - 9 поверх

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Дістала мене одна проблемка - при кожному більш-менш серйозному дощі вода стікає по фасаду над вікном кухні, а потім по відкосах і самому вікні. Як недивно, але 9 поверсі, звідкись, болота-пилюки залишається немало на шклі після цього.

Проблема в тому що над вікном "немає даху" будинку, а відлив сусідьскої "амбразури" зверху також воду не може стримати.

 

Ось як ту саму проблему вирішив один із сусідів

IMG_5078_S1.thumb.jpg.d6dadb2234f4234d491f0b273335839b.jpg

просто причепив відлив до верхнього відкосу.

 

Дешево і сердито, але я захотів щоб мій дашок принаймі гармоніював з лоджією на тій самій стороні. Вікно також іззовні кольору горіх і щей із золотистими шпросами - "ковка" аж проситься... :)

 

Ширина проєму - 215 см (від відкосу до відкосу). Планую невеличкий дашок - виступ від фасаду максимум 35см, вкритий бронзовим полікарбонатом, по боках мініму ковки (пару завитків).

 

Сьогодні поспілкувався з тим ж людьми, що робили мені огорожу для французького балкону і виглядає не все так просто.

 

1) Для простоти монтажу думав закріпити цей дашок прямо в проємі, тобто на бокові відкоси, але майстри побоялись через "малий захват".

Ширина відкосу 14см, фасад утеплений пінопластом 5 см, враховуючи клей і штукактрку, залишається десь 7-8 см цегли до площини вікна.

 

Це дійсно замало?

 

2) Якщо кріпити дашок на фасадну стіну - збоків від вікна, то тоді треба або альпіністів замовляти, або висверлювати дірки "з вікна", а дашок спускати-підстраховувати з даху.

 

3) Найдорожчою частиною самого дашка получається полікарбонат. Майстри порадили не викорстовувати дешевий китайський, бо він швидко і легко руйнується, а заміняти його в мому випадку не дуже легко. В приницпі з ними згоден, але озвучена ними ціна районі 450грн м2 трохи лякає. Забув спитати якої товщини вони мали наувазі.

Це реальна ціна за "не китайський" полікарбонат ? Може є дешевші аналоги матеріалів по кольору-прозорості-міцності ?

 

Гартоване шкло 6мм дешевше ніби получається, але хотів щоб дашок був трішки вигнутий... типу такого

 

Які будуть поради ?

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які будуть поради ?

будут конкретно сформуливанные вопросы - будут конкретные ответы

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите, может это подойдет?

 

Дякую за варіант. Бачив схожий готовий конструктор в епіцентрі в районі 800 грн, мабуть китай, але розміри не були підходящі.

 

Бачу у Вас там є і готові дашки. Єдине що мені 50-60см вильоту від фасаду зовсім не треба, гловне щоб вода з фасаду не стікала на вікно

- плюс небо щоб не закривало сильно :)

- парусність менша буде для 30-35 см, а сторона там північна - вітряна

- та і найдорожчого матеріалу в дашку - полікарбонату піде в два рази менше

 

Ну, як варіант вкорочувати ті готові кронштейни, але тоді економічну сторону питання треба оцінити.

А рекомендований максимальний проліт між кронштейнами в 1м наскільки критичний? Може в мому випадку, якщо виліт 35см, то буде достатньо 3 кронштейни на 255см довжини ?

Шкода що в найкоротшого кронштейна(60см) висота всього 17см -точки кріплення попадуть прямо в бетонну перемичку, що ускладнює сверління дирок "з вікна".

Ще один недолік підозрюю - таку конструкцію "на кронштейнах" навряд чи можна буде спустити з даху, на вдіміну від дашку з металокаркасом по периметру.

 

Добавлено через 6 минут

будут конкретно сформуливанные вопросы - будут конкретные ответы

 

Та ніби знаки питання ставив де конкретні питання були ... :)

 

...

Ширина відкосу 14см, фасад утеплений пінопластом 5 см, враховуючи клей і штукактрку, залишається десь 7-8 см цегли до площини вікна.

 

Це дійсно замало?

 

...озвучена ними ціна районі 450грн м2 трохи лякає. Забув спитати якої товщини вони мали наувазі.

Це реальна ціна за "не китайський" полікарбонат ?

Може є дешевші аналоги матеріалів по кольору-прозорості-міцності ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось накидав як я бачу цей дашок зараз

IMG_5179_S1.thumb.jpg.2bec715f382ad3ae7d8ac6f06e0d1c4c.jpg

 

Хочеться для початку, ціну виготовлення самого дашку без монтажу почути.

Бо то що мені "заспівали" старі майстри зовсім мені не сподобалось наразі.

 

Закинув питання Львіським сепецам по ковці - нараіз молчок :(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше і правильніше буде найняти висотників і виправити водосток, підняти ринви бо й так видно що вони низько сидять і переливає, можливо збільшити їх переріз щоб ефективніше "ловили", бо своє вікно то ви може й прикриєте але фасаду будуть гланди дуже швидко, а він же також ваш. Дайте оголошення на під’їзді, може зацікавлені сусіди захочуть "скинутись", справа гарна, всіх турбує

 

 

З.І. нещодавно один джигіт у цій темі доводив що у водостоку головне пропускна спроможність труби

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше і правильніше буде найняти висотників і виправити водосток, підняти ринви бо й так видно що вони низько сидять і переливає, можливо збільшити їх переріз щоб ефективніше "ловили", бо своє вікно то ви може й прикриєте але фасаду будуть гланди дуже швидко, а він же також ваш. Дайте оголошення на під’їзді, може зацікавлені сусіди захочуть "скинутись", справа гарна, всіх турбує

Фото в першому пості то не моє вікно - то сусід з іншого підїзду з аналогічною проблемою. Над вікном немає даху з ринвою. Прадва в нього мабуть іще гірше через той дах збоку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьоня сфоткав своє вікно (те що зі шпросами).

IMG_5182_S.thumb.JPG.cf085f8816e0aea254e8aed2a25194e2.JPG

Як би в сусіда зверху було нормальне по ширині вікно, то думаю його відлив би захищав моє вікно від потьоків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отой зелений потічок біля сусідського вікна дуже швидко перетвориться в чорну пляму на фасаді. Тут теж саме - накрийте ту кришку на стіні таким чином щоб з’явився звіс см 30 або й більше - вирішите свою проблему і вбережете фасад. Це буде ще легше ніж поправляти ринви - можна зробити самому (про страховку не забудьте)

465490222_.thumb.JPG.03baff2e412a05a4c8225896c7c8a06a.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отой зелений потічок біля сусідського вікна дуже швидко перетвориться в чорну пляму на фасаді. Тут теж саме - накрийте ту кришку на стіні таким чином щоб з’явився звіс см 30 або й більше - вирішите свою проблему і вбережете фасад. Це буде ще легше ніж поправляти ринви - можна зробити самому (про страховку не забудьте)

З далеку дах нашої новобудови виглядає гарно. Але мав змогу оцінити якість з близька, коли мені робили додатковий вентканал - якість даху паршива. Це і майстри казали, що ту трубу прокладали. А таких стін "без даху" неякісно прикритих бляхою немало. Доречі потічки можна побачити і на самому першому фото в темі, на стіні справа, по краях віконних відливів. Я розумію що такий проект, але видно що і на криші будівельники зхалтурили (інші косяки згадував тут). Буду піднімати це питання на зборах ОСББ - може виділять бюджет на "доопрацювання" цих ділянок криші. Але це мабуть на натспуний рік. Стосовно лізти і робити самостійно - там дах має різін ухили - на ті що мають круті схили я більше не полізу - страшно і відносно "слизько" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
1) Для простоти монтажу думав закріпити цей дашок прямо в проємі, тобто на бокові відкоси, але майстри побоялись через "малий захват".

Ширина відкосу 14см, фасад утеплений пінопластом 5 см, враховуючи клей і штукактрку, залишається десь 7-8 см цегли до площини вікна.

 

Це дійсно замало?

Шкода що ніхто не може підказати чи так можна кріпити дашок. Але якщо його кріпити в проємі, а не на фасадну стіну то все стає набагато простіше в плані монтажу. Дашок бліьше 15 кг навряд чи заважить, невже його ніззя закріпити у відкосах? Решітки на вікна набагато важчі крпілять у відкоси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шкода що ніхто не може підказати чи так можна кріпити дашок. Але якщо його кріпити в проємі, а не на фасадну стіну то все стає набагато простіше в плані монтажу. Дашок бліьше 15 кг навряд чи заважить, невже його ніззя закріпити у відкосах? Решітки на вікна набагато важчі крпілять у відкоси.

 

"Жаль, что мы так и не услышали начальника транспортного цеха.":D

Вам правильно порадили боротись з причиною, а не наслідками. Треба лізти на дах і там дивитись, чому вода протікає на фасад і що з цим робити. Закріпити дашок можна і в віконному отворі, але це буде тимчасове рішення, яке не убезпечить Ваш фасад від вологи, а в подальшому руйнування, грибка та ін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Треба лізти на дах і там дивитись, чому вода протікає на фасад і що з цим робити. Закріпити дашок можна і в віконному отворі, але це буде тимчасове рішення, яке не убезпечить Ваш фасад від вологи, а в подальшому руйнування, грибка та ін.

Мало було мені затікання по вікну :) так тепер нажив ще одну проблему із затіканням - додаткова вент труба стала протікати в дощ. Тепер є вже дві причини лізти на дах :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лезть на крышу - без вариантов. прихватить с собой архитектора. с нормальным монтажем мечтаемой конструкции на фасад будут проблемы. как временный вариант - легкие стальные консольки наклепать на профиль окна и на них уже кусок поликарбоната.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, Вчера отправили в Львовскую Нов.Линию кронштейны и профиля для самостоятельной сборки козырьков. Думаю за пару дней распакуют, оприходуют. Зайдите, посмотрите.Может подойдут. В отделе "Кровли" или "сухие смеси". В качестве заполнения может быть не только поликарбонат, кронштейны универсальные.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Дашок, реалізований Святославом зайняв своє почесне місце.

IMG_5638_S.thumb.jpg.8df09759938cfcd8fddf4eed08a273e4.jpgIMG_5631_S.thumb.jpg.a93cfeb4b02a8ef9731470f38fa2fe46.jpgIMG_5630_S.thumb.jpg.445ab852222b2de1c2819f590287020f.jpg.

По ходу виконання дещо міняли вигляд і конфігурацію, але ніби получилось непогано і за адекватну ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...