Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водонепроникний бетон

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея зробити водяний теплоаккумулятор з бетону об"ємом куба півтора. Але для цього потрібен бетон, який би абсолютно не набирав в себе воду. Чи можливо зробити такий бетон і яку хімію туди треба викорисовувати?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи не буде плавитися той еврокуб від температури? Все ж-таки там градусів під 80 буде.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если устроит температура воды в ТА до +70град., то подумайте над таким вариантом:

 

Заливаете чашу из бетона (можно выложить из кирпича или газоблока и оштукатурить)

 

Потом на фирмах, шьющих тенты для фур закажите вставку по размерам этой чаши - этот ПВХ материал для тентов очень прочный и водонепроницаемый.

Наверняка и термостойкость там больше чем +70 можно найти.

 

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що я ото надумав ще інтегрувати туди якусь буржуйку, щоб одразу і воду гріти. Не впевнений, що ПВХ температуру витримає. Та й більш надійним мені видається варіант з якоюсь хімічною гідроізоляцією.

Точно треба Пропелера в тему попросити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можливо зробити такий бетон і яку хімію туди треба викорисовувати?

Латекс добавляете в бетон. Но я бы, если честно, не рискнул :) Малейшая просадка - и получите трещину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей ТА планую робити на монолітній армованій плиті 1,2 на 3 метри, яка, в свою чергу, спирається на фундамент глибиною в півтора метри та товщиною 1,2 на 0,35 метри і лежить на землі. Не повинно наче тріснути...

А що за латекс? Ціна і витрати на куб які?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. бетон вы тоже будете греть, его надо хорошо утеплить

2. в теплой воде будут расти живности-надо ее менять либо фильтровать либо травить

ИМХО металл - лучший вариант...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бетон вы тоже будете греть, его надо хорошо утеплить
Однозначно. 20 см пінопласту.
в теплой воде будут расти живности-надо ее менять либо фильтровать либо травить
Кип"ятити раз на місяць :)
металл - лучший вариант..
Ржавіє. Та й потрібно укріплювати, щоб тиск не розпер. І ціна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно. 20 см пінопласту. Кип"ятити раз на місяць :) Ржавіє. Та й потрібно укріплювати, щоб тиск не розпер. І ціна.

а давление откуда? труба/дырка в крышке и усе(можно с клапаном), бетон вы как планируете герметизировать?

ну ржавчина - не большая проблема, цену можно срегулировать поискав б/у емкости готовые на приемных пунктах или в нете, почистить, покрасить правильно )

представьте как закипятить воду 1,5м3+бетон? даже если вы нагреете это все до 100% что будет с пенопластом? да и при 80 ожидайте от него непонятного поведения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут питання в тому, що бетон - то вічна штука. А залізо - на жаль. І так, я збираюся жити вічно :)

Про нагрів пінопласту треба думати. Може, зробити прошарок з вати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут питання в тому, що бетон - то вічна штука. А залізо - на жаль. І так, я збираюся жити вічно :)

Про нагрів пінопласту треба думати. Може, зробити прошарок з вати.

 

може простіше купити б/у цистерну від якоїсь водовозки....

 

та ще десь йшлось що буде опиратись на фундамент... я думаю що це буде погано, нерівномірне навантаження на фундамент....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там місце розташування цього діла - перед входом до будинку. Я залив там плиту товщиною 11 см, шириною 1,2 метра та довжиною 3,4 метра і опер її (по вужчим сторонам) на фундамент глибиною в півтора метри та товщиною 1,2 на 0,35 метри. Тому там особливо не покрутишся з покупним ємностями. Тільки робити на замовлення. Того і питаю про бетон.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там місце розташування цього діла - перед входом до будинку. Я залив там плиту товщиною 11 см, шириною 1,2 метра та довжиною 3,4 метра і опер її (по вужчим сторонам) на фундамент глибиною в півтора метри та товщиною 1,2 на 0,35 метри. Тому там особливо не покрутишся з покупним ємностями. Тільки робити на замовлення. Того і питаю про бетон.

 

за день-2 опытный сварщик из любой покупной сделает на заказ )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За ржавление металла можно особо не беспокоится - лет на 70 хватит (как часто в многоэтажках меняют стальные трубы?). Кислорода в рециркуляционной воде совсем мало...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже отвечал в этом году на вопрос жителя форума про бетонный термоаккумулятор.

В таком температурном режиме любому гидроизоляционному покрытию будет не легко.

Поэтому есть смысл сделать сам бетон ....

Есть набор добавок и, естественно, бентонитовый шнур.

Но вас будет интересовать вопрос "Сколько?".

Объем 1,5 куба. Понятно.

Толщина стенок?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей ТА планую робити на монолітній армованій плиті 1,2 на 3 метри, яка, в свою чергу, спирається на фундамент глибиною в півтора метри та товщиною 1,2 на 0,35 метри і лежить на землі. Не повинно наче тріснути...

А що за латекс? Ціна і витрати на куб які?

 

SIKA waterproof HW, там есть техкарты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SIKA waterproof HW, там есть техкарты.

 

...или все-таки "Латекс добавляете в бетон" ?;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...