Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Октавія 2.0 TDI 2008 року.

Shuriko

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

В зв'язку із можливістю придбати інше авто хочу продати свою Октавію 2008 року.

Коротко: пробіг 227 тис км, я третій власник (точніше, дружина), придбав в кінці 2017 року з пробігом 192 тис км. Двигун 2 літри турбодизель 140 коняк, масла не бере. Можу попросити в СТО де вона обслуговувалась виписку всих робіт за 4,5 роки десь.

Із дорогого, що пам'ятаю робилось при мені: потікла помпа - замінили, разом замінили ремінь ГРМ. Лопнула передня ліва пружина - поміняли обидві на оригінал (ППД). Замінений блок вакуумних клапанів (чи як воно там називається, чорна така коробка із роз'ємом і трубочками). Замінений на оригінал, коштував з роботою 8,5 тис грн. По двигуну і коробці питань нема.

Із плюсів, які особисто мені подобаються - ксенон лінзований в основному світлі та в протитуманках. Дзеркало заднього виду з автозатемненням - реально класна штука. По резині і колесам: зимова резина (пробіг десь 15 тис) на литих дисках, але два з них ремонтовані). Літня резина - є абсолютно нова гума, ніразу не ставилась. Вийшло так, що купив спочатку гуму, а потім купив ковані диски від ауді (вони на фото) разом із резиною - так і не перезував. І двозонний кліматронік - робота просто супер, ти виставив температуру і забув. Нема такого, що дує диким холодом, або жарить.

Із косяків: на початку 2018 року було ДТП (фото потенційному покупцю продемонструю, щоб була впевненість що нічого страшного не було) - таксист вирішив повернути через 2 ряди і подвійну. Заміна крила, бампера, фари, по ходовій (вона взяла основний удар) основні роботи. Капот - тільки трохи шпаклі і фарбувався (навіть не знімали). Але спрацювала безпека, не дивлячись на невелику швидкість. В результаті - заміна всіх подушок, ременів, але оскільки машина для себе і фактично була щойно куплена (1 міс з невеликим) то торпедо не мінялось. Є плюс - можете переконались, що подушка дійсно встановлена.

Також на фото видно результат поганого фарбування порогів минулим власником - полізла фарба. Плюс косяк шкод, якщо не чистити дренаж - гниє поріг. І додивився одини чи два маленькі вздуття на одній арці.

По кузову є косяки - де подрябина, пару вмятинок з 5 копійок.

Є проблема з кондиціонером - в кінці вересня перестав вмикатись. Оскільки вже літо пройшло і я знав, що буду купляти іншу машину - то до нього не ліз.

Я розумію, що тачка не нова і зовнішній стан так собі, але по механіці на машині міняли все, що потрібно було і на або оригінал, або близький до нього по якості, тобто по грошам не жався - все таки їздила дружина з дітьми.

Хочу 6 тис доларів.

П.С. Якщо цікавий розхід палива: в місті я не вихожу за 6,5 л на сотню км, це і не тошнити, але і не наступати сильно. По трасі 5,5, колись заміряв по Житомир - Рівне тримав 120 км/год - вийшло 6,2 л на сотню. Це все з кондиціонером. В середньому за одній заправці проїжжаємо або 850 км до червоної зони, або 1000 км - це вже стрілка падає майже в нуль.

 

FullSizeRender_240.jpgi.gif

 

FullSizeRender_3_240.jpgi.gif

 

FullSizeRender_4_240.jpgi.gif

 

FullSizeRender_2_240.jpgi.gif

Змінено користувачем Shuriko
додав фото
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 5200 готов посмотретьх и возможно забрать

 

Возьмеш біля авторинку вибігаючи на одну полосу:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коробка механическая или автомат?

 

Перепрошую, що не вказав. Механіка 6-ступка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всим за увагу і підтримку.

Важко було розставатись із першим авто, але тішить, що машина попала в хороші руки.

Авто продане форумчанину. Нехай радує нового власника!

Тему можна закривати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...