Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

порадьте - як розмістити ворота?

serg9

Рекомендовані повідомлення

ну що ж, вчора показав дружині запропоновані тут варіанти і...

отримав безапеляційну відповідь - варіанти з якимись маневрами по заїзду та виїзду у двір або гараж категорично !!! не приймаються. only хардкор, only прямо!!!

тому, як на мене, у мене залишається єдиний, на мою думку, варіант - лівіше - розпашні ворота без автоматики для прямого заїзду у двір (поки що як гостьовий або запасний варіант), правіше - відкатні ворота для прямого заїзду в гараж (з можливістю парковки перед гаражем при закритих воротах). хвіртка - навпроти входу в будинок з відкриттям на вулицю (так само як вхідні двері), яка буде перекриватися воротами у їх відкритому положенні (на що мені тут відкрили очі, що це не смертельно) :beer:

в принципі, це те, до чого я дійшов у повідомленні № 15

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5050491&postcount=15

не знаю, чи це єдино правильний варіант, але мені здається, що раціональніше не можливо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ще задам запитання таке:

хто продасть по хорошій ціні набір фурнітури Rolling Centrer Basic ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще задам запитання таке:

хто продасть по хорошій ціні набір фурнітури Rolling Centrer Basic ?

 

Я продам. Коля-вратарь. Слава кейсімс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі, наші місцеві "воротарі" на всю катушку топлять за "СП Киев", тему про якого я нещодавно читав тут на форумі Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі, наші місцеві "воротарі" на всю катушку топлять за "СП Киев", тему про якого я нещодавно читав тут на форумі Ж-)

 

Вам треба щоб ворота працювали чи щоб були?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб працювали звичайно

 

Добавлено через 2 минуты

у мене ще питання.

пройом для воріт у мене виходить 3,40м (відстань між стовбами)

яку довжину та ширину швелера мені потрібно застосувати при таких розмірах?

можна 1,70-1,80м?

можна не 20-ку а 18-ку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все таки я ніяк не заспокоюся.

на картинці нижче, яку я знайшов на форумі, явно видно, що швелер там не 2 метри. у всякому випадку, на швелері закріплена лише одна каретка, інша закріплена до бетонної площадки (принаймні таке складається враження).

у чому власне питання - у мене у дворі валяється 2 кавалки швелера 200мм довжиною по 20-25см. використати їх нікуди, окрім як здати в металобрухт.

от і не покидає мене запитання - а чи не можна цих 2 кавалки швелера забетонувати у площадку для воріт, розрахувавши, де повинні бути каретки?

у виробника РоллінгЦентр в каталозі є креслюнок, де для різного розміру воріт розмальовані усі відстані, і для кареток зокрема (відстань від краю і між ними).

зрозуміло, що цільний швелер буде простіше і надійніше, але його треба буде ще купувати і везти, а ці уже лежать у дворі і просяться їх використати.

приварюю до кожного по 4 лапи арматури - і в бетон - на одному рівні з потрібними відстанями між ними. треба погратися, але имхо, це реально.

чи все таки без цільного куска швелера мені ніяк не обійтись?

нагадаю, пройом воріт 3,40м, висоту планую 1,5м, зашивка - горизонтально терасною дощечкою. тобто, ворота не будуть надважкими.

що скажете з цього приводу?

21062012214.thumb.jpg.b694c75fdd0e4d717f1e4038d31fcd80.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайомі ворота, знайомий об'єкт. Мені вони теж подобаються, вдало вийшло. Це одні з наших перших, які ми робили як каркас під дерево.

Там теж швелер, він по всій довжині. А то приварений ще шматок як посадочний майданчик для автоматики.

 

Можете виварити конструкцію з тих двох обрізків, між собою їх зв'яжете металом, і забетонуєте. Ми ставили на таку подушку, працюють.

Швелер чим зручніше - є можливість по ньому "побігати" кареткою, щоб виставити.

Ретельно виставте по рівню, щоб не криво-косо.

Може чимось зафіксуйте, прихватками якимись. Потім їх зріжете

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все таки я ніяк не заспокоюся.

на картинці нижче, яку я знайшов на форумі, явно видно, що швелер там не 2 метри. у всякому випадку, на швелері закріплена лише одна каретка, інша закріплена до бетонної площадки (принаймні таке складається враження).

у чому власне питання - у мене у дворі валяється 2 кавалки швелера 200мм довжиною по 20-25см. використати їх нікуди, окрім як здати в металобрухт.

от і не покидає мене запитання - а чи не можна цих 2 кавалки швелера забетонувати у площадку для воріт, розрахувавши, де повинні бути каретки?

у виробника РоллінгЦентр в каталозі є креслюнок, де для різного розміру воріт розмальовані усі відстані, і для кареток зокрема (відстань від краю і між ними).

зрозуміло, що цільний швелер буде простіше і надійніше, але його треба буде ще купувати і везти, а ці уже лежать у дворі і просяться їх використати.

приварюю до кожного по 4 лапи арматури - і в бетон - на одному рівні з потрібними відстанями між ними. треба погратися, але имхо, це реально.

чи все таки без цільного куска швелера мені ніяк не обійтись?

нагадаю, пройом воріт 3,40м, висоту планую 1,5м, зашивка - горизонтально терасною дощечкою. тобто, ворота не будуть надважкими.

що скажете з цього приводу?

 

Ну вообще террасная доска не "легкий" материал для зашивки. Ворота конечно у вас небольшие и зашивка односторонняя, так что да, ворота тяжелыми не будут. Но противовесную часть ворот лучше не делать короткой. 1,7-1,8 м будет достаточно. А вот до 1,5 м лучше не делать. Еще конечно зависит от конструкции рамы ворот, есть ли диагонали, какая труба применена и т.д.

Что касается "зліпити 2 кавалки швелера", слепить то можно. Но сделать это правильно. Как уже писал muvic выше, свяжите эти два куска швеллера металлом, трубой например. Вниз от всей этой конструкции добавьте нормальное количество арматуры. Эти два куска швеллера должны быть забетонированы в одной плоскости, чтобы потом каретки не стояли криво. Подумайте на что потом будете ставить площадку под привод. Чтобы не получилось что на двух кусках швеллера будут стоять каретки, а для привода металла не будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зваживши всі ЗА і ПРОТИ купив сьогодні 2м швелеру 18-ки

ну його, гратися в ту рулетку :(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Щоб не плодити тем запитаю тут. Схожа схема розміщення воріт у мене але вже стоять розпашні ворота зараз хочу обновити забор. Перші ворота в мене заїзд у гараж другі на територію будинку між ними 2.5м пройом забору. Стоїть задача перед гаражом зробити відкатні ворота а з другими не знаю чи залишити розпашні чи можливо є варіант щоб установити відкатні? Ширина воріт 3.4.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити тем запитаю тут. Схожа схема розміщення воріт у мене але вже стоять розпашні ворота зараз хочу обновити забор. Перші ворота в мене заїзд у гараж другі на територію будинку між ними 2.5м пройом забору. Стоїть задача перед гаражом зробити відкатні ворота а з другими не знаю чи залишити розпашні чи можливо є варіант щоб установити відкатні? Ширина воріт 3.4.

 

Можно - откатные телескопические.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Добрий день.

У мене дуже схожа ситуація як і в автора цієї теми, тому вирішив задати питання тут.

Перебравши різні варіанти зупинився на відкатних воротах в сторону хвіртки, але є декілька моментів які б хотів уточнити.

Вихідні дані:

Ширина отвору 3700

Висота воріт 1600

Зашивати хочу ламелями типу ранчо.

Відстань між отвором для воріт і отвором для хвіртки 1500.

Хвіртка має відкриватися у середину.

Паркан хочу з бетонних блоків, розміром 500х200х200, тому є певне обмеження щодо розмірів.

Схема додається.

Питання:

1. Чи достатньо 1500 для закладної, бо читав що має бути половина отвору воріт (1850)? Закладну можу зробити і 1850 але ролики тоді всерівно треба буде розмістити на проміжку в 1500 між воротами і хвірткою. Чи достатньо 1400 для розміщення роликів, чи потрібно може якось щось підсилити щоб ворота працювали довго і надійно?

2. Так як хвіртка має відкриватися всередину і ліве відкриття і щоб не зламати її чи можливо там розмістити додаткові фотоелементи для унеможливлення відкриття воріт, коли відкрита хвіртка?

Дякую за поради.

 

IMG_20210919_124325.jpg

IMG_20210919_124428.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо не будете тримати ворота довго у повністю відкритому або відкритому на метр стані - нічого страшного у 1500 мм немає.
Зауважте, що перша роликова каретка "впирається" у накатний ролик, коли ворота відкриті повністю. Тобто, фактичнл, "зріз" роликової каретки не співпадає із "зрізом" стовпчика, а трохи зміщений у бік відкриття. На довжину кронштейна того самого ролика.

поставите на якісну фурнітуру - будуть працювати.
щодо хвіртки. можна поставити другу пару фотоелементів без проблем.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, kucher_if сказал:

Добрий день.

У мене дуже схожа ситуація як і в автора цієї теми, тому вирішив задати питання тут.

Перебравши різні варіанти зупинився на відкатних воротах в сторону хвіртки, але є декілька моментів які б хотів уточнити.

Вихідні дані:

Ширина отвору 3700

Висота воріт 1600

Зашивати хочу ламелями типу ранчо.

Відстань між отвором для воріт і отвором для хвіртки 1500.

Хвіртка має відкриватися у середину.

Паркан хочу з бетонних блоків, розміром 500х200х200, тому є певне обмеження щодо розмірів.

Схема додається.

Питання:

1. Чи достатньо 1500 для закладної, бо читав що має бути половина отвору воріт (1850)? Закладну можу зробити і 1850 але ролики тоді всерівно треба буде розмістити на проміжку в 1500 між воротами і хвірткою. Чи достатньо 1400 для розміщення роликів, чи потрібно може якось щось підсилити щоб ворота працювали довго і надійно?

2. Так як хвіртка має відкриватися всередину і ліве відкриття і щоб не зламати її чи можливо там розмістити додаткові фотоелементи для унеможливлення відкриття воріт, коли відкрита хвіртка?

Дякую за поради.

 

IMG_20210919_124325.jpg

IMG_20210919_124428.jpg

Хватит...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.09.2021 в 13:00, kucher_if сказал:

Ширина отвору 3700

Дел.

Змінено користувачем Gitan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...