Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

У меня вопрос к Вомбату. В чем вы ещё ограничиваете своих детей (сахар, конфеты, компьютер, телевизор, соль, игрушки, ещё что-то)?

 

Добавлено через 12 минут

Сдавал антитела к вирусу IgG и IgM.

 

Не очень в этом разбираюсь, а гуглить с телефона не удобно:(

Я к чему спросила, при совке было такое что приходили вакцинаторы в садик и не особо разбираясь всем в группе кололи необходимую прививку. У нас в садике именно так вакцинировали всех в старшей группе. Потом несколько родителей возмущались ( один ребенок до вакцинации переболел, второй ребенок был с каким то заболеванием), я это знаю со слов мамы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что предлагает Вомбат? Не вакцинироваться и массово в детстве умирать от кори после гриппа, ангины, воспаления лёгких, перенесенных операций?

Ну почему сразу Вомбат? Не он это придумал.

РОССИЙСКИЕ ТРОЛЛИ "КОРМЯТСЯ" НА ПРОТИВНИКАХ ПРИВИВОК

Плюс уменьшение населения во вражеской для росии стране.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З точки зору противників вакцинації це абсолютно нормально помирати від хвороби яку можна уникнути взагалі.

У Вас логічна помилка. Кору "уникнути взагалі" - не можна. Просто тому, що вакцинація, як вже довів час, не знищила кір. А просто перенесла час захворювання на дорослий вік. Ще раз, вкотре нагадую: у нас від третини до половини хворих на кір - дорослі. Ті, які уникнули хвороби в дитинстві. І ці дорослі помирають від кору, що в довакцинальні часи було НАДЗВИЧАЙНОЮ рідкістю. Ви тепер пропонуєте, щоб дорослі помирали від кору? Вибачте, але з точки суспільних інтересів, це абсолютно програшна стратегія.

Алоизович в пеклі розтікається в милій посмішці читаючи цей форум

Алоізович, до речі, був палким прихильником вакцинації. І на окупованих територіях місцеве населення вакцинували під страхом покарання. Але ж Ви історії не знаєте, правда? Тому і попадаєте "впросак" ;)

В чем вы ещё ограничиваете своих детей (сахар, конфеты, компьютер, телевизор, соль, игрушки, ещё что-то)?
Обмежую, звісно. Час гри на гаджетах обмежую, вживання хімічних цукерок - обмежую, телевізор - обмежую. Не обмежую ігри на свіжому повітрі, заохочую ігри з конструкторами, контакти з тваринами та птахами. Сіль? Ні, більше ніж їм треба - не з"їдять. Цукор? Ну, жорстких обмежень не роблю, дружина періодично робить торти та солодощі. В неї до того справжній хист, я давно їй кажу, що нам яку кафешку треба відкрити - всі родичі просять їм передати щось смачненьке при нагоді.

Переболел скрытой корью?
Легко.

При совке было такое что приходили вакцинаторы в садик и не особо разбираясь всем в группе кололи необходимую прививку
Так уже ж офіційна точка зору є, що одноразова вакцинація не призводить до формування стійкого імунітету. Саме тому, всі вакциновані одноразово в СССР - тепер вважаються не вакцинованими :D

 

Добавлено через 58 секунд

РОССИЙСКИЕ ТРОЛЛИ "КОРМЯТСЯ" НА ПРОТИВНИКАХ ПРИВИВОК

Основна інформація про школу вакцинації йде з Заходу. Максиме, читайте, що було написано раніше.

 

Добавлено через 55 секунд

Самі придумали?

Тобто? Невже тепер не вважають, що "вакциновані хворіють легше"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читайте, що було написано раніше

Та боже збав. Я ще біблію РПЦ ФСБ не дочитав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас логічна помилка. Кору "уникнути взагалі" - не можна. Просто тому, що вакцинація, як вже довів час, не знищила кір.

Не думаю що в мене логічна помилка в цьому питанні. Ця хвороба як і натуральна віспа циркулює виключно між людьми. Навіть беручи до уваги менш ефективну вакцину - її впринципі можна повністю знищити як і віспу. США це показали на своєму досвіді - було кілька років без ЖОДНОГО випадку кору на їх території. Те що маємо зараз - це вторинно завезена інфекція з таких диких в цьому плані країн як Україна :(.

 

Добавлено через 10 минут

Алоізович, до речі, був палким прихильником вакцинації. І на окупованих територіях місцеве населення вакцинували під страхом покарання. Але ж Ви історії не знаєте, правда? Тому і попадаєте "впросак"

 

Алозовича я згадав саме через схожі з вашими поглядами щодо того що можна просто так взяти і вирішувати хто має жити, а хто має померти (при тому що є засоби запобігти цій смерті). Ну і якщо ви вже про історію - прошу від вас ссилки про прививки для місцевого населення на окупованій території. Бо я знайшов ось таку версію:

На банкете по поводу взятия Киева в своем выступлении Гитлер сказал: «Русским уготована страшная участь. Мы низведем их до уровня безропотной дешевой рабочей силы. Тех, кто будет сопротивляться, мы уничтожим физически. Часть русских, украинцев, белорусов мы выселим в далекие восточные области, а то и на другие континенты — в Африку или Южную Америку. Мы всех славян обучим только языку жестов. Никаких прививок, никакой гигиены, только водка и табак. Их мозги перестанут работать. Россия будет принадлежать арийцам»
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не думаю що в мене логічна помилка в цьому питанні. Ця хвороба як і натуральна віспа циркулює виключно між людьми. Навіть беручи до уваги менш ефективну вакцину - її впринципі можна повністю знищити як і віспу.

Чергові логічні помилки.

1. Навіть за офіційною!!! провакцинаторською інформацією імунітет НЕ формується у 5-8% щеплених від кору. Тому навіть у 100% щепленому суспільстві кір не зникне навіть теоретично.

2. Є значна частка (біля 10%) дітей, яким категорично не можна робити щеплення по медичним показам згідно законодавства. Їх теж доплюсовуйте туди ж. І виходить, що у 15-20% населення ДИТЯЧОГО ВІКУ не буде вакцинного імунітету.

3. Вакцинний імунітет не пожиттєвий. Третя ревакцинація дає імунітет на рік. Тому (при ідеальних умовах!) після 16 років вакциновані не мають вакцинного імунітету. Їх теж доплюсовуємо в резервуар для циркуляції кору.

Все, не можна знищти кір. Спроб було багато, з 1963 року. Але ні.

4. Спроба елімінувати віспу вакцинацією провалилася з тріском, про що є навіть відповідна позиція ВООЗ. Це черговий міф, що вакцинацією перемогли віспу.

У Вас просто неправильні початкові дані, які приводять до неправильних висновків.

Ну і якщо ви вже про історію - прошу від вас ссилки про прививки для місцевого населення на окупованій території.

uahistory.com/topics/events/11820

12 cічня 1942 — Рейхскомісар України Ерік Кох видав директиву всім генерал – і гебітс-комісарам про умови відкриття початкових шкіл.

Навчанням і безкоштовними обідами охоплювалися діти віком до 11 років.

Школу дозволялося відкрити при дотриманні певних умов, зокрема: наявність палива, відсутність небезпеки поширення інфекційних захворювань (дітям робили щеплення проти віспи), наявність достатньої кількості благонадійних учительських сил, відсутність потреби використання шкільних будинків для інших необхідних цілей.

 

 

Батьків задля недопущення епідемій зобов’язували у примусовому порядку прививати дітей. Порушників цього наказу очікувало покарання.

Ф. КДФ.

Інв. 2503. Оголошення про щеплення віспи. 20.04.1942, 1 ар

В мережі навіть фото оголошень про вакцинацію десь були.

 

Добавлено через 11 минут

її впринципі можна повністю знищити як і віспу

Вибачте, а Ви не знаєте, що ЗАВЖДИ біологічну нішу замість одного виду займає інший? Це закон природи. Його не можливо порушити. Ніяк! Ви впевнені, що замість кору прийде щось більш гуманне? Я - ні, тому що практика показує протилежне. Замість знищенного чи такого, що витіснили, штаму вірусу чи іншого патогенного агенту - приходить інший, більш агресивний штам чи патогенний агент. Це ж уже є. У Вас просто не достатньо даних, а читати і заглиблюватися Ви не хочете :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО Всем вакцинированным необходимо сдать анализ на наличие антител. Не у всех после прививки они вырабатываются.

А теперь вопрос: мой брат по мед.показаниям в детстве не прививался. Сдал анализы - у него они есть. Откуда? Переболел скрытой корью?

 

У меня так антитела от краснухи, очень высокие, в лаборатории сказали, что такие - от болезни. Ни я, ни мама не помним у меня краснухи. Ветрянку в 6 лет - да, и фото есть ) мы с братом оба в пятнышки. С краснухой, конечно, вряд ли пришло бы в голову фото делать. На корь антител не обнаружилось, к сожалению.

Бывают атипичные стертые формы болезни. С темп, но без высыпаний. Или с аллергией перепутали.

 

У нас был случай, младшему лечили ангину, а потом оказалось - мононуклеоз. И то, узнали случайно, в ОАК проскочило пару вироцитов, сдали на Эпштейна-Барра - а у него антитела. Врач сказал - ну да, они же похожие в проявлениях ) Осложнений не было, кроме увеличения аденоидов, реагируют теперь периодически.

 

Добавлено через 29 минут

Не думаю що в мене логічна помилка в цьому питанні. Ця хвороба як і натуральна віспа циркулює виключно між людьми. Навіть беручи до уваги менш ефективну вакцину - її впринципі можна повністю знищити як і віспу.

 

amantonio.livejournal.com/25466.html

 

www.dissercat.com/content/kharakteristika-shtammov-virusa-kori-tsirkuliruyushchikh-na-territorii-rossiiskoi-federatsii

Штаммов вируса кори 22 шт, судя по этой статье. Сколько из них в прививке? Как и полио - в прививке от 3-х , а вирусов полио, вызывающих паралич - около 70.

 

В Вики написано, что некоторые обезьяны тоже переносят корь

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8

 

Так что сравнение с оспой вообще не логичное, оспа - 1 вирус, только человек. И оспу победили по большей части жестким карантином, а не прививками. Там, где были прививки, с оспой было все гораздо хуже. Даже не буду вам ссылки постить, об этом много в нете.

 

Кстати, вы состав вакцины читали? Вас не смущает, что там присутствуют культуры клеток абортированных человеческих плодов? А также телят и куриц.

В противопоказаниях упоминается аллергия на неомицин. Я не нашла пока лабораторий в Киеве, в которых делают анализ на аллергию к этому веществу.

 

Добавлено через 1 час 42 минуты

Ну почему сразу Вомбат? Не он это придумал.

РОССИЙСКИЕ ТРОЛЛИ "КОРМЯТСЯ" НА ПРОТИВНИКАХ ПРИВИВОК

Плюс уменьшение населения во вражеской для росии стране.

 

Нам и троллей не надо. Богатырева и ее семейство хорошо постарались в свое время. Причем не в виртуальном смысле, а буквально. Их дела тоже будут тянуть до исхода сроков давности?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж не померла й не ховають. Була б не щеплена - вже б поховали.

 

А может даже и не заболела бы, была бы не привита...Ж-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оспа - 1 вирус, только человек.

Не зовсім так. Насправді там було 2 штама. І отой перший, смертельно небезпечний, під кінець був заміщений вірусом, де смертність була досить невисокою. Власне, така зміна є абсолютно звичайною - виживають ті, хто менше вбиває свого носія. Це логічно. І от той другий вірус вже і знищували (не вакцинацією, звісно, а карантинними заходами).

А от що прийшло на зміну цьому досить помірному вірусу - це нова і дуже цікава історія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу підтримати петицію

petition.president.gov.ua/petition/50554

Запровадження виключно добровільного щеплення в Україні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

WHO is supporting the Ministry of Public Health of Madagascar to respond to an unusually large measles outbreak. Madagascar last experienced measles outbreaks in 2003 and 2004, with reported number of cases at 62 233 and 35 558, respectively. Since then, the number of reported cases had sharply declined until the current outbreak. From 4 October 2018 to 7 January 2019, 19 539 measles cases and 39 “facility-based” deaths (case fatality ratio: 0.2%) have been reported by the Ministry of Public Health (MoH) of Madagascar

More than half of the cases (51%) reported during the current outbreak have not been vaccinated or have unknown immunization status.

www.who.int/csr/don/17-january-2019-measles-madagascar/en/?fbclid=IwAR1EBpCQJiHeps3y6IWxTpYsmwhCsRWep1KaPjaADfI9bXsAkJNPUWNDP7k

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

WHO is supporting the Ministry of Public Health of Madagascar to respond to an unusually large measles outbreak. Madagascar last experienced measles outbreaks in 2003 and 2004, with reported number of cases at 62 233 and 35 558, respectively. Since then, the number of reported cases had sharply declined until the current outbreak. From 4 October 2018 to 7 January 2019, 19 539 measles cases and 39 “facility-based” deaths (case fatality ratio: 0.2%) have been reported by the Ministry of Public Health (MoH) of Madagascar

More than half of the cases (51%) reported during the current outbreak have not been vaccinated or have unknown immunization status.

www.who.int/csr/don/17-january-2019-measles-madagascar/en/?fbclid=IwAR1EBpCQJiHeps3y6IWxTpYsmwhCsRWep1KaPjaADfI9bXsAkJNPUWNDP7k

О, так мы по показателям сравнимы с Мадагаскаром. Даже не знаю мы должны этим гордиться или они?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про що Ви? По яким таким показникам ми схожі на Мадагаскар?

Дивують люди, які пишуть, аби написати, не вдумуючись в сенс написаного.

А цю цитату з сайту ВООЗ я навів для того, щоб люди побачили, що на Мадагаскарі половина захворівших на кір були або не вакциновані, або не могли надати підтвердження, що були вакциновані.

Але цікаво трошки інше - друга половина, виходить, була повністю вакцинована? А як же ж так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про що Ви? По яким таким показникам ми схожі на Мадагаскар?

Дивують люди, які пишуть, аби написати, не вдумуючись в сенс написаного.

А цю цитату з сайту ВООЗ я навів для того, щоб люди побачили, що на Мадагаскарі половина захворівших на кір були або не вакциновані, або не могли надати підтвердження, що були вакциновані.

Але цікаво трошки інше - друга половина, виходить, була повністю вакцинована? А як же ж так?

 

В принципе, оскорбления - это ваш уровень общения и аргументации, поэтому даже читать вас неприятно. И информация размещаемая вами возможно и полезная, но не повод с вами общаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які такі аскарблєнія? Коли я вказую людині, що вона написала дурницю, не подумавши? Це аскарблєніє? Ну вибачте, не пишіть дурниць.

ваш уровень общения и аргументации

Зато Ваш рівень - це постити дурнуваті картинки та мємасіки. Аргументів - вагон і купа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Нігерії щеплення платні?

« А ще Лав дуже здивувало, що новонародженій дитині безкоштовно зробили всі необхідні щеплення, – каже Ксенія. – У їхній країні ці послуги коштують дуже дорого».

 

brovary.net.ua/golovni-novyny/pology-z-perekladachem-u-brovarah-narodyla-nigerijka/?fbclid=IwAR3pocMAn1ZfQWI1O4LkJLqF9eUwRHyCqfZUm-PrxRUEq2UPaeWQY584kLM

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які такі аскарблєнія? Коли я вказую людині, що вона написала дурницю, не подумавши? Це аскарблєніє? Ну вибачте, не пишіть дурниць.

 

Зато Ваш рівень - це постити дурнуваті картинки та мємасіки. Аргументів - вагон і купа.

 

Так для аргументации адекватных в теме не осталось. Вы всех своими какашками- аргументами закидали и они от вас сбежали ;)

Я тоже ухожу, смысла читать ваши нетонущие "аргументы" нет.

Шахматная доска за вами :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже ухожу

Вкотре?

І ще раз, два питання до Вас:

1. Наведіть мені цитату МОЇХ слів, де я наніс Вам образу. Може, я там використав ненормативну лексику? Чи образливі слова якісь?

2. Поясніть, по яким таким показникам ми схожі на Мадагаскар в питанні вакцинації по кору? Тому що Ваші слова про подібність ситуації якось мене особисто насторожують.

 

Вы всех своими какашками- аргументами закидали и они от вас сбежали
Шановна, а оце і є образою. Тримайте себе в руках, будь-ласка. Немає контраргументів - не пишіть краще нічого, ніж звинувачувати когось у образливих речах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Галина Червонская.

Дуже цікаве відео, в т.ч. про генетичну несприйнятливість до інфекційних та вірусних хвороб, і про поширення ТБ вакцинацією і про багато іншого.

 

Добавлено через 26 минут

История Дарины. Как все случилось

Наслідок щеплення проти вітрянки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=810349379315043&set=a.283229662027020&type=3

Виктор Сергиенко

Немного истории. О том, как реагирует официальная медицинская система на скептицизм в свой адрес. Читайте внимательно, просвещайтесь.

 

---------

 

"Игнац Филипп Зе́ммельвейс, 1 июля 1818 - 13 августа 1865, — венгерский врач-акушер, профессор, один из основоположников асептики.

 

Окончил Венский университет со специализацией по хирургии и акушерству. В 1846—1850 гг. работал в Вене в родильном доме. В 1851 г. переехал в Пешт, где возглавил больницу Святого Роха. С 1855 г. также профессор Будапештского университета.

В 1847 году, пытаясь понять причины послеродовой горячки (сепсиса) у многих рожениц — и, в частности, того факта, что смертность при родах в больнице (30—40 и даже 50 %) намного превосходила смертность при домашних родах, — Земмельвейс предположил, что инфекцию приносят из инфекционного и патологоанатомического отделений больницы. Врачи в то время много практиковали в прозекторской, и принимать роды часто приходили прямо после вскрытия, вытерев руки носовыми платками. Земмельвейс обязал персонал больницы перед манипуляциями с беременными и роженицами обеззараживать руки окунанием их в раствор хлорной извести. Благодаря этому смертность среди женщин и новорожденных упала более чем в 7 раз — с 18 до 2,5 %.

 

Однако гипотеза Земмельвейса не нашла скорого признания. Более того, продвижение его открытия встречало всяческие препятствия. Открытие Земмельвейса вызвало резкую волну критики как против его открытия, так и против него самого — коллеги поднимали Земмельвейса на смех и даже травили его. Директор клиники, доктор Клейн, запретил И. Ф. Земмельвейсу публиковать статистику уменьшения смертности после внедрения стерилизации рук и изгнал его с работы, несмотря на то, что смертность в клинике резко упала. Более того, Клейн заявил, что «посчитает такую публикацию доносом». Земмельвейс писал письма ведущим врачам, выступал на врачебных конференциях, на собственные средства организовывал обучение врачей своему методу, издал отдельный труд «Этиология, сущность и профилактика родильной горячки» в 1861 г. Однако при жизни его метод так и не заслужил сколь-нибудь широкого признания, а по всему миру продолжалась гибель рожениц из-за сепсиса.

 

Идея Земмельвейса вызывала такое сильное неприятие, что врачебное сообщество не убедило даже самоубийство немецкого врача Густава Михаэлиса, который одним из первых применил на практике идеи Земмельвейса и добился снижения смертности среди своих пациенток, но покончил жизнь самоубийством из-за смерти близкого человека от родильной горячки и осознания собственной неспособности изменить общее мнение врачебного сообщества .

 

Имеются сведения, что его коллега по Пештскому университету и семейный врач Янош Баласса составил документ, согласно которому было рекомендовано направить Земмельвейса в психиатрическую лечебницу. 30 июля 1865 года Фердинанд Риттер фон Гебра обманом убедил его посетить сумасшедший дом в Дёблинге под Веной. Когда Земмельвейс всё понял и попытался бежать, сотрудники лечебницы избили его, одели в смирительную рубашку и поместили в тёмную комнату. В качестве лечения ему прописали слабительное и обливания холодной водой. Через две недели он умер.

 

Учитывая, что аналогичные идеи И. Ф. Земмельвайса, высказанные на 20 лет раньше, не встретили понимания, современная антисептика фактически восходит к Джозефу Листеру."

 

---------

 

Похожие эпизоды в истории медицины случались не раз и не два. Но это, наверно, один из самых позорных.

 

А ведь за тогдашними нелюбителями мыть руки - не стояли многомиллиардные финансовые интересы. Земмельвайса травили всего лишь только потому, что он выступил против авторитетов и против устоявшегося порядка.

 

Я уже писал, что медицина сильно ритуализирована, чему множество подтверждений. И почему-то именно в области родов, и всего что связано с детьми. Сегодняшняя травля вакциноскептиков (я предпочитаю этот термин устоявшемуся "антивакцинаторы") - того же класса явление. Когда широкие массы врачей и обывателей закрывают глаза на любые факты, и реагируют агрессией на любые аргументы. То, что узкие круги выгодополучателей их к этому подстрекают. - как раз неудивительно..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антифейк МОЗ України про вакцини проти кору в Японії

 

Особа, яка називає себе адвокатом Сергієм Гулою, знімає серію відео, в яких переконує українців в тому, що вакцинація нібито шкідлива. Серед найбезглуздіших і найнебезпечніших тверджень - аутизм від щеплень проти кору і заборона такої вакцини в Японії. У своїх відео він використовує маніпуляції, відверту брехню, видає неправдиві твердження за факти, дезінформує людей. Подібні дії в умовах спалаху кору несуть загрозу національній безпеці країни та кожному українцю!

 

 

 

Фейк 1. На 20 секунді відео під назвою "Кір - чому в Японії заборонили вакцин проти кору?" Сергій Гула заявляє: “Чому Японія заборонила вакцинацію проти кору або, в нас як кажуть, КПК. Тройна відповідно вакцина - кір, краснуха, свинка. От. І ця вакцина була в Японії заборонена.” Також автор відео заявив на 1 хвилині 25 секунді: “По Японії. Перше, що треба знать. По кору. Чому була відмінена ця вакцинація. Навіть в рекомендованих їх немає.” Автор не уточнює, коли саме була заборонена вакцина, вакцина якого виробника тощо.

 

Факт 1. В Японії не заборонена вакцинація проти кору. Навпаки - в цій країні щеплення проти кору та краснухи (Measles, Rubella - MR) входить до планової вакцинації згідно з японським Календарем щеплень (останнє оновлення у серпні 2018 року).

 

Також Японія має високий рівень імунізації проти кору. Так, у 2016 році рівень охоплення вакцинацією становив 97% (перша доза у віці одного року) і 93% (друга доза у 5-6 років), за даними ВООЗ від 20 червня 2018 року.

 

Варто відзначити, що в Японії припинили використовувати вакцину КПК - у 1993 році. Починаючи з 1994 року уряд Японії зайняв пасивну позицію щодо вакцинації. У період між 1999 і 2003 роками Японія пережила кілька спалахів кору. Адже рівень охоплення вакцинацією був значно нижчий (від 75 до 81%), ніж в інших країнах. А з 2006 року в цій країні до календаря щеплень була введена друга доза вакцини проти кору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Факт 1. В Японії не заборонена вакцинація проти кору. Навпаки - в цій країні щеплення проти кору та краснухи (Measles, Rubella - MR) входить до планової вакцинації згідно з японським Календарем щеплень (останнє оновлення у серпні 2018 року).

Адвокат казав про КПК, яка дійсно заборонена в Японії. У нас - ні, в Японії - заборонена.

У період між 1999 і 2003 роками Японія пережила кілька спалахів кору. Адже рівень охоплення вакцинацією був значно нижчий (від 75 до 81%), ніж в інших країнах.
Рівень вакцинації від кору з 1999 року не знижувався в Японії нижче 94%. knoema.ru/atlas/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F/topics/%D0%97%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5/%D0%9E%D1%85%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B9-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/%D0%92%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%8C

datacatalog.worldbank.org/dataset/world-development-indicators

apps.who.int/gho/data/node.wrapper.immunization-cov?x-country=JPN

apps.who.int/immunization_monitoring/globalsummary/countries?countrycriteria%5Bcountry%5D%5B%5D=JPN&commit=OK

 

Добавлено через 8 минут

І, до купи, все те ж питання: що поганого в тому, що діти хворіють на кір та інші дитячі хвороби, отримують правильно сформований імунітет та пожиттєвий специфічний імунітет? Менше ризикують захворіти на рак та інші СМЕРТЕЛЬНІ хвороби?

Чому всі так панічно бояться кору? Він небезпечний для ослаблених дітей, яких не можна В ПРИНЦИПІ вакцинувати та для дорослих. Здоровим дітям - то благо.

 

Добавлено через 40 секунд

Антифейк МОЗ України про вакцини проти кору в Японії

Виявився таким, який містить фейкові дані. Все як завжди.

Змінено користувачем Вомбат
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

YouTube отключил монетизацию на каналах антипрививочников

Видеохостинг YouTube отключил платную рекламу на каналах, пропагандирующих отказ от прививок. Их контент назвали «опасным и вредным», а к видео этих каналов добавят информационную панель со ссылкой образовательные статьи Википедии.

 

Были демонетизированы самые популярные учётные записи, пропагандирующие отказ от прививок — LarryCook333 и VAXXED TV, а также канал об «альтернативной медицине» iHealthTube. Суммарная аудитория этих трёх аккаунтов составляет 473 000 подписчиков, сообщает BuzzFeed News.

11278407_original.thumb.jpg.c06709d3c195eede39927813dcf6abc0.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...