Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реконструкція одноповерхового будинку власними силами

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Під балки рубероїд не забудьте.

це звичайно.

 

Ви вже може полити і накрити рубероїдом, який і так класти будете, і не потрібно буде часто поливати, волога буде під рубероїдом.

можна було б але в мене шпильки і від частого надіванні і знімання рубероїд десь да порветься коло цих шпильок, тому від такої ідеї відмовився. Накрити плівкою буде простіше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Підкажіть, під дах зі сторони існуючого будинку буду бетонувати 6-ть стовпів 100*100*3 з відстанню 2,3-2,7м де як виходить. Їх між собою зав*яжу трубою 100*50*3 і на неї вже мауерлат, потім дах. Сама труба виходить висотою 3,2 від землі і десь 1,2-1,5 в землю (чи не багато), це за бажанням. Підкажіть потрібно відразу всю трубу виставляти і бетонувати, а це 4,4-4,7м. чи можна забетонувати 1,2-1,5 м а до того що буде над землею приварити трубу потрібної висоти. ДЯкую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Давненько не писав в темі (та і бачу ніхто не писав, але надіюсь хоч комусь цікаво), так як активних робіт не проводилося, а ті що були розтягувалися на тижні.

 

За останні пару днів робота перейшла в активнішу фазу, в планах розібрати старий дах і побудувати новий, але і до цього часу щось та робив.

 

Спочатку змонтували металеві опори100*100*3

e49c260cda23.jpg

341a18eb7e68.jpg

Через тиждень в середину залив бетон.

 

Потім обв*язав їх трубою 100*50*3 з металевими пластинами

0749a6475b16.jpg

78a83f65818b.jpg

 

Далі почав монтувати мауерлат

ea31879cd1e7.jpg

 

a23c20df3038.jpg

 

bf50273aab1d.jpg

 

b09fca776ed9.jpg

 

c3b8eddcf325.jpg

 

0d677915bb23.jpg

 

далі буде..........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За останні пару днів постелили балки для стелі 200*100 і вкинули на них деяку чистину деревени, яка буде використовуватися як для крокв так і щоб ходити було по чомусь.

І розібрали старий дах, сіно що на ньому був надіюсь з часом утилізую.

5df3269a641d.jpg

 

5facb041829f.jpg

 

984b0c5a9b25.jpg

 

 

Балки кріпила на один кутний 100*100 до армопоясу і три цвяхи до мауерлату. Думаю що по одному ще кутнику не завадить.

223ec7fde3d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а сьогодні спочатку підтягнули хвости попередніх днів, і з обіду розпочали монтувати стропила,стійки, прогін. На фото те що зробили до вечора. Крокви 150*50 з кроком 78см. Прогін також 150*50. Все кріпиться на цвяхи зверху і кутники+цвяхи на мауерлаті. Потім Думаю що на прогоні кинути якісь пластинки або кутники.

5cd8af7df32d.jpg

 

ee43d3cfb83f.jpg

 

b69c172b239e.jpg

 

9e4ff070f61a.jpg

 

ea662f1127b4.jpg

 

e574b3d835aa.jpg

 

0c207e2aea7e.jpg

 

25afc189eb45.jpg

 

Цю всю роботу виконують дві особи, один з них ніколи з цим діла не мав і весь його досвід завис на ютубі - ну це я, і знайомий який колись цим займався але кинув і перейшов виключно на внутрішні ремонтні роботи аби не палиться на сонці.

 

Надіюсь що погода не внесе сюрпризу у виді дощу, бо тоді буде горе мені і хаті. Також надіюсь що за пару днів дійдемо до плівки і дощ буде вже нам не завада.

Дякую за увагу.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А далі було майже два дня перерви. Сам розумію що в моїй ситуації з розкритим дахом над жилим будинком це небезпечно, но не все від мене залежить. В понеділок у майстра не вийшло по сімейним обставинам (дитину в лікарню поклали з апендицитом), а вівторок св*ято і не хотілося стукати та пиляти. Так як цим не займалися то вирішили зняти все сіно з горища, також забрали метал з даху.

Середу почали з 6.00 . За день встигли виставити всі крокви поставити всі стійки під них, верхні затяжки та наростити кобилки. Все кріпимо виключно на гвіздки, так як нема поки часу гратися всим пластинами, шурупами і іншим. Це все плануємо робити після накриття, так як основне це накритися від дощу.

9bee4fe6c40e.jpg

 

344a5a2d9293.jpg

 

b83a4c2e4b48.jpg

 

cbb0f36a9f98.jpg

 

5227e67a30fd.jpg

 

996de49aeb13.jpg

 

cacb16c57738.jpg

 

7dff57c4de77.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...... Сьогодні почали з 7.30 і за день встигли частково накрити одну половину будинку. Погода жарка, а на даху і без вітру жаркіше вдвічі. Ноги на вечір гудуть, стояти важко на них. Цілий день пролазти навприсядки з молотком і гвіздками не легке діло. Мабуть не альпініст я що і рівно встати страшнувато на даху. Але роботу видно і це радує.

 

В якості ізоляцію використовую мембрану рууккі 125, потім контробрешітка 25*50, зверху обрешітка 100*30, все забивається цвяхами.

 

cc17f8e69ca6.jpg

 

83f0403d8414.jpg

 

db0d194a8abb.jpg

 

5f74e1996ff1.jpg

 

5794c827c672.jpg

 

c7c830f218c1.jpg

 

Плани ........ про плати вже страшно говорити в слух, так як можуть не збутися. Що зробимо те і буде, але в любому випадку маємо все накрити ізоляцією до понеділка, далі робота на роботі і робота дома по вечорах.

Дякую за увагу, будуть нові фото виставлю.

Далі буде.......

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П*ятниця, роботу розпочали в 7.30 . Спочатку змонтували крокви над входом будинку, потім кинули лобову і почали бити обрешітку. До 14.00 зрозуміли що плівки нам не вистачить як і самої дошки. Мембрану замовили але з умовою щоб вона в суботу з Києва і Черкаси прийшла. Доробивши до вечора зрозуміли скільки дошки нам не вистачає і тут виникло питання де її знайти в суботу.

 

Робота за п*ятницю

 

df9ea8934416.jpg

 

c94dc6253b33.jpg

184e1e8c4aa0.jpg

 

Добавлено через 7 минут

Щоб не втрачати дорогоцінний час, і не переносити все на понеділок, за ніч пятниця/субота дуло знайдено декілька номерів по дошкам і в суботу до 10.00 вже було відомо куди їхати. Знайшов місце, замовив 20 дощок і заразом 20шт ОСБ плитки 10мм якою буду зашивати фронтони. До 14.00 все було доставлено і в 16.00 розпочали доробляти те що залишилося.

До кінця дня встигли добити дошку до кінця і змонтувати коньок.

 

 

306b937d1cc9.jpg

 

[2b3d82a87729.jpg

 

8b0461499b65.jpg

557f2e46682e.jpg

 

Радий шо накрилися плівкою, тепер дощ не такий страшний.

Залишилося накрити частину входу, обрізати все що виступає за фронтон, поміряти дах і замовляти металочерепицю. Це все за завтра мамо встигнути.

А ще завтра дочку потрібно вести в перший клас, роботи як завжди повно.

Дякую за увагу.

Далі буде.......,

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В неділю вирішили зробити вихідний від будівництва і це вдалося. Але вихідний не означає відпочивати на дивані, поїздка на базар, останні приготування до школи забрали пів дня.

Потім прийшли родичі я приготував картоплю фрі та АЗУ в казані. Так вихідний і промайнув на ногах.

 

Понеділок розпочався з першого дзвоника і відправленням своєї донечки до шкільного життя.

 

f3993f56c7fd.jpg

 

Тепер маю двох учнів якими пишаюсь.

ad4555fa9edf.jpg

 

Дах закрили мембраною і обрешіткою, виміряли всі довжини, намалювали що і скільки потрібно.

Тепер пошук надійного і не дорогого постачальника металочерепиці.

 

7a9d399ed204.jpg

 

4f67a1d7153f.jpg

 

f2f69e1712fd.jpg

 

b0117a657086.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Продовжую.

Пару днів шукав бажану металочерепицю. Дуже хотілося Рууккі Адамант RR011 колір, але її ціна кусалася. Тому вирішив шукати щось інше і з меншою ціною. Передивившися безліч варіантів зупинився на Прушинському Арад класік в RR011 кольорі. Форма сильно подібна на Адамант та і ціна задовольнила. По місті декілька фірм поставляють її, всі беруть на одному заводі але у всих ціна різна. Вибрав оптимальний варіант ( ну я так думаю), поторгувався і скинули ще пару грн на м2. Замовив, обіцяли на цю п*ятницю але перенесли термін на вівторок-середу. Тому чекаю.

В перерві між основною роботою і сном, займаюся обшивкою фронтонів. Для цього поставив стійки, закупив ОСБ 10мм. і сам їх монтую. Після роботи не так багато часу маю так як темніє все раніше і раніше, но всерівно якийсь об*єм роботи все таки виконав.

 

c751562ed1cb.jpg

 

Вчора основні сили свої кинув на монтаж контура заземлення. Для цього купив кругляк 16мм2. полосу 20*3.5. Заземлення буде з 6-ти штирів по 3м. кожний на відстані 3м один від одного, прямокунтик. Все це зав*язується полоскою і виводиться на стіну. Для цього викопав траншею глибиною 50см. Забив штирі, обварив полосу, потім додатково ще раз обварив. Місця зварювання замазав бітумною мастикою.

 

eae9dfb4b54d.jpg

 

7d10a298ca25.jpg

 

7c80b0caf1fb.jpg

 

a29bc392a515.jpg

 

Після цього перевірив чи заземлення працює, і закидав назад всю землю.

 

b75bed68bf0c.jpg

 

ef2db9126440.jpg

 

77cb7f93a2ed.jpg

 

Залишилося виміряти опір і отримати протокол вимірювання захисного заземлення, надіюсь з цим проблем не виникне.

Поки все, далі буде.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маленькими кроками рухаємося вперед.

В п*ятницю приїхали вікна Рехау 70. І відразу були встановлені.

 

7e1ecbe43a23.jpg

46d7427cfa94.jpg

 

Також під вечір насилу привезли металочерепицю, яку обіцяли ще минулої п*ятниці.

 

7a1dc8fbc095.jpg

8beb5dbb115b.jpg

 

21f804ef662e.jpg

 

3cd753bad553.jpg

 

Так як в п*ятницю робити не можна було то роботу розпочали з суботи.

За день вклали одну сторону і половину іншої. На неділю обіцяли дощі на цілий день, но нам знову пощастило і дощ був тільки вночі, на ранок хоч було мокро і холодно, ми продовжили роботу.

Накрили весь дах, обрізали доску з однієї сторони. На це все день і пішов.

 

88bf32f8123f.jpg

 

146e8ea6613c.jpg

 

e132d369c686.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ce46fe05b613.jpg

 

6414a5273bb5.jpg

 

8909408fcbae.jpg

 

858dab04b110.jpg

 

Залишилося підрізати другу сторону, вчепити вітрову планку,лобову, коньок, сніготримач і можна сказати що дах закінчено. Але вже радий що дощ не страшний нам.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Продовжую.

Через одні вихідні закінчили дах, добили вітрові, коньок. Лобова виявляється не входить в вартість робіт по даху і б*ється після підшиви, тому її залишили на потім.

Також зашив фронтони

bea740d98b94.jpg

541abfdc603c.jpg

8ea7e6cbb6ad.jpg

 

А ось це та неприємність яка трапилася з нами при монтуванні даху. Виявилося що чомусь загальна довжина листів на 10см довша за ту яку я подавав. Нам прийшлось підрізати їх. Через день я передзвонив на фірму де замовляв черепицю, пояснив ситуацію, обіцяли розібратися. Як не дивно але через пару годин директор фірми сам мене набрав, визнали свою помилку і компенсували мені витрати на дані куски+зверху накинули+ 30 знижки на наступні покупки( відливи, підшива). В цьому плані дякую їм, здивувало що не послали.

27c929ca9534.jpg

 

Також змонтували чорнову стелю і накрили 20см мінвати техноніколь.

Знизу пароізоляція, стики проклеєні, краї теж. Зверху поки думаю чи накривати мембраною, чи вже після наступних 10см мінвати,які планую покласти весною.

 

b98339ce5e88.jpg

7648f5d3452f.jpg

dfd656a5875f.jpg

af4df356cc8b.jpg

f7b7e001bd13.jpg

1c3f68263678.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і вирізав двері. Пилюки і глини багатенько.

e3740949b522.jpg

 

757873dcfaab.jpg

 

Зараз чекаю на підключення 3 фаз. І з вівторка мають змонтувати опалення. В будинку 16 градусів на ранок не дуже комфортно. Хоч і погода дуже виручає.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Капельников не вижу, так задумано?

так. капельника нема і не планується. Якщо і буде конденсаи то він буде стікати на лобову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Продовжую. Підійшла черга робити опалення, планував робити поліпропіленовою трубою і прокладати її в стінах. Майстер запропонував робити все з металопластикової труби на опресовці і прокласти її по підлозі, щоб не штробити газоблок. Так і вирішив. Закупили трубу Герц, радіатори металеві E.C.A. з нижнім підключенням, арматуру валтек.

За день майстри все змонтували. Повісили котел, залили в нього воду але запустити не змогли, так як не було ще підключено трьох фаз.

 

7e9de6d12d3d.jpg

4a658eba114c.jpg

cc9ad0027296.jpg

41b582213050.jpg

 

А сьогодні відбувся щасливий день, нарешті РЕМ знайшов час і підключив мені три фази (підписав договір 12.09 - підключили 01.11). Відразу викликав представника протерма, запустили котел і почав вперше цього опалювального сезону протоплювати будинок.

 

2389241eabed.jpg

451a660a951d.jpg

068ecac24161.jpg

 

Цей весь час прогрівали дві кімнати дуйчиками, задоволення ніякого. Але в моїй ситуації ліпше ніж нічого. З погодою знову пощастило, за цей час сильних холоді не було, тому в будинку температура не падала сильно. На ранок +15, протоплювали у вечері до +18.

Сьогодні включив на +55 градусів котел.

 

В планах далі отримати техпаспорт з БТІ, подати доки для проектування електроопалення, потім в РЕМ і намагатися швидко отримати договір на 3000кВт пільгових.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майстер запропонував робити все з металопластикової труби на опресовці і прокласти її по підлозі, щоб не штробити газоблок. Так і вирішив. Закупили трубу Герц, радіатори металеві E.C.A. з нижнім підключенням, арматуру валтек.

 

В мене в новобудові в квартирі саме така схема по проекту і була - труби по підлозі і під'єднання до батареї знизу. Мені порадили всетаки заштробити ті 10-15 см знизу і завести трубу до батареї зі стіни - попросив доплативши так переробити. В експлуатації так буде зручеіше коли з підлоги нічого не виходить. Єдине що радіатори лишилися старі з під'єднанням знизу і тому там зайве коліно вийшло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене в новобудові в квартирі саме така схема по проекту і була - труби по підлозі і під'єднання до батареї знизу. Мені порадили всетаки заштробити ті 10-15 см знизу і завести трубу до батареї зі стіни - попросив доплативши так переробити.

 

я теж так думав, но переконали що не потрібно зайвий раз штробити газоблок, при тому по самому низу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж так думав, но переконали що не потрібно зайвий раз штробити газоблок, при тому по самому низу.

Так можно было проштробить только для ввода вверх к батареям. А то теперь гемморой будет - как красиво сделать проход труб через чистовой пол.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так можно было проштробить только для ввода вверх к батареям.

не вийшло би так в моєму випадку, там виступ фундаменту, між ним і газоблоком 8см. Його штробити не варіант так як там арматура, її різати я не дав би. З бетоном вони і так намучалися поки пробили отвори між перестінками і між будинками.

 

А то теперь гемморой будет - как красиво сделать проход труб через чистовой пол.

поки що я не бачу в цьому проблему. Мабуть поки не дійшли руки до її вирішення. Тут не так багато виводі, тільки до двох батарей. Думаю в процесі роботи щось придумаю. Та і невже морочно вирізати ламінат чи плитку під ці виходи????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та і невже морочно вирізати ламінат чи плитку під ці виходи????

Вырезать в любом покрытии не проблема. Проблема чтобы это все в результате смотрелось красиво :D Лично мне не нравится ни один из вариантов прохода труб через пол что я видел - они как бельмо на глазу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вырезать в любом покрытии не проблема. Проблема чтобы это все в результате смотрелось красиво Лично мне не нравится ни один из вариантов прохода труб через пол что я видел - они как бельмо на глазу.

 

ну так як ви пропонуєте, щоб знизу в стіну а потім в радіатор, у мене не вийшло би, багато мороки з фундаментом.

Подобається чи ні самому мені наявність труб з підлоги, сказати нічого не можу так як не було такого. Після експлуатації визначусь чи вірно я зробив чи ні.

В цих кімнатах взагалі плануються тепла підлога, можливо дійде навіть до того що відключу та відріжу ці радіатори. Але це все потім. Зараз вони потрібні щоб обігрівати кімнати і без них ніяк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так як ви пропонуєте, щоб знизу в стіну а потім в радіатор

именно так было бы логично

 

у мене не вийшло би, багато мороки з фундаментом.

Все бы вышло - просто сантехники не захотели заморачиваться и отговорили вас.

Арматура если и есть в цоколе то она должна тым быть на глубине 5-7см от края. Так что срезать угол и завести трубу в газобетон вообще не проблема.

 

В цих кімнатах взагалі плануються тепла підлога, можливо дійде навіть до того що відключу та відріжу ці радіатори. Але це все потім. Зараз вони потрібні щоб обігрівати кімнати і без них ніяк.

Тогда зачем вообще разводить радиаторы если ТП планируется? Временно поставили бы электроконвекторы на эту зиму и потом сразу сделали бы уже полы и все отопление как хотите чтобы не тратить лишние деньги на радиаторы и разводку того, что в будущем не пригодится. Этими же конвекторами потом подогревались бы если в критичные морозы не хватило бы тепла от ТП (главное розетки под окнами предусмотреть).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все бы вышло - просто сантехники не захотели заморачиваться и отговорили вас.

а навіщо йому мене відговорювати??? За цю роботу він би сказав більшу ціну і заробив би. Який сенс йому цього не робити??? Сказав би що так саме вірно але +1-2 тис грн і я би повівся, так як там дійсно гемор є.

 

Арматура если и есть в цоколе то она должна тым быть на глубине 5-7см от края

арматура від краю 5см. відстань ~8см, якщо піти навкоси то якраз би в арматуру попав. все таки потрібно широку штробу робити для двох 20 труб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...