Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реконструкція одноповерхового будинку власними силами

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Це те що не раз згодиться . Я свій як купував, то дуже вагався, а зараз радий що не послухав внутрішню жабу що душила.

я майже не вагався що вона потрібно, а от дружина була проти спочатку. потім змирилася і погодилася з моїми аргументами на користь власної бетономішалки.

 

Велика робота пророблена, молодці

 

Просто молодці, такий об'єм зробили. Успіхів вам у подальшому. Мотивація те, що треба.

дякую. намагатимося продовжити в тому ж дусі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За цю неділю зроблено не багато. Перші пару днів відпочив, в середу навіть на рибалку вирвався

 

c1ae965c100a.jpg

85f850d4487b.jpg

 

Дома приготував плов

a314481b9081.jpg

 

З четверга вирішив зайнятися вивозом піску зайвого, в суботу дану роботу закінчив від чого був дуже радий. Загальна кількість 85 тачок по 12-13 відер кожна. В загальному коло ~11м3.

 

Було:

8f94cab8ca7a.jpg

 

Стало за допомоги головних помічників.

dbc3ba670108.jpg

 

6073641b02d2.jpg

 

 

 

Вчора погода не дала нічого робити, тому приготував Аджапсандал

 

93a8cccd4aab.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз вирівнюю і підготовлюю грунт для чорнової підлоги, підкажіть як ліпше робити і чи потрібна чорнова стяжка, рівень підземних вод 4м і нижче . Грунт пісок. Який варіант вибрати:

 

Пісок трамбований+пролити 10см.

Щебінь 7-10см.

Чорнова підлога 5см

Плівка 200 мікрон

ЕППС 50мм+50мм

Чистова стяжка 6см.

Фінішне покриття.

 

Чи вистачить протрамбувати і пролити пісок з щебнем мілким або гранвідсівом.

 

Пісок трамбований+пролити 10см.

Гранвідсів трамбований+пролити 5см.

Плівка 200 мікрон

ЕППС 50мм+50мм

Чистова стяжка 6см.

Фінішне покриття.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Так як поради по підлозі я не дочекався, вирішив робити як і думав, протрамбував пролив пісок разів 4. Замовив машину щебня , засипав його і також проливав та трамбував. Так як електротрамбовки нема, все робилося за допомоги ручної трамбовки. Робота дуже тяжка, руки підняти не можна було.

Далі застелили все плівкою 120мікрон, спочатку було страшно на неї стати аби не порвати, але з часом зрозумів що вона також міцна, ходив по ній і катав бетономішалку, ніде не порвалася. Виставив маяки і з дружиною за день залили чорнову підлогу, висота 5-7см де як попалося.

Тиждень вона проливалася і вистоювалася, а вже цієї суботи виставив перший рад газоблоків. На допомогу покликав знайомого який більший спеціаліст в будівельних справах, він і показав де я зробив помилки по фундаменту. В основному це по висоті були перепади, блоками цей перепад прибрали і вирівняли перший ряд в нуль. По діагоналі нерівність 2см, як на мене це просто класно, для людини яка в перше будує.

Далі заношу блоки в середину, армую перший ряд і продовжимо класти блоки. Якщо погода не буде заважати то є шанс за тиждень-два вигнати стіни.

 

1626cb75475a.jpg

 

8e6738661641.jpg

 

b293c94ba467.jpg

 

aba130675c4c.jpg

 

5e7c5bf0ab42.jpg

 

5e15a0a17297.jpg

 

793e28e13f85.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Не високим темпом але роботи продовжуються і вже видно результат. За попередній тиждень (5-ть днів) я і знайомий який більше розбирається у кладці блоків, вигнали стіни. Робота не дуже легка, особливо коли на вулиці більше 30 в тіні, а робити приходиться на сонці. Перший день дали гарний темп і поклали 160 блоків, це з тим що багато часу іде на еркер з його вирізанням блоків. Далі кількість зменшувалася, так як необхідно було бігати по лісах, заливка перемичок над вікнами і двері займали деякий час. Також додавалася робота з армуванням ГБ. Но головне що вчора закінчили класти блоки, коробка майже готова.

Далі буду робити армопояс по ГБ, але ще не визначився як, точніше цікавить яких розмірів його робити (блок 375мм), і чи потрібно з середини будинку утеплювати, тобто класти в опалубку чи ГБ товщиною 50мм чи ЕППС 2-4см. Зоні планую ГБ 9см+ЕППС 3-4см.

Радий буду за любу пораду.

 

ef622e806ae6.jpg

 

6ad9276901e3.jpg

 

304bb569c991.jpg

 

ba31b0e27293.jpg

 

7fe70b50a0ed.jpg

 

6bf43cfb66f6.jpg

 

327dd327fa13.jpg

 

ed4fb8af073a.jpg

 

0cfb460a6964.jpg

 

c9969ef6415e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю!

Такими темпами и через месяц крыша.

:beer::beer::beer:

Армопояс - утепляйте экструдером и внутри дома и с наружи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Великі побоювання були копати коло будинку, так як фундамент для цегли який був ми вийняли, і виявилось що під будинком фундаменту майже нема

Це, схоже, біда всіх будинків у Черкаській області. Навіть тих, що побудовані у 70-80-ті роки. У себе з таким зіткнувся. Прийшлося розвалити один із будинків, що в мене були на купленій ділянці і на його місці побудувати новий з нуля.

 

В яка у Вас має бути загальна площа будинку після реконструкції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В яка у Вас має бути загальна площа будинку після реконструкції?

приблизно 85м2.

Після того як побачив який фундамен то зараз роздумую як би так зробити, щоб дах будинку не опирався на стіни старого будинку. Одна з ідей це вздовж старої стіни забетонувати металеві опори 100*100*3мм. на них закріпити мауерлат потім дах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі буду робити армопояс по ГБ, але ще не визначився як, точніше цікавить яких розмірів його робити (блок 375мм), і чи потрібно з середини будинку утеплювати, тобто класти в опалубку чи ГБ товщиною 50мм чи ЕППС 2-4см. Зоні планую ГБ 9см+ЕППС 3-4см.

Радий буду за любу пораду.

У меня такой ширины блок. Снаружи в качестве утеплителя ложил 100мм газоблок (он же был и несъемной опалубкой)

Схему армирования прикрепил

5.pdf

6.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снаружи в качестве утеплителя ложил 100мм газоблок (он же был и несъемной опалубкой)

між ГБ і армопоясом клали ЕППС ???

 

Прошу поради, щоб не опиратися дахом на старий будинок, роздумую вздовж двох існуючих стін забетонувати квадратну трубу 100*100*3мм.(6+2шт) на неї мауерлат і дах. Відстань між стовпами 2,3м. Підкажіть чи вистачить товщини і кількості труби. Дах металочерепиця вальмовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

краще схематично намалюйте план старого та нового будинки і де плануєте ставити стовбці, так буде більш ясно що до чого.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

між ГБ і армопоясом клали ЕППС ???

не обязательно, но желательно

 

Прошу поради, щоб не опиратися дахом на старий будинок, роздумую вздовж двох існуючих стін забетонувати квадратну трубу 100*100*3мм.(6+2шт) на неї мауерлат і дах. Відстань між стовпами 2,3м. Підкажіть чи вистачить товщини і кількості труби. Дах металочерепиця вальмовий.

 

хватит

только мауэрлат прихватите анкерами к существующей стене. вдоль которой он будет лежать

 

Добавлено через 4 минуты

Далі буду робити армопояс по ГБ, але ще не визначився як, точніше цікавить яких розмірів його робити (блок 375мм), і чи потрібно з середини будинку утеплювати, тобто класти в опалубку чи ГБ товщиною 50мм чи ЕППС 2-4см. Зоні планую ГБ 9см+ЕППС 3-4см.

как-то так

attachment.php?attachmentid=587595&stc=1&d=1508328068

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4415601&postcount=527

 

ну то есть 100мм ГБ + армопояс + 50мм ЭППС + 100 мм газоблок

и 4 нитки арматуры 8 мм внутрь армопояса

это для стены 400 мм.

у вас 375, почмеу можно 4 см эппс и немножко сузить армопояс

самая хаодовая схема на форуме

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....

у вас 375, почмеу можно 4 см эппс и немножко сузить армопояс

самая хаодовая схема на форуме

 

Не желательно ставить газобетон внутри помещения для заливки армопояса. Если на армопояс будет класться плита, то она будет прогибаться и подламывать край газобетона.

Имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не желательно ставить газобетон внутри помещения для заливки армопояса. Если на армопояс будет класться плита, то она будет прогибаться и подламывать край газобетона.

Имхо.

 

не будет

плита ложится на раствор, который равномерно распределит ту нагрузку

да и у ТС плит перекрытия вроде как не намечается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если на армопояс будет класться плита, то она будет прогибаться и подламывать край газобетона.

плити нема, дерев*яне перекриття.

 

Добавлено через 1 минуту

ну то есть 100мм ГБ + армопояс + 50мм ЭППС + 100 мм газоблок

и 4 нитки арматуры 8 мм внутрь армопояса

это для стены 400 мм.

а чи вистачить 15см армопояму у вашому випадку.??

 

Добавлено через 2 минуты

только мауэрлат прихватите анкерами к существующей стене. вдоль которой он будет лежать

тобто анкерами?? планував їх на шпильки ставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив опалубку робити з газоблоків. Вирізати плитки відповідних розмірів, на основних стінах 10см і 5см ГБ. на допоміжній вирішив вирізати "У" блок так як клеїти дві пластинки по 5см якось страшнувато і не відомо чи витримають вони заливку бетону, вирізав розміром 4*5*15 см. Вирізання "У" блоків займає багато часу та і відходів вдосталь.

Спочатку спробував електролобзиком, і діло на перших блоках ішло нормально, но пилка швидка затурилася і її почало вести в різні сторони. Тому надалі все різав пилкою для газоблоків.

Всю опалубку робив з блоків D300 20*40*60, для того щоб зовні ставити не пиленими частинами я блок розпилював пополам щоб вийшло два блоки 20*20*60, потім розпилював їх пополам і отримував 4рі блоки 10*20*60 і всі мали гарний вид на зовні. Для внутрішньої опалубки робив так само но по 5см, ал евиходоло що тільки 4рі ідуть хоч з однією рівної сторною, інші ж прихлдилось ще терти.

28d0ab4266fc.jpg

 

749b1a504443.jpg

 

6efe1e64a4dc.jpg

 

88324ede5977.jpg

 

Після нарізання опалубки, за день з товаришем поставили її.

Також доробив холодний тамбур і підвід все для того щоб закрадати арматуру, пінопласт ЕППС 4см, шпильки 12мм. під мауерлат але дощ все зіпсував і налив у жолоб води.

Підкажіть чи можна лити армопояс по мокрому газоблоку, чи потрібно щоб він триішки підсох.

Бачив що багато ГБ намочує перед заливкою, но це не лити в нього воду пару годин як це робив дощ.

 

f390f8f3196a.jpg

 

01e287635f60.jpg

 

871f2cc23ce2.jpg

 

7321b0ad2c33.jpg

 

517a52a4ff39.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За вчорашній день разом з кумом навязали арматури на армопояс та вклали її. Також нарізали ЕППС 40мм. та розставили шпильки для мауерлату. Шпилька 12мм. Все готове до заливання армопоясу. Сьогодні би залився в отанній день відпустки, але нема з ким, всі по роботах.

Планую на пятницю-суботу якщо нічог не зміниться.

 

b411833eeab8.jpg

31fd831bb394.jpg

 

9f32a3d381dc.jpg

 

1bf4586bdb81.jpg

 

511db8bc700b.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розставили шпильки для мауерлату. Шпилька 12мм. Все готове до заливання армопоясу.

Я би шпильки всередину аромопоясу закладав. Та й вроді мауерлат кладуть трохи ближче в середину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетон блоки не повыдавливает ?

ну якщо не лити з висоти то думаю що нічого не видавить. В інеті багато відео де так роблять і так заливають.

 

Я би шпильки всередину аромопоясу закладав. Та й вроді мауерлат кладуть трохи ближче в середину.

я так і зробив вчора, але вранці згадав що балки перекриття будуть лягати на армопояс і стикуватися з мауерлатом, якби залишив як було то балка лягла би тільки на ГБ 5см +армопояс 2-3см і все, а в такому розташовані балки перекриття ляжуть і на армопояс більшою площею своєю, ~10см. і мауерлат ляже на армопояс. Можливо і не дуже вірний варіант, але в даному випадку не бачу інших варіантів. Кидати балки поверх мауерлата і кріпити до них стропила нема бажання, так як з іншої сторони будинку так зробити нема можливості. Якщо зробити в балці виріз на висоту мауерлату то знизить її несучу властивість, тому було прийняте таке рішення. Ще армопояс не залив (до п*ятниці є час), тому якщо будуть інші варіанти з поясненнями то можу переробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фух, залив армопояс.

В п*ятницю я, дружина і кум з 17.00 до 22.00 залили армопояс. Об*єм приблизно 1,3 м3. Я заливав і вібрував, вони мішали і підносили. Пропорції 1-2,5-4,5 (ц-п-щ). Цемент М500.

Думав що не встигнемо або як завжди щось завадить (хмара ходила коло нас но минула) , але дуже радий що все встигли.

 

01f12a265e78.jpg

 

 

f9c184cd4a60.jpg

 

64061f74ff11.jpg

c36c9729a91c.jpg

 

954f8c0ed999.jpg

 

Далі поливка армопоясу з 10-14 днів, потім встановлення мауерлату і балок перекриття.

Ну і встановлення металевих стовпів з іншої сторони будинку, для дану і розвантаженню існуючого будинку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі поливка армопоясу з 10-14 днів, потім встановлення мауерлату і балок перекриття.

Під балки рубероїд не забудьте. Ви вже може полити і накрити рубероїдом, який і так класти будете, і не потрібно буде часто поливати, волога буде під рубероїдом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...