Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реконструкція одноповерхового будинку власними силами

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

арматура від краю 5см. відстань ~8см, якщо піти навкоси то якраз би в арматуру попав. все таки потрібно широку штробу робити для двох 20 труб.

 

 

Зачем идти тупо по диагонали? Чтобы спрятать трубу с головой хватит штробы 3см с небольшим скосом в самом верху где нету арматуры. Тем более что металлопласт и нету всяких фитингов чтобы согнуть немного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда зачем вообще разводить радиаторы если ТП планируется? Временно поставили бы электроконвекторы на эту зиму и потом сразу сделали бы уже полы и все отопление как хотите чтобы не тратить лишние деньги на радиаторы и разводку того, что в будущем не пригодится.

 

якщо дійсно відмовлюсь від радіаторів, то їх переставлю в інші кімнати. Якщо ТП не буде справлятися з обігрівом тоді залишу радіатори. Розводка в любому випадку має бути, так як підключити потрібно було весь будинок а не тільки збудовану частину, у зв*язку з цим і передумав за конвектори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачу у Вас дах без комина, навіть ніяких труб вентиляції. Вся вентиляція тільки через вікна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем идти тупо по диагонали? Чтобы спрятать трубу с головой хватит штробы 3см с небольшим скосом в самом верху где нету арматуры. Тем более что металлопласт и нету всяких фитингов чтобы согнуть немного.

ну мені якось важко уявити це в роботі. Якби можна було так то думаю майстри би це і радили, зайві кошти нікому би не завадили.

 

Добавлено через 4 минуты

Бачу у Вас дах без комина, навіть ніяких труб вентиляції. Вся вентиляція тільки через вікна?

якщо про примусову приточно-витяжну вентиляцію то її нема. Якщо про вентиляцію з ванни/туалету то вона є, але зараз труба знаходиться на горищі. Вентиляцію в кухні ще не робив, планую її вивести не через дах а через одну із фронтонних стін.

 

Добавлено через 19 минут

Після підключення мені електромережі і запуску котла, звичайно що я почав прогрівати будинок. На 16.00 в будинку було 15-16 градусів. Виставив котел на 55 градусів і вперед. До вечора нагнало до 22 градуса і я скинув до 45градусів. Яка радість коли по будинку іде теплим духом, та не потрібно надівати кофти, штани. На ніч поставив 50 градусів + включив бойлер 80л на повну і в 7.00 вимкнув їх..

Температура 22 для мене більш ніж багато, я люблю не більше 20.

Відповідно замітив скільки вийшло кВт на таке опалення. Загальне 83 кВт.

Ніч 36, день 47. Звичайно це ні про що не говорить, так як будинок був холодний і головне було його нагріти. Далі буде цікаво слідкувати скільки скільки виходить по опаленню.

На бойлер думаю прикупити реле часу і запрограмувати йог она роботу тільки в ночі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після підключення мені електромережі і запуску котла, звичайно що я почав прогрівати будинок. На 16.00 в будинку було 15-16 градусів. Виставив котел на 55 градусів і вперед. До вечора нагнало до 22 градуса і я скинув до 45градусів. Яка радість коли по будинку іде теплим духом, та не потрібно надівати кофти, штани. На ніч поставив 50 градусів + включив бойлер 80л на повну і в 7.00 вимкнув їх..

 

у пртерма есть терморегулятор который делает это все автоматически и судя по отзывам владельцев помогает экономить электричество, ибо делает это все максимально эффективно

bt.rozetka.com.ua/2432027/p2432027

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у пртерма есть терморегулятор который делает это все автоматически и судя по отзывам владельцев помогает экономить электричество, ибо делает это все максимально эффективно

так,так, читав про нього. Його поставлю, но трішки пізніше, зараз є дірки які потрібно закрити фінансово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідно замітив скільки вийшло кВт на таке опалення. Загальне 83 кВт.

Ніч 36, день 47. Звичайно це ні про що не говорить, так як будинок був холодний і головне було його нагріти. Далі буде цікаво слідкувати скільки скільки виходить по опаленню.

Яку площу опалюєте? двозонний лічильник не ставили? Буде тільки тариф на електроопалення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку площу опалюєте? двозонний лічильник не ставили? Буде тільки тариф на електроопалення?

Площа 86м2.

Лічильник двозонний.

А які ще тарифи бувають крім електроопалення???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площа 86м2.

Лічильник двозонний.

А які ще тарифи бувають крім електроопалення???

Ну так у Вас двозоний лічильник, значить вночі 50% платите, при тарифі на електроопалення вроді також 50% вночі від тарифу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так у Вас двозоний лічильник, значить вночі 50% платите, при тарифі на електроопалення вроді також 50% вночі від тарифу.

ну да. Зараз без тарифу на опалення нічні 50%, при тарифі то ще на 50% менше.

Але поки я ніякого договору не підписав, так як з понеділка віддам доки на проект електроопалення, потім їх понесу в РЕМ і аж потім підпишу договір на пільгові 3000 кВт. Ні в кого не питав з РЕМу але думаю що у мене навіть двозоний тариф зараз не діє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так пройшла неділя. Погодка радувала тому гріх було не вийти на рибалку з кумом. Пару годин по Дніпру і є улов. Не великий але приємний.

822b8d1fe7f1.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Відбулася величезна подія, 26.11.2018 РЕМ видав мені договір на підключення 3х фаз і електроопалення по пільговій ціні. Добре хоч договір почав діяти з 01.11.2018 якраз з того дня коли мене підключили до мережі і я включив опалення.

Документи подав 12.09 отримав 26.11.2018 дуже швидка робота :)

 

Перший місяць використання електроопалення показав:

ніч 888 кВт * 0,45=399,6 грн.

день 762 кВт. * 0,9= 658,9

загальний 1650 кВт. 399,6+658,8=1085,4

 

Відкинути 250 кВт. на інші електроприлади то виходить 1400 кВт на 29 днів. В середньому по 48,2 кВт вдень на опалення.

 

Програматора поки що нема, тому регулювання температури в ручну. В будинку середня температура 19 градусів. В тому що добудував з газоблоку 17 градусів. Дверей між цими кімнатами нема.

 

Якби не гола бетонна чорнова підлога якої 37м2, то показники були би ліпшими. Поки що маю те що є.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всіх з новим 2019 роком!!!!!!!!!!

 

Грудень 2018:

ніч 1012 кВт * 0,45 = 455,4 грн.

день 1130 кВт * 0,9 = 1017 грн.

 

Мабуть 250 це було багато, тому відкину 230кВт на інші електроприлади то вийде 1912 кВт зі грудень на опалення.

 

В будинку ~19.5

Середня вулична ~ -2.5

По формулі маю наступне : 1912/86/22 = 1,01 кВт*ч/м2*°C,

величезне значення, є куди утеплятися.

 

Вже поставив програматор але працює він не повний місяць. Точну різницю до і після нього сказати не можу, але по моїх замірах на ~ 10-15 кВт в день з програматором менше ніж без нього.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Січень 2019:

ніч 1188 кВт * 0,45 = 534,6 грн.

день 1463 кВт * 0,9 = 1316,7 грн.

 

Відкину ~230кВт на інші електроприлади то вийде 2421 кВт за січень на опалення.

 

В будинку середня температура ~19.5

Середня вулична температура ~ -5,7

По формулі маю наступне : 2421/86/25,2 = 1,11 кВт*ч/м2*°C,

величезне значення і чомусь росте.

 

Програматор computherm q7 rf.

 

По будинку нічого не роблю, тільки сніг відкидаю якого цього року дууууже багато.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за фотоотчет, работа конечно проделана колоссальная, много полезного для себя почерпал.

Увы с моим графиком работы в пять дней в неделю с 9ти до 6ти, подобная работа в моем случае наверное растянется на 2-3 года.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увы с моим графиком работы в пять дней в неделю с 9ти до 6ти, подобная работа в моем случае наверное растянется на 2-3 года.

а Ви думаєте я працюю по іншому?? все те саме, на основні роботи я брав відпустку. Мілкі робив по вихідним.

Все робити тільки у вихідні дуже тяжко.

Змінено користувачем Roma_Z
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в мене ще одна слабість, точніше появилася пару років назад і ніяк не може відчепитися а можливо я не хочу її покидати, ця слабість вмикається на вихідних або свята, в ті дні коли можна спокійно дома поробити а у вечері відпочити. Називається вона - кулінарія, тільки не дома коло плити, а на вулиці, на природі коло вогню. Дуже люблю щось приготувати в казані, або пожарити стейки, шашлик, в коптильні сало, рибу. Ух ням,ням. Все що можна готовити на вогні люблю робити.

 

Ці вихідні не стали винятком, до обіду поробив трішки по дому а після прийнявся підготовлюватися до чергової страви. Цього раце вирішили зробити "Солянка".

Коротко розпишу як я її готую, можливо комусь буде цікаво/корисно.

З продуктів: цибуля,морква,картопля, огірки з банки + маринад від них, різні ковбаси копчені+варені ( у нас продається набір для солянки), маслини (можна ще і оливки), лавровий лист, сіль, перець, олія, томатна паста, зелень.

Нарізаємо все кубиками.

Розігріваємо казан, вливаємо олію, вкидаємо цибулю на 2-3хв, потім моркву 3хв., картопля 5хв., ковбаси 3хв. огірки і через хвилину томатну пасту, все це постійно перемішуємо щоб не згоріло. Через 3хв вливаємо воду, тут кожний як бажає, якщо густіше то менше води, якщо рідкіше то більше, я влив 4л води. Солимо+ перець+лаврушка. Закриваю кришкою і від закипання відмічаємо 15хв. Потім докидаємо маслини + маринад з огірків, перемішуємо і пробуємо на спеції. Від огірків+маринад буде приємна кислинка. Кидаємо зелень, накриваємо і даємо настоятися 20-30 хв на вугликах.

Насипаємо в миски, додаємо сметану + лимон.

Приємного!!!!!

 

 

cdccbf4bf271.jpg

 

760698780a45.jpg

 

d3cc8c86c598.jpg

 

7117252464e3.jpg

 

5b1a529d414b.jpg

 

2583d8e716df.jpg

 

3b887cabd73b.jpg

 

16039b447081.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
По итогу результатом довольны? И сколько по деньгам на сегодня вышло?

По результатам чого??? солянки що вище на фото чи всього будування?? Якщо по солянці то так на 100%.

Якщо по будування то загальному так, в моєму випадку видавив максимум з того що мав, тобто максимум зробив за мінімум фінансів. Звичайно зараз би щось зробив по іншому, а щось би зробив відразу щоб зараз цього не робити. Но це перше моє будування, тому все знати і передбачити відразу просто не мо ж ли во.

По вартості то приблизно 10 ти. $ вкинув.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Лютий 2019:

ніч 912 кВт * 0,45 = 410,4 грн.

день 963 кВт * 0,9 = 866,7 грн.

 

Відкину ~230кВт на інші електроприлади то вийде 1645 кВт за лютий на опалення.

 

В будинку середня температура ~19.5

Середня вулична температура ~ -0,0

По формулі маю наступне : 1645/86/19,5 = 0,98 кВт*ч/м2*°C,

Чомусь дана цифра плаває. Думав що вона має бути стабільною, так як температуру в будинку не міняю, а по факту ні.

 

Програматор computherm q7 rf.

 

Продовжую чекати тепла щоб продовжити роботи по будинку.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Березень 2019:

ніч 873 кВт * 0,45 = 392,85 грн.

день 797 кВт * 0,9 = 717,3 грн.

 

Відкину ~230кВт на інші електроприлади то вийде 1440 кВт за лютий на опалення.

 

В будинку середня температура ~20.0

Середня вулична температура ~ +4.0

По формулі маю наступне : 1645/86/19,5 = 0,83 кВт*ч/м2*°C,

Програматор computherm q7 rf.

 

По роботам, закупив ЕППС, підготовлююсь до монтажу теплої підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відтягнувся перед забороною. Можливо і пізно, але ліпше пізно чим ніколи. Відкрив я сезон фідериста -спінінгіста- кормушника. Дніпро м.Черкаси. Приїхав в 4.40 по старому на місце, вже коло 30-40 рибаків було, більшість просто приїхав раніше щоб зайняти місце, багато було таких що з вечора сиділи. Розмотався,закинувся,рибка ловитися почала практично відразу. Клювало класно і постійно. Ловив на опариш + каша флагман холодна вода. В такі дні не назвеш рибалку відпочинком (зараз тіло болить від рибалки) так як відпочивати просто не було коли. Інколи не закидав спінінги щоб просто піти води попити або в туалет. Багато дуплетів і пару тріо на одне спорядження. В основному плітка,пару підлящиків. Забагрив навіть двох маленьких судачків які були відпущені. Людей на березі багато, також з 2-3 десятка човнів ловили коло нас і по акваторії. В 11.30 поїхав додому так як взяв що хотів і не потрібно було більше.

Рибалкою задоволений на 100%.

 

bc623c6cab8e.jpg

 

5b9166d32b0f.jpg

 

dc0e6dda57ef.jpg[

 

4eec0f51b368.jpg

 

2c2975c297f6.jpg[

 

5b4c775d380e.jpg

 

d5d81d2f80fb.jpg

2ee6dc5c4ea3.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Квітень 2019:

ніч 537 кВт * 0,45 = 241,65 грн.

день 449 кВт * 0,9 = 404,1 грн.

 

Відкину ~230кВт на інші електроприлади то вийде 756 кВт за квітень на опалення.

 

В будинку середня температура ~20.0

Середня вулична температура ~ +8.5

По формулі маю наступне : 756/86/11,5 = 0,76 кВт*ч/м2*°C,

Програматор computherm q7 rf.

 

Зараз скуповую матеріали для теплої підлоги.

Купив ЕППС 50мм. для товщини 100мм. Фібру,сітку,пластифікатор для стяжки. На днях має прийти труба теплої підлоги REHAU rautherm s 17 2.0. Ще не визначився якої фірми брати колектор і змішувач для теплої підлоги. Но думаю що підкажуть на що звернути увагу а що ліпше не брати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Коротко про головне.

Закупив ЕППС "ІСТПЛЕКС 35". 50мм. Виклав на чорнову підлогу у кімнатах 100мм з перекриванням швів. Самі шви ні проклеював, не бачу в цьому сенсу. Демферна стрічка з пінопласту 20мм. Потім закупив трубу ТП REHAU RAUTHERM S 17х2,0. Вчора виклав в одній з кімнат. Також приїхав колектор ТП FADO на 7 виходів. Зараз буде задіяно тільки три, інші на перспективу.

 

 

ffa0e6ddc920.jpg

498660810af5.jpg

 

 

 

f9ef59f920c8.jpg

 

d8dcf2de2d28.jpg

 

 

 

af53555a85d3.jpg

 

b86ba06914a1.jpg

 

49fddbd464b9.jpg

 

0402c6dca722.jpg

02dd253ac9e5.jpg

 

Далі, тиждень у відряджені, потім викласти трубу, встановити колектор, закупити сітку 100х100, виставити маяки і залити підлогу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...