Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Футбол

Sass

Рекомендовані повідомлення

2-1 і Хорвати заслужено ідуть до фіналу.

Англійці непогано грали в першому таймі але в другому десь загубилися, мабуть дається в знаки відсутність досвіду у багатьох футболістів. А Хорвати навпаки заграли тактично розумно ну і довели діло до розумного кінця.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фінал видався цікавим і гольовим, а що ще потрібно для фіналу.

Вітаю францію і її вболівальників з перемогою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фінал видався цікавим і гольовим, а що ще потрібно для фіналу.

 

Для финала нужно было чтобы Испания дошла. И тогда бы был интересный финал. А так перекрутили все карты с этими договорняками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для финала нужно было чтобы Испания дошла. И тогда бы был интересный финал. А так перекрутили все карты с этими договорняками.

 

С какими договорняками? Я что-то пропустил?

Поделитесь ссылкой, плиз.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фінал видався цікавим і гольовим, а що ще потрібно для фіналу.

Вітаю францію і її вболівальників з перемогою.

 

Все кагбы и да...

Но. Кое-что мне лично не понравилось.

1. Нарушение, с которого был первый гол (автогол) "маленький прынц" явно нарисовал. А это как-то не укладывается в джентльменскую игру, которая должна бы быть в финале.

2. Пеналь был назначен из разряда, который не назначают, учитывая характер руки и дух игры.

 

Вот если бы эти два фактора устранить (а это 2 гола), то игра бы наверняка сложилась по-другому.

Во всяком случае, хорваты до конца игры вели себя как мужики, - бились, и не бегали за арбитром, не оспаривали и не выклянчивали.

 

ЗЫ пишу сугубо свое личное, эспертов с великих бутболов не слушал.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Нарушение, с которого был первый гол (автогол) "маленький прынц" явно нарисовал. А это как-то не укладывается в джентльменскую игру, которая должна бы быть в финале.

Яка може бути джентльменська гра коли на кону кубок чемпіону світу. В 1/2 з Бельгійцями вони вже показали що головне перемога і не важливо як. Тут вже більше питань до арбітра, але всі люди і можуть помилятися. Нам з вади завжди видніше з екрану. Якщо за кожне порушення бігати і дивитися повтор, то це не буде футболом.

 

 

2. Пеналь был назначен из разряда, который не назначают, учитывая характер руки и дух игры.

таке пояснення скоріше як відмазка. Так само як не можна ставити пеналь на початку гри, або в додатковий час, або щ еколись. Є правила і нема різниці чи це група чи фінал, чи 1 чи 120хв матчу.

Хорвати молодці і після цього ЧС вони набрали ще пару сотень тисяч вболівальників своєю грою.

Модріч має отримати золотий м*яч .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, результат есть, и он останется.

Но и "осадок тоже останется"...

Ну Вы же не поклонник игры шахтьора в его методах добычи результата любыми (всеми) методами? Да, игра поставлена, но кроме чисто игры используют кучу других "игр". Ну, чтобы уже наверняка. Это же очевидно.

Ну и в этом финале тоже было "что-то не то"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Вы же не поклонник игры шахтьора в его методах добычи результата любыми (всеми) методами? Да, игра поставлена, но кроме чисто игры используют кучу других "игр". Ну, чтобы уже наверняка. Это же очевидно.

я не прихильник гри Динамо, але до чого тут це????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не прихильник гри Динамо, але до чого тут це????

 

Я прихильник чеснои спортивном боротьби.

Це саме до того.

Я розумию, до це идеализм, але тим не меньше.

Хочеться прагнути:)

 

Добавлено через 1 минуту

Чи мета виправдовуе методи по-Вашому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прихильник чеснои спортивном боротьби.

а хто ж не прихильник такого. Тільки одне діло думати що щось десь не чисто, а інше довести це. Якщо є доведений факт тоді можна говорити, а роздуми,плітки і думки ліпше залиши при собі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какими договорняками? Я что-то пропустил?

Поделитесь ссылкой, плиз.

 

Вы статистику матча Испания-Россия видели? Владение мячом 79% против 21%. Удары в створ ворот 9 против 1 (и то этот один удар с пенальти). Так не бывает без договорняка.

1688405297_.jpg.f1f4cce7b96cfd6dab784a58ee3d3b2e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У России договорняка не было только с Уругваем, так как тот матч уже ничего не решал. Ну мы и видели результат того матча 3:0.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы статистику матча Испания-Россия видели? Владение мячом 79% против 21%. Удары в створ ворот 9 против 1 (и то этот один удар с пенальти). Так не бывает без договорняка.

 

Я вас о ссылке спросил. Где подтвержденные факты о договорняке?

 

Как бывает в футболе знаю хорошо, приходилось поиграть, статистика это вторично, важен результат. Черчесов идеально слепил из г пулю и выжал из своих буратин практически максимум(могли хорватов пройти, но не повезло).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

роздуми,плітки і думки ліпше залиши при собі.

Барабашка, дискуссия не выйдет, увы.:(

давайте я залишу соби только роздумы и думки, - а плитки оставьте себе. Те, что Вы нашли.:)

я их не употребляю.

Вы довольны результатом - рад за Вас. Я не доволен, - это мои проблемы. Но я увидел, например, левый штрафной, приведший к голу. Может, арбитр и не увидел, но маленький принц спецом нарисовал.

Вы говорите, мол, кто ж будет честным в финале кубка мира?

Я отвечаю - да все бы должны. А хорваты и были.

Только и всего.

Разный у нас с вами подход просто.:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас о ссылке спросил. Где подтвержденные факты о договорняке?
ось --> https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=4655389#post4655389

:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас о ссылке спросил. Где подтвержденные факты о договорняке?

 

Олимпиада в Сочи также не сразу всплыла. Подождем несколько лет и потом вернемся к разговору Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олимпиада в Сочи также не сразу всплыла. Подождем несколько лет и потом вернемся к разговору Ж-)

 

Совершенно не против. Будет о чем говорить, обсудим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Вчора стартувала ЛЧ.

Дивився Лівер - ПСЖ, матч просто бомба. Побільше би таких ігор.

 

Сьогодні ШД - Хоффенхайм. Вірю в перемогу Шахтаря.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...