Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетный бассейн 2018

SeriousAndrey

Рекомендовані повідомлення

Установил только ультрафиолетовую установку Elecro Steriliser UV-C E-PP-55

Даром витрачені кошти.Краще б на протитечію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даром витрачені кошти..

Вот так как раз я думаю о всяких противотоках, гидромассажах и т.п....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даром витрачені кошти.Краще б на протитечію...

Не даром, але на етапі будівництва таки краще було потратитись на протитечію, а УФ потім в любий момент врізати можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даром витрачені кошти.Краще б на протитечію...

 

Обгрунтуєте?

 

Вот так как раз я думаю о всяких противотоках, гидромассажах и т.п....

 

А почему Вы так считаете?

 

Добавлено через 50 секунд

але на етапі будівництва таки краще було потратитись на протитечію

 

А є навісні варіанти. То не те?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є й надувні жінки, але ж таки не те)

 

Невже така велика різниця? Запитую не з простої цікавості. Є довгострокові плани.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обгрунтуєте?

В домашньому , вуличному, зачасту не великого об'єму басейні бактеріологічний склад води може змінитись в рази за 20 хв гарного дощу і ніяка лампа тут не допоможе.Якісний фільтруючий матеріал, правильна конструкція фільтру, максимальна підтримка рівня РН і навіть мінімальна кількість хлору дасть чудовий результат.Можна наставити купу всяких балалайок і порушивши один пункт так і не отримати якісного результату.

Що до протитечії -тут все просто : без таких атракціонів басейн просто посудина з водою ,набридає доволі швидко .З ними ж купатись хочеться довше,особливо дітям.А ще чудовий масаж і тренажер для плавання.Будуючи басейн за достатньо не малі кошти, економити 600дол а потім жаліти, ну незнаю.

Будуючи басейн потрібно чітко розуміти що будеш робити з ним потім.Доладу зроблений басейн має бути добре утепленим, правильно накритим, мати правильний підігрів, і хоча б один атракціон.Отоді він буде радувати Вас за будь якої погоди і не буде боляче і обідно за безтолково витрачені кошти.

 

ЗІ.Дозатори для таких басейнів також безтолку витрачені кошти.

 

ЗІ.ЗІ.Все що написав основано виключно на особистому досвіді .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sah79 щодо протитечії погоджуюсь, ті хто зразу не поставив, дуже швидко починають жаліти про це, особливо ті, що найбільше впиралися)

Про УФО та дозатори не згоден. Якщо людина може собі дозволити станцію дозування рН, то чому її не поставити й балансувати кислотою, й перестати бігати з тестерами, мішком(відром) бісульфату та відром для розчинення його в воді?

 

Добавлено через 11 минут

Невже така велика різниця? Запитую не з простої цікавості. Є довгострокові плани.

Вам вже відповіли) Нівісна протитечія це убога подоба протитечії. Ви можете обмежитись в приямку тільки фільтраційною системою, там потім все можна доставити, але протитечію треба робити хорошу, на етапі будівництва, при чому її можна придбати по частинах, спочатку лицьову, щоб провести монтаж, і завести труби до приямку, а вже пізніше насос поставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про УФО та дозатори не згоден. Якщо людина може собі дозволити станцію дозування рН, то чому її не поставити й балансувати кислотою, й перестати бігати з тестерами, мішком(відром) бісульфату та відром для розчинення його в воді?

 

.

 

З якою періодичністю потрібно проводити калібровку електродів дозатора.І коли його проводять в реалі?

 

Добавлено через 1 минуту

 

Вам вже відповіли) Нівісна протитечія це убога подоба протитечії.

Причому за неадекватною ціною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем противоток? Резинка, одну сторону к лестнице, другую себе на пояс и гребешь на месте не хуже противотока. И бюджет сотня гривныков. Отплавали так сезон, довольны как слоны.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем противоток? Резинка, одну сторону к лестнице, другую себе на пояс и гребешь на месте не хуже противотока. И бюджет сотня гривныков. Отплавали так сезон, довольны как слоны.

Очень на любителя. Примерно как кушать крабовые палочки вместо крабов.

Мой бюджетный вариант противотока - обычный мощный китайский насос, не очень дорогой(в 2012-м стоил баксов 200), склеил несколько труб - забор воды двумя 75-ми(такой кажется диаметр у бассейновых), выхлоп - одна 75-я с концевиком из 50-й.

В чаше(несъёмная опалубка под бетон из пенопласта) это выглядит просто как отверстия, обрамлённые стекломозаикой. Ну да, без красивых причиндалов из нержавейки, но оно работает. Кролем я конечно перегребаю противоток(нужно было ставить ещё более мощный насос), а жабкой - вполне себе гребу на месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таком случае, я бы сказал что у Вас на любителя. Мы используем бассейн для активного плавания - кроль, брасс каждый день. А черепашкой на месте это не для нас :beer: Сам процесс абсолютно комфортен и ничем от обычного плавания не отличается. У меня жена пловчиха с детства, сначала тоже скептически на это смотрела. Пока не попробовала. Сейчас не оторвать. Или не отвязать :)

 

Посмотрите на ютубе, на западе это достаточно популярная штука. Искать по запросу "Swim Belt Bungee"

 

Резинка продается в новой линии (эпицентре) по метрам+ карабинчик + любой ваш пояс = весь бюджет и работы. Как и цена электричества за использование в процессе плавания.

 

 

Просто все новые и интересные идеи до нас доходят с лагом. Вот чесслово - я не то что 200 баксов сейчас не готов потратить на противоток, а даже 20 не потрачу. Просто не вижу смысла. Плавал так весь прошлый сезон, не теоретик.

 

ЗЫ еще плюс для проблемных со спиной - когда тебя за таз тянет резинка то позвонки растягиваются и получается отличная профилактика болей в позвоночнике. Можете сравнить с висением на турнике, там позвоночник растягивает вес тела, а тут вы его растягиваете в бассейне - гребками вперед, а резинка тянет назад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таком случае, я бы сказал что у Вас на любителя. Мы используем бассейн для активного плавания - кроль, брасс каждый день. А черепашкой на месте это не для нас :beer:.

Я подбирал насос на глаз и из того, что было прям щаз в наличии. Дилетантский подход:) Можно было взять насос, который поборет всех кролей и курей, при этом все равно система будет в разы дешевле готового противотока.

 

Я видел эти резиновые изделия. Да, оно работает, но мне такое не нравится. И никакие резиновые изделия не заменят живого человека и гидромассаж:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы даже не пробовали, это раз. И жаба давит, что потратили столько времени и денег, когда могли не тратить, это два :)

 

Это если объективно. Сравнивать с крабовыми полочками это полная ерунда. Плавание с резинкой абсолютно ничем не отличается от плавания в открытом водоеме, например, на озере.

 

Но да, у Вас гидромассаж зато есть. Который при желании есть и у меня - из форсунок. Но то на любителя :lol:

 

 

Короче, я настоятельно советую. Корона не упадет потратить 100 грн и попробовать, а потом принимать решения по противотоку. 100% лучше в таком порядке, чем наоборот. Есть очень большая вероятность, что сэкономите кучу бабла и времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам вже відповіли) Нівісна протитечія це убога подоба протитечії.

 

На жаль, я не бачу поки що, в чому принципова різниця. Образні порівняння - це добре, але для мене незрозуміло. Вода циркулює по-різному чи в чому корінна відмінність? На ютубі знайшов ролик, де навпаки - порівняння на користь навісного варіанту. Але там явна різниця в потужності (думаю, реклама).

 

Добавлено через 48 секунд

Мой бюджетный вариант противотока - обычный мощный китайский насос, не очень дорогой(в 2012-м стоил баксов 200), склеил несколько труб - забор воды двумя 75-ми(такой кажется диаметр у бассейновых), выхлоп - одна 75-я с концевиком из 50-й.

 

А мощность как-то регулируется?

 

Добавлено через 3 минуты

Резинка, одну сторону к лестнице, другую себе на пояс и гребешь на месте не хуже противотока.

 

А я наивно думал, это я придумал. Сам так делал в надувном бассейне. Только не резинкой привязывался, а, веревкой. Ну да, резинкой немного лучше должно быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разницы по работе между навесным и встроенным особой нет. Как для меня навесной портит картину самого бассейна и занимает дополнительное место как в бассейне так и на борту.

С уф качество воды лучше и хлор можно держать на меньшем уровне. Единственное, что заметил, уф может давать наводку на работу автоматики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, только вкл/выкл.

 

Мне кажется, это минус такого решения. Интересно, можно ли так же бюджетно его доработать? Скажем, купить насос помощнее и придумать какие-то задвижки для регулировки сечения выпускной трубы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, это минус такого решения. Интересно, можно ли так же бюджетно его доработать? Скажем, купить насос помощнее и придумать какие-то задвижки для регулировки сечения выпускной трубы.

При подаче воды в 90м3 в час может повырывать задвижки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При подаче воды в 90м3 в час может повырывать задвижки.

 

Ну да, это минус. Еще один минус - что при таком решении насос в любом случае будет маслать на полную (немалую) мощность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно краны поставить, но сильно ими не отрегулируешь.

Можно вариант подороже самого насоса, поставить частотник)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно вариант подороже самого насоса, поставить частотник)))

 

Не варіант .Ті насоси так влаштовані що незначне зменшення обертів призводить до різкого падіння продуктивності.

А от такий варіант ,як на мене, оптимальний і ціна невелика, і функціонал той же:

watermart.ua/forsunka-dlya-protivotoka-kripsol-bcl-b-pod-layner.html .

Добавити недорогий насос кубів на 60 і повноцінна протитечія.

А якщо дві форсунки та насос на 90 м3, то взагалі фантастика за адекватні гроші.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Интересно, можно ли так же бюджетно его доработать?

 

 

Регулятор мощности. 300-500 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Мне кажется, это минус такого решения. Интересно, можно ли так же бюджетно его доработать? Скажем, купить насос помощнее и придумать какие-то задвижки для регулировки сечения выпускной трубы.

 

Есть изящное решение, знакомое всем, кто не скурил ГГД в техническом ВУЗе. Делаете байпас с напора насоса на всас, разрываете регулировочным устройством - вентиль, задвижка, пружинный клапан с регулировкой и тд и тп. Только подобрать сечение байпаса так, чтобы вам эту арматуру не вырвало, действительно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...