Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен ли мауэрлат?

Юрий Киев

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, форумчане

вопрос тоже такой, без мауэрлата хочу сделать кровлю

стены ракушеблок, сверху армопояс 20х20см. на них балки перекрытия 200х50мм с шагом 59см. на балки стропилы с затяжкой и опоры тоже на балки. Как такой вариант?

Нормальний варіант. Тільки під час заливки армопояса потрібно передбачити закладні для кріплення , як балок, так і крокв.

Виглядає приблизно ось так:

91be279a2faa.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний варіант. Тільки під час заливки армопояса потрібно передбачити закладні для кріплення , як балок, так і крокв.

Виглядає приблизно ось так:

91be279a2faa.jpg

Зачем этот цирк? Помнится, что лет надцать назад, вы уже показывали это "ноу-хау".:pozor:

Проще скобы или перфорированные накладки на стыке стропило-балка.

Как и проще просверлить готовый армопояс под анкера для мауэрлата, чем замонолитить шпильки, а потом продевать верблюда в игольное ушко ловить эти шпильки отверстиями в мауэрлате.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем этот цирк? Помнится, что лет надцать назад, вы уже показывали это "ноу-хау".:pozor:

Цей *цирк*, економить мені час та кошти.

Проще скобы или перфорированные накладки на стыке стропило-балка.

Как и проще просверлить готовый армопояс под анкера для мауэрлата, чем замонолитить шпильки, а потом продевать верблюда в игольное ушко ловить эти шпильки отверстиями в мауэрлате.

Ви хоч іноді осмислюйте те що читаете. Які шипьки , скоби , анкера. ТС взагалі хоче обійтись без мауерлата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цей *цирк*, економить мені час та кошти.
Насчет сэкономил, я сомневаюсь. Но до этого мне нет дела.

 

Ви хоч іноді осмислюйте те що читаете. Які шипьки , скоби , анкера. ТС взагалі хоче обійтись без мауерлата.
Да и вам бы не помешало вначале думать, и лишь затем писать - ТС спрашивал "нужен-ли мауэрлат?", но вы уже все решили за него. :)
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насчет сэкономил, я сомневаюсь. Но до этого мне нет дела.

Якщо Вам немає до цього ніякого діла , навіщо писати , це ж чистої води флуд.

Да и вам бы не помешало вначале думать, и лишь затем писать - ТС спрашивал "нужен-ли мауэрлат?", но вы уже все решили за него. :)

Ви точно не читали повідомлення з яким звернувся ТС!

Тема загалом називається , (чи потрібен мауерлат),ТС же , прямо написав , хочу зробити без мауерлата. Я ж йому просто показав , як це буде виглядати. Як я міг замість нього щось вирішувати?

Якщо Ви пишете, що зі (шпильками , анкерами , скобами) простіше , значить у Вас є досвід виконання даху , як з мауерлатом , так і без.

У Вас є досвід виконання даху без мауерлата ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас є досвід виконання даху без мауерлата ?

извините, что вмешиваюсь в ваш разговор, но у меня есть такой опыт, неоднократный, если шо...

тут все просто - если понимаешь, зачем и для чего, - тогда все встает на свои места

если тупо копируешь "бо так всі роблять" - это совсем другая песТня...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извините, что вмешиваюсь в ваш разговор, но у меня есть такой опыт, неоднократный, если шо...

тут все просто - если понимаешь, зачем и для чего, - тогда все встает на свои места

если тупо копируешь "бо так всі роблять" - это совсем другая песТня...

Ну і як на Вашу думку , у данному випадку, ТС потрібен мауерлат ? Він озвучив ті самі складові що і на малюнку, хіба що матеріал стін різний. Правда не відомо , чи залив ТС армопояс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

///Правда не відомо , чи залив ТС армопояс.
Ох и любите вы пофлудить - yет, что бы прочесть? прежде чем писать

Добрый день, форумчане

вопрос тоже такой, без мауэрлата хочу сделать кровлю

стены ракушеблок, сверху армопояс 20х20см.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ох и любите вы пофлудить - yет, что бы прочесть? прежде чем писать

Взагалі то, коли заливають армопояс то вже знають що буде далі , адже в армопоясі потрібно заливати закладні , незалежно буде там мауерлат ,чи ні. Судячи з питання ТС , логічно було припустити що армопояс ще не залитий. Але Вам напевне видніше . Раз Ви кажете що залитий , значить залитий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Всем привет. Вот тоже вопрос. Стени газобетон армопояс 20х20' дальше гидроизоляция' балки 150х50 потолковие  прикреплени к армопоясу шпильками и уголками. Свверху балки криши лежат на потолочних  скреплени пластинами с шпильками. А также с зарезами  и дополнительно пара антипрогибочних упоров. Шан 80 см

Сильно страшно что нет муерлата

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, Михаил Литвиненко сказав:

Всем привет. Вот тоже вопрос. Стени газобетон армопояс 20х20' дальше гидроизоляция' балки 150х50 потолковие  прикреплени к армопоясу шпильками и уголками. Свверху балки криши лежат на потолочних  скреплени пластинами с шпильками. А также с зарезами  и дополнительно пара антипрогибочних упоров. Шан 80 см

Сильно страшно что нет муерлата

Мауерлат ,  використовується для рівномірного розповсюдження навантаження на стіни від крокв'яної системи . При наявності армопояса , який виконує ту ж саму функцію , в принципі зайвий.

Мауерлат , використовується для зручності розташування крокв під час монтажу крокв'яної системи. При передбачені під час заливки армопояса кріплень для крокв , в принципі зайвий.

Якщо я правильно зрозумів описання (не зовсім зрозуміле , краще надавайте фото) , то відсутність мауерлата ніяк не впливає систему в цілому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...