Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення мансарди. Як вибрати товщину мін. вати?

ihos

Рекомендовані повідомлення

Проживаю в Ужгороді. Зима тут так собі. За остані 5 років температура від -10 до -15 буває за всю зиму може неділю, ну якщо дуже люта зима то може і дві неділі, але є проблема літо +30 +40 може бути місяць, а то і більше. Стропила на мансардному поверсі 150х50. Хочу утеплити, але вагаюсь яку товщину утеплення робити. Одні майстри кажуть що вистачить товщина вати 150 мм, а родичі практики кажуть що став 200 мм бо літом на мансарді буже жарко. Такі питання до мастрів і практиків:

1. Чи можна в стропила 150 мм втрамбувати вати 200 мм, чи че противопоказано і гроші на вітер?

2. Може тось порадить вату яка по свої ефективності при 150 мм буде виконувати функцію вати 200 мм. Мені радять брати Ізовер профі, що про неї скажите?

 

Може в когось є порад, хто зтикався з такими питаннями, буду вдячний за будь яку пораду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@ihos, нельзя впіхнуть невпіхуємоє" - депутат один сказав :)

Вати 20 - 30 см треба. Трамбувати вату може хіба ідіот, бо навіть діти розуміють, що "гріє" не вата а к-сть повітря в ній. НЕ МОЖНА трамбувати вату.

Більше того, вата малої щільності схильна до просідання і зминання і як результат втрати властивостей.

Не залежно від того, скільки вати поставите - на мансарді буде спека... Вата лише розмаже в часі перегрів - переохолодження і СУТТЄВО зменшить витрати на кондиціонування.

Окрім утеплення мансарди пам'ятайте про інсоляцію. Подумайте, як обмежити/забезпечити прямі сонячні через вікна. Це теж сильно знизить витрати на холод літом і нагрів зимою. Самий класний варіант - зовнішні жалюзі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы советовал нашить на стропила дополнительно брус 50* 50 в идеале поперек стропил для доп. перекрытия швов, и утепление базальтовой ватой.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы советовал нашить на стропила дополнительно брус 50* 50 в идеале поперек стропил для доп. перекрытия

 

А у автора иначе и не выйдет. Утепляйте 150 между стропил, потом брусок 50 поперёк и добавляйте ещё 50 утепления. Получите 200 мм и это нормой было лет 10 назад. Сейчас надо 25-30 см. И ещё вопрос что там у вас выше утеплителя уже смонтировано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Металочерепица и мембрана

 

Добавлено через 16 минут

Я бы советовал нашить на стропила дополнительно брус 50* 50 в идеале поперек стропил для доп. перекрытия швов, и утепление базальтовой ватой.

Воно так мабуть і буде, але дума якось обійти цей стропильний варіант щоб не красти висоту.

 

Добавлено через 48 секунд

А у автора иначе и не выйдет. Утепляйте 150 между стропил, потом брусок 50 поперёк и добавляйте ещё 50 утепления. Получите 200 мм и это нормой было лет 10 назад. Сейчас надо 25-30 см. И ещё вопрос что там у вас выше утеплителя уже смонтировано.

 

Металочерепица и мембрана

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не фахівець, але у разі скловати начебто необхідно, щоб там був правильний "пиріг" - має бути передбачений вент зазор. Без нього краще вату не застосовувати або використати інший теплоізолятор. Якщо помиляюся, хай знавці мене поправлять.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не фахівець, але у разі скловати начебто необхідно, щоб там був правильний "пиріг" - має бути передбачений вент зазор. Без нього краще вату не застосовувати або використати інший теплоізолятор. Якщо помиляюся, хай знавці мене поправлять.

 

Для начала необходимо понимать какая мембрана там стоит, потому что есть такие при которых необходим вентзазор, а уже более продвинутые мембраны работают только тогда когда утеплитель тесно прилегает к мембране.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала необходимо понимать какая мембрана там стоит

 

Для начала неплохо бы понять, стоит ли она там вообще :) О наличии специальных продвинутых мембран не знал. Интересно, как они работают - влага же куда-то должна выводиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...