Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Для справедливости ещё бы и "рыночные" цены на электроэнергию установить, под 0,5 евро за кВт, как в Европе

Вот прям-таки во всей Европе такая цена? Самое дорогое искричество в Дании — менее 30 евроцентов. Но там бешеные налоги внутри.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под[]скажите правила игры. Если купить сейчас газ по 5.48, то даже если он упадет потом в цене на рынке, то никто разницу не вернет да?

 

 

ось чіткий договір по тарифу Річний від Нафтогазу.

 

gas.ua/Content/Entities/Tariff/19/details_document

 

а тут договір від Київоблгаззбут

 

ДОДАТКОВА УГОДА

 

до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам

 

 

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВ "КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ" далі – Постачальник, в особі директора Смоляков Д.А., який (-а) діє на підставі статуту, з однієї сторони, і

 

Споживач - фізична особа, об’єкт якої фізично підключений до газорозподільної системи Оператора ГРМ АТ "Київоблгаз" (найменування Оператора ГРМ), далі – Споживач, з другої сторони, а разом поіменовані Сторони, уклали дану додаткову угоду до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам (далі – Договір), про наступне:

 

1. Сторони вирішили конкретизувати умови пункту 4.2 Розділу IV «Ціна, порядок обліку та оплати природного газу» Договору, шляхом доповнення підпунктами 4.2.1 – 4.2.4 наступного змісту:

 

«4.2.1. Споживач замовляє у Постачальника та попередньо оплачує об’єм (обсяг) природного газу на період з 01 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року (включно) за ціною 3,74999 грн., крім того ПДВ 20% – 0,749998 грн., всього з ПДВ – 4,499988 грн. за 1 метр кубічний, на умовах 100% попередньої оплати у період з 15 серпня до 31 серпня 2020 року (включно).

 

4.2.2. Споживач замовляє у Постачальника та попередньо оплачує об’єм (обсяг) природного газу на період з 01 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року (включно) за ціною 4,16666 грн., крім того ПДВ 20% – 0,833332 грн., всього з ПДВ – 4,999992 грн. за 1 метр кубічний, на умовах 100% попередньої оплати з 1 вересня до 15 вересня 2020 року (включно).

 

4.2.3. Споживач замовляє у Постачальника та попередньо оплачує об’єм (обсяг) природного газу на період з 01 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року (включно) за ціною 4,583328 грн., крім того ПДВ 20% – 0,916666 грн., всього з ПДВ – 5,499994 грн. за 1 метр кубічний, на умовах 100% попередньої оплати з 16 вересня до 30 вересня 2020 року (включно).

 

Ціна, вказана в підпунктах 4.2.1 – 4.2.3 цього Договору, включає тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішніх точок виходу з газотранспортної системи на регуляторний період 2020 – 2024 роки для ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

 

4.2.4. Споживач в період з 01 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року (включно) першочергово споживає об’єм (обсяг) природного газу, попередньо оплачений згідно підпунктів 4.2.1 – 4.2.3 цього Договору. У випадку повного споживання попередньо оплаченого об’єму (обсягу) природного газу, постачання здійснюється за цінами та на загальних умовах, передбачених Договором.

 

У разі, якщо станом на 01 квітня 2021 року, об’єм (обсяг) спожитого природного газу, буде менший за об’єм (обсяг), передплачений відповідно до підпунктів 4.2.1 – 4.2.3 цього Договору, Постачальник повертає залишок коштів Споживачу за його письмовою вимогою або зараховує їх в рахунок майбутніх платежів. У разі повернення залишку коштів сума, яка підлягає поверненню, становить сумарну вартість таких невикористаних об’ємів (обсягів) природного газу за ціною їх попередньої оплати.

 

Об’єм (обсяг) природного газу, попередньо оплаченого Споживачем на умовах підпунктів 4.2.1 – 4.2.3 цього Договору, розраховується шляхом ділення суми коштів, сплачених Споживачем на поточний рахунок Постачальника зі спеціальним режимом використання №UA383204780000026036924430874 в АБ "УКРГАЗБАНК" на ціну природного газу (з ПДВ), визначену підпунктами 4.2.1. – 4.2.3 цього Договору, на день такої попередньої оплати.

 

2. Після подання заявки Споживача до Постачальника в письмовій формі або в Особистому кабінеті Споживача (у тому числі на сайті Постачальника) на постачання природного газу на період з 01 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року та внесення передплати за вказаний об’єм (обсяг) природного газу, Споживач надає свою фактичну згоду про приєднання до умов, викладених в даній додатковій угоді.

 

3. Додаткова угода набирає чинності з дати підтвердження Споживачем наміру приєднатися до її умов, у порядку визначеному пунктом 2 даної Додаткової угоди.

 

4. Додаткова угода становить невід’ємну частину Договору.

 

 

 

Постачальник:

 

Смоляков Д.А.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое дорогое искричество в Дании — менее 30 евроцентов

Не портьте человеку мировоззрение. Самое дешевое электричество в мире у Ахметова. В Европе у геев самое дорогое. Аргументы против не имеют смысла - это вера, а вера - великая сила!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья я задал вопрос с сарказмом, я понимаю, что такое Нафтогаз и как устроен мир:)

Купили дешево, продали внутреннему клиенту дорого, получили прибыль, получили премии, получили деньги в бюджет, попилили деньги из бюджета. Спонсор всего шоу-внутрений клиент- мы с Вами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное чтобы клиент был доволен! А клиент доволен! Иначе вел бы себя по другому.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клиент просто безсмолвствует.

Когда его ВСЁ устраивает. Иначе кричит на каждом углу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот прям-таки во всей Европе такая цена? Самое дорогое искричество в Дании — менее 30 евроцентов. Но там бешеные налоги внутри.

Таки да, когда отдыхал на Кипре, у меня в голове отложилась цифра 50 евроцентов, на самом деле почти 22

Но не суть вопроса, Вы же за "рыночные цены", наша экономика их потянет?

 

P.S. Если идти к "рынку", то последовательно.

Заодно и Энергоатом с долгов вытащим.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заодно и Энергоатом с долгов вытащим.

Ну да. Чем больше он будет спонсировать тепловую генерацию Ахметова - тем лучше он будет вытаскиваться из долгов, ага.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Спонсор всего шоу-внутрений клиент- мы с Вами.

 

Ми-спонсор всього шоу під назвою Держава...

Ми як можемо найо... державу на гроші, вона як може вичавлює гроші з нас... так і живемо в любові і злагоді

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья я задал вопрос с сарказмом, я понимаю, что такое Нафтогаз и как устроен мир:)

Купили дешево, продали внутреннему клиенту дорого, получили прибыль, получили премии, получили деньги в бюджет, попилили деньги из бюджета. Спонсор всего шоу-внутрений клиент- мы с Вами.

Какие же злые люди - считают чужие деньги да еще и сарказьмят :evil:

Ну какая прибыль? Откуда?

Сплошные убытки... :cry:

 

Государственная компания снова стала убыточной

Консолидированный чистый убыток группы "Нафтогаз" в первом полугодии 2020 года составил 11,541 млрд грн. В прошлом году "Нафтогаз" получил за этот период 24,704 млрд грн прибыли.

Об этом говорится в промежуточной финансовой отчетности компании, как обнародована на сайте НАК. www.rbc.ua/rus/news/naftogaz-poluchil-10-mlrd-griven-ubytka-1600848867.html

 

ЗЫ.

...Ми як можемо найо... державу на гроші, вона як може вичавлює гроші з нас... так і живемо в любові і злагоді

Ага, народ - "не тот"

Запасся попкорном - послушать "рыночников" про рыночные цены на газ в Европе, о "супер-пупер эффективном мениджере" Коболеве, про "достойную зарплату менеджера такого уровня" и ему подобных и проч бла-бла-бла

Может еще один бронированный Кадиллак ему купить за очередные 300 тыс евро и премию в десяток лимоннов американских денег выписать? А то ведь - "будут воровать". Опять.

Или может все же пора в тюрьму на лет 10 с конфискацией?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или может все же пора в тюрьму на лет 10 с конфискацией?

Я бы начал с ФОП-ов, которые платят зарплаты в конвертах. И с ФОП-ов, которые используются крупным бизнесом для ухода от налогообложения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, народ - "не тот"

Запасся попкорном - послушать "рыночников" про рыночные цены на газ в Европе, о "супер-пупер эффективном мениджере" Коболеве, про "достойную зарплату менеджера такого уровня" и ему подобных и проч бла-бла-бла

Может еще один бронированный Кадиллак ему купить за очередные 300 тыс евро и премию в десяток лимоннов американских денег выписать? А то ведь - "будут воровать". Опять.

Или может все же пора в тюрьму на лет 10 с конфискацией?

А что, собственно, мешает это сделать новой власти?

Видимо в схеме "зарабатывают" многие, договорились поделились и продолжают работать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы начал с ФОП-ов, которые платят зарплаты в конвертах. И с ФОП-ов, которые используются крупным бизнесом для ухода от налогообложения.

В Нафтогазе даже таким не брезгуют? :shock: Ужось....

А что, собственно, мешает это сделать новой власти?....

Для самого загадка и основная претензия к новой власти.

Может особо успешных "реформаторов" в Польщу отправлять - там знают что с ними делать, да и Новаку скучно не будет

 

Ну а по теме - занятное интервью типа "не могу молчать!" из разряда "милые бранятся....":

"....Не хочу зловтішатися з провалів своїх минулих колег, хоча і маю на це моральне право. Але і вдавати, що я це не помічаю або не переймаюсь, теж не хочу....."

www.obozrevatel.com/economics/economy/naftogaz-stav-zbitkovim-neprofesijnist-spisuyut-na-koronavirus.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Нафтогазе даже таким не брезгуют?

Я не знаю что там в Нефтегазе. Но я бы не удивился если бы и там применяли эту популярную схему. Поэтому надо таких ФОП-ов сажать!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому надо таких ФОП-ов сажать!

 

Да перестаньте завидовать, станьте сами ФОПом, заработайте свои ярды бабла, ПОКАЖИТЕ КЛАСС, ПОХВАСТАЙТЕСЬ своими успехами.

А я поучусь, ну и без благодарности этот процесс не оставлю, если результат будет внушительный.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да перестаньте завидовать,

Я завидую? Да ни разу. Это кто-то в этой теме завидует зарплате Коболева. Причем это не я.

ПОХВАСТАЙТЕСЬ своими успехами

Деньги любят тишину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что, собственно, мешает это сделать новой власти?

Видимо в схеме "зарабатывают" многие, договорились поделились и продолжают работать.

 

Знаєте анекдот про танцюриста і я....?

 

PS Було б за що, пересаджали б усіх, а так певне є лише медійний шум для лоохората....а в реальності пшик..

 

Добавлено через 1 минуту

Как

Или может все же пора в тюрьму на лет 10 с конфискацией?

 

Так, ви праві , нашому нинішньому Президенту дійсно пора . За що? Бо він багато кому не подобається...нормальна причина, така ж як і по відношенню до П..., до Коб....та ін.

 

Добавлено через 5 минут

 

Государственная компания снова стала убыточной

й?

 

Ну дик епоха бідності скінчилась, почалась епоха багатства, а у нас в епохи багатства Нафтогаз завжди збитковим був і субсидіювався з бюджету.Варто відповідати духу епохи...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаєте анекдот про танцюриста і я....?

 

PS Було б за що, пересаджали б усіх, а так певне є лише медійний шум для лоохората....а в реальності пшик..

Я уже волноваться начал, что не комментируете мои посты :grin:

 

P.S. Вам виднее: "було б за що" или "договорились".

P.P.S. Возвращаясь к танцорам и я....

Прошло почти более 6 лет. Украинская добыча заметно нарастила объемы или стала убыточной?

Высокие тарифы и з/п руководства сильно помогли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже волноваться начал, что не комментируете мои посты :grin:

 

?

 

Я довго тримався....))

 

Добавлено через 1 час 35 минут

Я

Прошло почти более 6 лет. Украинская добыча заметно нарастила объемы или стала убыточной?

Высокие тарифы и з/п руководства сильно помогли?

 

Якщо забирати всі прибутки в бюджет, то видобування ого-го зросте.

 

Тепер хоч ті, хто взагалі газ не споживають, мають в бюджеті частку прибутку від його продажу, а не " каждому по потребностям, от каждого по возможностям"

Знову ж таки як розподіляється бюджет-це вже інше питання і його варто новим обличчям задати.

 

А взагалі , якщо не помиляюсь , Коболєва перепідписали при новій владі і ЗП виписали ,як треба, значить цінний кадр)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як?

Дуже просто. Клеїти дурника в тілівізорі для електората це одне, а керувати країною це дещо інше. Тому перепідписали дуже просто й легко за відсутності іншого фахівця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да перестаньте завидовать, станьте сами ФОПом, заработайте свои ярды бабла, ПОКАЖИТЕ КЛАСС, ПОХВАСТАЙТЕСЬ своими успехами.

А я поучусь, ну и без благодарности этот процесс не оставлю, если результат будет внушительный.

 

100% ! Просто люди не умеют думать и считать.

1) Что наполняет бюджет? Правильно, производитель.(ФОПы тоже там участвуют..)

2) а ну-ка быстренько подсчитайте, сколько производителей должны перечислить в бюджет для того, чтобы менту или госчиновнику ( а их у нас дохрена) заплатить ,например,10 000 грн.? Правильно, 10000 грн. + еще на разные соцпрограммы и т.д. (Только не надо звиздеть, что менты, госслужащие и т.д. платят подоходный и ЕСВ - они платят из бюджетных денег) Так кому хочется кормить толпу бездельников, а?

 

P.S. Аналогия - сделайте у себя в подъезде ночлежку для бомжа и содержите его полностью - как оно вам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно, производитель.(ФОПы тоже там участвуют..)

Ага. ФОП под которым Розетка продает товары, ФОП под которым Брилле продает люстры и светильники - офигенные производители!

а ну-ка быстренько подсчитайте, сколько производителей должны перечислить в бюджет для того, чтобы менту или госчиновнику ( а их у нас дохрена) заплатить ,например,10 000 грн.?

Один производитель может легко содержать (и содержит) районную полицию. Чисто по налогам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому надо таких ФОП-ов сажать!
Сажать за то, что применяют законный способ оптимизации налогообложения? Вы не из 1917-го к нам в гости, уважаемый?

 

Добавлено через 2 минуты

А взагалі , якщо не помиляюсь , Коболєва перепідписали при новій владі і ЗП виписали ,як треба, значить цінний кадр)))
А Витренко - выгнали. Побеждать газпром в судах нам больше не нужно.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...