Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Де ви берете цей брєд? Уже не вперше бачу пораду "по простейшенй процедурі" поміряти калорійність - купіть на заправці літр бензину і поміряйте октанове число, грамотєї

А я в школе хорошо учился, в отличие от вас, господин безграмотный...

Объясняю на пальцах, начинаю со среднего -

1. Открываете холодную воду, меряете температуру.

2. Включаете ГВС, даете устаканиться температуре, меряете ее

3. Засекаете показания счетчика газа и водомера и гоняете ГВС минут 15-20

4. Опять засекаете показания счетчиков.

Считаете по формуле для 8 класса - для нагрева Х литров воды от Т1 до Т2 ушло Y литров газа...Сколько калорий потребовалось? Дальше нужно объяснять?

Весь форум кроме Вас об этом знает...

Точность более чем...

ПС А октановое число к калорийности мало отношения имеет. И калорийность померять - достаточно несложно, в отличие от ОЧ

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання залишається відкритим: чим бадяжать і де?

Наша пісня гарна й нова

Мішають злочинці методом задувки в трубу газу меншої калорійності

 

Добавлено через 6 минут

Весь форум кроме Вас об этом знает...

Мені глибоко монопісуально хто там щось знає.

73% тоже знали що бубочка єта ж, та єта ж, та он же такий класний.

Ну не могут тисячі мух помилятись.

Объясняю на пальцах, начинаю со среднего -

1. Открываете холодную воду, меряете температуру.

2. Включаете ГВС, даете устаканиться температуре, меряете ее

3. Засекаете показания счетчика газа и водомера и гоняете ГВС минут 15-20

4. Опять засекаете показания счетчиков.

Считаете по формуле для 8 класса - для нагрева Х литров воды от Т1 до Т2 ушло Y литров газа...Сколько калорий потребовалось? Дальше нужно объяснять?

Хаха!. Цей метод атестований з урахуванням вимог нормативно-технічної документації, наказів та розпоряджень Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НАК “Нафтогаз України”, ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша пісня гарна й нова

 

 

Добавлено через 6 минут

 

Мені глибоко монопісуально хто там щось знає.

73% тоже знали що бубочка єта ж, та єта ж, та он же такий класний.

Ну не могут тисячі мух помилятись.

 

Хаха!. Цей метод атестований з урахуванням вимог нормативно-технічної документації, наказів та розпоряджень Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НАК “Нафтогаз України”, ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”?

Я думал вам действительно интересно, как в домашних условиях с достаточной точностью проверить, не казачат ли вас...

А оказалось, что вы просто воинствующий дурачок...на этом дискуссию прекращаю за своим явным преимуществом...:evil:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

домашних условиях с достаточной точностью проверить, не казачат ли вас...

Боже мой, какая такая точность....:pozor:

С точністю можна лиш стверджувати що нас (і вас) казачат аж бігом, у т.ч. казочками про перевірку калорійності за формулою для 8 класу - доведено ексклюзивними 65 хіміко-аналітичними лабораторіями ПАТ„УКРТРАНСГАЗ” (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бодяжат...я за время жизни в доме мерял калорийность раз 5-6. Все укладывалось в нормы...

Ну и я тож мерял. Получалось в районе 8 кВт*ч с куба. В платежке замеры 10 с хвостиком.

И еще один интересный момент - расход газа при минус 10-15 за бортом практически не вырастал по сравнению с тем, када на улице было +3-5. Чудеса ёпть. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и я тож мерял. Получалось в районе 8 кВт*ч с куба. В платежке замеры 10 с хвостиком.

И еще один интересный момент - расход газа при минус 10-15 за бортом практически не вырастал по сравнению с тем, када на улице было +3-5. Чудеса ёпть. :)

 

Это не чудеса, а температурные коэфициенты работают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и я тож мерял. Получалось в районе 8 кВт*ч с куба. В платежке замеры 10 с хвостиком.

И еще один интересный момент - расход газа при минус 10-15 за бортом практически не вырастал по сравнению с тем, када на улице было +3-5. Чудеса ёпть. :)

 

Так є дві теплоти згорання.

Ви міряли нижню. Облгаз верхню бо так циферь цікавіша виходить. :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считаете по формуле для 8 класса - для нагрева Х литров воды от Т1 до Т2 ушло Y литров газа...Сколько калорий потребовалось? Дальше нужно объяснять?

И калорийность померять - достаточно несложно, в отличие от ОЧ

 

і що цікаво, це буде "реальна "калорійність в крані, а не десь там....в трубі в десятках кілометрів

 

Добавлено через 16 минут

Ну и я тож мерял. Получалось в районе 8 кВт*ч с куба. В платежке замеры 10 с хвостиком. )

Укртрансгаз на сайті публікує по українським нормам за нижчою теплотою згоряння 8,2 ккал або 9.5 квтгод

Враховуючи ККД обладнання і його стан у вас виходить близько 8 квтгод....

 

В платіжках цифра 10,5-10,6 за європейським стандартом при вищій теплоті згоряння , яку також публікує словацький оператор при прийомі газу від нас транзитом За цим посиланням можна подивитись

Вища теплота від нижчої відрізняється на 10-11% вона враховує теплоту,яка виділяється у вигляді водяної пари і яку конденсаційні котли навчились використовувати, відповідно європейці перейшли на розрахунки у вищій теплоті згоряння газу

 

По вищій теплоті згоряння газу ККД звичайного котла складає 75-85%, а конденсаційного 85-95%

 

PS У мене при вимірах не раз виходила цифра 8.4 квтгод...що в межах номінальної враховуючи похибку і втрати в трубах гарячого водопостачання.

 

Саме тому у мене виникає сміх, коли мені намагаються розповісти , що газ бадяжать і його калорійність падає ледве не на 40-50%

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і що цікаво, це буде "реальна "калорійність в крані

PS У мене при вимірах не раз виходила цифра 8.4 квтгод...що в межах номінальної враховуючи похибку і втрати в трубах гарячого водопостачання.

Ітак, я стверджую що ваші "домашні" заміри - фількіна грамота.

Ібо вони не показують справжню калорійність через купу різних змінних лямбд і омег.

Сергію, точну калорійність можна встановити лише в лабораторних умовах, а не вот ето всьо.

У нас немає абсолютно незалежних лабораторій, від слова зовсім.

65 лабораторій трансгазу покажуть те що покажуть, і воно має у 100% відповідати нормативам, або одне з двох.

Калорійність на різних ділянках відрізняється, і дуже суттєво.

Пересічний споживач не може самостійно встановити точну калорійність, умовно він на око не відрізнить 7.9 чи 8.1, бо не так підігрів не так порахував не так встромив градусник і т.д.

Перевірити можуть тільки великі (читай пласпроможні) споживачі.

Це добре видно на графіках трансгазу. Думаєте у Львівській області найнижча калорійність тому що там добувають газ? А от ні, тому що там не так багато енергоємних (платоспроможних) споживачів, як у Дніпрі чи Запоріжжі, у яких калорійність найвища.

На Львівщині переважають побутові споживачі, які у випадку підозр щодо якості газу можуть звернутись до держспоживслужби і та зробить аналіз у лабораторії.... Трансгазу. Жодна іноземна лабораторія не зробить вам аналіз у конкретного побутового споживача, бо це а) неможливо, б) коштує дурних грошей, які немає сенсу платити у приватному домогосподарстві.

Дуже зручненько, сам імпортую, сам продаю і транспортую, і сам контролюю.

Це називається монополія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пересічний споживач не може самостійно встановити точну калорійність, умовно він на око не відрізнить 7.9 чи 8.1, бо не так підігрів не так порахував не так встромив градусник і т.д.

Перевірити можуть тільки великі (читай пласпроможні) споживачі. А от ні, тому що там не так багато енергоємних (платоспроможних) споживачів, як у Дніпрі чи Запоріжжі, у яких калорійність найвища.

На Львівщині переважають побутові споживачі, які у випадку підозр щодо якості газу можуть звернутись до держспоживслужби і та зробить аналіз у лабораторії.... Трансгазу.

 

то питання в 1-2% різниці і стільки смердіння???

Мені тут часто доводять про 30-50%....і народ запевняють не в 1-5 % , а саме 20-30-40% і ці міфи ходять потім.

 

До речі, якщо вам щось не подобається, ви можете не споживати газ))) А то зробили з цього газу священну корову, а насправді це одне з джерел енергії.

 

PS А найбільша калорійність не в дніпропетровській області і не запорізький,вона досить змінна, ваші слова помножені на 0))) Найчастіше вона найвища в Івано-Франківській області, в якій просто сила-силенна великих підприємств.)))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то питання в 1-2% різниці і стільки смердіння???

Мені тут часто доводять про 30-50%....

 

До речі, якщо вам щось не подобається, ви можете не споживати газ))) А то зробили з цього газу священну корову, а насправді це одне з джерел енергії.

 

PS А найбільша калорійність не в дніпропетровській області і не запорізький,вона досить змінна, ваші слова помножені на 0)))

Сергію, не знаю що Вам смердить, природний газ взагалі-то без запаху, щодо 30-50% запитайте в тих хто цей % доводить. Але не суть важливо на скільки бодяжать на 30-50% чи на 1-2%, важливо що маніпулятори оперують градусником і водоміром як еталоном чистоти.

 

З.І. не займайтесь словоблудством, я не стверджував що калорійність в Дніпрі чи Запоріжжі найвища, я написав що вона вища ніж на Львівщині, хоча судячи з офіційних графіків один з найвищих показників калорійності - на окупованій частині Донбасу, можете множити свої слова на 0)))

 

Добавлено через 2 минуты

З.І. перестаньте дописувати свій допис бо я не встигаю за Вами дописувати своє повідомлення )))

 

Добавлено через 6 минут

Контроль якості природного газу (у тому числі визначення його компонентного складу та теплоти згоряння), який передається до газорозподільних мереж ПАТ з газопостачання, проводиться 65 хіміко-аналітичними лабораторіями ПАТ„УКРТРАНСГАЗ”. Всі вони атестовані з урахуванням вимог нормативно-технічної документації, наказів та розпоряджень Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НАК “Нафтогаз України”, ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”.

 

Крім того, для визначення компонентного складу на здебільшого прикордонних та внутрішніх ГВС (ПВВГ) та ГРС І категорії та використовується 46 автоматичних потокових хроматографа, що дозволяє визначати ФХП газу в режимі реального часу.

 

Щоденно по системі магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» здійснюються сотні аналізів фізико-хімічних показників газу. Достовірність всіх видів аналізів фізико-хімічних показників газу щорічно підтверджується територіальними органами Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку під час проведення повірок, планових та позапланових перевірок.

Я вже бачу як приходить перевірка територіального органу Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку в ПАТ Укртрансгаз, і каже: йопта, у вас газ на 5% (10-15-х) відрізняється від нормативу. А ті так: ви що, з дуба впали? Ось вам 1% і не смердіть :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Тобто не маючи аргументів про "бадяжіння" ви намагаєтесь опротестувати чиїсь аргументи, бо вони вам просто не подобаються?

2. Ось тут дані по місяцям. utg.ua/utg/business-info/yakst-gazu.html

В окупованих районах там найвища не постійно, знову ви якось повз пройшли аргументом.

 

, я не стверджував що калорійність в Дніпрі чи Запоріжжі найвища

як у Дніпрі чи Запоріжжі, у яких калорійність найвища..

 

А це взагалі супер, у вас роздвоєння особистості чи з памяттю проблеми?

 

Добавлено через 1 минуту

Я вже бачу як приходить перевірка територіального органу Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку в ПАТ Укртрансгаз, і каже: йопта, у вас газ на 5% (10-15-х) відрізняється від нормативу. А ті так, ви що, з дуба впали? Ось вам 1% і не смердіть :lol:

 

 

Це суто питання віри в те, що "палюбому бадяжать, бо не бадяжити не можуть"... Ніяких аргументів у підтвердження своїх слів ви звісно навести не зможете, бо звісно в ніяких незалежних лабораторіях не міряли і навіть дома термометром і лічильником не міряли, а стверджуєте те, в що хочете вірити.

По суті це заняття словоблудством...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це взагалі супер, у вас роздвоєння особистості чи з памяттю проблеми?

да, це я щось загнався, намагаюсь писати швидко, можете мене покопати за це

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, це я щось загнався, намагаюсь писати швидко, можете мене покопати за це

 

та я вас вже закопав...навіть голови не видно:lol: піду занесу лопату в кладову і спати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Тобто не маючи аргументів про "бадяжіння" ви намагаєтесь опротестувати чиїсь аргументи, бо вони вам просто не подобаються?

2. Ось тут дані по місяцям. utg.ua/utg/business-info/yakst-gazu.html

В окупованих районах там найвища не постійно, знову ви якось повз пройшли аргументом.

 

Це суто питання віри в те, що "палюбому бадяжать, бо не бадяжити не можуть"... Ніяких аргументів у підтвердження своїх слів ви звісно навести не зможете, бо звісно в ніяких незалежних лабораторіях не міряли і навіть дома термометром і лічильником не міряли, а стверджуєте те, в що хочете вірити.

По суті це заняття словоблудством...

1. Свої аргументи я навів - монополія не може не бадяжити, ось просто не може і все - немає важелів контролю. Ваші аргументи з градусником маячня, і бачу цій маячні хтось вірить.

2. Цитату про лабораторії навів прямо звідти. Їм не можна вірити. Чому? див п.1. Як додаток - дані з окупованих територій. Де вони беруть ці дані якщо території окуповані? Сєпари нашіптують? І це - офіційні дані!

 

По питанню віри... Ну це таке, міряйте градусником і водоміром - видавайте за істину :rolleyes:

 

Добавлено через 2 минуты

та я вас вже закопав...навіть голови не видно:lol: піду занесу лопату в кладову і спати.

лопату залиште для себе, кОпати - кацапською пінАти. Надобраніч

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де вони беруть ці дані якщо території окуповані? Сєпари нашіптують? І це - офіційні дані!:

 

Бачу ви намагаєтесь вилізти...

територія донецької і луганської області окуповані не повністю а частково, більша частина луганської під контролем України. Не вистачало ще щоб офіційні органи окремо виділяли окуповані території на картах.

 

PS Продовжуйте, ваші аргументи дуже змістовні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це Ви намагаєтесь вилізти, я нікуди не залазив.

Придивіться уважніше - окупований Крим виділений і дані по ньому не наведені. Совпадєніє?

 

А втім, я ж написав - Надобраніч! шо не ясно :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, при чем это мировая практика, увеличение спроса приводит к росту цен, а тут еще и накладывается, что зимой без отопления никак, чего ж не заработать. Капитализм:hlop:

 

А как должно быть?

 

Добавлено через 4 минуты

А взагалі ніхто його не бадяжить.

 

С этим порешали, ок.

 

Добавлено через 2 минуты

набагато простіше заробляти маніпулюючи тарифом на газ та його транспортування.

 

Осталось с этим разобраться. Можете схему или хотябы суть манипуляций описать? С цифрами желательно: типа было 10, потом схема, и опа - стало 15. Ну или что там вы имели ввиду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то питання в 1-2% різниці і стільки смердіння???

Мені тут часто доводять про 30-50%....і народ запевняють не в 1-5 % , а саме 20-30-40% і ці міфи ходять потім.

А правда, как всегда, где-то посредине:)

:

"Металлургия и металлургические предприятия по сути покупают не природный газ,

а определенное количество калорий. И когда в газе колебания калорий в течении июля месяца составило 11% ..."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, не совсем в правильной теме, но вопрос: с 1 августа изменился рынок газа. До 25 сентября (дата по информации из СМИ) нужно заключить договор на поставку газа. Требования: паспорт, код, последняя квитанция за доставу. Кто пользуется газом и не платит доставку что делать будем?

Отвечать прошу Оплата за транспортировку газа

212206348__viber_2020-09-04_09-16-08.thumb.jpg.026e4be27af37893bef0b6870d779bf9.jpg

Змінено користувачем Татьяна 1973
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как должно быть?

 

 

Осталось с этим разобраться. Можете схему или хотябы суть манипуляций описать? С цифрами желательно: типа было 10, потом схема, и опа - стало 15. Ну или что там вы имели ввиду.

 

1. А вы как хотите?

3. Ротердам +, Вас устроит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А вы как хотите?

3. Ротердам +, Вас устроит?

 

А что не так с Роттердам +? В САП сказали, что там всё ОК и по итогу цены были даже ниже рыночных (www.segodnya.ua/economics/enews/delo-rotterdam-okazalos-nesostoyatelnym-sap-zakryla-proizvodstvo-1473321.html). Хотя по теме всё же ближе формула Амстердам+.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что не так с Роттердам +? В САП сказали, что там всё ОК и по итогу цены были даже ниже рыночных (www.segodnya.ua/economics/enews/delo-rotterdam-okazalos-nesostoyatelnym-sap-zakryla-proizvodstvo-1473321.html). Хотя по теме всё же ближе формула Амстердам+.

 

Вас устраивает, курите дальше свой Амстердам+.

САП мне не авторитет. Если уж ровняются на стоимость по мировым биржам на енергоносители, то пусть и в остальном (ЗП, пенсии) тоже поправят.

Все, хватит, а то скатываемся в политику, и отвлекаемся от бадяженого газа.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А вы как хотите?

так это ж вы чегото хотите непонятно чего. Вот и поведайте.

 

Добавлено через 1 минуту

3. Ротердам +, Вас устроит?

 

Так цифры будут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если уж ровняются на стоимость по мировым биржам на енергоносители, то пусть и в остальном (ЗП, пенсии) тоже поправят.

.

 

А що тут дивного, ціна на продукти давно формується виходячи з можливої конкуренції зі сторони імпорту, а не виходячи з зарплат чи пенсій.

Беруть ціну десь там+витрати на доставку і роблять ціну на продукт трохи нижчою, щоб не дати перевагу імпорту, відсікаючи конкурента.

Чи хтось реально вірить, що літр молока реально коштує 1 бакс в Україні, а собівартість 0,8-0,9? Це просто ціна, при якій польське молоко везти поки не вигідно і знецінення гривні дає можливість ще цю ціну підняти.

Аналогічно нафтопродукти власного виробництва (нафта теж ніби належить народу України)))) там правда ще ціна враховує їх г...якість.

Звичайний капіталізм.

 

Газ був осторонь цього принципу, бо ціна на нього була політичною, з допомогою ціни на газ приваблювали електорат, тепер ціна на нього формується так само , виходячи із імпортної ціни. Минулого року політики намагались осідлати зниження ціни на газ (типу це їх заслуга), а це були звичайні європейські реалії і от тепер прийшов час розплачуватись, осідлали зниження, то тепер нехай спробують пояснити підвищення.

 

І Нафтогаз зараз діє досить логічно для продавана. Глянув ціну в Європі, прикинув за якою ціною можуть купити і закачати інші продавці і дещо знизив її на пару копійок, тим самим не давши їм можливість продати дешевше, а профіт потім у вигляді десятків мільярдів перерахує в бюджет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...