Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите выбрать инсталляцию

f89

Рекомендовані повідомлення

Собственно посоветуйте хорошую инсталляцию, и подскажите как правильно сделать стяжку в месте её монтажа (вообще стяжка будет делаться по ЕППС).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мастерка в его теме по стяжкам в шапке все есть.

чёт не нахожу (может устал) но пересмотрел несколько раз шапку и не нашёл :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно посоветуйте хорошую инсталляцию, и подскажите как правильно сделать стяжку в месте её монтажа (вообще стяжка будет делаться по ЕППС).

 

tece 9.300.000 + 9.380.000

geberit 111.300.00.5+ 111.835.00.1 (без системи фільтрування повітря)

geberit 111.370.00.5+ 111.835.00.1 (для системи фільтрування повітря)

 

1) Якість обох виробників однакова.

2) Ціна у TECE чуть дешевше, але незначно.

3) Якщо захочете ставити інсталяцію під клавішу з фільтром вра***те що вартість самої клавіші починається від 350є, вугільний фільтр потрібно міняти раз на 2 роки, вартість приблизно 20є

 

Тому я б рекомендував робити вибір по дизайну клавіш, оскільки всі інші показники можна вважати ідентичними. Ціна клавіш від 45-400є.

 

Якщо немає претензій на дизайн і влаштовують стандартні клавіші то можна і акційні брати, в кожному магазині продаються:

 

tece 9.400.005

geberit 458.161.21.1

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

geberit 458.161.21.1
а на эту вещь не бывает подделок, ато ценв както разнятся 7000 - 3500 грн, меня пугают скидки 50%
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а на эту вещь не бывает подделок, ато ценв както разнятся 7000 - 3500 грн, меня пугают скидки 50%

tehnoskarb.com.ua/catalog/m83008-instalyatsiya-dlya-unitaza-novoterm-drugoe

Я заходил как-то в ломбард, эти инсталляции в упаковках лежат. Пусть цена вас не пугает, там оооочень много можно купить по хорошей цене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не совсем доверяю ломбардам, но обращу внимание.

А что насчёт стяжки в этом месте, а то я на верное не самый сообразительный, но так и не нашёл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну не совсем доверяю ломбардам,

Там очень часто можно по хорошей цене купить достойные вещи (возможно алкаши приносят, банкроты и т.п.)

 

А что насчёт стяжки в этом месте, а то я на верное не самый сообразительный, но так и не нашёл.

Если у вас есть черновой бетонный пол, то сейчас самое время ставить инсталляцию. Ножки у нее потом заливаются финишной стяжкой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И так инсталляцию выбрал geberit 458.161.21.1 спасибо за советы, как ставить тоже разобрался.

Подскажите хороший унитаз цена/качество, ато разброс по ценам большой а вот содержание особой разности не вижу :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...