Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

Інвертор SUN2000-20 KTL 5. Може, й по вухах, хто їх знає:( Ходили в село до трансформаторної будки, щось там понизили, у нас показало, що та фаза, на якій було 256 в так і лишилася, а та, що була 220 в стала 206. Телефонували до якогось їхнього начальства, понизили те що треба. Це було два дні назад, а вчора знову було дві помилки, сьогодні вже 11 раз помилка!!! Але ми там не живемо, тож тільки дистанційно сьогодні бачимо. А в якому меню ви бачите напругу, що подається по трьох фазах?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвертор SUN2000-20 KTL 5. Може, й по вухах, хто їх знає:( Ходили в село до трансформаторної будки, щось там понизили, у нас показало, що та фаза, на якій було 256 в так і лишилася, а та, що була 220 в стала 206. Телефонували до якогось їхнього начальства, понизили те що треба. Це було два дні назад, а вчора знову було дві помилки, сьогодні вже 11 раз помилка!!! Але ми там не живемо, тож тільки дистанційно сьогодні бачимо. А в якому меню ви бачите напругу, що подається по трьох фазах?

 

Зверніться до поставщика інвертора, нехай проведе аналіз ситуації та дасть рекомендаціі до дій.

 

Якщо там було 256В то вже треба шукати інше рішення ніж просто розширити діапазон. Бо самовільне розширення діапазону може привести до аварійної ситуації в мережі у сусідів, і до зняття інвертора з гарантії.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніться до поставщика інвертора, нехай проведе аналіз ситуації та дасть рекомендаціі до дій.

 

Якщо там було 256В то вже треба шукати інше рішення ніж просто розширити діапазон. Бо самовільне розширення діапазону може привести до аварійної ситуації в мережі у сусідів, і до зняття інвертора з гарантії.

Тут річ не про зміну діапазону інвертора,тут завишена напруга в мережі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвертор SUN2000-20 KTL 5. Може, й по вухах, хто їх знає:( Ходили в село до трансформаторної будки, щось там понизили, у нас показало, що та фаза, на якій було 256 в так і лишилася, а та, що була 220 в стала 206. Телефонували до якогось їхнього начальства, понизили те що треба. Це було два дні назад, а вчора знову було дві помилки, сьогодні вже 11 раз помилка!!! Але ми там не живемо, тож тільки дистанційно сьогодні бачимо. А в якому меню ви бачите напругу, що подається по трьох фазах?

 

У мене не такий інвертор,то я не можу вам сказати за моніторинг вашого....

1229888652_55555555.thumb.PNG.1914e4d5231e51ba111721d9db96091d.PNG У мене тут видно всі параметри інвертора...Ця прога шла до мого інвертора,я її встановив на комп,інвертор під"єднав до компа і мені все видно,як працює інвертор......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут річ не про зміну діапазону інвертора,тут завишена напруга в мережі...

 

ну тут як раз ось де проблема:

на якій було 256 в так і лишилася

 

це не просто завищена, бо:

а та, що була 220 в стала 206

 

явний перекос.

 

а ось звідки і чому, треба розбиратись.

 

Вирішують таке просто, розширюють діапазон напруги в інверторі. Але це з одного боку рішення, а з іншого не рішення, а тимчасова затичка. До того поки у сусіда не погорить щось с техніки.

 

Добавлено через 2 минуты

лана22, у Вас є доступ до інвертора через інтернет? Як я зрозумів, через логгер повинен буди.

 

Треба подивитись на напруги по фазам на протязі дня, тижня, і так можливо виявити де проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понимаю инвертор поднимает напругу если малое потребление по линии идет до транформатора, мой при таком напряжении в отключку не идет, а продолжает работать.

При выработке в 5 кВт, достаточно включить чайник и напруга приходит в норму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понимаю инвертор поднимает напругу если малое потребление по линии идет до транформатора, мой при таком напряжении в отключку не идет, а продолжает работать.

При выработке в 5 кВт, достаточно включить чайник и напруга приходит в норму.

 

инвертор источник тока. напруга сама подымается.

сравнивать две станции на разных линиях не имеет смысла, ибо все зависит от сопротивления линии, а это сугубо индивидуально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

GoodWe GW20K-DT

DC Вход Макс мощность DC(W) 26000

Номинальная мощность DC(W) 20500

Якщо у вас є можливість і є де розмістити панелі,то я би вам порадив встановити по 46 панелей на трекер ,або по 23 на один стринг.....У похмуру погоду буде краща генерація......Ділюсь своїм дослідом,на одній площині довелося передвигати всі панелі,що би добавити ще ранелей до максимальної нагрузки.........

.....

 

 

Мережевий інвертор KSTAR KSG-20K-DM / 400VAC / DCmax-22500W / MPPT-2x21A / (200V)250V-950V(1000V) / DC-swit

такий інвертор підійде під мої потреби?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такий інвертор підійде під мої потреби?

PrimeVOLT -как вариант такой бренд не рассматривали ?У меня 5-и.кВтный работает без проблем. Есть возможность мониторинга через инет. Могу подсказать телефон- сделают скидку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую) Ще одне питання, якщо можна:) У меню PERFORANCE DATA показник input power - це що?

 

Добавлено через 4 минуты

Ще така виникла проблема: у найпродуктивніший час виникає помилка через перевищення напруги, інвертор, я так розумію, вимикається, а потім запускається. Приїжджали з РЕСу, зменшували напругу по одній фазі, але помилки знову ті ж самі. Чи можна дистанційно побачити, яка саме напруга по кожній фазі(у цій же програмі)?

input power це вхідна потужніть інвертора від сонячних панелей, а active power це вихідна потужність в мережу, вона на декілька відсотків нижча, бо коефіцієнт корисної дії (ККД) інвертора не 100%. За цією різницею можна оцінити ефективність перетворювання інвертора. Як приклад, зараз мій СмартЛогер показує input power 11,532 kW, a active power 11,350 kW або в різниці 182 Вт чи 1,57% втрат, що йдуть в тепло (нагрів інвертора), ККД при цьому 98,43%.

По аваріям - можна встановити у інверторі в меню перекос між фазами до 50%, це можливо і не буде його вимикати, але все ж я не рекомендую цього робити з таким великим перекосом, інвертор не постраждає, але ваші сусіди і ви самі можете перепалити багато чого дома з техніки, краще вирішити з місцевим РЕМом, можливо десь банальна окислена скрутка повітряної лінії і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При большом перекосе трехфазные инверторы работать не будут или будут работать плохо(особенно мощные).

Это проблема не нова и ее обсуждали не раз, она решается силами облэнерго(но правда желания как правило у них нету).

Если облэнерго не решает проблему.

То вариантов не так уж и много. Это использование паралельно однофазные инверторов(или использование только их) для выравнивания перекоса, конечно с учетом вводных автоматов.

Стабилизаторы не решат проблему в корне, они ее только одстрочат, но не более.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По якому тарифу оплачується електроенергія якщо споживання більше від генерації згідно ЗТ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По якому тарифу оплачується електроенергія якщо споживання більше від генерації згідно ЗТ?

 

По тому й що у сусіда, в якого нема ЗТ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По якому тарифу оплачується електроенергія якщо споживання більше від генерації згідно ЗТ?

Если счетчик дополнительно запрограммировать на зоны то ночная энергия 50% скидка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якщо в мене тариф на електроопалення, і ЗТ, я спожив 400 кВт/год , генерація 200кВт/год скільки я маю заплатити за за 200кВт/год?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По якому тарифу оплачується електроенергія якщо споживання більше від генерації згідно ЗТ?

 

Официально, по общепринятых тарифах для населения.

 

А если правдиво, то все потребление при ЗТ равняется тарифам ЗТ(в рамках генерации).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В рамках генерації зрозуміло, от те що більше від генерації? Як підключити ЗТ якщо немає житлового будинку, а є гараж або гараж+с/г будівля?Можливо? Потрібно робити будівельний паспорт, повідомлення про початок робіт, тех паспорт, ввід в експлуатацію? Так чи якось простіше?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПОРЯДОК

 

продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В рамках генерації зрозуміло, от те що більше від генерації?

Вы ничего не поняли.

 

В ЗТ есть такое понятие как недополученный доход. А значит вы всегда покупаете у себя по завышенных тарифах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію що споживання по тарифу ЗТ, якщо немає генерації - по якій ціні споживання
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам вже відповіли-якщо немає генерації, то оплачуєте по звичайним тарифам, начебто у Вас немає ЗТ.

 

Більше тут zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0442-16/paran2#n2 (пункт V. Розрахунки за вироблену електричну енергію)

 

 

6. Якщо місячний обсяг споживання електричної енергії приватного домогосподарства перевищує обсяг виробленої генеруючою установкою (генеруючими установками) такого приватного домогосподарства електричної енергії, у такому випадку побутовий споживач має сплатити різницю між спожитою приватним домогосподарством протягом місяця (розрахункового періоду) електричною енергією та відпущеною таким приватним домогосподарством в мережу електричною енергією за тарифом, визначеним у договорі про користування електричною енергією, на підставі виставленого електропостачальником платіжного документа.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію що споживання по тарифу ЗТ, якщо немає генерації - по якій ціні споживання

 

ще раз.

По якій ціні зараз Ви споживаєте?

От саме по цій ціні і буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пояснення, ще маю одне питання на рахунок розміщення СБ на гаражі без будинку на ділянці або на гаражі + с/г будівля, а саме оформлення ЗТ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...