Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

По якій схемі віжбувається під'дгнання СБ(в одній площині) наприклад 10 кВт до мережевого інвертора?

 

залежить від панелей, інвертора.

А загалом послідовно з урахуванням номінальної напруги МРРТ інвертора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвертор що є у Вас Goodwe або Kstar 20кВт, який кращий по характеристиках і надійності? Панелі Amerisolar 280Вт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвертор що є у Вас Goodwe або Kstar 20кВт, який кращий по характеристиках і надійності? Панелі Amerisolar 280Вт.

 

Поки не знаю. Ще пройшло мало часу. На разі 0:0 рахунок по надійності, нема приводу для порівняння. Років за пять, не раніше, як напрацюється практика.

 

По суті апарати подібні. У Гудві кращий дизайн а Кстар дешевший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене більше цікавить параметр вимкнення інвертора по перекосу фаз мережі і чи можливо зробити комутацію наприклад для нагріву води в буферній ємності ел. теном(постійною напругою прямо з СБ) при відсутності мережі(ремонтні роботи, планове відключення, аварія) а сонечко гріє?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене більше цікавить параметр вимкнення інвертора по перекосу фаз мережі і чи можливо зробити комутацію наприклад для нагріву води в буферній ємності ел. теном(постійною напругою прямо з СБ) при відсутності мережі(ремонтні роботи, планове відключення, аварія) а сонечко гріє?

дисбаланс фаз максимально который встречал - 50%

тоесть на одной 190, то на другой не более 285 допустимо

 

По отводу части поля для нагрева воды, теоретически да, практически не имеет смысла. Сколько тех дней без сети?

Это разве что отвод сделать на гибрид.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму випадку приблизно 5-10днів на рік, плюс в сумі 2-3 дня що можливий перекос фаз, зробити відвід, призначення якого буде відомо пізніше. Як отримати ТУ 20-30кВт.?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму випадку приблизно 5-10днів на рік, плюс в сумі 2-3 дня що можливий перекос фаз, зробити відвід, призначення якого буде відомо пізніше.

5-10 днів то ні про що. зовсім мало.

 

але, зробити відвід можливо.

 

Хоча, як бахне, то тоді звиняйте...... А бахнути може, якщо десь щось не так піде.

 

 

Як отримати ТУ 20-30кВт.?

Просто - піти в РЕМ, там все скажуть, а от часу та нервів може зайняти багато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відвід відкдючений поки є напруга генерації в мережу, вкл. автоматично коли пропадає мережа і припиня'ться генерація в мережу, а напруга на вході в інвертор від СБ присутня.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відвід відкдючений поки є напруга генерації в мережу, вкл. автоматично коли пропадає мережа і припиня'ться генерація в мережу, а напруга на вході в інвертор від СБ присутня.

 

так то теорія, а на практиці - бах. Бо є нюанси в комутації такої напруги. Та тонкощі схемотехніки інвертора.

Ні, все зробити можливо, але якою ціною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так небезпечно то просто 2 автомати, скоромутувати так, щоб унеможливити вкл. одночасно 2.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так небезпечно то просто 2 автомати, скоромутувати так, щоб унеможливити вкл. одночасно 2.

 

теоретично так.

 

а не теоретично. В інверторі ставлять спеціальні розмикачі. Чомусь. Коштують вони кошмар скільки грошей.

добре якщо в пік генерації ніхто не вимкне саморобну схему.

 

але зробити все можливо. треба перемикач шукати правильний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо вимкне, що тоді? Як це розуміє інвертор?

 

інвертор так собі, а перемикач, якщо він буде звичайним, спочатку підгорить, а за декілька разів згорить, ще й при роботі станції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не збирається включати під повним навантаження, по черзі вкл. Тени через магнітний пускач.Чи можливий поділ наприклад 2 поля по 10 кВт кожне, 1 на даху під незмінним кутом, інше на землі, на кріпленні що може змінювати кут в 1 плозині жо горизонту? Чи не вплине це на роботу інвертора? Змінено користувачем Mlyki
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не збирається включати під повним навантаження, по черзі вкл. Тени через магнітний пускач.Чи можливий поділ наприклад 2 поля по 10 кВт кожне, 1 на даху під незмінним кутом, інше на землі, на кріпленні що може змінювати кут в 1 плозині жо горизонту? Чи не вплине це на роботу інвертора?

 

Все залежить від інвертора та підключення стрингів.Якщо підключити на різні трекера,то буде працювати добре,а якщо на два входа,но на один трекер,то змінний кут ні чого не даст,інвертор буде працювати по панелям,в яких нижча генерація......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть у кого опыт эксплуатации однофазного счетчика MTX1A10.DH.2L2-OG4.

 

Облэнерго рекомендует и програамисты в этом же облэнерго сильно ругают.

Говорят что из 5 работают только 1 в реале :shock:

Могут потребленное ночью по ночному тарифу посчитать в генерацию, часто не передают данные и пр. траблы.

Это правда или просто такие мифы ходят?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвертор що є у Вас Goodwe або Kstar 20кВт, який кращий по характеристиках і надійності? Панелі Amerisolar 280Вт.

 

Як би я вибирав інвертор,то вибрав би Goodwe,в нього є змога більше приєднати панелей,що би підняти генерацію у похмурі дні.....Та і дісплей монітора більш зручніший....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від інвертора та підключення стрингів.Якщо підключити на різні трекера,то буде працювати добре,а якщо на два входа,но на один трекер,то змінний кут ні чого не даст,інвертор буде працювати по панелям,в яких нижча генерація......
Інвентор Goodwee підходить для мого варіанту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інвентор Goodwee підходить для мого варіанту?

 

Все залежить скільки у вас буде стрингів і як вони будуть расположені,якщо в різних площинах,то треба на кожну площину свій трекер,а в Goodwee всього два трекера,то до нього можливо підключити по два стринги на трекер,якщо ці стринги будуть в одній площині....Тобто дві різні площини з двома стрингами на кожній....Це такі ідеальні умови,а підключають,у кого як виходить.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт) Встановили сес, розбираюсь із програмою моніторингу SmartLogger1000. Питання мої, мабуть, видадуться смішними:lol:, але мушу це запитати:) У меню OVER VIEW: plant running info що означає показник total output power. Тобто я розумію, що це вихідна потужність), цей показник дуже змінюється, це залежить від сонця?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все залежить скільки у вас буде стрингів і як вони будуть расположені,якщо в різних площинах,то треба на кожну площину свій трекер,а в Goodwee всього два трекера,то до нього можливо підключити по два стринги на трекер,якщо ці стринги будуть в одній площині....Тобто дві різні площини з двома стрингами на кожній....Це такі ідеальні умови,а підключають,у кого як виходить.....

В мене саме так і виходить, 40 панелей по 280Вт на односкатному даху і ще 40 - на наземному регульованому кріпленні по одній площині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт) Встановили сес, розбираюсь із програмою моніторингу SmartLogger1000. Питання мої, мабуть, видадуться смішними:lol:, але мушу це запитати:) У меню OVER VIEW: plant running info що означає показник total output power. Тобто я розумію, що це вихідна потужність), цей показник дуже змінюється, це залежить від сонця?

 

Це загальна потужність станцїії у певний час і він постійно змінюється в залежності від яскравості сонця...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це загальна потужність станцїії у певний час і він постійно змінюється в залежності від яскравості сонця...

Дякую) Ще одне питання, якщо можна:) У меню PERFORANCE DATA показник input power - це що?

 

Добавлено через 4 минуты

Ще така виникла проблема: у найпродуктивніший час виникає помилка через перевищення напруги, інвертор, я так розумію, вимикається, а потім запускається. Приїжджали з РЕСу, зменшували напругу по одній фазі, але помилки знову ті ж самі. Чи можна дистанційно побачити, яка саме напруга по кожній фазі(у цій же програмі)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене саме так і виходить, 40 панелей по 280Вт на односкатному даху і ще 40 - на наземному регульованому кріпленні по одній площині.

 

GoodWe GW20K-DT

DC Вход Макс мощность DC(W) 26000

Номинальная мощность DC(W) 20500

Якщо у вас є можливість і є де розмістити панелі,то я би вам порадив встановити по 46 панелей на трекер ,або по 23 на один стринг.....У похмуру погоду буде краща генерація......Ділюсь своїм дослідом,на одній площині довелося передвигати всі панелі,що би добавити ще ранелей до максимальної нагрузки.........

 

Добавлено через 44 минуты

Дякую) Ще одне питання, якщо можна:) У меню PERFORANCE DATA показник input power - це що?

 

Добавлено через 4 минуты

Ще така виникла проблема: у найпродуктивніший час виникає помилка через перевищення напруги, інвертор, я так розумію, вимикається, а потім запускається. Приїжджали з РЕСу, зменшували напругу по одній фазі, але помилки знову ті ж самі. Чи можна дистанційно побачити, яка саме напруга по кожній фазі(у цій же програмі)?

 

input power-це вхідна потужність,до чого це сполучення привязано ,мені не відомо,треба ловити смисл по ситуації,можливо це вхідна потужність стринга чи СЕС по DC .....На рахунок другого питання,який у вас інвертор? На скільки фаз? І поясніть мені,як РЕМ понизив напругу на одній фазі,якщо напруга понижається на ТП зразу на всіх фазах?...Можливо вони вам проїхали по вухах,та нічого не робили?В мене колись теж така ситуація була,то РЕМ понизив на ТП напругу,то я зразу це побачив,СЕС перестала йти в аварію...Не знаю як у вас,у мене напругу видно на інверторі та на програмі,через яку я моніторю свою СЕС.....

Змінено користувачем Инкогнито
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...