Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

kim chen lhoran

Пользователи
  • Публікації

    371
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача kim chen lhoran

  1. Челябінськ може не хвилюватись, він вже років як 65, розписаний під першими пунктами у списку найважливіших цілей
  2. Але треба зпершу звикнути до думки, що виходити на пляж краще у протигазі
  3. Коли ситуація може розгортатись подібним чином кожен громадянин найвеличнішої держави, навіть і №1 проєктує все на себе індивідуально, якщо він звичайно не страждає невіліковними хворобами.
  4. Той дивний факт, що кожний людині явно забагато навіть 1/1000000 дози радіації.
  5. До початку війни у раші було 3200 літаків, у Китая 4200, а у США більше 13 000, при тому що у американців серед винищувачів більшість літаків 5-ого покоління.
  6. Можливо би і напала, якби хтось їй подарував б військову авіацію і в комплекті до літаків бойових пілотів. Такого "чуда" жодна з держав не може провести чисто технічно, а до того ж і теоретично. Як відомо на раші були розформовані центральні авіційні академії, а якщо будуть спроби відновити їх діяльність, то це аж тоді можна розцинити як сигнал до явного переходу до агресивної політикі.
  7. Можна подумати що Захід це робить тільки для нас, а не для себе. В Амереці зараз проходить досить сумбурна передвиборча кампанія, чим і пояснюється багато речей. Але і зараз В/Британія не вводить ніяких заборон для своїх ракет. Наприклад, закінчена розробка дрона Сокіл-300, який з канадським двигуном може досягати дальности 3000км. Для польотів над Україною такі відстані не потрібні, з чого витікає що він буде задіяний при польотах за Урал.
  8. Якщо ми будемо виконувати необгрунтовані заборони, то ми нічого позитивного і не досягнемо, тим більше що ця відмазка швидше надумана. З іншого боку ніхто не пробував обмежувати рашистів з обстрілами навіть українських житлових кварталів. Ці речі з области благих побажань, але влади більшости країн виходять швидше із сфери реалполітік. І навіть всяж ця горезвісна Раша, наприклад, десь на початку 70-их років минулого сторіччя коли Китай вдерся на о.Даманський продемонструвала здоровий глузд. Китай тоді мав ядерних зарядів разів у 20 менше ніж совок, ВВП Китаю мабуть тоді було на рівні Української совдепії, і тим не менше брежнев не став розпочинати ядерне бомбардування, так що все це не така вже спонтанна річ. Пункти 2 та 3 дещо протирічать одне одному.
  9. Нащо бити тільки по Криму, якщо дадуть 1000 Atacms. Замість цього (вірніше крім цього) потрібно бити ще по нафтобазам та логістиці зон, що межують з лінією фронту на відстані 300км і тоді рашисти будуть змушені тікати не тільки з Криму. А сам один Крим не вартує цього.
  10. заощаджувати Можна і заощаджувати, але економити не потрібно.☺️
  11. Може ще сьогодня побачимо достатньо нам потрібного.
  12. Не зовсім зрозуміло навіщо у наш час поводити себе так ніби ми прихильники якогось давнього войовничого культу чи жреці смерті. Особливо якщо ми можемо отримати достатню кількість Атакмсів та Хаймарсів, тобто чи довго зможе продовжитись війна, якщо розбити нафтоперобні кластери, та усі залізничні та автомобільні мости, навіть оминаючи військові угрупування ворога? Чи ми будемо все ж економити ракети? Правда на заваді цьому раніше ставав дядечко Джо, але він вже пообіцяв виправитись, тим більше, що ціна нафти останнім часом пішла на спад.
  13. Американцям може і краще буде - на іх піхотинців, або на вояків НАТО прийдеться в такому випадку всеж менше навантаження при фатальному розвитку подій.
  14. Війну доцільніше переводити в високотехнологічну, тому що навіть 1 млн. мобіків не зможе розвалити логістичну систему рашиків, натомість що може легко зробити 1000 штук хаймарсів і атакамсів, ну може і ще 1000 кабів.
  15. А Сенат не в счет? Уся річ у тому, що лідери обидвох сенатськіх фракцій твердо проукраїнської спрямованності - і лідер сенатських демократів Ч. Шумер і лідер респів МакКоул. Тим більше, що вони невдовзі вже проголосували за майже аналогічний пакет підтримки. Голосують цей пакет сьогодні, і перешкодити цьому може хиба якщо КГБешникі розпилять свій "новачок" у залі сенату.☺️
  16. Але вона вже майже у нас, тільки подивимось як швідко дядечко Джо це завізує.
  17. Але ж ми не знаємо якою дубинкою зараз розмахує пуйло. Ми і ядерної вже ніби не боїмось, але, наприклад, поки що житерадісні умовні італійці не хочуть у це занурюватись.
  18. У 17 голод ще не настав - хліб просто в Пітері спецом приховали. І закордон також поміг з запуском бардаку. І зараз також може допомочи раші з бардаком - все легше ніж типу потім же з німи воювати.
  19. Інтеллігентні типу россіяни у 1914 році хотіли Босфор та Дарданели, розцюльовували своєго царя за це, а в 1917 копнули під зад, а вже в 1918 пустили в розхід.
  20. Якби Вам сказати Кабул також не горів і навіть не попадав під ракети. Але потім все навалюється невідворотньо. Молот історії починає бити беззупінно. Відзеркалення історичних подій аналогичне плескоту хвиль - за кожним гребнем прийде западина. І є різниця чи ті події якимось чином вмонтовані в особисте життя людини, чи то рефлексія інших, запозичена з книжок чи роликів ютуба. Картинки з роликів нерідко розчиняються в пам'яті; події свідком яких тобі довелось бути складаються у систему спогодів чіткіше чи виразніше. Наприклад, я сам вже пам'ятаю як народ радів коли почали валити пам'ятникі сталіну - я старшій на півроку від цього самого xуйла, хоча ще за 4 рокі до того людей заставляли "плакати" під час радіотрансляций з похорон цього ката. , потім цей сплеск подій продовжився, коли хрущ полетів у Нью-Йорк на генасамблею ООН( він такий агресівний тоді був тому що у аеропорту Н-Й не знайшлося високого трапу до нового радянського літака ІЛ-114 і лупав там мештом по трибуні. Трохі згодом почалась карибська криза і весь накал подій підстьобнуло збиття американського літака-розвідника якраз на 1-е травня. Але після запуску в космос Гагаріна, цей карибський заміс почав вщухати, американці взяли тайм-аут, щоби "ніби" наздоганяти рашу. Потім, мож за "нагнітання міжнародної напруги" Хруща вірішили зняти, а скоріше за "зайву свободу" за думкою комітетчиків - в торгівлі зразу почали пропадати продукти, навіть хліб. Прийшли замість нього Брежнев та косигін, підписали в темпі якісь папери по розрядці, згодом почали потрохі відбіляти сталіна. Потім косигін зник. Брежнев почав керувати з'їздами, встиг оголосити " ми ідем к комунізму семимільнимімі шагамі, только скот начал отставать по дороге". Це в немалому ступені через афганську авантюру Закінчив своє досить протяжне правління безсумнівною першістью по присвяченним йому анекдотам. Настав час заслуженного презирства до усього совкового. Далі Ви самі вже все бачили.
  21. Не тільки обвал, а старанна робота Хаймарсами, Аткамсми і ФАБ'ами. Що стосується економикі - обвалу немає, а звіночки є - руббль починає кульгати, потопи, пального вже не вистарчає (тут ми непогано підключились), а посівна ще й починалась. А потім ще підуть весняні пожежі.
  22. Почати змінювати їм свідомість доможе щось епохальне, типу розвалу мосту на крим.
  23. Не зовсім зрозуміло що він хоче тим сказати - може нам доведеться вистрілити особливо велику кількість "Хаймарсів"?
  24. Наприклад, якщо узяти тенісістів. Апріорі вони там усі будуть допущені до змагань, бо ж принципи. Але тільки одна Д.Касаткіна виступає проти путенскої війни, але усі решта рашистських гравців засуджують, або мусять засуджувати. І взагалі вам немає чим зайнятись більше?
×
×
  • Створити...