Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

kim chen lhoran

Пользователи
 • Публікації

  438
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача kim chen lhoran

 1. До чого тут впевність, просто фронтові потреби будуть забезпечуватись у першу чергу. І можливо це буде рішення вже не наших політиків, просто нашим треба буде виконювати. Бо ситуація повертається вже таким боком, якщо Україну будуть давити, це може викликати ентузіазм Китая напасти на Тайвань. А це вже робить майбутне абсолютно непередбачуваним.
 2. Руский цар захотів тоді Босфор і Дарданели, при цьому раша ніяк не страждала від перенаселення. 2 СВ розпочав Гітлер, який хотів Баку та Індію. Нинішній зв-ць розпочався через те, що путен захотів свій трон довічно, а справа борзописців донести ці задумки до вух плебса.
 3. Як буде така необхідність призвати стільки людей, то їх всеодно призовуть незважаючи на усі другорядні питання. А електриків і т.д. можна замінити пенсами.
 4. Нехай кожний майбутній штурмовик вирішує за себе сам.
 5. 100 чи навіть 300 тис.чол не зроблять великої дірки у наших робочих масах.
 6. Можна призначити якусь стартову суму для бійців штурмових частин - 0.5 млн.грн/ на 100 000 чол. в таких частинах потрібно прибл. 1,25 млрд. дол. Не такі вже непід'ємні гроші.
 7. Далекоглядна людина мабуть була. Така далекоглядність більше скидається на профанство - сама перенаселенна країна не те що голодає, а й ще експортує с/г пррдукції на 101млрд евро (1 -е місце у світі). Такщо виходить, що зараз теорія Мальтуса 100% абсурд.
 8. Зараз було трішки не так - Захід необдуманно розвернув санкції проти тих втікачів раші, що якраз не підтримали путенську агресію.
 9. За перенаселення планети Мальтус згадував ще прибл. 250 років тому. А що зараз - чи не самою перенаселенною країною в Європі є Голландія, а надлишок сільскогосподарскої продукції експортується звідтам набагато більше ніж з України (площа менше прибл. в 40 раз ніж Україна, а населення менше усього у 2 рази). А якщо з рашей порівнювати то і взагалі: Голандія - 500 чол/кв.км; раша близько - 9чол./ кв.км
 10. Ось якраз зараз усі притомні країни свої імперії розпустили. Бо імперія зараз це затратно. І війна затратно. І який сенс вкладати гроші в війну - думаеться що досить скоро до русні прийде прозріння, що війна потрібна тільки путену, телевізору та мешканцям віддалених юбеней. І не слід вважати, що раша може розпочати якусь нову війну проти країни величини порядка України. Змогла б зараз хіба що проти Молдови, Грузії чи Вірменії. Змогла б і проті балтійських країн, але проти НАТО пробувати не буде. Гавкати ще буде голосно, а воювати ні.
 11. Чув за одеську обл. - після голодомору туди привозили на товарняках колгоспників з Нечорноземелля раші.
 12. По всьому світу (крім Півн.Кореї) працює система вільного підприємництва, але в більшости тих країн працює система незалежного судочинства.
 13. А зараз ще і Порошенка знов хочуть: https://www.youtube.com/watch?v=_3fdRF6WCNs
 14. А ми ще так точно не починали - надходить час сплачувати новобранцям десь по 0.5 млн. грн. стартових і тоді дізнаємось скільки у нас ухилянтів. Тоді і військові пенси (+50) зголосяться служити, але ім давати менше - десь по 0.25 млн.
 15. Торгівля це в основному про гроші. Гітлер торгував зі сталеном до самого початку війни. Але справа в тому, що вони не прийдуть переймати здобутків цівілізації, а почнуть їх нищити. А відсутність Курдистану на мапі світу цівілізація взагали колись помітить?
 16. А чому балтійськи народи заслужили таке щастя, взагали віддали нам свої танки, у когось з них було танків 3 штуки, а у когось може і усі аж 15. І кордони вони не бетонували. Але друга справа, що ми згорнули роботу ракетних заводів. Цікаво, хтось думає про відновлення їх діяльности - до мурманського аеродрому "Оленья" усього 2000 км.
 17. Як вже так сталось, вони нам винні 200%, бо ми зараз захищаємо їх цівілізацію своїми життями, своїм майбутнім, втратами житла, майна і т.д.
 18. Написано так ніби якраз домовленості з рашею призвели до війни і українці самі підривали склади. Дивний висновок, не було б підривів - не було б війни, чи всеж не так. У причинах виникнення війни винні всі президенти - від тих, що ще продавали армійську зброю, ставили міністрів оборони-рашистів, до тих хто просрав Чонгар. Також винні лідери чільних світових країн, лідери НАТО та Європи. А в першооснові цієї ситуації стоїть сам народ, котрий обирав не зрозумій що. Балтійці усіх трьох країн, поляки, чехи, румуни, болгари обрали 30 років тому назад правильний шлях розвитку , а ми вибрали якийсь зіпсутий проросійський шлях, і тому за нас порахували що ми ще можемо піти бігцем у пострадянський колгосп і жити в такій імперії.
 19. Коли світ поділявся на грубо 2 соц.устроя, то країни з протилежних таборів, змагались за першість не з точки зору захоплення нових територій, а для того щоби утримати свій табір в безпечній оборонний кондиції. Адже соцтабір буквально намагався знищити каптабір, навіть відоме гасло накидувалось безсоромно усьому світу - "Пролетарі усіх країн, єд..ся!" Але по при те, усі колоніальні імперії були розпущені після 2СВ. І наприклад, США не виношували планів захоплення скажімо Мексики, або країн центральної Америки, хоча вони явно сільніші.
 20. Можливо. Країни НАТО після розвалу совка продовжували вкладатись по інерції, а вже згодом перемикнули акценти на загрози від Китаю. Німці також посилають до Литви своїх солдат, але навіть побіжної реакції на це від кремля так і не було. І це вказує на те, що напад в Україні був затіяний путенською камарільєю лиш для того, щоб забезпечити перебування путену на троні пожиттєво і потім передати владу комусь з власної родини.
 21. А хіба не для цього, повеликому рахунку, і створювалась ця організація. Але спробуйте пояснити це білорусам. З другого боку політично пріснопам'ятний Рогозін, колишній представник Росії в НАТО, потім в 2004 році стояв разом з Ющенком на Майдані. раша колись була ближче до НАТО ніж Україна.
 22. Всеодно, який розкіл? Тепер майже усі за НАТО, а ще зовсім недавно, що було?
 23. Ніби це зупинило би рашу. Справа зовсім не у ЯЗ. Вони би організовали в Україні якийсь з розколів: по мовній, по національній (як відомо ці два поняття у нас не співпадають), або релігійній, чи соціальній (ще не так давно взірцем політика в Україні було признано Лукашенка) ознакам. Влаштували би серед населення громадянську війну, а потім би зголосились на заклики ООН прийняти участь у заспокоєнні народу. Тепер вже інакше - напад раші в більшості сконсолідував народ в українську націю.
 24. Тільки якась частина України.
 25. На той час Німеччина та Франція була фактично на стороні раші. А решті країн НАТО не було до нас жодної справи.
×
×
 • Створити...