Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ihor_A

Пользователи
  • Публікації

    27
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Ihor_A

  1. А чи можна трохи детальніше: як підсипати за всіма правилами? чи треба заглиблюватися перед цим і на скільки? як застосовувати геотекстиль? Або поділіться інформацією тут, або ж зорієнтуйте, де і як можна про це дізнатися. Наперед вдячний!
  2. А що, вже хтось її будує? - я про це поки що нічого не знаю.
  3. Погоджуюсь цілком. Але щоби реально збудувати дорогу, треба взятися за це не лише тим, хто вже живе (бо таких лише десять), а всім разом - нас, я так розумію, понад 200. А поки що перші десять мусять їздити на позашляховиках - чекати, поки решта майбутніх сусідів дозріють до будівництва дороги. Щоправда - судячи із темпів забудови - чекати нам залишилось недовго
  4. ?!. Чому ж саме джипи?.. Хіба ж з Ниви чи з інших авто - менше пилюки, аніж з джипа/пікапа... Пилюки дійсно немало, і аби її підняти, не обов'язково літати... Я роблю просто: біля себе регулярно поливаю дорогу. Якщо ж геть вже біда, то уточніть, де саме - будемо об'їжджати десятою дорогою. Бо щось геть немає бажання грати з сусідами в "партизанку"...
  5. Живемо. Друга вже зима. Задоволені цілком. Справжній ліс поруч, справжня тиша навколо... Позашляховик-пікап придбали відразу, тому доріг багато, і всі вони для нас - цілком непогані А пікап у господарстві - річ й так не зайва... Зимує зараз будинків десь до 10 (минулої зими зимувало лише три). Масив активно забудовується. У цьому сезоні "живих" будов на масиві я нарахував понад 50 (два роки тому було не більше десяти). Так що, років за два, я так думаю, будуть до нас і маршрутки заїжджати... Щодо транспорту на Київ, то цей напрямок - чи не найкращий. Окрема (!) електричка Тарасівка-Київ вранці, й дуже багато транзитних електричок туди-сюди впродовж дня - всього 25 хвилин триває поїздка до Києва Пасажирського. Маршрутки (десь зо 5 маршрутів) - кожних 5-15 хвилин у різні точки Києва (маршрут до кінцевої займає в середньому 40-60 хв). Автомобілем можна обирати один з чотирьох варіантів заїзду до Києва (від Борщагівки до Теремків). Відстані: 14 км до Окружної, 25 - до центру Києва, 5 - до електрички, 1,5-3 - до маршрутки, 1,5 - до дороги Боярка-Білогородка, 0,5-1 - до дороги з чорновим твердим покриттям в бік Бобриці. Десь так... Інші деталі майбутнім сусідам можу за потреби розповісти
  6. Усім щиро вдячний за поради, бо у кожній відповіді - досвід і практика. В цілому бачу, що на правильному шляху Болгарку, певно, таки перенесу в список №1 Компресор і пневматичний інструмент - певно не зараз. Бо знайомі кажуть, що для інструменту потрібен серйозний компресор, а це вже - геть інший бюджет. Перфоратор замість дрелі? - цілком можливо. Усі погоджуються? До ".serg." На рахунок електрорубанка - буду додатково з'ясовувати. А який бюджет потрібен на хороший рубанок? Технічний фен додам певно до списку №2. А про деревообробний станок подумаю. Знову ж таки, який бюджет? - аби воно не лише гуділо, а й працювало... Тиски - звісно ж. Певно таки варто було скласти список механічних пристроїв, без яких неможливо обійтись. Тиски - точно перша позиція у такому списку. Фен, нівелір, фрезер... - це поки що певно список №3 на віддалену перспективу. Хоча, хто його зна... Погоджуюсь з підходом: задача - інструмент! Тема, як на мене, ще далеко не вичерпана. Тож буду вдячний за наступні поради!
  7. На рахунок задач - погоджуюся. Універсального списку бути не може. Мої задачі стандартні: різні господарські конструкції (полиці, лавки, загорожі, ящики, дверцята, дашки...), ну і обслуговування будинку: монтаж усіляких штуковин, дрібний ремонт... А щодо рубанка: ціна струганого і неструганого пиломатеріалу дуже суттєво відрізняється, тож рубанок суттєво додає вартість, а отже - швидко себе окупить.
  8. А чому не обговорюються акумуляторні пили, наприклад Shtihl MSA 200 C-BQ? Я неуважно переглянув тему, чи може ці пили не заслуговують уваги? На перший погляд, ніби цікавий варіант: одночасно і автономність, і переваги електричного приводу.
  9. Раніше питання інструменту було для мене неактуальним - на орендованих квартирах ніде було розвернутися. А от зараз починаю хазяйнувати у новозбудованому приватному будинку і хочу завести невелику майстерню. Тим більше, що будова та обладнання садиби продовжується. Багато різних задач, особливо - роботи по дереву. Виникла дилема: що купляти вже, а що - пізніше. Подумав сам. Порадився із досвідченішими за себе. У підсумку зрозумів, що спершу слід придбати те, що найчастіше використовуватиметься. Наразі першочерговий список виглядає приблизно так: дрель шуруповерт електро/бензопила ланцюгова рубанок фарбопульт Список "другої черги": болгарка лобзик шліфмашина циркулярка (?) компресор (?) Які будуть міркування, поради? Буду вдячний за підказки, які дозволять оптимізувати витрати та правильно укомплектуватися! Списки дрібного інструменту (викрутки, ключі гаєчні, рівень, рулетки, сокири, молотки, ножовки по дереву та по металу, тиски, струбцини, плоскогубці, напильники, долота...) я не складав, хоча може й варто. Примітка: я не будівельник і не фанат-самодєлкін. Але платити за кожну дрібну роботу неохота. Та й фізичне навантаження рук із одночасним розвантаженням постійно перевантаженої голови ще нікому не завадило
  10. А чем красили? Кто знает, шведский состав краскопультом удастся нанести? Его же нужно наносить горячим. А кисточкой покрасить 400 квадратов неструганной доски - даже думать страшно
  11. На карті - не знаю як. Тут знайшов у архіві файлик, з якого можна приблизно зрозуміти, про що йдеться. Вдалого вибору!
  12. Перечитав усю тему й не знайшов відповіді на своє запитання. Мені потрібно обробити (захист+колір) 100 пог.м готового паркана (необрізна нестругана хвойна дошка внахльост). Дивився різні варіанти (Пінотекс і т.п.) - дорого виходить, якщо уявити, яка буде витрата на неструганому дереві Думаю зробити так: розвести чимось (уайт-спірітом, наприклад) так звану "отработку" і покрити паркан з допомогою пульверизатора (краскопульта). Хто що може на це сказати/порадити?!. Буду вдячний!
  13. А між Бояркою та Білогородкою, на узліссі (зліва від дороги, якщо їхати з Боярки - у кооперативі "Сузір'я" і навколо нього) не цікавилися?.. Формально це територія Бобрицької с/ради, але до Боярки ближче. Повітря вдосталь, ліс поруч, літаки високо, цивілізація далеко, але не надто Ціни, здається, досі невисокі. Масив дуже активно забудовується, особливо цього року. Примітка: Не продаю - сам щойно переїхав туди у новозбудований будинок. І не жалкую. Навпаки, задоволений на 100%!
  14. Для штрафів за самовільне будівництво (170-850 грн.) наводилися посилання на відповідні положення законодавства. Чи не могли б підказати, на підставі чого застосовуються, як і ким визначаються розміри тих штрафів, про які Ви пишете?
  15. А все-таки: який рівень штрафів? Бо я десь раніше чув про страшні розміри: 8500 грн. і вище. Зараз на інших гілках форуму читаю про 170-850 грн. і ніби бачу, що саме це і є в реальності. Заспокойте мене, будь-ласка, що у разі чого не доведеться платити багато.
  16. И чем закончилось? Две недели уже скоро год как истекли Наверное, все хорошо, раз обсуждение остановилось. И что, у всех все хорошо закончилось? Что-то не верится...
  17. І чому тема завмерла?.. Невже не актуально? Перечитав: в основному, тільки озвучені запитання/проблеми, а відповідей немає... До речі, які штрафи очікують за самовільне будівництво (цьогорічне) і як їх уникнути?
  18. Вітаю з неординарним (як на наш час) досягненням! Який район якої області? Якщо можливо, то таки викладіть будпаспорт тут, на форумі. Думаю, не лише я буду вдячний.
  19. Повсюдно бачимо будинки на узліссях і навіть у лісах. Однак існує вимога щодо мінімальної відстані від межі забудови до лісу: "5. Відстані від меж забудови ... сільських поселень і ділянок садівницьких товариств - 20, 50, 100 м - відповідно до дерев листяного, мішаного і хвойного лісу." (Додаток 3.1. ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИМОГИ до ДБН 360-92**) Які проблеми можуть виникнути, якщо неможливо виконати цю вимогу? Як їх уникнути чи вирішити? (ділянка для садівництва повністю розміщена ближче аніж за 50 м до межі мішаного лісу). Мешканці лісів і узлісь, відгукніться!
  20. Маємо акт з надписом нотаріуса про перехід права власності до нового власника. (Після придбання ділянки у попереднього власника акт не мінявся і не буде мінятися - немає на то потреби). Чи можна оформити будпаспорт з таким актом до його реєстрації в земресурсах. Якщо ні, то скільки часу і грошей коштує ця реєстрація? Будпаспорт потрібен терміново, тому й запитую. Якщо хтось може допомогти у цьому процесі (будпаспорт, реєстрація) - напишіть у приват. Наперед вдячний.
  21. А в "Сузір'ї", що між Бояркою-Бобрицею-Білогородкою? Як там з першим (Полтавським) і з другим (Бучацьким) горизонтами? Хтось робив аналізи води з Полтавського? Дійсно там багато нітратів? Який зміст рухатися до Бучацького, якщо там вода не краща?
  22. Ну я й написав - неможливо зрозуміти! Прошу вибачення! Уточнюю: ділянка - під Бобрицьким лісом, що тягнеться паралельно дорозі Боярка-Білогородка (десь за півтора кілометра від дороги). Справа, якщо їхати з Білогородки на Боярку (або зліва, якщо їхати у зворотньому напрямку). Там, вздовж території "Сузір'я" (з боку лісу) є невеликий масив - трохи більше десяти ділянок (вузька смужка на цьому плані www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=165801&d=1329731475 - ділянки, у яких світлий фон і чорні межі). Ось там ми й знаходимося. До 's0rr0w': здається, ми - таки майже сусіди. Чи ні?..
  23. Придбали ділянку на узліссі, що праворуч від дороги Боярка-Білогородка. (Перша лінія ділянок вздовж лісу, що межує з СТ "Сузір'я".) Кажуть, що у перспективі цей масив увійде до села Бобриця. Починаємо будівництво за "канадською" технологією (СІП-панелі). До зими плануємо в'їхати. Хочеться почути сусідів з "Сузір'я", які також планують зимувати.
  24. Zod4iy Почему так долго не отвечаете на заданные вопросы? Мне кажется, что вы должны быть готовы ответить на ВСЕ вопросы - иначе очень сложно будет убедить людей и наработать клиентуру.
×
×
  • Створити...