Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Игорь&Ира

Пользователи
  • Публікації

    27 347
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Игорь&Ира

  1. Не меня, а знакомого. Себе собираюсь заказывать кухню, почти такие цены видел давно. Так что я в теме.
  2. Какие сроки? Добавлено через 6 минут Це так новина! А я думав, що старого акта і витягу мені буде достатньо для повного щастя. Значить тепер треба реєструвати право власності. До речі, вчора по ТВ пройшла інформація, що з осені можна буде реєструвати юридичні особи і права власності надсиланням документів по пошті (виступав Клім і директор Укпошти, бачив і Ворону).
  3. Информация от знакомого: авентосы(подъёмники?) в салонах по 1800 грн., на фирме договорился по 900 грн. (директорская скидка, почти по себестоимости).
  4. Переказав все, що почув. При системності - відкликати ліцензію. Реєстратор в Держземагенстві перевіряє всі документи і повинен відповідати за суть витягу. (Моїй сусідці навіть завернув документи в землевпорядну організацію через невідповідність межі з сусідом).
  5. А они не боятся, что под землёй до счётчика могут сделать врезку, которая будет подпитывать не заявленные приборы (в доме), а "левые" (в конце участка газифицированные гостевой домик, гозблок, теплица, ...)? Или газовщики имеют право осматривать все частные строения на предмет выявления незаконных потребителей?
  6. Байка, яку сусідка почула вчора біля Держземагенства(?): Жінка з старим актом і витягом з кадастровим номером пішла реєструвати право власності на земельну ділянку; документи не прийняли, посилаючись на неправильний кадастровий номер; відправили назад в Держземагенство(?); скептично відгукнулись про землевпорядну організацію. 1. Як таке може бути? 2. Хто винуватий? 3. Що робити?
  7. Вы же говорили о итальянской технике в целом - вот я и задал вопрос, так как советуют посмотреть в сторону этого девайса из бюджетной серии.
  8. Вы меня не поняли. Я сделал замечание не о технической стороне вопроса, а о финансовой. До счётчика всё должно быть открытым способом, чтобы не было врезки и воровства. А после счётчика пути расходования газа на показания счётчика не влияют, воровства быть не может по определению. Другое дело, что с технической точки райгазу удобнее, когда всё на виду.
  9. Хлорпатроны или хлорсодержащие таблетки Вам в помощь.
  10. Зачем продавать, если можно передавать и брать денежку за транспортировку, амортизацию, ремонт, поверку, охрану и т.д. и т.п.?
  11. На Теремках кладут новый асфальт по проспекту Глушкова. Вопрос: а подземный переход в районе новой станции метро заложен?
  12. ... 4) інфікований м'ясо-пептоний бульйон або агар, 5) ...
  13. Смотрим, выбираем, покупаем: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=76732. Сезонные скидки.
  14. Я вже пройшов цей шлях: результат невдалий, але досвіду достатньо (знаю підводні рифи). Сподівався зробити другу спробу, але вчора на диво швидко здав документи особисто. Порада: пошта - це тільки при бажанні "пободатися", оскільки начальники ДЗК однозначно будуть "мочити", щоб не створювати прецедент.
  15. 07.07.2013: №2 (дренажный колодец) - 1,7 метра от поверхности земли, №3 (дождевой колодец) - сухо (глубина 1,0 м).
×
×
  • Створити...